Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

איזה בולשיט מנותק זה?   כאילו באמת אין לי דרך אחרת להגיב על חוסר הבנה כל כך מעמיק של המצב.

כי הוא באמת מנותק מהמציאות. הוא פשוט חושב שאם הוא יכתוב הרבה פלאף זה איכשהו מוסיף לו אמינות, אבל זה לא וכמו שאתה רואה זה מגיע לרמות אבסורדיות לחלוטין.

בניגוד לרוב הדעות פה אני לא חושב שצריך למהר לתגובה קינטית. מדובר באירוע אסטרטגי שצריך למנף לרווח אסטרטגי - הורדת הנושא הפלסטיני מסדר היום, האצת הנורמליזציה עם סעודיה, סיוע אמריקאי להצטיידות בנשק מתקדם, וכו.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4724

• SlowRide

4531

• פינדר

3574

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 53 דקות, gadik6 כתב:

מה לדעתי יהיה לשבור את הכלים?   ראשית, זה צריך להיות מכוון אל משמרות המהפכה והשלטון האיראני, לא האזרחים. לפגוע להם בתשתיות נפט, להפציץ תשתיות ממשל או משמרות המהפכה באיראן, להצניח גונדי מעל הארמון של חאמנאי. אני בטוח שיש מספיק דרכים

זה לשבור את הכלים?! זה יותר מתון מחיסולי בכירים במיוחד כשזה ידוע מראש ובתיווך אמריקאי.

באזרחים אין מה לגעת. תשתיות כבר פוצצנו שם כור, צינור נפט, כל מיני דברים.

כל דבר שנעשה להם, צריך לקחת בחשבון שנוכל להתמודד עם התגובה במיוחד כשאנחנו בעוד 2 חזיתות במקביל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, MiniMiz3r כתב:

כי הוא באמת מנותק מהמציאות. הוא פשוט חושב שאם הוא יכתוב הרבה פלאף זה איכשהו מוסיף לו אמינות, אבל זה לא וכמו שאתה רואה זה מגיע לרמות אבסורדיות לחלוטין.

בניגוד לרוב הדעות פה אני לא חושב שצריך למהר לתגובה קינטית. מדובר באירוע אסטרטגי שצריך למנף לרווח אסטרטגי - הורדת הנושא הפלסטיני מסדר היום, האצת הנורמליזציה עם סעודיה, סיוע אמריקאי להצטיידות בנשק מתקדם, וכו.

אני מסכים אבל חושב שאחד לא סותר את השני. אני לא סיזר מילאן, אבל את איראן אפשר לדעתי להקביל לרועה גרמני חזק ולא מחונך - זה שצריך להשקיע, והרבה, ב"חינוך" שלו לטווח הרחוק, לא אומר שלא צריך להוריד לו סטירה כשהוא מנסה לנשוך או לתקוף אותך.

המלחמה עם איראן היא כמו שחמט, ואני בטוח שהם יותר חכמים ומחושבים ממה שהרבה אנשים חושבים (לא סתם הם מקיפים אותנו פה בצבאות טרור מכל עבר), ולכן הלחימה איתם, בטווח הארוך, צריכה להיות מחושבת, אלגנטית וזהירה. עם זאת, זה לא אומר שצריך לוותר על ה"סטירה" בתגובה להצגה האחרונה שלהם, בעיקר בגלל שאנחנו נמצאים במזרח התיכון, ולפעמים המכה המיידית משאירה יותר "רושם" וזכרון אצל שכנינו, מאשר פעולה מקיפה יותר, אבל עוד כמה חודשים/שנים.

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

זה לשבור את הכלים?! זה יותר מתון מחיסולי בכירים במיוחד כשזה ידוע מראש ובתיווך אמריקאי.

באזרחים אין מה לגעת. תשתיות כבר פוצצנו שם כור, צינור נפט, כל מיני דברים.

כל דבר שנעשה להם, צריך לקחת בחשבון שנוכל להתמודד עם התגובה במיוחד כשאנחנו בעוד 2 חזיתות במקביל.

לפעמים הביצוע יותר חשוב מהתוצאה - כל הפיצוצים, חבלות במערכת הגרעין, פגיעה בצינורות גז, התבצעו בדרכי תחבולה אם תרצה. אם עכשיו יעוף טיל גדול מישראל לאיראן, זאת כבר תהיה הצהרת כוונות ושבירת כלים. האפקט הפסיכולוגי או ההרתעתי יכול להיות יותר חשוב מהתוצאה בשטח.

והמשפט האחרון שלך זה בדיוק הגישה שהביאה אותנו למצב בו אנחנו נמצאים, עם 2 ארגוני טרור על הגדר ועשרות אלפי טילים שמכוונים אלינו.

לא תמיד יש זמן נח להתמודד עם איום. לפעמים צריך להתמודד איתו עכשיו, למרות שלא נח, כדי לא להתמודד עם איום כפול בהמשך, כשכן יהיה "נח".

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

אור, על דבר אחד אני ממש לא מסכים - שהורידו את הטרוריסט ההוא בשגרירות בדמשק בשביל מנדטים.

אני ממש מקווה שאתה צודק. ממש.

לירות טיל על שגרירות זה מעשה די רציני, ואיראן מחויבת להגיב. תדמיין לרגע טיל על שגרירות ישראלית איפשהו שמורידה גנרל... זה לא במקרה שהחיסולים והפגיעות באיראן הם בד״כ דרך מוסד ויכולת הכחשה, ולא טיל על מה שנחשב כשטח ריבוני.

(וכמובן שאיראן היא מדינת טרור שמבצעת אירועי לחימה דרך פרוקסי כמו הזבל הפחדני שהיא, ציר הרשע פרופר שמשתמשת בלחימה אסימטרית מתוך פחדנות ועליבות)

בכ״א, אני לגמרי מקווה שקבלת ההחלטות מתבצעת לפי שיקולים טקטיים/אסטרטגיים ולא לפי שיקולים ציניים, אבל עד כה ראיתי מספיק עדויות בשביל להבין שהמציאות אינה כזו בהכרח. יש הרבה שיקולים שמתבצעים מכלכלת מנדטים, ועצם זה שאנשים שקולים (אני לא רק מעיד על עצמי, אני מכיר עוד לא מעט שחושבים ככה ואף אחד מהם לא קוטל קנים) לא יודעים כבר מה לחשוב רק מדגיש עד כמה הסיטואציה חולנית כרגע. 

כולנו ראינו כבר פעולות ״שובו מנדטים״, חלקנו הבינו את זה בזמן אמת, חלקנו בדיעבד, חלקנו לעולם לא. זה היופי במדינאות צינית, אתה תמיד יכול לטעון שאתה עושה את מה שטוב לך מתוך ״דאגה לישראל״. פרוטקטור אוף יזראעל, אעלק.

לפני 45 דקות, farkash7 כתב:

בקלות התוצאה יכלה להיות שונה

אני מסכים, בקלות איראן היתה יכולה להפעיל את הפרוקסי שלה על גבול הצפון ולייצר נזק אמיתי ואבידות קשות בנפש.

יש סיבה שבחרו לפעול כפי שפעלו, אם אתה חושב שהם באמת ניסו למקסם נזק ורק בנס/טכנולוגיה/זיעה לא הצליחו - אשרייך. אני סבור כי גוף שמנסה לייצר נזק לא מצהיר על כך מראש ובטח לא קורא חדל לפני שהנזק קרה בפועל, אבל מה אני מבין אולי הם סתם comicbook villains.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

לא תמיד יש זמן נח להתמודד עם איום. לפעמים צריך להתמודד איתו עכשיו, למרות שלא נח, כדי לא להתמודד עם איום כפול בהמשך, כשכן יהיה "נח".

אבל אפילו את הארגון החלש ביותר באזור עוד לא חיסלנו, אז זה או שאנחנו באמת חלשים ופשוט לא מסוגלים או שאנחנו חסרי אסטרטגיה, אני בוחר באופציה השנייה. אין אסטרטגיה מקיפה לישראל כבר המון שנים וזו למעשה האסטרטגיה ההישרדותית של ביבי. במשמרת שלנו התרחש כאן אסון נוראי שעדיין לא הסתיים עם 133 חטפים בעזה, מאות אלפי מפונים מהבתים כבר מעל לחצי שנה בלי עתיד באופק ולקינוח מתקפה ראשונה וחסרת תקדים של איראן וזה עוד לא הסוף. אתה רוצה להגיב ואתה חושב שהם לא יגיבו חזרה? אולי דרך חיזבאללה שיכול בכיף לגרום כאן נזק חסר תקדים? 

התכתשות ישירה מול איראן בשלב זה לא תתרום לנו דבר, עדיף לנו שבתמורה נקבל ממדינות המערב הכרזה על משמרות המהפכה ארגון טרור, זו מכה הרבה יותר כואבת. אני חושב שחייבים לסיים לפני הכל את סיפור עזה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, קורן בן אשר כתב:

ה לא עניין של גרועים. האירנים עובדים לפי הדוקטרינה של כמות לעומת איכות. להוציא נושא הטילים הבליסטיים, שזה עניין נפרד - כמויות גדולות של אמצעים פשוטים וזולים עם רמת אפקטיביות נמוכה.

זה אתה אומר, אבל גם בחדשות אמרו שהיה צריך ליירט רק 50% מהטילים הבליסטיים.

בחלק מהסרטונים שלהם הם משגרים עלינו את השאהדים הלא סילוניים. זה בכלל לא רציני. במשרד דיברו על זה שזה מנוע של מכסחת דשא. 

אז אני אומר, לא לזלזל, לא גרועים.

לפני 56 דקות, gadik6 כתב:

לגבי החיסול - אני בטוח שמיטב המומחים בצבא ישמחו ללמוד מהניסיון שלך איך לארגן חיסול כזה, באמצע דמשק, כנראה בהתראה קצרה ובסוג של הזדמנות חד פעמית לביצוע, כשהוא כנראה מוקף בעשרות מאבטחים או טרוריסטים זוטרים יותר ופחות, ולא להתפרץ לו לחלון עם טיל מדויק, כמו בהמות מזרח תיכוניות מצויות.

שאני אבין:

אני לא יכול להגיד שלדעתי היה צריך לא לחסל אותו עם טיל אלא שיפול מהחלון מתישהו. [כמובן שקראת לא טוב והחלטת שהם היו צריכים לעשות את זה באותו הרגע]. 

ואם אני אומר את זה, אני צריך לבנות תוכנית אופרטיבית.

אבל מר גדי פה, מומחה הסטטיסטיקה, הוא יכול להגיד איך צריך להחזיר לאיראן, ואיך צריך לחנך אותם מחדש, כי הם כמו רועה גרמני?

כמובן שגם אתה נוגע פה באסטרטגיה לטווח ארוך. אבל לך הרי מותר.

לי אסור להגיד.

הבנתי.

לפני 20 דקות, oryo כתב:

כולנו ראינו כבר פעולות ״שובו מנדטים״

מכיוון שאתה מאזין לגיקונומי: 

אתה מסכים עם ראם שאם ביבי היה יוצא למבצע בשישי לאוקטובר גם אתה היית אומר שזה מבצע שובו מנדטים?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

אור, על דבר אחד אני ממש לא מסכים - שהורידו את הטרוריסט ההוא בשגרירות בדמשק בשביל מנדטים.

גם את סולימני לא חיסלו בשביל מנדטים.

ציניות זה אחלה אבל לפעמים היא מפריעה לראות את המציאות.

את סולימני חיסלו אמריקאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, avngas כתב:

ליתר דיוק חיסל אותו אמריקאי מפלורידה

.

מזל ששלחנו לשם נציג בזרג גבוה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

אתה מסכים עם ראם שאם ביבי היה יוצא למבצע בשישי לאוקטובר גם אתה היית אומר שזה מבצע שובו מנדטים?

אני מאזין רק לדורון :)

ובכל מקרה, כן, אם היה יוצא לתקיפה ב6 בלי התגרות זה מה שהייתי חושב - אבל יודע מה יותר גרוע? עם איך שהוא מתנהל כרגע, זה לא שונה במיוחד. אפס אסטרטגיה, חטופים בשבי בזמן שמתקפלים החוצה, מקסימום נזק בינ״ל.

כן, ישראל נקמה אחושרלולה, ועזה נראית עוד יותר מחריד מהגוש חרא שהיא היתה לפני כן וזה אכן עושה לי קצת נעימי באגו לראות את עיי החורבות כי כוס אמא שלהם, אבל לא ברור לי מה ישראל השיגה, אסטרטגית. בעיקר מחזורי גיוס לחמאס והריסת תשתיות שהם יבנו שוב כשיתחילו להזרים לשם ארגזים, וכמובן PR מדהים לפלסטינים ששרדו לספר על הזוועות שעברו ועוברים. החמאס השיג בדיוק את מה שרצה - מקסימום PR, מלא לחץ בינ״ל, אזרחים חטופים, וכמובן מלאאאא פלסטינים מתים שזה ה-דלק הכי טוב שיש לו עבור הנצחת המאבק. 

זה ממש מזכיר את הסצינה ההיא מהאביר האפל, כשהג׳וקר מסתכל עליו ואומר לו

ציטוט

"You have nothing! Nothing to threaten me with. Nothing to do with all your strength"

אפס מחשבה לטווח ארוך, משחקים לידיים של הדפקטים הפסיכופתים מעזה, איזה באסה.

ועם ״הוכחת היכולות״ הזו רוצים להתחיל חזית מול איראן... 🤦‍♂️

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, oryo כתב:

אני מסכים, בקלות איראן היתה יכולה להפעיל את הפרוקסי שלה על גבול הצפון ולייצר נזק אמיתי ואבידות קשות בנפש.

ואיזה מסר זה בדיוק מעביר כשאיראן מתחננת לחיזבאללה שיגיב בשמה על חיסול של גנרל איראני? 
חוץ מזה מי אמר שהם לא ביקשו והדוד נסראללה לא אמר להם לכו תחפשו?

לפני 45 דקות, oryo כתב:

אני סבור כי גוף שמנסה לייצר נזק לא מצהיר על כך מראש ובטח לא קורא חדל לפני שהנזק קרה בפועל, אבל מה אני מבין אולי הם סתם comicbook villains.

גוף שלא רוצה לייצר נזק לא יורה 100-130 טילים בליסטיים עם ראש קרב של מאות קילו ומאתגר מערכת הגנה שאת כמות היירוטים שלה עד לאותו רגע אפשר לספור על שתי ידיים.
ירה כמה מלט"ים/טילי שיוט, משהו שהיירוט שלו הוא יחסית פשוט בהנתן שגילית אותו ניחה, עוד אפשר להגיד עשו כדי לצאת ידי חובה, אבל הם עשו הרבה יותר מזה.
לגבי האזהרות שהם העבירו לפני:
1. הם רצו לייצר פה תבהלה.
2. להסתיר פריסה של עשרות טילים בליסטיים/טילי שיוט זה לא כזה פשוט כשכל מערכות הסיגינט וכל הלווינים שחגים מעליהם מאז אותו חיסול מחפשים בדיוק את זה, אז ככה או ככה אני בספק אם הם יכלו להוציא את הפעולה בהפתעה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 53 דקות, gadik6 כתב:

והמשפט האחרון שלך זה בדיוק הגישה שהביאה אותנו למצב בו אנחנו נמצאים, עם 2 ארגוני טרור על הגדר ועשרות אלפי טילים שמכוונים אלינו.

לא תמיד יש זמן נח להתמודד עם איום. לפעמים צריך להתמודד איתו עכשיו, למרות שלא נח, כדי לא להתמודד עם איום כפול בהמשך, כשכן יהיה "נח"

לא יודע איך זה מה שהבנת ממה שכתבתי.

הכנסנו את עצמנו למצב מחורבן בגלל הנהגה שלא מסוגלת להחליט, כן. זה לא אומר שעכשיו צריך להתאבד כדי לפתור את כל הבעיות במכה. צריך לפעול בחוכמה. 

לפני 22 דקות, avngas כתב:

נכון, וגם לא בשביל מנדטים.

האנשים האלה אחראים למוות של מאות אלפים, לחסל אותם זה לעשות טובה לאנושות.

לפני 45 דקות, oryo כתב:

אני לגמרי מקווה שקבלת ההחלטות מתבצעת לפי שיקולים טקטיים/אסטרטגיים ולא לפי שיקולים ציניים, אבל עד כה ראיתי מספיק עדויות בשביל להבין שהמציאות אינה כזו בהכרח

אפשר לומר על כל דבר שהוא נעשה משיקולים פוליטיים וציניים. 

ימי הולדת זו מזימה של חנויות למתנות וקונדיטוריות.

החיסול הזה נועד לשדר מסר לא לבוחרים אלא למשטר של אותו טרוריסט, ששיטת הפרוקסי לא באמת נותנת חסינות. בזה שהם הגיבו על החיסול ישירות הם בעצם הורידו את עצמם מכיסא המשקיף לזירת הקרב וזה מהלך מצויין עבורנו. אנחנו במלחמה עם איראן לא מאתמול, אלא בערך ממתי שה IRGC עלו לשלטון. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, פריג'י כתב:

ומה נאמר על ההפקרות של הבוקר?

בואו נודיע אחרי חצות שחוזרים לשגרה מלאה.

ככה חלק מהמקומות יתפקדו, חלק לא, ואז אם יקרה משהו לפחות הקטנו סיכויים.

זה חלק מההתנהלות הרגילה (הקונספציה), התרגלו שככה מתנהלים אז ככה מתנהלים.

כשעושים בחירה בראש ממשלה, הוא מתווה כיוון והוא בעצם מזיז את הספינה לכיוון שהוא חפץ בו.

להיות מופתע מזלזול בזמן של האנשים, אני לא מופתע.

הצעה שלי היא כזו, להבא:

לתת לאנשים לעשות עוד יום חופש לילדים ולשחרר הודעה נורמלית עם פוש כמו שצריך לעשות לכל העיריות (גם אם היא בחצות כמו שעשו) ושיש אישור לפתוח ביום שלישי את מערכת החינוך.

ביום חופש הנ"ל הזה - אפשר להשיג "חזרה לשגרת חירום" וגם דוחפים תכנים לתיווך בנושא חזרה לשגרת חירום בטלויזיה/רדיו/פרסומות.

יש בחוקי המדינה זכות לגורמים רשמיים ששייכים למדינה, זמן שידור בכלל הערוצים אז היא צריכה לנצל אותו. בין אם תכנים לילדים ותכנים למבוגרים.

בתור קפיטליסט, הסיבה היחידה שאני מסכים שהמדינה תתחיל ללמד אנשים פה לחזור לשגרת חירום, זה כי לנו אף פעם לא עשו את זה. פשוט כמו מפסק ON - OFF, חזרנו לשיגרה, בלי שום יום מנוחה או תיווך מסוים. אז מגיע לכם שיהיה כזה דבר. ואם לא, לא נורא..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיראנים תקפו את בסיסי חיל האוויר שלטענתם משם יצאו המטוסים שתקפו בדמשק, ישראל צריכה לעשות את אותו הדבר ולתקוף את אתרי השיגור שמהם שוגרו טילים לישראל.

צריכים לצאת מנקודת הנחה שזאת תקיפה רק לצורך זה שיראו שהיתה תקיפה ושלא באמת עומדים לחסל את פרויקט הגרעין האירני, או את תשתית הטילים של משמרות המהפיכה.

הטעות הגדולה היתה שלא תקפו את אירן בזמן המתקפה שלה על ישראל. בזמן שידעו שיש כטב"מים איראנים בדרך לישראל היו צריכים כבר לשגר חימוש אל עבר בסיסי השיגור באירן.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, oryo כתב:

אני מאזין רק לדורון :)

איזה אפס אתה וואייייי. 🤣 כאילו אני מסכים (ממש) עם כול שאר ההודעה אבל עדיין - אפס. לפחות אל תיהיה כזה אפס ותשמע פרקים עם אורחים מעניינים. יווווו. 🤣😅

לפני 16 דקות, farkash7 כתב:

2. להסתיר פריסה של עשרות טילים בליסטיים/טילי שיוט זה לא כזה פשוט כשכל מערכות הסיגינט וכל הלווינים שחגים מעליהם מאז אותו חיסול מחפשים בדיוק את זה, אז ככה או ככה אני בספק אם הם יכלו להוציא את הפעולה בהפתעה.

למה שיסתירו, למה מה תעשה? תתקוף ראשון?

לפני 4 דקות, DareDevil כתב:

הסיבה היחידה שאני מסכים שהמדינה תתחיל ללמד אנשים פה לחזור לשגרת חירום,

מה שגרת חירום. כול החיים בישראל זה שיגרת חירום. אתה פשוט כנראה עדיין לא מבין את זה.

אתה יודע כמה שנים לקח לי לסמוך על זה שהרכב במעבר חציה באמת יעצור לי?? אתה לא מבין כמה זמן לקח לי בכלל להבין את זה שאני אינטנקיבית בטוח שהוא לא יעצור לי ובגלל זה אני מתחדד רגע לפני.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה כי לא חיית מספיק שנים בארץ. 

במעבר חציה בישראל אתה צריך להתסכל לנהג בעיניים ולרדת לכביש, לא לעצור ולחכות, אחרת בחיים לא יעצרו לך🤣

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...