Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4756

• SlowRide

4572

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 שעות, bobi כתב:

סין לגמרי בחרה צד והוא הצד האירני, איבדנו אותם לגמרי. הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה. מדברים רק על איך אירן נוהגת באיפוק ובאחריות ומזכירים רק את התקיפה בדמשק ולא מתייחסים לתקיפה שלהם את ישראל.

Screenshot_2024-04-16-05-35-26-251_com.android.chrome.thumb.jpg.1e60fcf41083b061876854b429a7a1b9.jpg

אל תדאג הם יקימו פה עוד 20 תחנות משטרה 

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, יובל .מ. כתב:

סבבה, אבל מי זה המישהו אחר הזה?

שכל אחד יחליט מי הכי פחות גרוע משאר האופציות. מניח שהפעם יהיו אופציות חדשות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יובל .מ. כתב:

רגע, אז הסיבה להצביע שוב לביבי זה כי הוא כבר פה?

וכן, ליברמן שחיתות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

ואת זה אתה אומר.

מה נגיד לליכודניק שאומר "אין לי למי להצביע"? ליברמן שהואשם בשחיתות? לפיד הטיפש? אולי יאיר גולן?

למישהו שעוד לא נכשל קולוסאלית בתפקידו כראש ממשלה.

שלא יצביע לביבי. וגם לא לגולדה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בשלב הנוכחי ח'מינאי יהיה ראש ממשלה יותר טוב מביבי. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אחי, בוא נהיה חיוביים לרגע,

כל מישהו אחר יהיה פחות הרסני ממנו.

כל שם שתציע יהיה פחות גרוע.

**

אתנחתא קלה.

עלי חמנאי  בערוץ 11  בסדרה אויבים, 

עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי רוןS
  • אהבתי 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, רוןS כתב:

אחי, בוא נהיה חיוביים לרגע,

כל מישהו אחר יהיה פחות הרסני ממנו.

כל שם שתציע יהיה פחות גרוע.

**

אתנחתא קלה.

עלי חמנאי  בערוץ 11  בסדרה אויבים, 

עכשיו.

שוב, הכוונה שלי הייתה להראות את הראש הביביסטי.

דוד, ככל הנראה "שמאלני", אומר שהוא לא רוצה לראות את המנהיג הנוכחי של ה"שמאל מרכז" ראש ממשלה. 

אם ניקח בחשבון שגנץ הוא כרגע הדמות הכי פחות מפלגת, למי עוד אפשר להצביע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.3.2024 בשעה 20:01, oryo כתב:

״אמ אמא״ של הומניות? על מה אתה מדבר, רוב עזה לא ראוייה למגורים יותר ויש מערומי גופות ברחוב, בדיוק קראתי היום על מישהו שהלך ברחוב וראה את מה שנשאר מאח שלו אחרי שעלה עליו טנק ברחוב.

(נ.ב. - זה שהם מתבכיינים שאף אחד לא עוזר להם, ולא מעלים את זה שחמאס גם אחראי ישיר לסיטואציה, מעיד בפעם ה100 על הרמה השכלית שלהם)

אנחנו לא הומניים יתר על מידה, כמו שאנחנו לא פסיכופתים המחפשים למקסם הרוגים - צה״ל ממקסם נזקים בשביל ״אארתעה״, והביקורת המרכזית שלי (ועוד כמה) זה שאין מאחורי זה יותר מדי חוץ מנקמה. אם כבר הורגים אותם בסיטונאות לפחות שתהיה איזושהי מטרה אסטרטגית, ״ניצחון מוחלטטט״ עובד רק על חמומי ומאותגרי המח.

בכ״א יש פער בין ״תוקף אותנו״ ובין ״מבקר אותנו״. אור/פיקה מבקר את ישראל, מה הוא יותר - מטומטם או אנטישמי?

לדעתי, אם יובל היה מקשיב ליובל

יובל היה מגלה שיובל סותר את עצמו, כי ישראל הרגה והורגת פי 10-20 יותר ילדים (וכנ״ל בעבר) ולכן לפי הלוגיקה של יובל כל מה שחמאס עושה זה לגיטימי. אלא אם מבחינתך להרוג ילדים אבל בטעות זה בסדר, או להרוג ילדים זה בסדר אבל להרביץ לקשישים או וואו פה עובר הגבול.

ישראל כבר שנים רבות לא הגיבור טהור הלב ויפה הבלורית והתואר שכולנו גדלנו עליו, ישראל מונהגת ע״י חבורה של עבריינים פסיכופתים, שאחראים גם הם(!!) לאירועים המזעזעים באוק׳ ולאחר מכן. וכן, להוריד בניינים על משפחות זה מזעזע, אפילו אם הם מסוג ״פלסטיני״- פשוט חושינו קהו תודות למנהיגים הפסיכופתים בשני הצדדים שדואגים להנציח את תודעת המלחמה ולחסל כל סיכוי לעתיד יציב. אנחנו, כציבור, מאבדים כל פעם עוד קצת מצלם האנוש שלנו - וכך הטרור והמשיחיזם מנצחים. ג׳ונגל בג׳ונגל.

(אני יכול לחסוך מעצמי את הדיסקליימר לגבי כמה פלסטינים מתים מעניינים אותי הפעם? תודה)

האמת היא שישראל ממש לא הייתה הומנית בעזה!!! נהרגו שם כמה עשרות אלפים מההפצצות של צה"ל, מלא נשים וילדים וכל העולם שונא אותנו ומחרים אותנו, זה מרגיש כאילו אנחנו ממש מצורעים בעולם.

אני אישית ממש מרגיש בושה גדולה להיות ישראלי ויהודי, כל מדינות אירופה שונאות אותנו בגלל כל ההרג וההרס בעזה,ו האמת שאני לגמרי מבין שאי אפשר להצדיק מוות המוני בהפצצות של עשרות אלפי עזתים כנקמה. אני בכלל לא חושב שזה שווה את זה. 134 חטופים עדיין שם וההתקפות שהיו על עזה בשבועות שלפני נסיגת צה"ל רק הקשיחו את חמאס בקשר לעסקה.

נעשו מעשים מחרידים ואיומים בידי חמאס בשבעה באוקטובר, אין ספק בכך,אבל זה ממש לא מצדיק הרג המוני בידי הצבא הישראלי(באמצעות נשק אמריקאי) וגם לא מביא לנו שום תועלת בסופו של דבר, ואני חושב שזה בכלל לא היה שווה את זה, ובמיוחד בגלל זה שגם ככה לא הצלחנו להגיע גם לשום הכרעה ברצועה.

שוב, זה מרגיש שישראלים כרגע ממש שנואים בעולם ואני רואה סרטונים של מלא הפגנות בבירות אירופה,לא רק של מוסלמים אלא גם של אירופאים נוצרים שמצטרפים אליהן(ראיתי הפגנה כזאת בקופנהגן דנמרק לטובת עזה,, שבה השתתפו מלא דנים ומשפחות עם ילדים בקריאה לעצור את המלחמה בעזה, ממש התביישתי להיות ישראלי ויהודי כשראיתי את זה).

ישראל היא מדינה מאוד קטנה שתלויה מאוד בארצות הברית, אין לנו את הפריבילגיה להיות מצורעים ומבודדים. אנחנו לא רוסיה שהיא אימפרייה(ועל רוסיה אף אחד לא מערער על זכות הקיום שלה, רק רוצים שהיא תצא מאוקראינה ותסיים את המלחמה שם), ואנחנו לא אירופה,אין לנו נאט"ו שיגן עלינו, אנחנו מבודדים, למרות שיש בארץ מלא חיים בסרט שמשוכנעים שאנחנו אימפריה והכי נבחרים ואלוהים איתנו, בלי תמיכה מהעולם אנחנו נהיה כלום ושום דבר, אנחנו לא אירופה שיש להם את האיחוד האירופי ואת נאט"ו שיגן עליהם והם מוגנים הרבה יותר מאיתנו, בעוד שאנחנו תלויים לגמרי בארצות הברית בכל מה שקשור לאספקת נשק ותחמושת, אין לנו שום פריבילגי לשחק אותה ולעשות שרירים, בוודאי שלא מול איראן, מה זה בכלל כל הדיבורים האלה של פוליטיקאים מכל הקשת הפוליטית על זה שצריך תגובה מול איראן על הירי מלפני כמה ימים, מי אנחנו בכלל??? במקום להודות לארצות הברית ולבריטניה ולצרפת ולירדן על ההגנה עלינו והעזרה שהגישו לנו בזמן הירי של איראן, פוליטיקאים חסרי אחריות מדברים על זה שחייבים תגובה מול איראן,מה לעזאזעל הם רוצים ובאיזה סרט הם חיים? אנחנו בבסך הכול מדינה מאוד קטנה שתלוייה מאוד בארצות הברית עושה מלא רעש, במקום להודות למדינות שעזרו להגן עלינו אנחנו מחפשים להסלים את המצב מול איראן, שלך תדע לאן זה יוביל ואיזה התקפות נוראיות זה יכול להביא עלינו, ולא בטוח שאז יהיה מי שירצה להגן עלינו ולתמוך בנו.

לפעמים אני חושב שחבל שמיהרו לגרש מכאן את המנדט הבריטי לפני 1948, פשוט חבל, זאת דעה פרטית שלי, העצמאות של עם ישראל לא מביאה תועלת, היינו יכולים להיות מושבת כתר בריטי ואזרחים בריטיים(גם אנחנו וגם הערבים ביחד), אני ממש לא בטוח שהציונות הייתה שווה את זה(כן אני יודע שמלא כאן ישנאו אותי על זה,אתם לא חייבים להסכים איתי), אבל לא,היינו חייבים למהר לגרש את הבריטים מהארץ כדי להקים מדינה שעד היום נלחמת על הקיום שלה ושנואה בעולם,אני הייתי מעדיף להיות מוגן על ידי אמריקאים ובריטיים, שנהיה משהו דומה למלטה או לפוארטו ריקו(מלטה הייתה בשליטת בריטניה הרבה שנים והיא מדינה מאוד לא שנואה,בניגוד לישראל,וקיבלה הרבה השפעה בריטית, ופוארטו ריקו שייכת לארצות הברית דה פקטו,הם לא צריכים צבא משלהם כדי להגן על עצמם ולהיות מואשמים כל שנה בפשעי מלחמה,יש להם את הצבא האמריקאי ששומר עליהם).

שוב,מה היה כזה נורא עם גם אנחנו ביחד עם הערבים כאן היינו במשך תקופה מסויימת מושבת כתר בריטי שכפופה לבית המלוכה הבריטי ולצבא הבריטי שמגן עלינו?במקום זה היינו חייבים את האצ"ל והלח"י,וגם את ההגנה שיילחמו בבריטים ויגרשו אותם,בשביל מה ולמה? הייתי מעדיף להיות עכשיו אזרח בריטי נתין של המלך, כל הקטע של עצמאות יהודית מאוד מפחיד אותי(אני רציני לגמרי),ואז ישראלים  לא היו צריכים להילחם לבד, גם לנו וגם לערבים היה את הצבא הבריטי ששומר עלינו.

זה עדיף לדעתי פי מיליון מלהיות כל הזמן שנואים בעולם ושכול המלחמות יהיו עלינו בתור מדינה קטנה ושנואה.

• רעיון גרוע 1
  • משעמם 1
  • מצחיק 2
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, NEW10 כתב:

.....גם לנו וגם לערבים היה את הצבא הבריטי ששומר עלינו.

זה עדיף לדעתי פי מיליון...

הפליטים שעלו לארץ בעקבות מאורעות השואה (גם בצפון אפריקה היו מחנות ריכוז)  נתקלו בהתנגדות אלימה של הערבים, 

המופתי ניסה לקבל עזרה מהצורר.

לא היתה אפשרות בחירה.

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהטילים של אירן היו יותר מתקדמים ממה שחושבים, יש תיעוד של טילים שמשנים את המסלול שלהם לפני הפגיעה כדי להטעות את מערך ההגנה שיתכן שחישב שהם יפגעו במקום פתוח לפני שהם שינו את המסלול.

52700293.thumb.jpg.2aa42d56c5f6714a796320a06ff9bd3c.jpg

32140217.thumb.jpg.c74a5538972d695cbc5ee591f6aee0db.jpg

סרטון מקור:

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, NEW10 כתב:

זה מרגיש כאילו אנחנו ממש מצורעים בעולם.

את 90% מהאנשים בעולם עזה מעניינת כקליפת השום, היחידים שזה מעניין אותם אלו שונאי יהודים טיפוסיים ומוסלמים שחיים באירופה וצפון אמריקה. אתה מדבר כמו אדם אכזר במסווה של מוסרי, בדיוק כמו אותם מפגינים שאתה מדבר עליהם. להיות אכזר זה לתמוך בשרידות של חמאס, להיות אכזר זה לתמוך בתרבות המוות הפלסטינית, להיות אכזר זה לחיות ברווחה מערבית דמוקרטית אך לעשות אפס כדי שלפלסטינים תהיה כזו, להיות אכזר זה לפגוע ביהודים בחו"ל רק כי הם יהודים, אתה זו הצדקנות שהפכה את הרע לטוב ואת הטוב לרע. סע להאיטי, שורפים שם אנשים חיים ברחובות, עורפים שם ראשים ברחובות, יש שם אנשים ממש רעבים ללחם עם אפס ביטחון ואף אחד לא דואג להם שם, אף אחד לא מעביר מיליארדים למסכנים שם, אבל את הצדקן שאתה זה לא מעניין, פשוט כי אתה אדם אכזר. 

לפני 1 דקה, bobi כתב:

נראה שהטילים של אירן היו יותר מתקדמים ממה שחושבים, יש תיעוד של טילים שמשנים את המסלול שלהם לפני הפגיעה כדי להטעות את מערך ההגנה.

זה סתם נראה כך בגלל התזוזה של המצלמה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Supertigre כתב:

זה סתם נראה כך בגלל התזוזה של המצלמה. 

לא בטוח. האירנים גם טוענים שהם שיגרו טילים עם יכולות כאלה וניתן לראות בטיל שהם מכנים "חייבר שכן" שהם טוענים שם שיגרו שיש לו כנפוני ניהוג בחלק העליון החודר שאין בדורות הקודמים כמו השיהאב 3.

IMG_20240416_224723.thumb.jpg.b2e9b405227bb30f29e6aeb3bbdae45e.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יכולת הניהוג שלו החא בגובה שממילא כבר הוא מתפוצץ על הקרקע זנ כל כך מזנה אם יפול בחניה של השכן מלמעלה או של השכן מלמטה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...