Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, פינדר כתב:

באיזה עוד מדינה ביטלו את כל המשפטים?

כמה זה דמוקרטי שהיו"ר הנוכחי מכהן מתוקף האינרציה למרות שלממשלה אין רוב,  כבר 3 מערכות בחירות?

עד תקופת אדלשטיין נהיה נהוג שזקן הח"כים מכהן כיו"ר, עד לבחירת יו"ר על ידי הקואלציה. אדלשטיין ביטל את הנוהל הזה ועכשיו רואים למה.

אבל כמובן שכולנו רדודים ומפיצים דפי מסרים. מזל שהוד מעלתך נמצא פה, לתווך לנו את המציאות.

אז בהתאם למה שציינתי קודם - האשמה היא אצל נשיאת ביהמ"ש העליון חיות, אבל אתה לא בא אליה בטענות אלא לשר המשפטים נכון?

למה? כי הוא אישר את הבקשה שלה?

חוץ מזה נראה לך רעיון טוב לנהל עכשיו משפטים כשבכל מקום אחר אסורה התקהלות של מעל ל-10 אנשים?

שופט/ת, קלדן/נית, באי כוח תביעה והגנה, זה כבר 4 אנשים, בלי עדים, בלי התובע והנתבע עצמם ובלי קהל.

קצת יותר דמוקרטי שהיו"ר האחרון שנבחר הוא זה שממשיך לכהן עד בחירת יו"ר חדש (שוב, אחרי הקמת קואליציה), בדיוק כמו שהממשלה שמכהנת היא ממשיכה לכהן עד הקמת ממשלה חדשה.

הנוהג של זקן ח"כים טיפשי כמו בחירה באמצעות כדורי לוטו, אפס כישורים נדרשים, אפס יכולת להיבחר כיו"ר, מה שאתה צריך להיות זה דבוק לכיסא הח"כ הכי הרבה זמן.

אז בוא נאמר שהנוהל הקודם היה קצת פחות דמוקרטי מהחוק הקיים.

מה שמחזיר אותי למשפט האחרון שלך, כן, אתה לא מפעיל את המוח, אתה רדוד ומפיץ דפי מסרים, בלי לבחון מה באמת דמוקרטי יותר או פחות.

לפני 14 שעות, ChemGuy85 כתב:

אנחנו בכלא והוא חופשי מטייל מארגן חופה לניר ורוני או איך שקוראים להם בגינה שלו.

עכשיו אני מבין למה בארה"ב עומדים בתור לקנות נשק.  

בג"ץ הוציא צו ביניים נגד השימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים על ידי השב"כ, במסגרת המאבק בקורונה. הצו הוצא עד ליום שני הקרוב, אז תוקם ועדה בכנסת בנושא. המשמעות היא הקפאת השימוש באמצעים טכנולוגיים והמעקב אחרי קורונה.

לפחות מישהו שומר על טיפת שפיות במדינה הזאת.

אם אינני טועה אתה זה שטענת שהנשק בארה"ב לא עוזר כנגד עריצות הממשל לא?

אנקדוטה קלה - באותו דיון בבג"צ זה אשכרה קרה:

ציטוט

פרופ סדצקי: "כל עוד המדינה תימשך נצטרך את האמצעים הטכנולוגיים. גם בתקופת סגר האמצעים החיוניים נמשכים".

חיות: "אבל יש איזונים שצריך לעשות. גבירתי מדברת מפוזיציית בריאות ולמשפטנים יש עוד שיקולים שהם צריכים לשקול. ולכן השאלה עד כמה סגר כללי הוא דבר קרוב היא שאלה קריטית"

חיות עוד נראה שבמצב סביר (סיכון בגלל הגיל, פחות סיכון כי היא אישה והנגיף פחות הורג נשים), מה יעשה מלצר?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4635

• SlowRide

4452

• פינדר

3507

• m3x7r3m3

2926

אז כחולבן הולכים להתפרק?

אני באמת חושב שבמצב הנוכחי ממשלת אחדות זו לא מילה גסה (בטח אם זה משאיר את השותפים הטבעים בחוץ).

אבל בקונסטלציה הזו? מה בעצם אי פעם יגרום לביבז לפרוש? גיל מתקדם? ואז יוחלף ביאיר?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמטרה מקדשת את האמצעים...

המטרה היא שביבי יפרוש או שיוחלף במישהו טוב יותר?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההימור שלי (שנשאר אותו דבר כבר שנים):

ביבי לא פורש, ביבי יורד מהכס עקב אילוץ: מחלה / מוות (טבעי) / כלא (לא יקרה) / אילוץ משפטי (ממש חוק, לא פרישה מתוך "ממלכתיות" או "ייצוגיות", אין דבר כזה שם) 

הוא לא יפסיד בבחירות, הדמוגרפיה והפוליטיקה לצידו, ואין לו כוונה או אינטרס ללכת לאחדות - מתוך אחדות העם עלול להבין שביבי אינו אל וכן בר תחליף, ובתור רוצח שיטתי של כל בדל תחרות לכס אין הגיון בכך. עדיף לו להצמד למשיחיים ולחרדים שלא מהווים תחרות במצב הדמוגרפי שרלוונטי לשנות חייו. 

אני מהמר על שני התרחישים הראשונים. 

הקורונה רק תחזק אותו לקראת סיבוב 4, או אולי בתוך הוואקום הקיים בבחירות 3.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהקורונה תחזק אותו, למרות שאחריה, אולי, יבואו ועדות חקירה (אלוהים יודע למה - כאילו באמת סביר לחקור איך לא ציפו שיגיע וירוס שאין לו תרופה).

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מה שמחזיר אותי למשפט האחרון שלך, כן, אתה לא מפעיל את המוח, אתה רדוד ומפיץ דפי מסרים, בלי לבחון מה באמת דמוקרטי יותר או פחות

לא היה לנו לא מזמן דיון פרסונלי?

אני לא הולך להיכנס לעוד אחד כזה.

אני אמשיך להפיץ פה דפי מסרים, ואתה יכול להתעלם או להגיב. 

אני בכל אופן אשתדל להתעלם מהתגובות של הוד מעלתך.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

סיבוב 4 עדיין על השולחן? god help us

ברור שסיבוב 4 על השולחן. שלא ישתמע לרגע מזה שאני טוען שהליכוד יצרו את מצב המדינה הנוכחי מאינטרס- אבל מרגע שיש לו הזדמנות לעלות לתת "הכרזת המלך" כל יומיים-שלושה , זמן מסך בפריים טיים באין מפריע, ביבי מלקק את השפתיים. זה הקמפיין הכי טוב בעולם, יש אדם אחד על המסך ואף אחד בסביבה לאתגר אותו. 

אין לי ספק שמרגע שהתחיל המצב הזה- הוא מכוון לסיבוב רביעי. (שוב- אני לא חושב שהוא תכנן את זה מראש, אני כן בהחלט חושב שהוא מנצל את המצב הקיים עד תום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אני לא תומך של ביבס, אבל אני רק שאלה:

לפוליטיקאי אסור לנצל את המצב לטובתו האלקטורלית? כמו המשפט המפורסם "עסק הוא לא מלכ"ר", הפוליטיקאי בא לעשות קופה פוליטית ולהמשיך להיבחר. בתמורה (אבל לא חובה) לייצג את הבוחרים שלו בצורה כזו שיבחרו בו בשנית.

ברור שזה ציני, אבל זה המשחק. לא?

אני חושב שללא הקורונה, ביבס היה לפני חתיכת אתגר מצד גנץ והמצב המשפטי שלו. זה כבר לא "בשן ועין" זה ממש התהפכו היוצרות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

ההימור שלי (שנשאר אותו דבר כבר שנים):

ביבי לא פורש, ביבי יורד מהכס עקב אילוץ: מחלה / מוות (טבעי) / כלא (לא יקרה) / אילוץ משפטי (ממש חוק, לא פרישה מתוך "ממלכתיות" או "ייצוגיות", אין דבר כזה שם) 

הוא לא יפסיד בבחירות, הדמוגרפיה והפוליטיקה לצידו, ואין לו כוונה או אינטרס ללכת לאחדות - מתוך אחדות העם עלול להבין שביבי אינו אל וכן בר תחליף, ובתור רוצח שיטתי של כל בדל תחרות לכס אין הגיון בכך. עדיף לו להצמד למשיחיים ולחרדים שלא מהווים תחרות במצב הדמוגרפי שרלוונטי לשנות חייו. 

אני מהמר על שני התרחישים הראשונים. 

הקורונה רק תחזק אותו לקראת סיבוב 4, או אולי בתוך הוואקום הקיים בבחירות 3.

בגדול זה נכון, למעט עניין הכס.

זה יחזק אותו (לפי סקר שהתפרסם היום לביבי + חרדים + ימינה יש 62, לגנץ + עבודה מרצ + ליברמן + משותפת יש 58), ויש לזה סיבה טובה.

כחול לבן עושים הכל הפוך, כאילו מישהו שם מתעקש לחרב להם כל תוכנית. אני לא הייתי פוסל על הסף סוס טרויאני שם.

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

אני גם חושב שהקורונה תחזק אותו, למרות שאחריה, אולי, יבואו ועדות חקירה (אלוהים יודע למה - כאילו באמת סביר לחקור איך לא ציפו שיגיע וירוס שאין לו תרופה).

כי לכחול לבן יהיה ייצוג בועדות הכנסת ובטח איזה רוב מקרי להקים ועדת חקירה פרלמנטרית.

לפני 3 שעות, ChemGuy85 כתב:

סיבוב 4 עדיין על השולחן? god help u

מתי הוא ירד מהשולחן?

לפני 2 שעות, פינדר כתב:

לא היה לנו לא מזמן דיון פרסונלי?

אני לא הולך להיכנס לעוד אחד כזה.

אני אמשיך להפיץ פה דפי מסרים, ואתה יכול להתעלם או להגיב. 

אני בכל אופן אשתדל להתעלם מהתגובות של הוד מעלתך.

לא הייתה לי כל כוונה לפגוע, ואם נפגעת אני מצטער.

המטרה הייתה "לנער" אותך מטענות סרק לדיון קצת יותר רלוונטי ופחות רדוד.

בכל מקרה תתנחם בעובדה שאני מאמין שיש לך יכולת לחשוב יותר לעומק ממה שכתבת.

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

פינדר, יש אופציה להחביא את התגובות שלו. עובד מעולה :)

כאילו שאתה מתעקש לפעמים להוכיח את הטענות שלי.

הפעם בעניין תיבת התהודה.

ושלא יבלבלו אותך עם העובדות.

לפני 1 שעה, Pika007 כתב:

ברור שסיבוב 4 על השולחן. שלא ישתמע לרגע מזה שאני טוען שהליכוד יצרו את מצב המדינה הנוכחי מאינטרס- אבל מרגע שיש לו הזדמנות לעלות לתת "הכרזת המלך" כל יומיים-שלושה , זמן מסך בפריים טיים באין מפריע, ביבי מלקק את השפתיים. זה הקמפיין הכי טוב בעולם, יש אדם אחד על המסך ואף אחד בסביבה לאתגר אותו. 

אין לי ספק שמרגע שהתחיל המצב הזה- הוא מכוון לסיבוב רביעי. (שוב- אני לא חושב שהוא תכנן את זה מראש, אני כן בהחלט חושב שהוא מנצל את המצב הקיים עד תום)

לגמרי, ביבי הוא מוכשר ברמות על בהכנת לימונדה מלימונים.

ככל זו תכונה מצוינת, אבל זה למשל אומר שהוא שנים מגן על מערכת המשפט (המגינים עליו יאמרו שהבין את המסר שהועבר בממשלת נתניהו הראשונה דרך התיק התפור ליעקב נאמן), ורק כשמערכת המשפט תוקפת אותו הוא פתאום נזכר שיש במערכת הזו המון בעיות והיא בעצם אוכלת את הדמוקרטיה.

כמובן שאז הוא יודע לנצל את זה עד תום ולהכין לימונדה.

זה מזכיר לי סיפור ששמעתי פעם, ביוון העתיקה היו צריכים לבחור ראש עיר, דמוקרטיה בגירסתה העתיקה מתקבצים בכיכר העיר, מי שבעד עומד בצד אחד, מי שנגד בצד השני.

מצאו להם איזה 2 סתומים שהתחרו על התפקיד, ותושבי העיר לא הצליחו להחליט כי באמת שני המתמודדים היו סתומים וכל הזמן התוצאה יצאה בדיוק חצי לטובת א' וחצי לטובת ב'.

בסוף הגיע המלך כי שמע את העניין, הטיל מטבע ונבחר א', ב' אמר "מה ככה בסוף נבחר ראש עיר? אבל אין לו יותר כישורים ממני", המלך ענה לו "כן הוא סתום כמוך, אבל לפחות יש לו מזל, עדיף טיפש עם מזל מטיפש בלי מזל".

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

לפוליטיקאי אסור לנצל את המצב לטובתו האלקטורלית? כמו המשפט המפורסם "עסק הוא לא מלכ"ר", הפוליטיקאי בא לעשות קופה פוליטית ולהמשיך להיבחר. בתמורה (אבל לא חובה) לייצג את הבוחרים שלו בצורה כזו שיבחרו בו בשנית.

אני חושב שללא הקורונה, ביבס היה לפני חתיכת אתגר מצד גנץ והמצב המשפטי שלו. זה כבר לא "בשן ועין" זה ממש התהפכו היוצרות.

בטח שמותר, הקורונה כנראה קטליזטור לתהליך עמוק יותר שהיה עובר על כחול לבן בכל מקרה - לפי כל הסקרים לפחות 25% מבוחריהם לא היו בוחרים בהם שוב עקב הניסיון להיצמד למשותפת, במקרה שלהם זה 8 מנדטים.

אחרי הפליק פלאק בנושא המשותפת לכחול לבן יש תאריך תפוגה של גבינה קשה כלשהי, הקורונה כנראה רק מאיצה את הסיפור.

לפני 45 דקות, יבגניפ כתב:

השאלה היא רק מה המטרה.

הכל ציניות?

מבחינתו הוא הכי טוב שיש כרגע, איזו סיבה יש לו לא לנסות להיבחר?

היה צריך 3 רמטכ"לים לשעבר, 2-3 או אלוהים יודע כמה אלופים, כמה עיתונאים לשעבר, התגייסות טוטלית של התקשורת, 3 מערכות בחירות, קבירת תיקים של מי שעלול להיות יריב פוטנציאלי ועדיין לא הצליחו להקים ממשלה בלעדיו.

וגם כשהם מנסים להקים ממשלה בלעדיו הם מתבזים מרגע לרגע, לפחות 25% שלא יבחרו בהם שוב זה כאפה מצלצלת.

ואני לגמרי לא חובב שלו כן?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

כל אחד זכאי לעשות כל מה שהוא רוצה במסגרת החוקים.

השאלה היא האם זו המנהיגות שאנשים רוצים לראות (התשובה, אגב, היא שבערך חצי מהאנשים ממש סבבה עם זה).

הדוגמא הכי צועקת וברורה שאני מכיר היא הביביתון - הנה משהו ״כשר אבל מסריח״, דרך חוקית להלבין כמות פסיכית של הון, שכולם כולל כולם יודעים ומכירים את זה, ועדיין לאף אחד לא אכפת.

הרי אם איזה מליארדר היה מכניס מליארדים לחשבון של ביבי, והאחרון היה משתמש בזה עבור תעמולה, אז לפי החוק הוא היה נכנס לכלא (בהנחה שהמערכת עדיין פועלת).

אבל ברגע שחתכו החוצה את המידלמן, המליארדים מדלגים מעל ביבי ונכנסים ישר למנגנון התעמולה, ונוצרה הלבנת הון פוליטי ישראלית בקנה מידה חסר תקדים (אאל״ט), וכולם בסדר עם זה.

מכאן אפשר להקיש על הסטנדרטים כיום, ולהבין שרה״מ שגורר את סגירת הכנסת ומע׳ בתי המשפט בעת שהוא מאבד את הרוב בכנסת ותחת משפט - זה משהו שרבים בציבור מוכנים להכיל. זה הנזק המצטבר שאף אחד לא יתקן. לא אופתע אם הבא בתור אחרי ביבי, בין אם הוא מהימין או מהמרכז, ימשיך עם המגמה הזו של לדפוק חרבון מהמקפצה.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע המרשים ביותר לאחרונה במסכת הלהטוטים של ביבי הוא שהוא אשכרה הצליח לגרום ליריב לעשות בדיוק את מה שהוא "שם בפיו". אנסה להסביר:

במשך שנים (לא יכול לספור, אולי למעלה מעשור) שומעים "או ביבי או טיבי" וחוזר חלילה, בווריאציות אינסופיות. וזה ללא ספק היה שקר בוטה או משהו בסגנון במשך לא מעט מערכות בחירות. אבל מה, מרוב שביבי חזר על המנטרה, נציגי השמאל החלו אט אט להאמין בנכונותה ואשכרה החלו לדבר עם טיבי, שאם נניח בצד לרגע את הפלונטר הנוכחי, הוא ורוב חבריו מהווים איום קיומי ממשי עליי ועליכם.

אני מתקשה לחשוב על שיטה יותר גאונית (ונכלולית) מאשר לגרום ליריב לעצב את מדיניותו בהתאם לתבנית שיצרת עבורו. מקיאווליזם מזוקק.

עכשיו ביבי יכול לומר בנינוחות לבוחריו "אמרתי לכם שזה יקרה" והפעם זה פשוט... יהיה נכון.

כמובן שלכחולבן יש אחריות למעשה והם אלה שהחליטו ללכת נגד בוחריהם במימוש הסיסמה, ביבי לא ביצע כישופים עם היפנוזה. או שכן. :-)

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, באמא׳שך

מה בדיוק הם עשו ...? דיברו עם טיבי שיזרום איתם בהצבעת אי אמון נגד נתניהו, זו הבעיה?

הרי נתניהו בעצמו שיתף איתם פעולה בהצבעות פרלמנטריות בעבר, אז מה, שהוא עושה את זה זה סבבה וכשאחרים עושים את זה אז ״בום ישראל מתה עוד דקה״? באמת?

הרי זה לא שמציעים להם תפקידים בממשלה, וזה לא שהם בעצמם רוצים תפקידים בממשלה(!!!), ליטרלי אף אחד לא מדבר על זה - אבל איכשהו הספין מצליח לקבל תהודה - אותו הספין שבעצמך הודית שהוא בולשיט. אז מה אני מפספס כאן?

הגאונות האמיתית של ביבי היא לגרום לכך שמישהו כמוך רושם שאזרחי ישראל הערבים הם ״איום קיומי ממשי״, ושכל* שיח איתם - גם אם הוא טכני בלבד - הוא מוקצה מחמת המיאוס.

(*)כל שיח של לא-ביבי, כשהוא עושה את זה אז זה למטרות טובות כמובן

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...