Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל זאת דוגמא לא רלוונטית. אתה יכול להביא אותה בבחירות הבאות.

זו הנקודה. מתי יהיו בחירות. אני טוען שלאור ניגוד האינטרסים, הכשלון שכבר קרה בסוכות והכשלון בניהול העניינים מאז, הבחירות צריכות להיות אתמול.

אני מבין שאתה מוכן לחכות עוד 3 שנים. אני רק לא מבין למה.

• אהבתי 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4444

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

לא אמרתי שהבחירות צריכות להיות עוד 3 שנים, אמרתי שתביא את זה בבחירות הבאות. מבחינתי שיהיו מחר.

הבעיה שאתה לא מוכן להסתכל על מעשים של הממשלה הזאת בצורה אובייקטיבית.

החיסול בסוריה היה טוב. ההחלטה להיכנס לחאן יונס הייתה טובה. 

ההחלטה לא להיכנס עדיין לרפיח לא טובה. ההחלטה לא לטפל בגיוס חרדים לא טובה. ההחלטה לא להגיע לעסקה מהירה על ידי הפעלת לחץ צבאי כבד לא טובה.

וזה מה שאתה לא עושה.

כמו שרשמת, "לא יודע מה צריכה להיות התגובה או האי תגובה", אתה משאיר לעצמך את כל האופציות פתוחות כדי לתקוף את ביבי. או שאתה בעד תגובה או שאתה נגד, 2 הדברים יכולים להיות לגיטימיים אבל תבחר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, SlowRide כתב:

מי מצליח למנות 5 החלטות טובות שהממשלה הזו קיבלה, שהביאו תוצאות חיוביות?

יש  הרבה. רק היום, נתנו מענקים לחרדים, נתנו "מענקי הסתגלות" מוגדלים שזה אומר עוד 3 חודשי משכורת לראשי עיר שהפסידו בבחירות.

וגם על הדרך מנעו תמיכה מנשים של משרתי מילואים.

המון הישגים וזה רק ביום אחד.

https://www.themarker.com/news/2024-04-16/ty-article/.highlight/0000018e-e29d-d9ed-a9ce-fe9fbabd0000

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, יובל .מ. כתב:

הבעיה שאתה לא מוכן להסתכל על מעשים של הממשלה הזאת בצורה אובייקטיבית.

הממשלה הזו אובייקטיבית? יש דבר כזה אובייקטיבי בפוליטיקה?

גם קוף חירש יכול מדי פעם לקבל החלטות טובות. זה לא אומר שאני אשים אותו בראשות ממשלה ואבחן את ההחלטות שלו אובייקטיבית.

לפני 57 דקות, יובל .מ. כתב:

מבחינתי שיהיו מחר.

מבחינתי שננצח במלחמה, נשחרר את החטופים, ונזכה במונדיאל.

זו אמירה חסרת משמעות.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

החיסול בסוריה היה טוב. ההחלטה להיכנס לחאן יונס הייתה טובה. 

ההחלטה לא להיכנס עדיין לרפיח לא טובה. ההחלטה לא לטפל בגיוס חרדים לא טובה. ההחלטה לא להגיע לעסקה מהירה על ידי הפעלת לחץ צבאי כבד לא טובה

הכל תלוי בתזמון.

בפועל הם מרחו כל דבר, הרסו את הלגיטימציה הבינלאומית ופגעו בסיכוי לשחרר עוד חטופים.

המנוול עוד קרא לעסקת החטופים הראשונה הישג. אתה מבין איזה אנשים מנהלים פה את העניינים? חבורה של אפסים. שלא לדבר על ההתנהלות הכללית במיוחד בימים הראשונים. אסור לשכוח את זה.

החיסול בדמשק הוא יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל, ברמה שיש מצב שהסגול היה מסומם מהתרופות כשהוא אישר את זה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מי מצליח למנות 5 החלטות טובות שהממשלה הזו קיבלה, שהביאו תוצאות חיוביות?

לפני שעה, יבגניפ כתב:

יובל, אתה יכול גם לצפות שהממשלה תתפטר.

וכן, כמעט כל דבר שביבי יעשה, אני אשאל למה לא את ההפך. לא כי אני כזה ביביהייטר, אלא כי הוא נכשל במבחן התוצאה בכל מה שעושה. ואני לא נכנס אפילו לענייני אינטרסים. נניח שהכל טהור.

ציטוט

לפני 9 שעות, פינדר כתב:

אני לא יודע מה צריכה להיות התגובה או האי תגובה המושלמת לתקיפה האירנית.

אני כן יודע שחבורת המטומטמים שיושבים בממשלה, בראשות מאחז העיניים הראשי, הם לא אלו שיש להם חשיבה שקולה וראייה אסטרטגית, שרואה את טובת המדינה לפני האינטרסים האישיים והחלומות המשיחיים שלהם. לחשוב שהם אחראים על מצב של סף כניסה למלחמה אזורית כוללת, זה פשוט מפחיד יותר מכל טיל איראני.

דברים טובים שעשתה הממשלה הכושלת.. (לעניות דעתי..)

הכנסה לממשלה של 2 רמטכ"לים לשעבר אייזינקוט וגנץ  ולצוות קבלת ההחלטות..
הביטחוני המצומצם. (יחד עם ביבי ושר הביטחון גלנט)
הקובעים את מהלך הפעולות שהצבא צריך לעשות..
ובאישורם ושיקול הדעת שלהם.. התקבלה ההחלטת הממשלה לתקוף בדמשק את מפקד משמרות המהפכה בסוריה ולבנון ובלבנט.

וכתוצאה מכך הותקפה ישראל במאות טילים ונפצעה ילדה ישראלית.. וכמעט נגרם נזק למסלול נחיתה.
זו לדוגמה - החלטה חכמה של הממשלה, אשר נעשתה  בשיקול דעת.
גם של איזינקוט ו גנץ 2 רמטכ"לים לשעבר.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

לגבי סין- מישהו חשב שנם בצד שלנו אי פעם? טעות. מישהו חשב שהם בצד של איראן? טעות.

סין בצד של אירן, גם אם לא במוצהר. מספיק לראות את ההצבעות שלה באו"ם כשהיא משתפת פעולה עם רוסיה. לגבי רוסיה, בדיוק חשבתי שיש מצב שהיא תעזור לאירן להדוף את ההתקפה כמו שאמריקאים עזרו לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

אני לא יודע מה צריכה להיות התגובה או האי תגובה המושלמת לתקיפה האירנית.

אני כן יודע שחבורת המטומטמים שיושבים בממשלה, בראשות מאחז העיניים הראשי, הם לא אלו שיש להם חשיבה שקולה וראייה אסטרטגית, שרואה את טובת המדינה לפני האינטרסים האישיים והחלומות המשיחיים שלהם. לחשוב שהם אחראים על מצב של סף כניסה למלחמה אזורית כוללת, זה פשוט מפחיד יותר מכל טיל איראני.

אני סקרן אם יש לך משהו להגיב אי פעם על כל נושא שהוא שלא קשור איכשהו ב"ביבי רע".

"תגיד פינדר, אני חושב לקנות טויוטה קורולה, כדאי?"

"אני לא יודע אם כדאי לקנות טויוטה קורולה, אני כן יודע שחבורת המטומטמים בממשלה בראשות מאחז העיניים הראשי הרסו את התחבורה ותחום הרכב בישראל בלה בלה בלה"

תקליט שבוררררררר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, MostlyWicked כתב:

הוא טועה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, MostlyWicked כתב:

אם אתה כך סקרן, אתה מוזמן לעבור על מאות ההודעות שכתבתי בשרשור הזה. תעדכן אותי בתוצאות.

וחוץ מזה, את ממשלת נתניהו צריך להפיל.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

הוא טועה?

הוא לא טועה, לא. הבעיה שלי עם השיח הזה שהוא משתלט על כל דיון כאן עד שאי אפשר לדבר על כלום בלי גשם של "ביבי רע ביבי רע ביבי רע ביבי רע ביבי רע ביבי רע" באובססיביות. לא הכל קשור לביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון שלא הכל קשור לביבי, אבל מה לעשות שהוא הוביל אותנו למצב הנוכחי עם הממשלות שלו במשך כל השנים האחרונות? אלה העובדות.

קשה לצפות שמי שגרם לכל הבעיות ימצא להן פתרונות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כתבתי פה על אחד, משה רדמן, שנובח יותר מהגובה שלו (אין דרך יפה להגיד את זה). אחד ממנהיגי ה"מחאה", שעשה הסבה מהתחום האנליטי לתחום הפוליטי.

יאמר לזכותו שהניתוחים שלו בלינקדין, בזמנו, בכל הנוגע לחברות, מניות, השקעות ותחזיות לגבי השוק היו מאוד מקיפות ומקצועיות. לצערנו, המעבר לפוליטיקה הפך אותו לביביסט מצוי - שטחי, מתלהם ומסית. כל מה שהוא יוצא כנגדו, רק מהצד השני של המפה הפוליטית.

לפני כמה ימים התפרסם תחקיר בערוץ 12, שמעלה תהיות לגבי ההתנהלות הכלכלית של רדמן, ואף מעלה חשדות למעילה בכספי תרומות. מסתבר כי המשפט "השוחד יעוור עיני חכמים ויסלף דברי צדיקים" רלוונטי גם אם אתה אינטלקטואל, ליברל, ודמוקרט דגול, לכאורה.

לפני 11 דקות, פינדר כתב:

אם אתה כך סקרן, אתה מוזמן לעבור על מאות ההודעות שכתבתי בשרשור הזה. תעדכן אותי בתוצאות.

מאות?   אלפי...

אם לא הייתי יודע שאתה "עובד בחברת הייטק בינלאומית ומרוויח הרבה מעל הממוצע בהייטק", עוד הייתי חושב שמשלמים לך פה. לבריאות כמובן.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

נכון שלא הכל קשור לביבי, אבל מה לעשות שהוא הוביל אותנו למצב הנוכחי עם הממשלות שלו במשך כל השנים האחרונות? אלה העובדות.

קשה לצפות שמי שגרם לכל הבעיות ימצא להן פתרונות.

אבל איזו אינפורמציה חדשה אתה (או כל אחד) מביא כשאתה פשוט חוזר בלי סוף על כמה הממשלה הזאת רעה וכמה היא חייבת ללכת? באמת יש צורך להזכיר את זה כל 2 הודעות? זאת סתם פריקה מיותרת של רגשות שמספימה את השרשור, כולנו יודעים כבר שביבי רע, נקסט.

בכל אופן לדעתי המלחמה גם ככה הייתה מנוהלת ב-90% אותו הדבר תחת כל ממשלה שלא תהיה. מה שכן מערכת היחסים המתוחה עם ארה"ב והמערב כמו גם כמו גם המדיניות המזעזעת טרם המלחמה, זה לגמרי על ביבי.

ההססנות עם הכניסה לרפיח היא טעות של ביבי גם, אבל זה תחת לחץ כבד מצד ארה"ב והמערב, והרי ברור כשמש שאם ביבי היה מורה על כניסה לרפיח אתמול אז פינדר ומיקל ואוריו היו אומרים שזאת טעות והוא מחריף את המשבר אם ארה"ב עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...