Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

מה שגרת חירום. כול החיים בישראל זה שיגרת חירום. אתה פשוט כנראה עדיין לא מבין את זה.

אתה יודע כמה שנים לקח לי לסמוך על זה שהרכב במעבר חציה באמת יעצור לי?? אתה לא מבין כמה זמן לקח לי בכלל להבין את זה שאני אינטנקיבית בטוח שהוא לא יעצור לי ובגלל זה אני מתחדד רגע לפני.

לא ציני או סרקסטי או משהו בסגנון, כמה זמן באמת לקח לך להבין את זה?

הורגלנו לכל הלחץ הזה ולכל הידבקויות הללו אחד בתחת של השני.

אז זה נורמלי לי בשבילי שהשיגרה היא שיגרה, ובסבבי לחימה זה שגרת חירום..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4746

• SlowRide

4552

• פינדר

3595

• m3x7r3m3

2926

לפני 59 דקות, David32 כתב:

שאני אבין:

אני לא יכול להגיד שלדעתי היה צריך לא לחסל אותו עם טיל אלא שיפול מהחלון מתישהו. [כמובן שקראת לא טוב והחלטת שהם היו צריכים לעשות את זה באותו הרגע]. 

ואם אני אומר את זה, אני צריך לבנות תוכנית אופרטיבית.

אבל מר גדי פה, מומחה הסטטיסטיקה, הוא יכול להגיד איך צריך להחזיר לאיראן, ואיך צריך לחנך אותם מחדש, כי הם כמו רועה גרמני?

כמובן שגם אתה נוגע פה באסטרטגיה לטווח ארוך. אבל לך הרי מותר.

לי אסור להגיד.

הבנתי.

לא, אני אומר שמה שאתה מציע לא תמיד אפשרי, כי אולי החליטו שיש כאן הזדמנות נדירה של או לחסל אותו עכשיו עם טיל או לחכות שנים ארוכות כדי שהוא יפול מהמרפסת.

ושאישיות כל כך בכירה, וכנראה מאובטחת, אי אפשר לחסל בצורה "לא אלימה". זה לא מדען גרעין זוטר שיוצא לבד מהבית, ואפשר לדפוק בו כדור ולברוח, כמו שקורה לחלקם באיראן.

ובכל מקרה הקונטקסט היה הטענה של ידידינו החופר, שטען כי ביבי "סתם" מפציץ שגרירויות (מה שלא נכון כשלעצמו) כדי לרצות את הביביבט הממוצע.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

זה כי לא חיית מספיק שנים בארץ. 

רק מהרגע שנולדתי ונשמתי את אוויר ההרים הצלול של חיפה.

לפני 31 דקות, DareDevil כתב:

לא ציני או סרקסטי או משהו בסגנון, כמה זמן באמת לקח לך להבין את זה?

המון. שנים. ואני כול יום הולך ברגל. ורץ, וכשאני רץ אני לא הכי חד ולכן אני עדיין מפחד ממעברי חציה. אבל לא מפחד יותר מלרוץ על הכביש (ואין מצב שהייתי רץ על הכביש בארץ) [מן הסתם כשאין מסלול לאופניים/מדרכה]

אבל אני באמת לא יודע מה ההבדל בין "שגרה" ל "שגרת חירום" בארץ. יכול להיות כי אני קצת אדיש לזה. (למשל לא אגיע עכשיו לביקור לא כי אני מפחד למות או כי אצתרך לרוץ לממד, אלא כי יש סיכוי להתקע בארץ)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, David32 כתב:

איזה אפס אתה וואייייי. 🤣 כאילו אני מסכים (ממש) עם כול שאר ההודעה אבל עדיין - אפס. לפחות אל תיהיה כזה אפס ותשמע פרקים עם אורחים מעניינים. יווווו. 🤣😅

מה לעשות שדורון יותר מעניין??

ואני מקשיב מדי פעם שיש אורח מעניין מספיק

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

אני מסכים, בקלות איראן היתה יכולה להפעיל את הפרוקסי שלה על גבול הצפון ולייצר נזק אמיתי ואבידות קשות בנפש.

יש סיבה שבחרו לפעול כפי שפעלו, אם אתה חושב שהם באמת ניסו למקסם נזק ורק בנס/טכנולוגיה/זיעה לא הצליחו - אשרייך. אני סבור כי גוף שמנסה לייצר נזק לא מצהיר על כך מראש ובטח לא קורא חדל לפני שהנזק קרה בפועל, אבל מה אני מבין אולי הם סתם comicbook villains.

ספר לי שאתה תומך באיראן בלי לספר לי שאתה תומך באיראן.

בהחלט יש סיבה שבחרו לפעול כפי שפעלו, רק שאתה לא יודע מהי (יש הרבה סיבות, לא אחת) והבטחון שבו אתה כותב את השטויות האלו הוא כבר די פארודי.

אירן *באמת* ניסתה להשמיד לחלוטין לפחות שני בסיסים של חה"א, ולא הצליחה בזכות שיתוף פעולה יוצא דופן של צבאות ערבים ומערביים שונים. ההצהרות מראש היו לוחמה פסיכולוגית (שעבדה יפה מאוד בזכות שיתוף הפעולה של התקשורת הישראלית שהדהדה את הפאניקה) והאמירה באו"ם ש"העניין סגור" הייתה שטות, טילים שוגרו תוך כדי ואחרי האמירה המצחיקה הזאת.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

ובגלל זה אני מתחדד רגע לפני.

הזכיר לי:

You in, kid? Okay, stay sharp. on Make a GIF

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

אחושרלולה, ועזה נראית עוד יותר מחריד מהגוש חרא שהיא היתה לפני

הוכחה שהתעמולה הפלסטינית עובדת עלייך ביג טיים.

עזה לא הייתה גוש חרא - היו להם מלונות, פארקים, גן חיות, 344564 בתי חולים, בתי ספר, וכל זה אחרי שמחשיבים את מיליארדי הדולרים שהשקיעו בטרור. 

הטענות על "כלא באוויר פתוח" נועדו לכל מיני ליברלים בשקל ופרופסורים באוניברסיטאות שעוקצים מהם כסף (גם עכשיו). 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בהמשך לזה, היום שמעתי איזה אחד ירדני שטען שהשכר הממוצע בירדן נמוך יותר מהשכר הממוצע בעזה לפני המלחמה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם ישתמשו בjewish space Lazer, ה emp זה רק למקרים מיוחדים.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יובל .מ. כתב:

עזה לא הייתה גוש חרא - היו להם מלונות, פארקים, גן חיות, 344564 בתי חולים, בתי ספר, וכל זה אחרי שמחשיבים את מיליארדי הדולרים שהשקיעו בטרור. 

עזה היתה ועודנה דוחה, אחד המקומות הצפופים בעולם, עם בניה גרוטסקית ובכלליות בהתאם לעם הפלסטיני והעדפותיו פשוט כיעור על. נראה כמו עוד חור ערבי. ואני אומר את זה כמישהו שגדל באור יהודה, אז זה לא שהסטנדרטים בשמיים 😂

זה שכרגע זה לא מתיישב לך עם האג׳נדה ופתאום מתחשק לך להחמיא להם זה בסדר, לא צריך ״תעמולה של ליברלים בשקל״ צריך זוג עיניים וחשבון אינטרנט מתפקד - לך ל Google maps וזרוק את האיש הצהוב איפה שבא לך, או סתם תריץ חיפוש באינטרנט. 

מצד שני על טעם ועל ריח, אם אתה מוצא את עזה בתור מקום יפה ונעים אז ... 😅

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מוצאים את עזה בתור מקום יפה, אבל אם בעזה היה כל כך גרוע איך העזתים לא עזבו למקום אחר לעתיד טוב יותר?
אני רואה חברה באפריקה מצטופפים בספינות מצ'וקמקות שלא הייתי מתרחק איתן 10 מטר מהחוף וחוצים את הים התיכון לאירופה. העזתים יכולים לחפור ולעבור למצרים ומשם להתגלגל הלאה לאירופה.
יכולים אפילו לשוט מעזה, הם בונים מנהרות 10, בטוח שסירה חסונה קטן עליהם, וארדואן יקבל אותם בזרועות פתוחות ומשם יבעט אותם למדינה האירופאית הקרובה כדי להפיץ את האיסלאם.
כנראה שהיה להם די סבבה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, oryo כתב:

זה שכרגע זה לא מתיישב לך עם האג׳נדה ופתאום מתחשק לך להחמיא להם זה בסדר, לא צריך ״תעמולה של ליברלים בשקל״ צריך זוג עיניים וחשבון אינטרנט מתפקד - לך ל Google maps וזרוק את האיש הצהוב איפה שבא לך, או סתם תריץ חיפוש באינטרנט. 

היית בהודו?

זה קצת זה. חורבות מגעילות מעץ רקוב מתפרקות ולידן חנויות שנראות ברמה בינלאומית.

זה לא אומר כלום אגב.

מצחיק ששיפא Temporary closed.

😅

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תל אביב יותר צפופה מעזה. "העיר הצפופה בעולם" זה פרופגנדה פלסטינית.

אנשים רואים את כל אוכלוסית עזה פתאום עוברת לרפיח ועוד יש מקום לכולם, ועדיין ממשיכים לפמפם את השקרים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, oryo כתב:

עזה היתה ועודנה דוחה, אחד המקומות הצפופים בעולם, עם בניה גרוטסקית ובכלליות בהתאם לעם הפלסטיני והעדפותיו פשוט כיעור על. נראה כמו עוד חור ערבי. ואני אומר את זה כמישהו שגדל באור יהודה, אז זה לא שהסטנדרטים בשמיים 😂

מצד שני על טעם ועל ריח, אם אתה מוצא את עזה בתור מקום יפה ונעים אז ... 😅

1. לא רשמתי גן עדן, רשמתי שהיא לא הייתה חור מוחלט.

2.גם בנייה ערבית ישראלית מכוערת, לא שמעו על צבע וחיפוי.

3. אני גם לא מוצא את תל אביב כמקום יפה במיוחד.

4.שוב, הודעה צינית בהגזמה. זה איזה מנגנון צ'נדלר כזה אצלך.

הם לא היו מסכנים כמו שמציירים אותם, מספר הפועלים שנכנסו לארץ היה בעלייה, והמון כסף נכנס לרצועה. מי שרצה לצאת יצא.

וכמו שרשם פרקש, באפריקה באמת מסכנים, באמת מתים מרעב, והם מתים על רפסודות בדרך לספרד, אבל עליהם אף אחד לא מנסה להגן.

לפני 1 דקה, Coro כתב:

תל אביב יותר צפופה מעזה. "העיר הצפופה בעולם" זה פרופגנדה פלסטינית.

אנשים רואים את כל אוכלוסית עזה פתאום עוברת לרפיח ועוד יש מקום לכולם, ועדיין ממשיכים לפמפם את השקרים.

וגם זה.

עשו איפשהו בדיקה, מודיעין עלית צפופה יותר מעזה.

הכל 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...