Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

שתי רמה"גיות (ואם לחדד, מושב רמות) שקיבלו ביקור בסופ"ש האחרון.

מושבוצ - אנטריקוט 300 גרם נהדר. עסיסי, מלא טעם. באמת סטייק לציון. מה שכן, 300 גרם הוא היה אולי פעם על הפרה.

לא קטן אבל גם לא שם. קדם לו קרפצ'יו עם איזה ציר רימונים ושקדים פרוסים - סבבה לגמרי.

אשתי כרגיל מחפשת את המנה הנידחת ביותר בתפריט, מזמינה רביולי כלשהו, טוענת שאכלה טובים יותר. יופי לה.

הילדים בנוהל שניצל/צ'יפס, שוב מנה בינונית מינוס בגודלה וגם אחת ככה ואחת גדולה יותר, לא מובן. אבל טעים והם שקטים.

לזכותם - המנות מגיעות בטיל, אף פעם לא ראיתי דבר כזה.

לגנותם - מבחר בירות דל, חבית של בזלת בהירה שהיא די בסדר לטעמי ועוד חבית אחת של משהו דיילי לגמרי, מבאס.

יינות משם ועד דמשק אבל פחות הטעם שלי.

400 ש"ח למה ששמעתם הרגע.

הבקתה - ידועים בעישון הבשר. אכלתי לא מעט בשר מעושן אבל אף פעם לא נתח שלם ואף פעם לא ביססתי עליו ארוחה.

פה הימרתי על 158 ש"ח במחשבה שמשהו לא טוב ואני מעשן ת'בלבית.

מגיעה חתכת אנטריקוט גדולה עם ריח מעולה, צבע אדמדם-חום מוזר שלא רואים על הצלויים. דוחף את הסכין והיא מגיעה למחבת ברזל במכה.

רך רך. טעם טוב וייחודי אבל אני יכול להמר שלא כולם יאהבו את זה.

בצד יש 3 תוספות קטנות לפיזור על הסטייק ועוד תוספת מרכזית מעדת התפ"א.

בנוסף יש גישה חופשית לבר סלטים + בייגל טעים. קונספט מוזר במסעדה שהיא לא חדר אוכל בקיבוץ אבל מחשבה נחמדה.

בפועל לא השתמשתי בו יותר מפעם אחת. כך שאמנם זה לא רק בשר במחיר הזה, אבל עדיין יקר בקלות ב-15% ממקומות איכותיים אחרים.

אשתי מתקדמת לבורגר, שגם שניסתה לרצוח אותו פעם שניה עם ה-MW שלה, היה לא רע. כן, אכלתי גם את מה שהשאירה.

אותם ילדים ואותו שניצל/צ'יפס, פה גדול הרבה יותר.

גם פה, מבחר בירות דל עוד יותר מאשר הקודמת. למה, אח שלי, למה?

בשל כשרות המקום, ויתרתי מראש על הקינוחים.

323 ש"ח בערך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שתי רמה"גיות (ואם לחדד, מושב רמות) שקיבלו ביקור בסופ"ש האחרון.

מושבוצ - אנטריקוט 300 גרם נהדר. עסיסי, מלא טעם. באמת סטייק לציון. מה שכן, 300 גרם הוא היה אולי פעם על הפרה.

לא קטן אבל גם לא שם. קדם לו קרפצ'יו עם איזה ציר רימונים ושקדים פרוסים - סבבה לגמרי.

אשתי כרגיל מחפשת את המנה הנידחת ביותר בתפריט, מזמינה רביולי כלשהו, טוענת שאכלה טובים יותר. יופי לה.

הילדים בנוהל שניצל/צ'יפס, שוב מנה בינונית מינוס בגודלה וגם אחת ככה ואחת גדולה יותר, לא מובן. אבל טעים והם שקטים.

לזכותם - המנות מגיעות בטיל, אף פעם לא ראיתי דבר כזה.

לגנותם - מבחר בירות דל, חבית של בזלת בהירה שהיא די בסדר לטעמי ועוד חבית אחת של משהו דיילי לגמרי, מבאס.

יינות משם ועד דמשק אבל פחות הטעם שלי.

400 ש"ח למה ששמעתם הרגע.

הבקתה - ידועים בעישון הבשר. אכלתי לא מעט בשר מעושן אבל אף פעם לא נתח שלם ואף פעם לא ביססתי עליו ארוחה.

פה הימרתי על 158 ש"ח במחשבה שמשהו לא טוב ואני מעשן ת'בלבית.

מגיעה חתכת אנטריקוט גדולה עם ריח מעולה, צבע אדמדם-חום מוזר שלא רואים על הצלויים. דוחף את הסכין והיא מגיעה למחבת ברזל במכה.

רך רך. טעם טוב וייחודי אבל אני יכול להמר שלא כולם יאהבו את זה.

בצד יש 3 תוספות קטנות לפיזור על הסטייק ועוד תוספת מרכזית מעדת התפ"א.

בנוסף יש גישה חופשית לבר סלטים + בייגל טעים. קונספט מוזר במסעדה שהיא לא חדר אוכל בקיבוץ אבל מחשבה נחמדה.

בפועל לא השתמשתי בו יותר מפעם אחת. כך שאמנם זה לא רק בשר במחיר הזה, אבל עדיין יקר בקלות ב-15% ממקומות איכותיים אחרים.

אשתי מתקדמת לבורגר, שגם שניסתה לרצוח אותו פעם שניה עם ה-MW שלה, היה לא רע. כן, אכלתי גם את מה שהשאירה.

אותם ילדים ואותו שניצל/צ'יפס, פה גדול הרבה יותר.

גם פה, מבחר בירות דל עוד יותר מאשר הקודמת. למה, אח שלי, למה?

בשל כשרות המקום, ויתרתי מראש על הקינוחים.

323 ש"ח בערך.

הבשר בבקתה בהחלט טוב מאוד. זכור לי לטובה לאחר שאכלתי שם לפני כמה שנים.

יש להם רוטב שמנת פלפלת מהסרטים, במיוחד שזה על אנטריקוט מדיום :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אחראי פורום

עוד אחת (מה, אני לבד פה??):

B12 בביתן אהרון. אותה מסעדת-בת של אלבמה המדוברת.

לחיוב:

הבשר (פקיניה עגל) עשוי מעולה, לא פחות.

המנה הוזמנה בתוך ג'פרנה, לחמניה גדולה וטרייה, רוטב טעים בפנים, ירק בפנים, קצת בחוץ - בנוהל.

מנה משביעה.

לשלילה:

מקום קטן וצר בפנים, אולי 5 מקומות על הבר. בחוץ יש מקום אבל ממש לא נעים בצהריים בחוץ, גם אם מוצל. מה הם עושים בחורף?

שירות איטי. המקום היה כמעט ריק ובכ"ז לקח כ-15-20 דק' לאוכל להגיע (להזכירכם, פיסות בשר קטנות, לא פויקה על מדורה).

המחיר מופרך. המנה לא גדולה ולא מגיעה עם תוספת. על כריך כזה לגבות 60 ש"ח?

נכון שיוצאים שבעים בסה"כ ונכון שזו לא עוד שווארמה, אבל זו לחלוטין לא מנה של סכום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שאיתי רשם...

קפצתי יום שישי ב20:00 לקחת TA, ידעתי מראש שלא יהיה מקום לשבת וגם אין בייביסיטר.

הזמנתי סינטה, נתח קצבים ואנטריקוט, אין נתח קצבים - אין?! -אין!

טוב ניקח המבורגר במקום ותוספת תפוח אדמה, אין תפוח אדמה... מה אין? גם זה חסר? - כן, יהיה מוכן עוד שעה.

ראבק שישי 8 בערב איך אין תפוח אדמה?! לקחתי את הסטארטר ג'רקי במקום. 25 דק המתנה

מגיע הביתה, מתחילים לאכול

הג'רקי מעולה.

הסינטה מעולה.

ההמבורגר מעולה, באמת אחד הטובים שאכלתי מבחינת איכות הבשר, אם כי ברור שיש dressing עדיף מאשר חתיכת חסה ורוטב צ'ימיצ'ורי מיונז.

מגיעים לאנטריקוט, מגיע בג'ופרנה לא כסטייק אלא כחתיכות, נפילה, נראה כאילו מישהו התאמץ לשים את החתיכות עם השומן או רק את השומן, שלא תבינו לא נכון, אני מת על שומן אבל פה פשוט לא היה מספיק בשר שיארח לו חברה.

סה"כ טעים, לא זול בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

נמשיך את ההלקאה הפומבית של B12.

ביום ראשון בערב נפגשתי שם עם עוד שלושה ג'נטלמנים בשעה מאוחרת למדי. היה מקום לשבת ובריזה נעימה בחוץ, אבל תפו"א ונתח קצבים עוד לא הביאו מאז יום שישי. הוצעה לנו מנת פתיחה בשם "אסאדו" כאשר בפועל מדובר היה בבשר מהחלק הזול שמוכרים בכל קצביה אירופאית בגרושים, וכאן בוצע בה וידוא הריגה באמצעות המלחת יתר. בנוסף נאמר לנו שאוכלים אותה עם הידיים, אבל זה כשמטגנים אותה עד הסוף הרך, מה שלא קרה במקרה דנן.

המשכנו עם הבשר המעושן (שלושתם) וההמבורגר (אנוכי). הבנתי שהבשר היה טעים למדי, אך המנות לא גדולות. על ההמבורגר אני לא ממש יודע מה לומר. הקציצה סבבה, הלחמניה בסדר, אבל הבצל והעשב הקצוץ במקומם של העגבניה/חסה/מלפפון חמוץ הרגילים לא קלעו לטעמי. לכל הפחות אפשר היה לתאם ציפיות ולרשום בתפריט שזה מה שהולך להיות שם בפנים, ואז הייתי מוותר מראש. סה"כ יותר מדי התעסקות הייתה עם ההמבורגר המסכן הזה, לא ברור לי למה הם ניסו להמציא את הגלגל מחדש.

דווקא החשבון היה החלק האופטימי בחווייה - 335 שקלים לארבעתנו זה לא רע לדעתי. מעבר לזה, הנסיון לשחזר באופן מלאכותי את חוויית אלבמה המקורית עם התפריט שכתוב בטוש והסכו"ם הפשוט וכוסות הפלסטיק נראה לי קצת לא שייך פה. גם השולחנות והספספלים היו קטנים וצפופים מדי, ממש לא מעודדים ישיבה ממושכת (או שאולי זו הייתה כוונתם).

בקיצור, מקום נחמד לדייט או פגישה קצרה בערב אבל שוב, לא משהו שבשבילו הייתי נוסע במיוחד. אם הייתי מגיע ממקום רחוק יותר מאשר נתניה הייתי ממש מתבאס. החדשות הטובות הן שבאותו מתחם לא חסרות אלטרנטיבות קולינריות ומקומות נחמדים יותר לשבת בהם - החל ממקדונלד'ס, עבור במסעדה מזרחית וכלה בפאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מקדונלדס? get the fuck outta here.

335 ש"ח למסעדה שהיא לא ממש מסעדה, לדעתי, מוגזם בעליל.

נראה לי שהובן מהפוסטים האחרונים שלי פה, שלי אין ברקסים בענייני מרחק ומחיר כשמדובר באוכל ששווה את זה. במקרה של B12 - לא.

אז לא באתי במיוחד אבל כן תכננתי את סדר היום כדי לנחות שם.

ואגב נתח קצבים: גם ביום שני האחרון "לא היה להם". אז תורידו את זה כבר מהתפריט שלכם! כולה טוש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לא להוריד מהתפריט אז עדיף להגיד "נגמר, טרפו לנו היום הכל",

ככה הם יוצאים גדולים ו'מבוקשים' ואתה נשאר עם רצון לפעם הבאה ובלי מרמור,

אבל אנשים עאמות.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזאת באופן רשמי - וויתרתי... אפילו שזה רבע שעה ממני.

פעם הבאה לכו למעדניה שיכין לכם כריך. ואם יש לו, קחו הביתה את הטונה הכבושה במלח.. זה טעים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אחזור על דברי דריש, אשר יחד עם עוד 2 חברים חלק איתי את השולחן הקטן במקום, מכיוון שסיכם את החוויה יפה, אך אומר שלמרות שהיא הייתה קצת קטנה בעייני המנה המעושנת מאוד טעימה!

בסופו של דבר כאשר ספרתי לאישתי איפה ישבנו והיא אמרה שהיא עברה ליד המקום ורצתה שנקפוץ, החלטתי שנוותר ונלך איתה למקום ראוי יותר.

עם זאת יתכן שאתן למקום עוד הזדמנות כאשר מדובר במפגש חפוז עם כמה חבר'ה (סקסיים בטירוף) בשעת ערב מאוחרת.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

ע"מ לאזן את התמונה, יש לי גם המלצה חיובית: Tatti Loft ביהוד, סמוך לנתב"ג.

תפריט מגוון שיקלע לכל טעם ואווירה מצויינת, הזכיר לי מאד את רובינשטיין רק בלי הדגש על הבשר. מקום טוב למשפחה, לאורחים מחו"ל או לדייט שקט. בצמוד יש את המאפייה שלהם שנותנת 10% הנחה לבאי המסעדה. פשוט מקום כיפי לשבת בו למי שגר או חולף באזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'נג מה בחיפה, רח' נתנזון מול התחנה של כיכר פריז.

תאילנדית קטנה, מעולה, עובדת כרגע עד חמש בערב, תזמינו או שתעשו סיבוב ותחכו שיתפנה. שווה.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

~

לעדכנכם, ביקרתי לאחרונה בסניף ר"ג של בנדורה, אלו שמנסים להמציא מחדש את השווארמה באמצעות טיגונה האופקי על גחלים.

השירות מסביר פנים, המחירים סטנדרטיים, הגימיק נחמד, אבל מי שיבוא לשם בציפיה למאכל האהוב והמוכר כנראה יתאכזב. הטעם והמרקם שונים בתכלית, זו אחלה מנה בשרית כשלעצמה אבל לקרוא לה "שווארמה" פשוט עושה עוול גם לה וגם ללקוח הפוטנציאלי שבונה ציפיות בהתאם.

בקיצור, בשביל שווארמה איכותית כדאי ללכת לחאג' כחיל ביפו או לפעמונים ברמה"ש. אם אתם נקלעים לר"ג, הרצליה או מקום אחר שיש בו סניף של בנדורה ומחפשים ארוחה משביעה וכשרה בפחות מחמישים שקלים - שווה להיכנס אליהם. שני דברים נפרדים, כבודו של כל אחד מהם במקומו מונח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני ממש רוצה ללכת לפעמונים ברמת השרון. אני מתגעגע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אם אתם נקלעים לר"ג, הרצליה או מקום אחר שיש בו סניף של בנדורה ומחפשים ארוחה משביעה וכשרה בפחות מחמישים שקלים - שווה להיכנס אליהם. שני דברים נפרדים, כבודו של כל אחד מהם במקומו מונח.

אם אתם נקלעים להרצליה לכו לשווארמה ג'מיל :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...