Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה צולם מרחוק, יתכן שמדובר בסטייה מהנתיב של קילומטרים שלמים. האיראנים יודעים שיש מערכת שמנתחת את המסלול ואת נקודת הפגיעה ונותנת עדיפויות. כמו במקרה של כיפת ברזל, מה שנקבע שיפול בשטח פתוח לא מיורט ובמהירות שהטיל מגיע אין אפשרות לשגר מיירט לפני הפגיעה.

בנוסף לא רואים את כל המסלול, יתכן שגם היו שינויי מסלול בגובה יותר גבוה.

בכל מקרה לא מדובר בהנפצה, שינוי מסלול בליסטי הוא טקטיקת הטעייה ידועה עוד מימי המלחמה הקרה. אם יש משהו שניתן לומר על האירנים, הוא שלא צריך לזלזל ביכולות הטכנולוגיות שלהם.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

אני לא מפקפק בהתכנות קיומם של רש"קים מתמרנים אצל האיראנים, אבל לא נראה לי שזה מה שרואים פה. משהו לא מסתדר לי. התנועה נראית חדה מדי ביחס למה שהייתי מצפה. ייתכן שאני טועה, אבל כרגע אני מטיל ספק באותנטיות של הסרטון.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מחשבות -

1. אני שומע יוצר ויותר אנשים מתראיינים לרדיו, לגלי צהל וגם לרשת ב, כאשר נשמע שהם נוהגים.

היה ראיון ששמעתי אפילו איתות. באחר צפירות.

רק וייז היה חסר ברקע.

זה גועל נפש ואני לא מצליח להבין מה זה משקף  - שהתחנות רדיו רודפות אחרי מרואיינים?

שהמרואיינים משתינים על הפורמט הזה?

שאף אחד לא מכבד את המאזינים?

נכון, שיחת סלולר בדכ היום נשמעת טוב. לא חייבים להגיע לאולפן. אבל אי אפשר להסתגר באיזה חדר שקט? לרדת מהכביש המהיר בזמן ולחפש איזה שכונת שינה לקיים בה ראיון מהרכב?

2. כדי להילחם מלחמה ארוכה חייבים כלכלה חזקה. לפעמים כדי לנצח את האוייב, צריך להביס אותו כלכלית, ע"ע ברית המועצות. התחילה ביתרון במירוץ בחלל, ועברו בהתפרקות וסיימו בפח הזבל שהם מבקשים עזרה מהאירניים. כדי לנצח פה לטווח רחוק צריך לפרק את רוסיה, איראן וסין.

מדינה משגשגת לא היתה מתפרקת לגזרים. גם אם היא מאוכלסת עי עמים שונים. היא קודם כל תפסיק לשגשג.

אנחנו נכשלים באוצר עם הבחור הזה. לגמרי. הבייבי שלו זה אלוהים, שטחים, התיישבות בשטחים והעברת כספים לחרדים, ובסדר הזה. כל השאר? לא קיים אצלו.

מדינה במלחמה חייבת להירתם למאמץ המלחמתי. שזה אומר שכל מי שלא עוזר ובין 18 עד 65, הוא נטל. עוזר זה - עוזר להילחם פיזית,  עוזר כי מייצר תל"ג ומשלם מיסים.

כל השאר הם מי זיבורית ופיראטים שצריך להשליך לים כדי לעזור לספינה לא לטבוע.

ואם מישהו בוחר בעוני מודע, כדי לקבל כמה שיותר כספים ממשלתיים ואם ההכנסות שלו הן שבריר מההוצאה הממשלתית על המשפחה שלו - הוא גנב ופיראט.

3. התוכנית של שר האוצר במשרה חלקית שלנו, פורסמה מזמן. תוכנית שלבים של טרנספר בגדה.

בגלל זה הוא הולך להציף שם בבניינים. בגלל זה הוא לא נותן לשום פועל לצאת לישראל.

תוכנית ההכרעה: המפתח לשלום נמצא בימין

4. כל מי ששכח שהמנדט הבריטי תמך מאוד בערבים, שילך לקרוא היסטוריה. בעיקר שיבדוק כמה ערבים היו פה ואיפה.

אני נורא אוהב את מפת 1884 נדמה לי שנמצאת באתר ובאפליקציית עמוד ענן.

היהודים והבריטים קידמו את המדינה הזאת, והערבים היגרו כי פה היתה עבודה ומשכורות ויותר טוב מהמדינות הסובבות.

בעזה, יש ערבים שהיגרו לשם קצת אחרי 48 כי האום חילק אוכל עם חוק הפליט המטומטם שנתנו להם להעביר.

היה דור שלם של ציונים שעלו לארץ, בדרכים שונות ומשונות והשאירו את ההורים וחלק מהאחים באירופה שת לפני המלחמה. היתה לי סבתא שמעולם לא סלחה לעצמה שהוריה נשארו באירופה והושמדו עי הנאצים.

הציונות הצילה אותם והדת האורתודוקסית השמידה אותם, ככה הם ראו את זה.

למופתי בארץ היתה תוכנית מוכנה. בארהב על חלקיק מזה שמו את כל אזרחי מדינות האויב (יפנים בעיקר) במחנות מעצר.

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2024 בשעה 23:45, רוןS כתב:

כ-40 טילים הגיעו לישראל, גרמו לנזקים, אבל הפגיעה היתה פחות חמורה ממה שנצפה.

מומחים.

בתאריך 14.4.2024 בשעה 00:35, Coro כתב:

אנשים קיבלו התקפי לב בגלל הלחץ לא בגלל המסיכה, מאיפה אתה מקבל את המידע שלך, יובל? יש לינק או Trust me bruh?

77 אנשים הוכרו כחללי נפגעי פעולות איבה ורובם מאירועי לב.

חלק קטן מהסיפורים:

..השוטרים סרבו להתלוות אליה מחשש שהעיר נתונה בהתקפת טילים כימית. 

• ביום שישי בערב, ד' בשבט תשנ"א (18.01.1991), יומיים לאחר תחילת מלחמת המפרץ בין ארצות הברית ובעלות בריתה לבין עיראק, נשמעו אזעקות ברחבי הארץ ונורו טילי סקאד ראשונים מעיראק לעבר ישראל. מרכוס נפטר באותו ערב מדום לב.
  • ביום שישי י' בשבט תשנ"א (25.01.1991), בימי מלחמת המפרץ בה נורו טילים מעיראק על ישראל, שוב נשמעה אזעקה ברחבי הארץ. במהומה שנוצרה חיים לקה בלבו ומת.
  • סבינה נפטרה ביום ג' בשבט תשנ"א, (18.01.1991) בעקבות המתח שנוצר עם ירי הטילים הראשונים במלחמת המפרץ.

מקור :https://laad.btl.gov.il/Web/He/TerrorVictims/Default.aspx?lastName=&firstName=&fatherName=&motherName=&place=&year=1991&month=&day=&yearHeb=&monthHeb=&dayHeb=&region=&period=&grave=

מקווה
שזה לא יחזור על עצמו עם אירן.

Bro,  

כמי שחווה על בשרו את המלחמה.

עירק השתמשה בחל"כ במלחמה מול איראן, היה חשש שתשתמש בו מול ישראל,  המדינה דאגה לספק ערכות אב"כ לרב התושבים.

והתקשורת(מומחים) הכניסה את המדינה לחרדה, לאט ובטוח.

הטיל הראשון הגיע ללא אזעקה.  החלונות אצלי רעדו די חזק, השדר בטלויזיה הגיב בבהלה אבל התעשת מהר ואמר:  "זה רק רעם". 

אישור רשמי לפגיעה הגיע מאוחר יותר. 

בימים שאחרי היו אזעקות, הופעל קוד "נחש צפע" ונחמן שי המרגיע הלאומי הופיע ב-TV :  "אפשר להוריד מסכות, לשתות כוס מים ולהשאר במקלט עוד 5 דקות.

רב הטילים שוגרו בלילה, בערב יצאה שיירת מכוניות גדולה מת"א לאזורים בטוחים (אשקלון).

"בגלל המסכה".  האזרחים לא היו מיומנים בתרגולת חבישת מסיכה, חלק לא הסיר את מכסה הפילטר, מה שגרם לחנק.  היו כאלה שהזריקו לעצמם אטרופין.

היה צפי למספר נפגעים גדול מחל"כ, והמספר בפועל מפגיעה ישירה היה נמוך יחסית.

יש דיווח על 38-39 טילים, תלוי במקור, חלק מהם נפלו לים וחלק בשטחים לא מיושבים.

ראש אחד לפחות כלל גוש בטון, חדר לבנין (משרדים\תעשיה)בת"א ונמצא רק למחרת כשהעובדים הגיעו.

טיל שפגע בבנין באבא הלל - ר"ג(מקום שנהגתי לעשות בו ג'וגינג), הרס את הגג וסדק את השלד, חייב הריסה ובניה מחדש.

באותה הזדמנות הרסו שלושה בנינים צמודים.

לגבי נפגעים לא ישירים, מה גילם ובאיזה רמת סיכון היו ?

ומה ההסבר לאלפי דירות הרוסות ופחות מ-10 נפגעים ?

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבריטים בהתחלה תמכו בהקמת בית לאומי בא"י אבל אח"כ התהפכו היוצרות והיו נגד זה למרות שקיבלו מנדט.

ההיסטוריונית הזו מתמצת את זה יפה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איילת שקד דיברה שנים נגד בית המשפט העליון, על הצורך להפוך אותו ליותר שמרני, תרמה לערעור האמון של הציבור בן והיתה מאלו שהניחו את הבסיס לנסיון ההפיכה המשטרית של לוין.

בסוף מסתבר שברגע האמת, במקום לקדם שופט שמייצג את הערכים שלה, היא קידמה שופט שמביא פרנסה לחבר שלה.

לא יודע מה הסטטוס המשפטי של זה (התיישנות?), אבל היא ונווה ואורנשטיין צריכים לשלם על זה איכשהו. 

חשבתי בעבר, גם בדיונים פה, שיש מקום לנציג לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים, אבל אני חושב עכשיו שזו טעות. ניגוד אינטרסים גדול מדי. אולי צריך לשנות את כל השיטה של מינוי בוררים ומפרקים שממנה המשרדים הגדולים מרוויחים מיליונים. לא יודע.

https://x.com/omrimaniv/status/1780287816519348276

• אהבתי 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, פינדר כתב:

חשבתי בעבר, גם בדיונים פה, שיש מקום לנציג לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים, אבל אני חושב עכשיו שזו טעות

תמיד אמרתי, זה כמו שסטודנט שמתראיין לחברה יחליט מי הראש צוות. מצב הזייה.

וכן, כל המושחתים וקומבינטורים לכלא 

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, sperial כתב:

לך תלמד היסטוריה.

רק להזכיר לך שבמנדט (לא מושבת כתר, אלא מנדט מוגבל) היו מכסות זעירות לעליית יהודים. מבחינת הבריטים שהיהודים ימותו אצל הנאצים או הסובייטים או סתם במחנות פליטים באירופה. 

יכול להיות שעם הישוב היהודי בארץ היה פחות מיליטנטי ומגלה יותר אדיבות כלפי הבריטים במקום להילחם בהם, אולי בסוף כן היינו מגיעים למשהו שדומה למושבת כתר בריטי, אבל הישוב פשוט סירב לשמוע על זה. הרבה לפני שפרצה מלחמת העולם השנייה הם התחילו להקים מחתרות ולהילחם בבריטים ובערבים, ונדמה לי שגם חלק מנציגי היישוב היהודי ניסו לבנות קשרים עם המשטר הנאצי כשזה התאים להם(טוב, זה היה בעיקר כדי לנסות להוציא משם יהודים עד כמה שאפשר),

אני מבין שהציונות רצתה עצמאות, אבל את המחיר של ה "עצמאות" הזאת אנחנו משלמים כאן בארץ עד היום במלחמות בלתי נגמרות שמביאות לשנאה גדולה כלפינו בעולם.

אז באמת שעוברות לי מחשבות שאולי באמת לא היינו צריכים להיות נעולים על מדינה יהודית עצמאית שגירשה מכאן את הערבים ולא להיות מיליטנטיים, אלא להיות מסבירי פנים כלפי הבריטים וגם כלפי הערבים, אולי היינו מגיעים להיות משהו שקצת יותר דומה נניח למדינה כמו מלטה, שגם היא הייתה תחת שלטון בריטי.

אני בכלל לא נעול על זה שהיהודים חייבים צבא משלהם והכול(שגם זאת קצת אשלייה, כי גם ככה את כל הנשק והמטוסים והחימושים אנחנו מקבלים מארצות הברית ומאוד תלויים בהם),אני יודע שרובכם הגדול תשנאו אותי בגלל מה שכתבתי, אבל זה משהו שיושב לי על הלב כבר הרבה זמן,

כרגע אנחנו מדינה במלחמה מתמדת ששנואה מאוד בעולם ומאוד תלויה בתמיכה של ארצות הברית, וכמו שכבר כתבתי קודם, אנחנו לא מעצמה כמו רוסיה, אין לנו את הפריבילגיה להיות מבודדים ומצורעים ושנואים כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה פשוט ממציא דברים ומפתח תיאוריות שלמות על מדע בדיוני חבר...

אנחנו לא הקמנו מדינה וגרשנו את הערבים, אנחנו הקמנו מדינה והערבים ניסו להשמיד אותה מיד אחרי זה. הם נכשלו והפסידו במלחמה שהם פתחו ומאז הם בוכים שהיהודים המיליטנטים כבשו להם את האדמה.

• אהבתי 6

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, KipodYam כתב:

2. כדי להילחם מלחמה ארוכה חייבים כלכלה חזקה. לפעמים כדי לנצח את האוייב, צריך להביס אותו כלכלית

אני טוען שמי שלא מחזק כלכלית את המדינה היהודית פוגע במדינה היהודית.

לפני שעתיים, פינדר כתב:

איילת שקד דיברה שנים נגד בית המשפט העליון, על הצורך להפוך אותו ליותר שמרני, תרמה לערעור האמון של הציבור בן והיתה מאלו שהניחו את הבסיס לנסיון ההפיכה המשטרית של לוין.

בסוף מסתבר שברגע האמת, במקום לקדם שופט שמייצג את הערכים שלה, היא קידמה שופט שמביא פרנסה לחבר שלה.

לא יודע מה הסטטוס המשפטי של זה (התיישנות?), אבל היא ונווה ואורנשטיין צריכים לשלם על זה איכשהו. 

חשבתי בעבר, גם בדיונים פה, שיש מקום לנציג לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים, אבל אני חושב עכשיו שזו טעות. ניגוד אינטרסים גדול מדי. אולי צריך לשנות את כל השיטה של מינוי בוררים ומפרקים שממנה המשרדים הגדולים מרוויחים מיליונים. לא יודע.

https://x.com/omrimaniv/status/1780287816519348276

האמון במערכת המשפט נפגע בגלל שהם החליטו שהם משפחה ואין כניסה למישהו שהם לא אוהבים 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להצליח במלחמה צריך להכניס קטר כלכלי שיניע את הכלכלה קדימה.

ליגליזציה זו אחת הדרכים אבל גם בנייה מסיבית תעזור גם כן אבל עד שזה יגיע לכדי מימוש נעבור את המלחמה הזו.

ליגליזציה היא מהירה, היא תופסת את נתח השוק המקומי וגם מאפשר למי שעובד בשחור לעבור לעבוד באופן חוקי.

ייצוא קנאביס יאפשר להכניס מט"ח, שיוביל לרענון השורות במדינה הזו.

השקעות במחקר יניע את כלכלת ההיטק, אגריטק וכו'.

ישבנו מספיק על הגדר ונראה לי שעכשיו זה בדיוק הזמן לגרום לכולם לקפוץ על המציאה.

וכמובן מלחמה בטרור זה יעזור לנו לייבש עוד את ארגוני הטרור ומשפחות הפשע.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@NEW10.אני חוזר. הסיפורים שלך הם ברמה של המטה של אהרון. לך תלמד היסטוריה.

@עדי-אלסיפורי מעשיות של רוטמן את לוין, השקרנים שמנסים ליצור כאן בית משפט שכפוף להם.

• אהבתי 5
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, sperial כתב:

@NEW10.אני חוזר. הסיפורים שלך הם ברמה של המטה של אהרון. לך תלמד היסטוריה.

@עדי-אלסיפורי מעשיות של רוטמן את לוין, השקרנים שמנסים ליצור כאן בית משפט שכפוף להם.

מקומם ומרתיח • אהרון ברק: "בג"צ הוא משפחה - אין כניסה לכל אחד" - חדשות JDN

וזה לפני לוין.

NEW10 צריך ללמוד היסטוריה, אבל כנראה גם אתה צריך לקרוא קצת דברים מהעבר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

מקומם ומרתיח • אהרון ברק: "בג"צ הוא משפחה - אין כניסה לכל אחד" - חדשות JDN

וזה לפני לוין.

NEW10 צריך ללמוד היסטוריה, אבל כנראה גם אתה צריך לקרוא קצת דברים מהעבר.

גם כשאתה בראיון עבודה בודקים שאתה מתאים לצוות.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...