Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיבה שבגללה הם עקרו ממקומם הקודם היא מפני שהשכנים הבהירו להם במאור פנים ובנחמדות ההו-כה-אופיינית שלהם שאלכוהול הוא מוצר בעייתי מבחינתם וכי אם הם מעוניינים שהאש תישאר אך ורק בתחומי הגריל, עדיף להם להפסיק להגיש לקהל לקוחותיהם מהטיפה המרה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף לאלכוהול, הבשר הלבן.

בכל אופן זה לא משנה את ההתרשמות שלי, מבחינתי יש הבדל גדול של לפני ואחרי.

לחץ עצום, אי יכולות עמידה בזמנים ובאיכות, ירידת איכות חומר הגלם ועוד.

אם כי עדיין המקום מציע מאפיינים שאין לאף מקום אחר, אבל ההמבורגר שם כבר לא עומד בתחרות, שאגב צומחת במהירות מדהימה(המבורגר הפך לתחום חם).

לגביי ההמלצות:

אני מאוד נהנתי במיט בר הרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפגוש שם מלצר שיודע שהוא מלצר. השעטנז הזה פשוט לא לעניין.

הם עושים זאת כשהם לבושים בלבוש אחיד ומקפידים על תספורת, גילוח והופעה חיצונית מטופחת. סוג הדברים שאתה לא מרגיש ולא חושב עליהם בכלל עד שאתה פוגש את ה"מלצרים" של יומנגוס שנראים כאילו חזרו עכשיו מטרק בהודו.

בארץ ״מלצר״ הוא כמעט תמיד סטודנט. (אם לא תמיד תמיד).

נסו להיזכר מתי נתקלתם במלצר בן יותר מ28-30. בגלל זה גם המשכורות בקאנטים והרוב מתבסס על הטיפים.

במדינות רבות, מלצר הוא מקצוע לכל דבר, לא רק עבודה חלטוריסטית עד סוף התואר, ולכן המראה החיצוני והמשכורת הם בהתאם. אנשים ממלצרים גם בגיל 40 ו50.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אתה צודק, ולכן הבאתי בתור דוגמה רשת שמעסיקה עובדים מאותו פרופיל (צעירים, סטודנטים, לא אנשי מקצוע). גם עבודה זמנית אפשר לבצע בצורות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא מהעמוד 10, סורי אני קצר בזמן בימים אלו.

...

ההמבורגר הכי טוב שאכלתי (לדעתי) זה ב wolf night בכיכר מלכי ישראל, ממליץ מאוד.

אשמח לדעת, איפה זה כיכר מלכי ישראל? אפילו בwolfnights לא ידעו שהם שם. האם התכוונת לסניף באבן גבירול הנקרא סניף כיכר רבין?

ובאמת אחלה המבורגר.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ ״מלצר״ הוא כמעט תמיד סטודנט. (אם לא תמיד תמיד).

נסו להיזכר מתי נתקלתם במלצר בן יותר מ28-30. בגלל זה גם המשכורות בקאנטים והרוב מתבסס על הטיפים.

במדינות רבות, מלצר הוא מקצוע לכל דבר, לא רק עבודה חלטוריסטית עד סוף התואר, ולכן המראה החיצוני והמשכורת הם בהתאם. אנשים ממלצרים גם בגיל 40 ו50.

במסעדות של רותי ומתי ברודו (בראסרי, קופי בר ועוד), אצל יוז'י בחיפה, בגלידה של יונק גם בחיפה וזהו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת, איפה זה כיכר מלכי ישראל?

זה היה השם של כיכר רבין כשעוד היה רבין.

ושם נמצא גם הבראסרי, שיצא לי לבקר בו והותיר רושם חיובי אפילו במדדים של אירופה. מצויין לאורחים רמי מעלה אבל קצת מעונב מדי לשעות הפנאי שלי. מומלץ בחום למי שת"א לא מעלה לו את לחץ הדם כמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא הייתי ציני מספיק.

ברור שאני יודע שזה היה השם לפני רצח רבין והיום זו כיכר רבין. כך היא נקראת היום וכך צריך להיות, אז בואו נכבד.

ולעניין, המבורגר מצוין אכלתי ב urban kitchen ברחוב ויצמן בגבעתיים. וסוף סוף כזה שהוגש לי בדיוק במידת עשייה שבקשתי.[h=3][/h]

עריכה אחרונה על ידי loty

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

~

היום בפינת ההפתעה הנעימה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4664588,00.html

גם מחוץ לתל אביב אפשר לאכול טוב: סצינת המסעדות של הוד השרון אולי קטנה, אבל לוהטת יותר מתמיד. אז מה אתם מעדיפים, איטלקי או אסייתי או בראסרי? אלה ההמלצות שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמאס - טברנה יוונית בקניון אם הדרך. תענוג.

מוזיקה יוונית שמחה, בריזה טובה מהים, קוקטייל אוזו ורוזטה ותפריט שעושה חשק להזמין הכל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...