Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, pooh-bear כתב:

אמרתי שהיפותטית, אם המצב פה נניח בעוד חודש יתייצב על כמעט אפס חולים חדשים ביום ואחוז הבראה מאוד גבוה, ועזה תהיה מתקפת זומבים, אני לא נגד להגיש להם סיוע רפואי כמובן תוך השארת רזרבות מתאימות וכמובן בלי שום פגיעה באיכות הטיפול כאן.

בוא נדייק, אתה לא אמרת את זה עד ההודעה הזו. אולי התכוונת לזה, אבל לא אמרת. תחילה הצעת להגיש סיוע רפואי לעזה ולא התייחסת למצב בישראל. בהמשך סייגת את דבריך והצעת להגיש סיוע רפואי במידה והמצב בישראל "סביר+". רק בהודעה הזו אתה מסביר "שאתה לא נגד" סיוע רפואי לעזה אם בעוד חודש המגפה תהיה כמעט מאחורינו ולא תהיה פגיעה באיכות הטיפול כאן. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4434

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

מה, אתה באמת מנסה? 

יבגני מלפני חודש התקשר, הוא מסר לך "לול" 

לפני 2 שעות, farkash7 כתב:

תושבי הדרום יודעים רק משהו אחד בוודאות. להצביע מחל.
שים את יחיא סינוואר בראש מחל ותקרא לו צביקה.
הם עדיין יצביעו מממחחחחחללללל.

לנסות לתת לבחירה הזו איזשהו ניחוח של אידיאולוגיה/חשיבה/ציפיה זה קשקוש.

אני לא מסכים, תדמיין לצורך הדיון שביבי מתפצל מהליכוד ופותח מפלגה חדשה (נניח לצורך ההמחשה "מלפפונים במלח") - אתה חושב שעדיין פתקי מחל יזרמו שם כמו מים? לא נראה לי. 

תן לברנש קרדיט, מגיע לו (באמת), מדובר במותג-על. 

ביום שאחרי ביבי, אם יהיה כזה, אני בכלל לא בטוח שהליכוד יהיה שליט על. ביבי הצליח למחוץ כל בדל אלטרנטיבה מבית, אם מחר ביבי עושה רילוקיישן - אני חושב שפתאום היינו מגלים שכל מיני אנשים שרק לפני שניה "לא יכלו לנהל שבט בצופים" - כמו גנץ, פתאום כן עלולים להוות אלטרנטיבה. 

• מצחיק 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, pooh-bear כתב:

אני אנסה שוב: לא אמרתי מה יקרה. אני לא יודע מה יקרה. אולי בעזה לא יהיו בכלל חולים חוץ מה-2 שהגיעו היום ופה תהיה מתקפת זומבים.

אמרתי שהיפותטית, אם המצב פה נניח בעוד חודש יתייצב על כמעט אפס חולים חדשים ביום ואחוז הבראה מאוד גבוה, ועזה תהיה מתקפת זומבים, אני לא נגד להגיש להם סיוע רפואי כמובן תוך השארת רזרבות מתאימות וכמובן בלי שום פגיעה באיכות הטיפול כאן.

אפשר גם לא להסכים על זה, זה בסדר. רק בוא נסכים על מה אנחנו לא מסכימים.

מקבל לגמרי, גם אני לא נגד הגשת סיוע תוך שמירת רזרבות מתאימות. בתנאי שהמצב אצלנו יציב (אם כי למיטב הבנתי יש פוטנציאל לגל שני בכמה מדינות אז אני שם את זה בכוכבית).

כנראה שבערוץ 12 קוראים פה, אחרת אין לי הסבר לשקופית שהייתה אתמול ובה משך ההחלמה מרגע ההדבקה הוא כ-28 ימים בממוצע ולא 14 כפי שניחשתי.

יש סיכוי שבאותו זמן נראה גם פילים ורודים מעופפים בשמיים כן? כי אני לא רואה איך בעוד חודש יש 0 חולים חדשים ביום. אבל זה לגמרי ניחוש מושכל על בסיס 200 ומשהו חולים חדשים אתמול שיבריאו רק בעוד 28 ימים +-.

לפני 12 שעות, farkash7 כתב:

תושבי הדרום יודעים רק משהו אחד בוודאות. להצביע מחל.
שים את יחיא סינוואר בראש מחל ותקרא לו צביקה.
הם עדיין יצביעו מממחחחחחללללל.

לנסות לתת לבחירה הזו איזשהו ניחוח של אידיאולוגיה/חשיבה/ציפיה זה קשקוש.

תושבי עוטף עזה (להוציא את שדרות) היו אנשי העבודה עד ההתנתקות (כלומר עד שזה התפוצץ להם בפנים).

חלק הגדילו לעשות וחגגו את ההתנתקות וצעקו למפונים שהנה בא השלום.

15 שנה אחורה הם היו מקבלים צמרמורת מלגעת בפתק שכתוב עליו מחל.

לפני 10 שעות, oryo כתב:

יבגני מלפני חודש התקשר, הוא מסר לך "לול" 

אני לא מסכים, תדמיין לצורך הדיון שביבי מתפצל מהליכוד ופותח מפלגה חדשה (נניח לצורך ההמחשה "מלפפונים במלח") - אתה חושב שעדיין פתקי מחל יזרמו שם כמו מים? לא נראה לי. 

תן לברנש קרדיט, מגיע לו (באמת), מדובר במותג-על. 

ביום שאחרי ביבי, אם יהיה כזה, אני בכלל לא בטוח שהליכוד יהיה שליט על. ביבי הצליח למחוץ כל בדל אלטרנטיבה מבית, אם מחר ביבי עושה רילוקיישן - אני חושב שפתאום היינו מגלים שכל מיני אנשים שרק לפני שניה "לא יכלו לנהל שבט בצופים" - כמו גנץ, פתאום כן עלולים להוות אלטרנטיבה. 

רק עכשיו הליכוד מתחיל לגדל את הדור הבא, אמיר אוחנה לדוגמה.

יש דור קודם כמו רגב, ארדן, אקוניס, גמליאל, כץ, שטייניץ שאולי מסוגלים לטפל בסדר גודל של משרד, אבל כנראה לא יותר מזה.

ויש את לוין, סער, ברקת שפוטנציאלית יכולים לרשת את ביבי אבל לא הוכיחו את זה עדיין.

לדעתי כרגע אוחנה הוא היחיד שמתבלט בנבחרת הליכוד למעט ביבי.

לעניין הסיפא, אם אכן ביבי עושה רילוקיישן אז כן, פתאום יכולה להיות אלטרנטיבה מצד גנץ, אבל זה לא מחמאה, זה פשוט אומר שגנץ לא אלטרנטיבה כל עוד ביבי על המגרש.

כלומר אם נקצין לרגע ונוריד מהמגרש איזה 60 חברי כנסת, פוטנציאלית יאיר לפיד יכול להיות אלטרנטיבה!

לפני 10 שעות, farkash7 כתב:

לא בדקתי איך התחלקו שם הקולות לפני ביבי. מאמין שהמצב לא היה שונה בהרבה.

תבדוק, אלה אנשי יישובים וקיבוצים שבמשך דורות הצביעו מפא"י-מערך-עבודה, חגגו את ההתנתקות ו"מרחו את זה בפנים" של מפוני ההתנתקות.

הם הפכו להיות ימניים פתאום רק כשהתחת שלהם בער (באופן מילולי, מרקטות).

קח דוגמה - חודשיים לפני ההתנתקות:

ציטוט

"המתנחלים צריכים ללכת משם", מכריזה חברת ניר-עם שחוצה את הדשא עם כלבלב, "אין פתרון אחר".
...

"הגבול היה פה ב-67', ואם זה יקרה שוב, אין לי שום חרדות. צריך להאמין לפלשתינים. אם זה המחיר שצריך לשלם בשביל השלום, אני אישית, אם הייתי צריכה לתת חלק מהאדמות החקלאיות שלנו – עם כל הכאב, הייתי נותנת".
וגם את הבית שלך היית נותנת?
(שתיקה). "אם זה ייתן שלום לילדיי ולנכדיי, מה אני יכולה לעשות? אבל אני לא חושבת שיגיעו למצב הזה, הם לא רוצים את ניר-עם. הם רוצים את הרצועה".
הם אומרים שהם רוצים את כל הארץ.
"הם לא יבקשו את הקיבוצים. אני כמעט בטוחה".

...

"... תמיד יהיו פלגים שירצו הכל, אז מה? גם אנחנו רוצים הכל, הדתיים שלנו רוצים הכל. אני מתארת לעצמי שהממשלה תפצה את המתנחלים מגוש-קטיף. אולי לא ברמת הבתים שיש להם, אבל יהיה ביטחון לילדים שלהם".
לילדים שלכם יש ביטחון?
"אם לא תהיה לי אמונה ולא אתן צ'אנס לשלום, לא אגמור עם הסכסוך הזה בחיים שלי. אני לא משווה את ניר-עם לגוש-קטיף".
למה לא, בעצם?
"הקמנו כבר מדינה, אז מה, רצינו עוד חתיכה לנגוס? לא היה מספיק לנו מה שקיבלנו? לא אכפת לי שיעבור כאן הגבול עם מצרים".
"גם עכשיו אנחנו בגבול", מצטרפת מישהי. "אבל את שואלת מה יהיה אם יגידו אחר-כך שגם אנחנו צריכים ללכת? אין לי מה להגיד, זה הבית שלי לאן אני אלך?".
"תלכי לצרפת", זורקת לה חברה מהצד.
"ההורים שלי נדדו בכל העולם אחרי שגירשו אותם מאירופה, והם הגיעו לפה", היא עונה לה, "אז גם מפה יגרשו אותם? לאן נלך?".
את מתנגדת לגירוש?
"אני בעד ההתנתקות".

...

"אני בעד, בעד ועוד פעם בעד ההתנתקות", אומרת תושבת מקיבוץ מפלסים שלא שוכחת אף בעד.
כלומר את בעד שהפלשתינים יתקרבו אליכם עוד קצת.
"גם כך אנחנו חוטפים. אולי יהיה שלום. ואם לא, לפחות זו תהיה מדינה נגד מדינה".
וזה יותר טוב? כמדינה יהיה להם יותר כוח.
"זה לא ילך, מדינה נגד לוחמי גרילה".
ומה על ההיבט ההומאני, הרי מדובר בהרס בתי שכנייך.
"לבי איתם. כנערה ראיתי את פינוי ימית, וזה היה כאב לב. אנשי גוש-קטיף צריכים ללכת כי הממשלה החליטה".
מה יהיה אם הממשלה תחליט שצריך לפנות גם אתכם?
"אותנו?" היא תמהה, ואחרי שתיקה מוסיפה: "אנחנו בתוך הקו הירוק, אותנו לא יפנו".
אז אם הפלשתינים רוצים רק את גוש-קטיף, למה הם יורים גם עליכם?
"בשביל דעת הקהל הפנימית שם, להראות שיש להם כוח. חבל שבינתיים תושבי גוש-קטיף מסכנים את הילדים שלהם".
ואתם לא?
"יכול להיות. יש תושבים שעזבו את הקיבוץ ואפילו את הארץ. לא יודעת אם בגלל הקסאמים או המצב הכלכלי. ואם אחשוב שאני מסכנת את הילדים שלי, אולי אעבור".
אם כל מי שמותקף יעבור, מי יישאר?
"נכון, מה לעשות".

באמת נראה לך שהמרואיינים בכתבה הזו הם מצביעי מחל מבטן ומלידה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה טועה. הקיבוצניקים שם לא מצביעים למחל ולא הצביעו מחל, ובהתחשב בעובדה ש"מחל", או שלוחת מחל הובילה את ההתנתקות ומאז גם מובילה את המדינה ולא עושה כלום לשיפור מצבם, זה לגיטימי שהם לא יצביעו מחל גם היום.
או שאתה מעמיד פנים או שבאמת אין לך מושג, אבל מי שלא מעמיד פנים או יש לו קצת מושג מבין למי התכוונתי בתושבי הדרום...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך לנחש למי אתה מתכוון, הם תושבי הדרום, וכאלה שכל הזמן מראיינים אותם כשהם אומרים שהמדינה לא עושה מספיק כדי להגן עליהם.

ואם כבר עסקינן בנושא הזה, לפחות מהאנשים שאני מכיר בדרום ההצבעה עובדת בערך כמו חיפוש בינארי, ואסביר למי שבלי רקע בתכנות.

הפוליטיקה בערך בכל נושא היא כמו מערך ממוין, כשבמערך הזה ממקמים מפלגות לפי התפיסה שלהן באותו נושא.

נניח בנושא עזה, אפשר למקם את המשותפת בקצה השמאלי של המערך, אחריהן מר"צ, העבודה, כחול לבן, הליכוד, הבית היהודי, הימין החדש, האיחוד הלאומי, עוצמה לישראל וכו'

עכשיו ניקח מצביע ליכוד, לא מרוצה מנושא עזה כי הוא חושב שאנחנו רכים מדי, הוא ילך ימינה ולא שמאלה. הנקודת בדיקה שלו היא הליכוד, הקצוות הן המשותפת ועוצמה לישראל, לא מתאים לו הליכוד, אז הקצוות הופכים להיות הליכוד ועוצמה לישראל, כחול לבן בכלל לא בסקופ הבדיקה.

אצל חלק (אפשר לראות גם בשרשור הזה) נוקטים בגישה של חיפוש ליניארי, לא עבד עם הליכוד, ננסה אולי כחול לבן.

בשורה התחתונה אם יש לנו מערך של N מפלגות, חיפוש בינארי ייתן יעילות של O(LogN) לעומת חיפוש ליניארי שייתן O(N).

עבור אנשים כאלה, שזו צורת החשיבה שלהם (שהיא בריאה יותר כנראה), אין טעם "לנסות" את כחול לבן, כמו שאין טעם לנסות את המשותפת, או את מר"צ.

כמו שאם הנקודה הנוכחית שלי היא 11, ואני מחפש 20, אני לא אלך שמאלה במערך כדי לחפש אותו, כי שם יהיו רק מספרים קטנים או שווים ל-11.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי,
הגשנו הרבה עזרה רפואית לעזה בעבר, זה לא ממש עזר.
הגשנו עזרה רפואית להרבה סורים לאחרונה, זה לא ממש עזר.
אני סבור שגם אם מחר אסד, סינוואר, רוחאני ונאסראללה יחלו במחלה קשה ואז יקבלו תרופה וטיפול הכי מדהים שאפשר מישראל זה לא ישנה את דעתם ולו במעט.
באשר לאזרחים באותם מקומות, כבר כיום יש שם אזרחים שיודעים שישראל היא לא השטן כפי שמציירים אותנו, ואני סבור שגם אם תגדיל את כמות האנשים האלו באמצעות סיוע כזה או אחר, זה לא יעזור לנו, משום שהטון השולט במדינות הללו לא ישתנה בהליך דמוקרטי. כל עוד הטון הזה נגדך, המדינה או הארגון יהיו נגדך.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

1. אכן, ואילו לא היה מדובר על בעלי תפקידים מהעשור (או 11 במקרה של אשכנזי) האחרון הייתי מסכים איתך, אבל המצב לא השתנה מספיק, והם לא היו בחוד החנית.
כל אחד מהם רצה "לסיים" את הקדנציה עם כמה שפחות הרוגים במשמרת שלו, ולהעביר את התפוח אדמה הלוהט לבא בתור.
הבוחרים של ביבי מהדרום (וראיינו מספיק כאלה לאורך שלושת הבחירות בשנה הזו) יודעים בוודאות שטוב יותר לא יהיה עם הרביעיה, צודקים? טועים? לא יודע, אני לא גר שם, ואני לא בוחר בביבי.
אני בגדול מסכים איתם שבהינתן המצב הזה ישועה תבוא אם כבר מהתנהלות ימנית יותר ולא שמאלית יותר.

2. נכון, באופציות 1,2,3 לא הייתה התייחסות כלל למנהרות, למעשה יש דו"ח בנושא, עד שבנט לא דיבר למרות שידעו על המנהרות בצה"ל לא הייתה התייחסות כלל למנהרות.
אם רמטכ"ל מציג 1,2,3 ומנהרות זה 7, הקבינט לא יודע בכלל על 7.
הקבינט בעצמו גילה על המנהרות מבנט, שגילה מדרגי השטח בצה"ל כי הוא הלך לשם, פיזית.
ואז כל המסלול נהיה עקום לגמרי, שר בקבינט שהולך לסייר בשטח, מדבר עם דרגי שטח, מגלה דברים ומביא לקבינט.
אל תשכח שיש לנו 2 ידידים באותה תקופה בקבינט - לפיד ויעלון, כשיעלון הוא האחראי המיניסטריאלי הישיר לזה שהקבינט לא יודע על המנהרות לפני שבנט גילה.
לראש ממשלה יש אחריות פחותה בנושאים כאלו.
מה הסיבה שגנץ ואשכנזי לא סיפרו לקבינט על המנהרות? כל סיבה לא מוציאה אותם טוב, בין אם זה לא היה נראה להם מספיק חשוב (אבל רס"ן במיל' כמו בנט כן עלה על החשיבות של זה?) או בין אם הם ניסו לחשק את הקבינט ע"י הסתרה כדי שלא יצטרכו לפעול בנושא.

3. למה לי? גנץ לא אופציה מבחינתי לבחור בו בכלל, וביבי לא מספיק טוב בעיניי בטחונית.
כלומר גם כשזה הגיע למצב של גנץ או ביבי לא הגעתי למצב שמאפשר לי להצביע לביבי.
אני מסביר לך את ההיגיון של מצביעי ביבי מהדרום, כי אני מכיר מספיק כאלה.
אני לא בטוח שזו פרשנות נכונה לגבי גנץ ואשכנזי, אבל המדיניות של שמירה על סטטוס קוו לא זרה גם לביבי. שוב, מבחינת המצביעים שלו.
לגבי לפיד ויעלון אני מסכים איתך, ובפרט לגבי לפיד. לצערי, ביבי לא חף מזה.
לגבי תושבי הדרום, ובכן, המשל שלי מהדף הקודם עדיין נכון.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, ניקו פ. כתב:

אני לא בטוח שזו פרשנות נכונה לגבי גנץ ואשכנזי, אבל המדיניות של שמירה על סטטוס קוו לא זרה גם לביבי. שוב, מבחינת המצביעים שלו.

מה פרשנות? החלק הזה? הוא לא פרשנות הוא שאלה, אני לא יודע מה הסיבה שהם לא סיפרו, הם לא דיברו איתי בנושא הזה

לפני 22 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מה הסיבה שגנץ ואשכנזי לא סיפרו לקבינט על המנהרות? כל סיבה לא מוציאה אותם טוב, בין אם זה לא היה נראה להם מספיק חשוב (אבל רס"ן במיל' כמו בנט כן עלה על החשיבות של זה?) או בין אם הם ניסו לחשק את הקבינט ע"י הסתרה כדי שלא יצטרכו לפעול בנושא.

לפני 11 דקות, ניקו פ. כתב:

לגבי תושבי הדרום, ובכן, המשל שלי מהדף הקודם עדיין נכון.

מחזיר אותך לעניין החיפוש הבינארי / ליניארי, עבור מי שהטיפול בעזה לא מספיק תקיף בעיניו כחול לבן בכלל לא אופציה על השולחן.

הבחירה היא בין ליכוד או ימינה משם, ואז לכל אחד שם יש חטוטרת

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.3.2020 בשעה 15:36, oryo כתב:

(שניהם רחוקים מאוד מתומכי טרור רוצחים סטייל זחאלקה, מדובר באנשים משכילים, רהוטים ושאינם תומכים בטרור - גם אני לא מתלהב מאחמד טיבי אבל אני כן מבין מאיפה הוא מגיע). 
אני לא מצליח להבין את טמינת הראש בחול הזו כשמתייחסים לאנשי המשותפת.
גם אם נתעלם מהעובדה שטיבי היה אשכרה היועץ של ערפאת (טרוריסט פר אקסלנס) כי נגיד זה היה פעם מזמן, ההתבטאויות של שניהם בשפה הערבית שלא מופנות אליך, מעידות טוב מאוד במי מדובר, רק לא מהדהדים את זה. 
בוא עודה לגמרי תמך בנסראללה, לגמרי תמך באסד ומה שביצע בסוריה וזה יעני הגורם "המתון".
אפשר להמשיך לומר שכביכול הימין שולל 20% מהאזרחים, כשבפועל הטענה הכמעט קבועה היא נגד *המשותפת* משום שמדובר במפלגה שהיא ימין פלסטיני תומכת טרור (בואו כבר היוםו שרים ערבים ואף אחד לא התנגד אליהם אישית למיטב זכרוני) אצל כל אחד מהם כמעט תוכל למצוא אמירות תומכות טרור, פגישות עם נציגי טרור, הזדהות עם נציגי טרור וכד', רק שכנראה לא בתקשורת המיינסטרים. 
כנס אפילו רק לטוויטר של ישי פרידמן יש לך אינספור חומרים לעניין הזה.

ואם חוזרים למה שבכלל העלה אותם על המפה כאן - כחולבן שיתפו פעולה ברמה פרלמנטרית-נטו עם המשותפת - ע״י אי אמון בביבי ונסיון לתת לגנץ אפשרות להקים ממשלה. שתי המפלגות הצהירו יחד שאין קונסטלציה שהן יושבות יחד בממשלה, זה לא על הפרק, לא אלו ולא אלו מעוניינים בכך. ועדיין, אזרחים ישראליים רציונליים לוקחים את השת״פ הפרלמנטרי הזה לכיוון של ״אומג כחולבן רוצים לתת את המדינה לערבים!״.

הזיה.
אם אתה חושב שהתמיכה של המשותפת מגיעה בחינם מתוך רצון טוב לעזור לגנץ, יש לי בית מול החוף למכור לך.
ביטול חוק קמיניץ למשל הוזכר כמה וכמה פעמים בדרישות שלהם, רק שהם למדו להסתיר את הדברים הללו הפעם, בדיוק כמו שבוגי ושות' הודו ששיקרו כשאמרו שלא יסתייעו במשותפת, הכל כשר כדי להוריד את ביבי (וסבבה, רק כשהימין יעלה חזרה-והימין יעלה כל הדיבורים על רוב מקרי, על שקרים לציבור, וכו' וכו' אפשר לזרוק הכל מהחלון). 

כן אסייג ואומר שבעיני מפלגות הימין נכשלו עד כה בזיהוי הקול הערבי שבאמת חפץ בהשתלבות בחברה הישראלית, לא חסר קולות כאלו בציבור הערבי שהיה אפשר לשלב אותם ברשימות כנציגים שלהם שיפעלו לטובת השילוב הזה מתוך הממשלה והכנסת (מסופקני אגב כמה המשותפת אשכרה מייצגת את האינטרס הערבי הישראלי בכנסת ולא את הפלסטיני מבחינת פעילות פרמנטרית, קידום חוקים וכד'). 

עריכה אחרונה על ידי netco
ס*/ק לא מסתדר עדיין עם הממשק החדש
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך לנחש למי אתה מתכוון, הם תושבי הדרום, וכאלה שכל הזמן מראיינים אותם כשהם אומרים שהמדינה לא עושה מספיק כדי להגן עליהם.

ואם כבר עסקינן בנושא הזה, לפחות מהאנשים שאני מכיר בדרום ההצבעה עובדת בערך כמו חיפוש בינארי, ואסביר למי שבלי רקע בתכנות.
הפוליטיקה בערך בכל נושא היא כמו מערך ממוין, כשבמערך הזה ממקמים מפלגות לפי התפיסה שלהן באותו נושא.
נניח בנושא עזה, אפשר למקם את המשותפת בקצה השמאלי של המערך, אחריהן מר"צ, העבודה, כחול לבן, הליכוד, הבית היהודי, הימין החדש, האיחוד הלאומי, עוצמה לישראל וכו'
עכשיו ניקח מצביע ליכוד, לא מרוצה מנושא עזה כי הוא חושב שאנחנו רכים מדי, הוא ילך ימינה ולא שמאלה. הנקודת בדיקה שלו היא הליכוד, הקצוות הן המשותפת ועוצמה לישראל, לא מתאים לו הליכוד, אז הקצוות הופכים להיות הליכוד ועוצמה לישראל, כחול לבן בכלל לא בסקופ הבדיקה.
אצל חלק (אפשר לראות גם בשרשור הזה) נוקטים בגישה של חיפוש ליניארי, לא עבד עם הליכוד, ננסה אולי כחול לבן.

בשורה התחתונה אם יש לנו מערך של N מפלגות, חיפוש בינארי ייתן יעילות של O(LogN) לעומת חיפוש ליניארי שייתן O(N).

עבור אנשים כאלה, שזו צורת החשיבה שלהם (שהיא בריאה יותר כנראה), אין טעם "לנסות" את כחול לבן, כמו שאין טעם לנסות את המשותפת, או את מר"צ.
כמו שאם הנקודה הנוכחית שלי היא 11, ואני מחפש 20, אני לא אלך שמאלה במערך כדי לחפש אותו, כי שם יהיו רק מספרים קטנים או שווים ל-11.

המערך שתיארת מכיל מידע שגוי או כפילות.

אתה ממקם את העבודה וכחול לבן במיקום יותר שמאלי מהליכוד.
אז או שהמידע שלך שגוי, כנראה שאם מפלגת העבודה הייתה בשלטון הם היו כבר משטחים את עזה.
או שיש לך כפילות, אתה יכול למקם את העבודה, כחול לבן והליכוד באותו תא.

זה בפן המדיני ביטחוני.
אתה חושב שאני טועה? שפוט את המהלכים של הליכוד בראי ההסטוריה אל מול מפלגת העבודה. הליכוד החזיר שטחים בהסכם שלום, הליכוד פינה שטחים בשביל חתירה להסכם שלום (חברון למשל), הליכוד פינה שטחים סתם (ההתנתקות). זה היה ליכוד להזכירך, זה ששרון הקים מפלגה אחרת לא סותרת את העובדה שהיא הוקמה ע״י אנשי וסמלי ליכוד.

הליכוד גם יושב בחיבוק ידיים שנים ומעביר דמי פרוטקשן לארגון טרור קיקיוני.

אם אתה מתכחש לכך שהליכוד אחראי להתנתקות למשל אז הליכוד גם לא יצא לאף מלחמה מוצלחת בהסטוריה של מדינת ישראל.
חומת מגן? זה שרון עשה ושרון שווה קדימה.
מלחמת לבנון 2, אולמרט עשה, ואולמרט שווה קדימה.

אז משהו לא בסדר אצלך במערך... הייתי מבצע בדיקה של המידע אחת לכמה זמן, כנראה מישהו כותב לשם זבל. זו בדיוק הנקודה שבה תושבי הפריפריה נופלים, הם לא מבצעים בדיקה למערך שתיארת והם לא מבינים שעובדים עליהם.
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, netco כתב:

אם אתה חושב שהתמיכה של המשותפת מגיעה בחינם מתוך רצון טוב לעזור לגנץ, יש לי בית מול החוף למכור לך.
ביטול חוק קמיניץ למשל הוזכר כמה וכמה פעמים בדרישות שלהם, רק שהם למדו להסתיר את הדברים הללו הפעם, בדיוק כמו שבוגי ושות' הודו ששיקרו כשאמרו שלא יסתייעו במשותפת, הכל כשר כדי להוריד את ביבי (וסבבה, רק כשהימין יעלה חזרה-והימין יעלה כל הדיבורים על רוב מקרי, על שקרים לציבור, וכו' וכו' אפשר לזרוק הכל מהחלון). 

מה אתה דואג? הרי כשזה יהיה הפוך, בג"צ שרק אתמול קבע שהפיקוח הפרלמנטרי כל כך חשוב, יקבל עתירה מהשמאל ויקבע שדווקא בגלל שבאותו יום השמש זרחה במזרח, מה שנכתב אתמול לא רלוונטי ויש דווקא צורך להשבית את הכנסת!

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

אתה ממקם את העבודה וכחול לבן במיקום יותר שמאלי מהליכוד.
אז או שהמידע שלך שגוי, כנראה שאם מפלגת העבודה הייתה בשלטון הם היו כבר משטחים את עזה.
או שיש לך כפילות, אתה יכול למקם את העבודה, כחול לבן והליכוד באותו תא.

כמובן, אנחנו מדברים על אותה "עבודה" שלפני הבחירות הוציאו את השת"פ עם המשותפת מהארון, ושהפתרון שלהם לעזה היה "לתת להם תקווה, משהו להפסיד". אפילו בדיבורים הם לא היו ימניים מהליכוד.

ולגבי כחול לבן, אם מדברים על קואליציה שמכילה את העבודה, מר"צ והמשותפת אני לא רואה איך מאשרים לירות כדור 5.56 לעזה, כל שכן "לשטח" אותה.

אם מדברים על כחול לבן עצמה בלבד אז שוב, לא בוגי דחף לשטח את עזה, לא לפיד, לא גנץ ולא אשכנזי. בהינתן המידע הזה מי ידחף כן לשטח את עזה? שלח? אולי הנדל והאוזר שכבר הודיעו להם שבבחירות הבאות הם בחוץ? הם פשוט ימניים מדי למפלגה.

לפני 8 דקות, farkash7 כתב:

זה בפן המדיני ביטחוני.
אתה חושב שאני טועה? שפוט את המהלכים של הליכוד בראי ההסטוריה אל מול מפלגת העבודה. הליכוד החזיר שטחים בהסכם שלום, הליכוד פינה שטחים בשביל חתירה להסכם שלום (חברון למשל), הליכוד פינה שטחים סתם (ההתנתקות). זה היה ליכוד להזכירך, זה ששרון הקים מפלגה אחרת לא סותרת את העובדה שהיא הוקמה ע״י אנשי וסמלי ליכוד.

בפעם האחרונה שהעבודה הייתה בשלטון קיבלנו הצעה מופקרת מברק לערפאת, ואינתיפאדה שעלתה במעל 2000 חיים של אנשים.

כמובן שבראייה היסטורית העבודה תמכה בכל צעד "שמאלני" שהליכוד או יוצאי ליכוד עשו, ואז הם הוסיפו משלהם.

לפני 17 דקות, farkash7 כתב:

הליכוד גם יושב בחיבוק ידיים שנים ומעביר דמי פרוטקשן לארגון טרור קיקיוני.

בטוח? פרוטקשן זה המונח הנכון לדעתך? הכספים הללו הם מתקציב המדינה?

לפני 19 דקות, farkash7 כתב:

אם אתה מתכחש לכך שהליכוד אחראי להתנתקות למשל אז הליכוד גם לא יצא לאף מלחמה מוצלחת בהסטוריה של מדינת ישראל.
חומת מגן? זה שרון עשה ושרון שווה קדימה.
מלחמת לבנון 2, אולמרט עשה, ואולמרט שווה קדימה.

אתה יודע ששרון של 2001 זה לא שרון של 2005 נכון?

לפי אותו היגיון הליכוד זה בעצם מר"צ כי שטייניץ היה בעבר במר"צ!

אם כבר היסטורית לחבר קו בין המערך שלפני 92 ובין העבודה של היום בנושא מדיני בטחוני זה פשוט עוול וגניבת דעת, תבדוק אותי. תראה מה גולדה מאיר כתבה, מה לוי אשכול, אפילו מה רבין בקדנציה הראשונה. תראה מה עשה פרס בשנות ה-80.

כל המערך (לא המפלגה, המערך הממוין מלמעלה) זז כולו שמאלה. אז מה יעזור לך בדיקה היסטורית?

לפני 20 דקות, farkash7 כתב:

אז משהו לא בסדר אצלך במערך... הייתי מבצע בדיקה של המידע אחת לכמה זמן, כנראה מישהו כותב לשם זבל. זו בדיוק הנקודה שבה תושבי הפריפריה נופלים, הם לא מבצעים בדיקה למערך שתיארת והם לא מבינים שעובדים עליהם.

זה לא המערך שלי, המערך שלי הוא מימין לליכוד לא כולל.

וכמובן שכותבים לשם זבל, כמו למשל "אנחנו לא נקים ממשלה שתסתמך על המשותפת, או "לא נקים ממשלה שהאצבע ה-61 היא פרץ או יזבק".

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ועפ"י ההודעה שלך @netco יש לך עשרות רבות של דוגמאות להתבטאויות של עודה תומך בטרור, אולי תספק לנו כמה? אולי אתה צודק וכל הראיונות איתו בהם יצא במופגן נגד אלימות היו סתם מס שפתיים בעברית, כשאראה את איימן עודה מהלל רוצחי אזרחים (כמו שעשו כמה נאלחים מהמשותפת כשתמכו בסמיר קונטאר) בהחלט דעתי עלולה להשתנות. 

כמובן שקיים תרחיש אחר במסגרתו לא אני מפמפם את מה שדוחפים לי בתקשורת, אלא אתה מקדם דמוניזציה של אנשים ע"ס מה שמפמפמים מנהיגים מסוימים, אבל היות וציינת ממש דברים אובייקטיביים אז הנה הזדמנות יפה ללמוד משהו מהדיון. 

וכשאני אומר טרור, אני מתכוון למאבק מזוין נגד אזרחים. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@oryo
בבקשה בשליפה זריזה:
טיבי מהלל מחבלים בנאום לרגל יום השנה של הרשות למעצרו של ברגותי

אז איימן עודה תומך בחיזבאללה ובנסראללה?

ובוא אני רציני, יש הרבה חומר בנושא-תשקיע 5 דקות, כנס לטוויטר של ישי פרידמן (כתב מקור ראשון), הוא לא מפסיק להביא 
אמירות וציטוטים, ותמונות וכד' עם תומכי טרור למיניהם. 
לוידע אם זה ישכנע אותך או לא, אבל לכל הפחות בעיני זה מצביע שיש פער בין מה שהם אומרים בעברית לבין מה שהם אומרים 

לציבור שלהם בערבית-ואת הפער הזה ראוי לברר ולבדוק עד תום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא המערך שלי, המערך שלי הוא מימין לליכוד לא כולל. וכמובן שכותבים לשם זבל, כמו למשל "אנחנו לא נקים ממשלה שתסתמך על המשותפת, או "לא נקים ממשלה שהאצבע ה-61 היא פרץ או יזבק".     

מה זה דחף? ביבי צריך שידחפו אותו? הוא צריך שיחזיקו לו את היד ויגידו לו ״בוא חמוד נילך לטפל בחמאס כמו שצריך, אל תידאג חמוד אנחנו נצליח״? כששרון יצא לחומת מגן מישהו ״דחף״ אותו? כשחטפו את גולדווסר ורגב מישהו ״דחף״ את אולמרט לצאת למלחמה? 

מה זה הקשקוש הזה לא דחפו? יש ראש ממשלה, הוא כבר המון זמן ראש ממשלה אז הוא בעצם לא מטפל בעזה כי הוא מחכה שמישהו אחר ידחוף אותו לזה? אולי עדיף שמישהו פשוט ידחוף אותו מהכיסא?

אם אני אתן פרוש למה שאתה אומר אז הוא אימפוטנט פחדן? האמת שזה מסתדר לי עם התדמית שלי על ביבי,

אז אנחנו מסכימים. 

מה זאת אומרת זה לא אותו שרון? אתה לוקה בבעיה שנקראת ״בחירת מהלכי ליכוד סלקטיבית״? כי יש בעיה כזו. רוב מצביעי הימין חולים בה.

זה בדיוק אותו שרון, וזה מוכיח את הנקודה. מבחינה מדינית בטחונית ההבדלים בין העבודה, כחול לבן, ליכוד שואפים לאפס.

מה זה משנה אם הכספים מגיעים מתקציב המדינה, או מקטאר או מסבתא שלי? אתה שולט בהעברת הכסף, אתה מאפשר אותה, אתה גם מאיץ אותה לעיתים בשביל ״שקט״, פונה לקטארים אקטיבית ומבקש שיביאו עוד כסף. זה פרוטקשן לכל דבר.

טיעונים בלי שום בסיס והגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...