Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקסיקנה בת"א,פשוט מסעדה מעולה עם אוכל מצויין ומחירים סבירים לחלוטין.

בנוסף הפאב ארגז ברחוב בן יהודה בת"א,קונספט נחמד ומוזיקה טובה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

~

לעדכנכם, ביקרתי לאחרונה בסניף ר"ג של בנדורה, אלו שמנסים להמציא מחדש את השווארמה באמצעות טיגונה האופקי על גחלים.

השירות מסביר פנים, המחירים סטנדרטיים, הגימיק נחמד, אבל מי שיבוא לשם בציפיה למאכל האהוב והמוכר כנראה יתאכזב. הטעם והמרקם שונים בתכלית, זו אחלה מנה בשרית כשלעצמה אבל לקרוא לה "שווארמה" פשוט עושה עוול גם לה וגם ללקוח הפוטנציאלי שבונה ציפיות בהתאם.

בקיצור, בשביל שווארמה איכותית כדאי ללכת לחאג' כחיל ביפו או לפעמונים ברמה"ש. אם אתם נקלעים לר"ג, הרצליה או מקום אחר שיש בו סניף של בנדורה ומחפשים ארוחה משביעה וכשרה בפחות מחמישים שקלים - שווה להיכנס אליהם. שני דברים נפרדים, כבודו של כל אחד מהם במקומו מונח.

אם הייתי צריך לרשום חו'ד הייתי רושם מילה במילה.

ניסיתי פעם בלאפה

ניסיתי פעם שזה על קערת סלט

זה בשום צורה לא מחליף את או טוב יותר מהשוואמה הקלאסית.

כנראה שלא אתפתה שוב למנה כזו אלא אם כן אהיה בחברת כאלו שמתעקשים לאכול שם

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם נקלעים להרצליה לכו לשווארמה ג'מיל :)

הלכתי.

חזרתי.

לא הבנתי מה ההתלהבות של ההרצליאנים מהמקום הזה.

המנות קטנות, המחירים גבוהים, השירות מתנשא. השווארמה טובה אבל למען האמת יש טובות וזולות ממנה.

לכו לשווארמה פצץ שממול לפעמונים. גם טעים, גם נדיב בגודלו וגם מפנק בסלטים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא התלהבות. לא שמעתי על המקום עד שהגעתי אליו.

הגעתי, אכלתי, היה לי טעים. אז למה שווארמה על גחלים אם יש את הדבר האמתי?

אם יש טובות ממנה זה מצוין. אני תמיד שמח לנסות שווארמה טובה, בצלחת עם סלט והמון טחינה.

איך אתם אוכלים את שלכם? נראה לי שהרוב אוהבים לאפה לא?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מקומות אהובים עלי:

1. סנדויץ' ברכה (העיר התחתית בחיפה), הסנדויץ' הכי טעים שאכלתי בארץ ובעולם. אני לא יודע אם זה הלחם, הרטבים, הבשר, הגבינה, השילוב - או מה, אבל הסנדויץ' הזה מדהים. לקחתי לשם כבר לא מעט אנשים, לכל אחד מהם עשיתי את הBuild up הזה, ואף אחד לא התאכזב.

הייתי מגיע לחיפה במיוחד בשבילה.

2. FUSUSHI (ת"א) - זו המסעדת סושי הטובה ביותר שיצא לי לחוות בארץ, ואני ואשתי חובבי סושי כך שהיינו בלא מעט. בכלליות, זה הסושי היחיד שהצליח להזכיר לי חוויות שהיו לי ביפן. היינו במקום כבר 6-7 פעמים, 3 פעמים מתוכן נסענו במיוחד מעמק יזרעאל לשם וחזור (רק בשביל המסעדה!). מתוך כל הפעמים שהייתי שם - 0(!!!) פעמים קרה שאחת המנות בשולחן (לא רק שאנחנו הזמנו, אלא שמישהו איתנו בשולחן הזמין) אכזבה. זה אחוז הצלחה מטורף מבחינתי, כמעט חסר תקדים - כי הגיוני ולגיטימי שמסעדה תפשל פה ושם. כן אציין שאחותי היתה שם פעם אחת (בלעדי) וסיפרה לי שיצאה מאוכזבת, אבל בגלל שירות גרוע שהיה שם בביקור שלה ולא בגלל האוכל.

אני חושב שהיתרון שלה נעוץ בעיקר בחומרי גלם, הדגים שם נמסים בפה כמו חמאה, זה המקום היחיד בארץ בו אני מזמין סשימי/ניגירי ולא רק רולים, וכאמור הוא מזכיר נשכחות ממקום טוב יותר (יפן.... או יפן).

אם מישהו הולך לשם, יש לי המלצה שכנראה תשמע מפגרת ובכל זאת - להזמין את הסלט קריספי כרוב. מנה מפתיעה ומאוד (מאוד!) טעימה.

נכון להיום, all things considered (טעם, בריאות, מחיר וכו'), זו המסעדה האהובה עלי בארץ.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני מבקר את אחותי בחיפה אני לא מפסיק לשמוע על הברכה הזאת. מה, עד כדי כך טוב?

מה יש שם?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מקומות אהובים עלי:

1. סנדויץ' ברכה (העיר התחתית בחיפה), הסנדויץ' הכי טעים שאכלתי בארץ ובעולם. אני לא יודע אם זה הלחם, הרטבים, הבשר, הגבינה, השילוב - או מה, אבל הסנדויץ' הזה מדהים. לקחתי לשם כבר לא מעט אנשים, לכל אחד מהם עשיתי את הBuild up הזה, ואף אחד לא התאכזב.

הייתי מגיע לחיפה במיוחד בשבילה.

2. FUSUSHI (ת"א) - זו המסעדת סושי הטובה ביותר שיצא לי לחוות בארץ, ואני ואשתי חובבי סושי כך שהיינו בלא מעט. בכלליות, זה הסושי היחיד שהצליח להזכיר לי חוויות שהיו לי ביפן. היינו במקום כבר 6-7 פעמים, 3 פעמים מתוכן נסענו במיוחד מעמק יזרעאל לשם וחזור (רק בשביל המסעדה!). מתוך כל הפעמים שהייתי שם - 0(!!!) פעמים קרה שאחת המנות בשולחן (לא רק שאנחנו הזמנו, אלא שמישהו איתנו בשולחן הזמין) אכזבה. זה אחוז הצלחה מטורף מבחינתי, כמעט חסר תקדים - כי הגיוני ולגיטימי שמסעדה תפשל פה ושם. כן אציין שאחותי היתה שם פעם אחת (בלעדי) וסיפרה לי שיצאה מאוכזבת, אבל בגלל שירות גרוע שהיה שם בביקור שלה ולא בגלל האוכל.

אני חושב שהיתרון שלה נעוץ בעיקר בחומרי גלם, הדגים שם נמסים בפה כמו חמאה, זה המקום היחיד בארץ בו אני מזמין סשימי/ניגירי ולא רק רולים, וכאמור הוא מזכיר נשכחות ממקום טוב יותר (יפן.... או יפן).

אם מישהו הולך לשם, יש לי המלצה שכנראה תשמע מפגרת ובכל זאת - להזמין את הסלט קריספי כרוב. מנה מפתיעה ומאוד (מאוד!) טעימה.

נכון להיום, all things considered (טעם, בריאות, מחיר וכו'), זו המסעדה האהובה עלי בארץ.

מעניין מה שאתה אומר, בתור פריק של סושי זאת הפעם הראשונה שאני שומע את השם הזה, במון היית לצורך השוואה?!

הייתי במון נראה לי יותר מ30 פעם ב3 שנים האחרונות ולא יצאתי מאוכזב מהאוכל בחיים, ברור שהיו אכזבות אין מקום\יש מקום רק בבר אבל הסושי עצמו מעולה.

ננסה את fushushi מתישהו, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנדוויץ ברכה הוא אכן מצויין (בהסתייגות - זה עדיין רק סנדוויץ).

יש לציין כי המקום לא כשר (למי שזה מפריע).

אני לוקח שם תמיד סנדוויץ רוסטביף סלמי וגבינה.

הסנדוויץ טעים מאוד בשילוב עם מקום קטנצ'יק, עיצוב ישן ומיושן, בעלת בית צבעונית, חניה מוגבלת, מלא לקוחות ומרכיבים טריים. כנראה שזה עושה משהו לאנשים נוסטלגים.

רק שימו לב שהמקום נמצא בהדר ולא בעיר התחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - האם אי פעם אכזבתי אותך? לך לברכה, לא תתאכזב, מבטיח!

אם אתה רוצה בשישי הקרוב אני בטיול ומסיים סביב הצהריים המוקדמים, מוכן להגיע לחיפה לארח לך חברה אם אתה במקרה מגיע לבקר.

שיפ - שמעתי הרבה על המון, בעיקר שמעתי שהוא המקום שאולי יכול לקחת לפוסושי את ה'כס' שהוא תופס אצלי.

א-מה-מה, אשתי הייתה במון, וכבר הפעם הראשונה הסתיימה באופן קצת צורם. המנות שלה היו מאכזבות (אכלה במקום), והמנות (3 רולים) שהיא הביאה איתה הביתה נעו בין 'meh' ללא טעים - את אחד הרולים זרקתי.

אגב גם החשבון היה יקר באופן מורגש.

לדעתי זה היה מקרי, כי לא ייתכן שיש כ"כ הרבה המלצות והמקום לא טוב. כנראה סתם 'יום רע'. אני אחזור לשם לבדיקה נוספת.

אבל לעומת 100% הצלחה שהיה לנו בפוסושי, הפתיח של המון היה לא מוצלח בעליל... ככה יצא

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) אתה לא מכיר את התרגיל

הולכים למון כל יום בין 12 ל18 (כולל שישי שבת) ומבקשים את העסקית seven seas - כמובן עם שינויים ברולים לפי רצונכם ואז יוצא לכם 200 שקל לעסקית זוגית כולל ראשונות ושתיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני מעדיף את מון על פוסושי, אבל אולי לא נתתי להם מספיק הזדמנויות (הייתי שם פעמיים).

מה שקצת ביאס אותי בפוסושי, זה רול עם גבינה שהזמנתי, ושייובש יותר מספורט מוטורי בישראל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קראתי על ברכה בבלייזר לפני מיליון שנה ועוד לא יצא לי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ואישתי מעדיפים את המון על הפוסושי. יש לציין שהסניף הראשי של המון הוא על בוגרשוב וברחוב צדדי ליד יש סניף מישלוחים שלהם עם מקומות

ישיבה .אנחנו תמיד אכלנו בבוגרשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - האם אי פעם אכזבתי אותך? לך לברכה, לא תתאכזב, מבטיח!

אם אתה רוצה בשישי הקרוב אני בטיול ומסיים סביב הצהריים המוקדמים, מוכן להגיע לחיפה לארח לך חברה אם אתה במקרה מגיע לבקר.

האמת שלא :)

קיבלתי. בהזדמנות הראשונה אני קופץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...