Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

אחלה :) שים לב כשאתה נכנס ל-804, חוצים שם כפרים קטנים וטרקטורים חותכים את הנתיב בלי לדפוק חשבון.

את הדסון אני מקווה לדגום הסופ״ש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממליץ במיוחד על הדסון רמת החייל, מומלץ לשבת על הבר והפינוקים בדרך...

אשמח אם תסביר למה הכוונה במשפט הזה. באמת, אני סקרן איזה "פינוקים" כבר קיבלת שם שלא היו בתפריט ושלא שילמת עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר למה הכוונה במשפט הזה. באמת, אני סקרן איזה "פינוקים" כבר קיבלת שם שלא היו בתפריט ושלא שילמת עליהם?

אלכוהול,אלכוהול,אלכוהול ולסיום קינוח שלא הוכנס לחשבון.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשקה נפשי בבשר טוב, אך נמאס מהבשרלה / הבוקרים.

יש משהו טוב באיזור חיפה? קיבלתי המלצה ללימוזין ברמת ישי, יש התנגדויות? :wink:

אשמח גם להמלצה על מסעדה איטלקית טובה שלא מגישה מנות מיניאטוריות.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-MEAT אכלתי לאחר שעשינו שם שיפוץ, אם ראיתם את הקירות העשויים גזעי עץ והתקרה המחוררת... 8)

הכנסתי את לימוזין ודוניה רוסה לרשימה. תודה!

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי סוף שבוע שעבר ב"יומנגס" בהתחשב בזה שהייתי צריך לנסוע עד לנתניה כדי לאכול שם ממש לא התרשמתי לטובה. היינו קבוצה של שמונה אז כמעט כל סוג של המבורגר שיש להם הוזמן(איטלקי, אוסטרי...).

טבעות הבצל היו מפוצצות בשמן, הבשר עצמו לא היה מדהים (ביקשתי מדיום קיבלתי well done)הדבר היחידה שהיה באמת טעים זה הציפס. המליצו לי על המקום אבל אני באמת לא מבין למה. אף אחד מהחברים לא התלהב ואנחנו בדרך כלל אוהבים המבורגרים (בראסרי,מוזס). אז הייתי אומר אל תלכו על יומנגוס.

אבל לאן שכן כדאי ללכת זה למסעדת כרמים ליד סגולה (המושב).

כל פעם שאנחנו הולכים לים המלח בדרך חזרה אנחנו אוכלים שם. האמת אני כבר מתרגש מהמסעדה יותר מאשר ים המלח.

עריכה אחרונה על ידי Uzi4u2
8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון זאת המסעדה. משהו אכל במקסיקנה ויכול המליץ על מנה טובה ליום שישי בערב?או המלצה על מאכל מקסקני שכדי לטעום. אני פעם ראשונה אוכל את האוכל הזה ולא רוצה ליפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שזאת לא המסעדה מקסיקנה אלה מסעדת מקסיקו.

היה מאוד טעים לפעם ראשונה שאני אוכל אוכל מקסיקני. מחיר התחלתי למנה 29 שח וזה עולה עם התוספות . בגדול מאוד ממליץ

בשבת טילנו ביפו ואישתי רצתה דגים. נכנסנו לזקן והים אכלנו ומאוד היה טעים, אבל השירות לא משהו(אולי בגלל הלחץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שזאת לא המסעדה מקסיקנה אלה מסעדת מקסיקו.

היה מאוד טעים לפעם ראשונה שאני אוכל אוכל מקסיקני. מחיר התחלתי למנה 29 שח וזה עולה עם התוספות . בגדול מאוד ממליץ

בשבת טילנו ביפו ואישתי רצתה דגים. נכנסנו לזקן והים אכלנו ומאוד היה טעים, אבל השירות לא משהו(אולי בגלל הלחץ)

כל מסעדות הדגים באזור הים ביפו הדרדרו. גם אפלוקה ואבו נאסר.

איפה נשארה מסעדת דגים נורמלית שלא קונסת לך את החיים ? מישהו מכיר ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...