Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

יש לו מלא לימונים, הוא מכין לימונדה, עם כפפות, ומסכת N95, ומרחק מספק ל-Plausible Deniability מהדברים הבעייתיים.

ואותם אנשים ששמים ז על המגבלות יהיו הראשונים שיצעקו שזה סוף הדמוקרטיה כשהצבא יסתובב ברחובות, ואם הוא יסתובב ברחובות זה אך ורק בגללם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4595

• SlowRide

4413

• פינדר

3460

• m3x7r3m3

2926

^ כן והופעת הטלויזיה אתמול או שלשום גם כללה ירידות על גנץ ברמה של "הוא אפס, אבל זה מה שהעם רוצה"

היחיד בארץ, כנראה, שמסוגל לתת לביבי בראש בדיבייט זה אהוד ברק. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק של פעם אולי, ברק של היום איבד את היכולות הדמגוגיות שלו לגמרי.

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהם באו מהירח כרגע.
גנץ פיקד על צוק איתן, אשכנזי פיקד על עופרת יצוקה, בוגי היה שר הבטחון בצוק איתן ולפיד היה חבר קבינט באותה תקופה.

ובכל זאת מי שעשה את ההבדל היה בנט שדחף לתקוף את המנהרות ולא כל הרביעייה הזו.

לא צריך כדור בדולח, צריך להסתכל אחורה, מה הם עשו כשהם היו בתפקיד.

שלא ישתמע אחרת אגב בעיניי גם לביבי יש חלק לא פחות מהם בנושא.
אז הוא מקבל ניקוד שלילי אחד, הם מקבלים ניקוד שלילי אחד כל אחד מהם.
1. כל מה שכתבת לא סותר את זה שעובדתית, הם לא יכולים לדעת כלום בוודאות. יכולים רק להניח. אתה בדרך כלל מאוד נצמד לדקויות ופרטים חשובים, מפתיע שפה לא.
2. החלטות מתקבלות בסוף בקבינט ולא על ידי רמטכ"לים. רמטכ"ל מגיע, מציע אופציות 1,2,3 ונותן המלצה שלו. את ההחלטה מקבל רה"מ יחד עם הקבינט הבטחוני. על כל נקודה שלילית שנתת לרמטכ"ל אתה צריך לתת 15 לרה"מ וחברי קבינט. לכן לפי ההשוואה שלך עצמך, ביבי כבר במינוס הרבה יותר גדול מאשכנזי וגנץ יחד.
3. אני מרגיש ממך, שאתה מנסה לשכנע את עצמך יותר מאשר אותי למה גנץ יהיה רה"מ שפחות טוב בטחונית מביבי. אותי אתה לא קרוב לשכנע ואת שבויי ביבי אתה לא צריך.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אכן, ואילו לא היה מדובר על בעלי תפקידים מהעשור (או 11 במקרה של אשכנזי) האחרון הייתי מסכים איתך, אבל המצב לא השתנה מספיק, והם לא היו בחוד החנית.

כל אחד מהם רצה "לסיים" את הקדנציה עם כמה שפחות הרוגים במשמרת שלו, ולהעביר את התפוח אדמה הלוהט לבא בתור.

הבוחרים של ביבי מהדרום (וראיינו מספיק כאלה לאורך שלושת הבחירות בשנה הזו) יודעים בוודאות שטוב יותר לא יהיה עם הרביעיה, צודקים? טועים? לא יודע, אני לא גר שם, ואני לא בוחר בביבי.

אני בגדול מסכים איתם שבהינתן המצב הזה ישועה תבוא אם כבר מהתנהלות ימנית יותר ולא שמאלית יותר.

2. נכון, באופציות 1,2,3 לא הייתה התייחסות כלל למנהרות, למעשה יש דו"ח בנושא, עד שבנט לא דיבר למרות שידעו על המנהרות בצה"ל לא הייתה התייחסות כלל למנהרות.

אם רמטכ"ל מציג 1,2,3 ומנהרות זה 7, הקבינט לא יודע בכלל על 7.

הקבינט בעצמו גילה על המנהרות מבנט, שגילה מדרגי השטח בצה"ל כי הוא הלך לשם, פיזית.

ואז כל המסלול נהיה עקום לגמרי, שר בקבינט שהולך לסייר בשטח, מדבר עם דרגי שטח, מגלה דברים ומביא לקבינט.

אל תשכח שיש לנו 2 ידידים באותה תקופה בקבינט - לפיד ויעלון, כשיעלון הוא האחראי המיניסטריאלי הישיר לזה שהקבינט לא יודע על המנהרות לפני שבנט גילה.

לראש ממשלה יש אחריות פחותה בנושאים כאלו.

מה הסיבה שגנץ ואשכנזי לא סיפרו לקבינט על המנהרות? כל סיבה לא מוציאה אותם טוב, בין אם זה לא היה נראה להם מספיק חשוב (אבל רס"ן במיל' כמו בנט כן עלה על החשיבות של זה?) או בין אם הם ניסו לחשק את הקבינט ע"י הסתרה כדי שלא יצטרכו לפעול בנושא.

3. למה לי? גנץ לא אופציה מבחינתי לבחור בו בכלל, וביבי לא מספיק טוב בעיניי בטחונית.

כלומר גם כשזה הגיע למצב של גנץ או ביבי לא הגעתי למצב שמאפשר לי להצביע לביבי.

אני מסביר לך את ההיגיון של מצביעי ביבי מהדרום, כי אני מכיר מספיק כאלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, pooh-bear כתב:

לא רוצה להגרר לוויכוח, אבל סתם זורק תרחיש לא הגיוני: הקורונה מתפשטת בעזה, ממשלת ישראל מגישה לעזה סיוע רפואי (בטח כשהמשותפת תומכת מבחוץ בממשלה), המוני עזתים רואים שהישראלים הם לא רק חיילים שמפציצים אותם אלא גם רופאים שמצילים אותם, חמאס מוכרח לשתף פעולה עם ממשלת ישראל באופן ישיר ולא דרך מתווכים.

אולי, רק אולי, יש סיכוי שמשהו ישתפר? לימונדה מלימונים וכזה? או שתמיד חייבים להילחם ולגרש?

למה להסתפק בזה? אפשר להוריד את הגדר מסביב לעזה, חיילי גולני/גבעתי/צנחנים יפקידו את נשקם בנשקיה הגדודית וימתינו לערביי עזה המסכנים עם חבילות שי, חטיבות השריון יקבלו פקודה לטעון את הטנקים בפרחים במקום פגזים, תנועות הנוער יערכו מצגי כתובות אש בהם יכתב "סליחה, עזה", המוני אזרחי ישראל ישבו מסביב למדורות תוך שירת "קומביה", את ד"ר אחמד טיבי נמנה ליו"ר הועדה לשילוב ערביי עזה במדינת ישראל וכולנו נפצח בשירה אדירה "תנו לשמש לעלות.." לצלילי התזמורת האנדלוסית. 

ואז - אולי, רק אולי, המוני עזתים יראו שהישראלים הם לא רק "חיילים שמפציצים אותם" ונחיה יחדיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

החמאס יתן את הסיוע הרפואי לחברים ומקורבים ויתן למסכנים למות.

כשימותו שם כמה אלפים יסבירו להם שישראל עשתה את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו, לא אמרתי שזה מה שיקרה.

מה שבטוח בוודאות מוחלטת שאם נמשיך להטיל עליהם סגר כשהם יפלו כמו זבובים מקורונה, הם לא יאהבו אותנו יותר.

אתם יודעים, אם וכאשר אפשר להתנות את העזרה בכל מיני תנאים, למשל להקים בי"ח שדה סמוך לאיזשהו מעבר ולתת סיוע רפואי בעצמנו. סתם דוגמה פשוטה. אפשר (וכדאי) להגיע לאדם הפשוט ברחוב, שלא רואה ישראלים ולא מכיר אותם בכלל פרט להפצצות שהוא רואה. זה לא שפתאום כל העזתים יהפכו לציונים גדולים, זה פשוט צעד בכיוון חיובי, גם כלפי העזתים וגם לתדמית שלנו בעולם. להזיק זה בטוח לא יזיק.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אתה אחלה צפרדע, לא ככינוי לצרפתי או משהו כזה, אלא הצפרדע מהמשל.

ובטח שדברים כאלה יכולים להזיק - אם במדינות כמו איטליה וספרד המערך הרפואי קרס, אז זה רעיון מטומטם למדי לקחת את המערך הרפואי שלך שעלול לקרוס בהדבקה המונית ולתת חלק ממנו לאזרחי אויב.

זה רעיון שאם אכן תהיה קריסה של מערך רפואי יעלה בחיים של אזרחים ישראלים. מוסר מעוות

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, אתה מסתכל על זה הפוך לגמרי! 

הסגר עליהם עוזר למגר את התפשטות הנגיף, ישראל כבר עושה מעל ומעבר בשביל למנוע התפשטות הקורונה בעזה. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תשמע אתה אחלה צפרדע, לא ככינוי לצרפתי או משהו כזה, אלא הצפרדע מהמשל.

ובטח שדברים כאלה יכולים להזיק - אם במדינות כמו איטליה וספרד המערך הרפואי קרס, אז זה רעיון מטומטם למדי לקחת את המערך הרפואי שלך שעלול לקרוס בהדבקה המונית ולתת חלק ממנו לאזרחי אויב.

זה רעיון שאם אכן תהיה קריסה של מערך רפואי יעלה בחיים של אזרחים ישראלים. מוסר מעוות

אני אקח את זה כמחמאה. תודה!

לא אמרתי ח"ח שבמקרה שהמערך הרפואי יקרוס כאן ואנשים כאן ימותו כמו זבובים צריך להעדיף את העזתים. אמרתי שבמקרה שהמצב כאן יהיה סביר+ והמצב בעזה יהיה מתקפת זומבים, אפשר יהיה להגיש סיוע רפואי לעזתים. עזוב שניה את העניין המוסרי, זה רווח נקי עבורך (מבחינה תדמיתית, גם כלפי עזה וגם כלפי העולם).

אם כי מהגישה שלך (לטרנספר את כולם) אני לגמרי מבין למה אתה מתנגד.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא מכמה נקודות הנחה שגויות:

1. המצב יציב, משמע אם היום המצב סביר+ הוא יישאר כזה גם בשבוע ושבועיים וחודש הקרובים

2. העזרה שלך נניח לאלף עזתים היא נקודתית, טפל ושחרר, כשעובדתית חולה קורונה הוא כזה לפחות שבועיים מינימום למיטב הבנתי (ChemGuy, נתונים?), חולה מונשם יכול להיות יותר.

זאת אומרת אם המצב פה הוא סביר+ היום, ובעזה זה מתקפת זומבים, בוא ניקח את עתודת הרפואה שלנו, ניתן להם סיוע של לפחות שבועיים, שבמהלכו ייתכן לגמרי שהמצב אצלנו יירד דרומה כמו שאומרים.

ובמצב כזה גם אני לא בעד לנתק עכשיו 200 עזתים מונשמים ממכונות הנשמה כי יש לנו פתאום צורך ל-200 מכונות הנשמה כשהשאר תפוסות. זה באופן מילולי להרוג בנאדם.

וזה לא הופך את כל הסיטואציה ליותר מוסרית, כשבכל העולם מדינות קונות כל מכונת הנשמה, כל מסיכה וכו' שהם יכולים להשיג כהכנה למצב של עשרות אלפי חולים שמתוכם מאות ואלפי מונשמים, לך נשמע הגיוני שנשתמש באנשי הרפואה שלנו, בציוד שלנו, כדי לטפל באזרחי האויב.

אחרי זה כשהמצב יתדרדר ולא יהיה ציוד תגידו "אבל לא ידענו", "זה היה מוסרי", "הרווחנו תדמיתית". כמה מתים ישראלים שווה התדמית עבורכם והמוסר המזויף שלכם?

העיקר אתה יודע מה יקרה בעתיד ואיך המגפה תתפתח פה, וביקשת ממני את מספרי הלוטו, אני צריך לבקש ממך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה שוב: לא אמרתי מה יקרה. אני לא יודע מה יקרה. אולי בעזה לא יהיו בכלל חולים חוץ מה-2 שהגיעו היום ופה תהיה מתקפת זומבים.

אמרתי שהיפותטית, אם המצב פה נניח בעוד חודש יתייצב על כמעט אפס חולים חדשים ביום ואחוז הבראה מאוד גבוה, ועזה תהיה מתקפת זומבים, אני לא נגד להגיש להם סיוע רפואי כמובן תוך השארת רזרבות מתאימות וכמובן בלי שום פגיעה באיכות הטיפול כאן.

אפשר גם לא להסכים על זה, זה בסדר. רק בוא נסכים על מה אנחנו לא מסכימים.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא גר בדרום ואני גם לא הצבעתי לביבי, מעל לעשור.

אז בוא, תאשים את זה שדווקא בחר אחרת ולא בביבי!

תושבי הדרום הם אלה שיודעים בוודאות. עובדה ש-3 רמטכ"לים לא מצליחים לשכנע שיש להם פתרון טוב יותר.

תושבי הדרום יודעים רק משהו אחד בוודאות. להצביע מחל.
שים את יחיא סינוואר בראש מחל ותקרא לו צביקה.
הם עדיין יצביעו מממחחחחחללללל.

לנסות לתת לבחירה הזו איזשהו ניחוח של אידיאולוגיה/חשיבה/ציפיה זה קשקוש.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...