Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

3 מקומות טובים בת"א שנדגמו לפני שבוע.

NG - ביקור אחרון לפני 9 שנים ונזכר לטובה. שמחתי לראות שהיא עדיין מעולה. בשר טוב, שירות טוב. 380 ש"ח לתפריט מעורב (אני בשר ובירה, אשתי ניוקי, או איך שלא קוראים לאוכל הזה בלי ההורים), ללא יין.

לולו - ארוחת בוקר. מקום מקסים, אמנם קטן ומפוצץ אנשים אבל איכשהו שררה אווירה נעימה ושקטה. אוכל טעים אבל נטול הפתעות, כולה ארוחת בוקר.

(משק) ברזילי - ארוחת בוקר טבעונית, הכל תוצר המשק. זה הקונספט של המקום. לפי התפריט כבר חששתי שאצטרך לחלוב את התרנגולת בעצמי.

בפועל הכל כרגיל אבל מורגש הבדל קל בטעמים ובטריות, לטובה.

בשתיהן הופתעתי למצוא מחירים שמקובלים בצפון (סביב ה-100 ש"ח לזוג).

עוד אחת בקטנה: באני צ'או בתוך שוק הכרמל. דוכן וחצי של מאכלים מדרום אפריקה. אכלתי חלה רכה-רכה בתור כיס עם קדירת בשר וירקות - טעים ומפוצץ. 41 כולל שתיה.

תכננתי על עוד דוכן-שניים, אבל אפילו בולען כמוני הרים ידיים (זה היה אחרי ארוחת הבוקר).

עוד המלצת צד - מלון בראון TLV. כל הנ"ל במרחק הליכה ממנו בנווה צדק, מלון נקי ויפה, שירות מעולה. ארוחות הבוקר במסעדות כלולות במחיר.

ובכל זאת אכזבה: מייק'ס פלייס. הייתי שם פעם והתמקדתי באלכוהול, פה אכלנו ולשנינו היה פחות מבינוני.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע איך הגעתי לשם ומה בדיוק גרם לי להיכנס למקום הזה.

מסעדת(אם אפשר לקרוא לזה מסעדה) אלבמה בנתניה!

המקום נמצא באזור התעשייה בין מוסכים ובניינים אפורים. במבנה אשר צבוע צהוב ולפחות פעם בחייו שימש כמוסך תמצאו צוות שכל מה שהוא עושה זה לעשן בשרים. את השתייה הקלה או היין תביאו מהבית או תקנו בקיוסק ליד. במקום יספקו לכם עם כל ארוחה, כוסות ומים עם נענע(גםכוסות יין). צלוחיות של כרוב כבוש, שעועית מעושנת בסגנון אמריקאי(אני המצאתי)וסלט ירוק טרי טרי. כל אלה מגיעים לשולחן כיד המלך וברגע שמתפנה הצלחת.

הבשרים שהבחור המזוקן הזה מוציא מהמעשנת הענקית שעומדת במסעדה, גלויה לעיני כל טעימים להפליא! מזמן לא אכלתי כל כך טוב.

לא זול ולא יקר. שווה.

אני ממליץ על ארוחת הטעימות הראשונה- 130 שקלים. 5 סוגי בשרים. תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מסעדות הדגים באזור הים ביפו הדרדרו. גם אפלוקה ואבו נאסר.

איפה נשארה מסעדת דגים נורמלית שלא קונסת לך את החיים ? מישהו מכיר ?

באבאי הייתה לא רעה נכון ללפני חודש. והנוף פשוט מדהים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח אלבמה אלבמה. הומלצה פה כבר כמה פעמים לדעתי, והנה עוד אחת לאוסף.

ואם אהבת את אלבמה ,אז בטח תשמח לשמוע שהוא גם פתח מעשנת בביתן אהרון נדמה לי. מכין שם סנדוויצ'ים וכאלה. מצטרף לביקורת כמובן. אחלה מסעדה לחובבי בשר מעושן.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מסעדות הדגים באזור הים ביפו הדרדרו. גם אפלוקה ואבו נאסר.

איפה נשארה מסעדת דגים נורמלית שלא קונסת לך את החיים ? מישהו מכיר ?

דרבי בר ביגאל אלון ת"א מומלצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

~

עדכון קצר לידיעת החברים שרצו להיפגש באלבמה: התקשרתי אליהם היום לבדוק מתי יש ערב פנוי בשבוע הבא ולהזמין מקום. אמרו שהם תפוסים עד אוגוסט, נשמע לי קצת לא אמין אבל ניחא. בכל אופן, אם הם כאלה פופולריים אז כנראה שכבר אין להם צורך בתמיכתי הכלכלית.

לענייננו - אם עדיין בא לכם לערוך ישיבת פורום מצומצמת במקום אחר, שלחו לי ה"פ ואולי נארגן משהו קרוב יותר למרכז, באזור הרצליה למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה המלצתית!

בירושלים, נחבאת אל הכלים, ליד מרכז העיר אבל ברחוב לא מזמין פנים יש מסעדה איטלקית קטנה - PIPS. ר"ת של פיצה, פסטה סלט. אמ;לק? לא סתם כל האיטלקים מגיעים לשם לאכול.

אני אתחיל בביקורת - שבו בפנים. בחוץ מלא יתושים.

ולתכלס.

הפיצות נפלאות, כל המרכיבים ברמה סופר גבוהה, פסטות טריות שמוכנות במקום, רטבים נפלאים, ומחירים מגוכחים. באמת.

ארוחה זוגית של שלוש מנות, שתי כוסות קפה, כוס יין, קינוח - 130 ש"ח.

הפסטה היחידה שאכלתי שם הייתה שמנת פטריות (עם חונקי כמרים כמובן) והייתי בעננים.

פנקוטה נפלאה לקינוח (רק תבקשו מראש בלי רוטב תות מלמעלה...)

והקפה! הו הקפה! אולי גולת הכותרת של המקום.

MAURO, שלרוב נעשה ע"י בנאדם שזו מהות חייו. איך הוא היה מבסוט לספר לי על המכונה הידנית שיש להם שם ועל המטחנה המכויילת בקפידה לאספרסו, הפולים שמגיעים אליהם מיד לאחר קלייה וכו.

פלצנות בצד, הבחור יודע מה הוא עושה.

אחלה-בחלה. גם בבטן גם בכיס.

רחוב חבצלת 5.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריית "מסעדות על הדרך"

ישוב: מג'דל שמס

שם המסעדה: יא-הלה

סגנון: דרוזי\ערבי אוטנטי

הביקורת נכתבת יחסית לשלוש מסעדות דרוזיות בצפון, אחת במסעדה ושניים בדלית אל כרמל.

לאחר טיול בצפון, הגענו למסעדה הנ''ל. שירות מהיר ומסביר פנים.

אוכל איכותי, אוטנטי וטעים.

הוזמן - מנת מקלובה ללא בשר, מנת מג'דרה *2, מנת פלאפל, סלט גדול, מנת קבב הבית, חומוס עם פול, קנקן למונדה, קולה*2, חמוצים כתוספת שירות.

הכל טרי וטעים מאוד.

השירות מצויין, שלא כמו במסעדות דרוזיות אחרות בהן אכלתי.

סה''כ החשבון 310 לא כולל שירות.

מומלץ.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...