Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, David32 כתב:

תקראו לי קונספירטור, אבל אני לא הייתי מזלזל בטילים או הכתבמים האיראנים, ולא הייתי מאמין לטענות ישראל/ארהב/המערב לגבי כמה הם גרועים.

זה לא עניין של גרועים. האירנים עובדים לפי הדוקטרינה של כמות לעומת איכות. להוציא נושא הטילים הבליסטיים, שזה עניין נפרד - כמויות גדולות של אמצעים פשוטים וזולים עם רמת אפקטיביות נמוכה. המספרים מפצים על האיכות. שים לב שבניין הכוח שלהם שונה מבניין הכוח הקונבנציונלי - חיל האויר והשיריון שלהם מצ'וקמקים ומיושנים מאוד - בכוונת מכוון. הם משקיעים משאבים במה שמביא להם יותר bang for the buck, פשוטו כמשמעו.

הדוקטרינה הזו שהתחילה אצלם כאילוץ, הפכה לעקרון מרכזי, וזה בחסות המהפכה הטכנולוגית שמתרחשת בעולם ב- 10-15 שנים האחרונות. בזה הם הקדימו את רוב העולם, במידה מסויימת כולל אותנו. אחרי עשרות שנים בהן המגמה הייתה מערכות מתוחכמות יותר, מורכבות יותר, עם יכולות גבוהות יותר, בעלות גדולה יותר ובמספרים נמוכים יותר -  יש עכשיו מהפכה של ממש.  בזכות המזעור של האלקטרוניקה, המגמה משתנה, ואנחנו בהדרגה הולכים לקראת מצב שבו המון כלים קטנים וזולים יכולים לגרום הרבה מאוד נזק, ואף להכריע, כוח שמצוייד במערכת נשק גדולה ומתוחכמת עשרות מונים. התחלנו לראות את זה באוקראינה, וזה מדיר שינה מעיניהם של הרבה אנשים במערב.

לפני 25 דקות, bobi כתב:

עובדה שהאירנים עשו עכשיו משהו שמעולם לא נעשה. 120 טילים לטווח של 1500ק"מ במכה אחת. אפילו החותים שאין שום תשתית במדינה שלהם יורים טילים בליסטיים למרחקים שעד לפני כמה שנים היו שמורים רק למעצמות.

הם עושים את מה שהם עשו גם בתחו"ם המל"טים, עכשיו לכל טרוריסט שחי במערה יש כלי תקיפה לטווח של אלפי קילומטרים.

הכטב"מים זולים ופשוטים. כטב"מ חד-כיווני כזה הוא בעצם טיסן מגודל עם רש"ק ומערכת ניווט פשוטה וזולה. מעבר לכך הם גם קשים לגילוי והפלה.

טיל בליסטי הוא חיה יותר מורכבת, יש מגבלות פיזיקליות - אתה רוצה להכניס למסלול רש"ק עם משקל משמעותי - זה דורש מנוע רקטי גדול עם כמות הודף מתאימה. ונדרשת גם מערכת ניווט אינרציאלית מדוייקת - כי אין שום טעם לשגר טיל שייפול 100 ק"מ מהיעד.

עצם זה ששיגרו 120 טילים ביחד זה לא הסיפור המשמעותי. הצבא החותי יותר גדול ומאומן ממה שנדמה לך. הם משגרים את הטילים היותר ישנים בארסנל האיראני, מונעים בדלק נוזלי - לתפעל אותם זו אופרציה לא טריוויאלית כלל.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4746

• SlowRide

4552

• פינדר

3595

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

האמריקאים אומרים שעוד היום תהיה תגובה ישראלית על איזה מתקן גרעיני מתוך כמה שיש להם. אם זה נכון, מה זאת המלחמה המטומטמת הזאת שכל אחד מודיע מראש מה הוא עושה? 

נראה כאילו סגרנו איתם תגובה בתיווך אמריקאי. לא נשמע טוב בכלל כל הסיפור הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

מה זאת המלחמה המטומטמת הזאת שכל אחד מודיע מראש מה הוא עושה? 

מאבק בין שני צדדים כאשר כל צד עושה את התקיפה לא כי הוא מעוניין במלחמה, אלא כי הוא צריך לספק את קהל הבוחרים שלו.

אם עדיין לא קלטתם שאיראן פגעה *בול* במטרות שלה, לא יודע מה לומר. הם אשכרה הודיעו כשהם שיגרו את הטילים + אמרו שהאירוע הסתיים לפני שהם הגיעו לישראל, מה נראה לכם, שהם באמת ניסו לפגוע? 

זה כ״כ שקוף אני לא מבין אם כולם מעמידים פנים שלא או שהכל באמת כ״כ מטומטם, מרגיש כמו לראות סדרת ריאליטי גרועה. אני זוכר איך לפני כמה חודשים צפיתי ב Too hot to handle עם חברים (אל תשאלו) והמוח שלי חטף קריטיקל אקספשן כי הם מדברים על מה שקורה שם כאילו זה לא ברור שהכל הפקה גרועה. מה נסגר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירנים הודיעו שהם ירו על בסיסי חיל האוויר שמהם יצאו המטוסים שתקפו את הקונסוליה שלהם.

ישראל צריכה להגיב באופן דומה ולתקוף את הבסיסים שמהם ירו את הטילים שפגעו בבסיסי חיל האוויר.

הרי ברור לכולם שלא באמת נשמיד עכשיו את פרויקט הגרעין האירני, זאת תגובה לשם התגובה, כי בשכונה שלנו אסור לא להגיב.

.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, SlowRide כתב:

האמריקאים אומרים שעוד היום תהיה תגובה ישראלית על איזה מתקן גרעיני מתוך כמה שיש להם. אם זה נכון, מה זאת המלחמה המטומטמת הזאת שכל אחד מודיע מראש מה הוא עושה? 

נראה כאילו סגרנו איתם תגובה בתיווך אמריקאי. לא נשמע טוב בכלל כל הסיפור הזה.

אפילו מלחמות היום נראות כמו תוכנית ריאליטי.

הזיה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, oryo כתב:

מאבק בין שני צדדים כאשר כל צד עושה את התקיפה לא כי הוא מעוניין במלחמה, אלא כי הוא צריך לספק את קהל הבוחרים שלו.

איזה בולשיט מנותק זה?   כאילו באמת אין לי דרך אחרת להגיב על חוסר הבנה כל כך מעמיק של המצב.

איראן מונהגת על ידי חמינאי (ע"ע המנהיג העליון), ומהווה סוג של דיקטטורה (למרות שיש "בחירות"), לכן אין שום קהל בוחרים שצריך "לספק". איראן גם מנהלת, כבר שנים רבות, מלחמות פרוקסי מול ישראל, שגם שואפת לענות על האינטרס שלה להשמיד את ישראל, עליו היא מצהירה מעל כל במה, וגם על מנת לענות על האינטרסים שלה להיות מעצמה אזורית. כל הפעולות שלה מתבצעות על מנת לענות על האינטרסים הללו. עד כאן רקע קצר.

כל הסיפור הנוכחי התחיל עם חיסול הבכיר האיראני בסוריה, שממש לא התבצע כדי לספק את קהל הבוחרים, אלא כדי לטפל באיום ישיר, ממש על הגבול שלנו (חיזבאללה ושותפיהם). אנחנו פשוט התרגלנו לשקט והכלה, ואז ברגע שמגיבים, ונלחמים אקטיבית באיומים ממש פה על הגבול, אז כל מיני קשקשנים מתחילים לדבר על להבות, ומשיחיסטים וכדומה.

איראן מצידה דווקא מאוד מעוניינת במלחמה, רק שהיא מעוניינת במלחמה על גבולות או בתוך ישראל (חיזבאללה, חמאס, חות'ים, שטחים ואפילו ערביי ישראל), רק שעכשיו היא כנראה תפסה אומץ, בין אם בגלל שהיא חושבת שישראל חלשה ולא יכולה, או לא מעוניינת להגיב, במקביל ללחימה בדרום ובצפון, ולכן החליטה לשגר משטחה טילים לישראל.

אף אחד לא ישב פה בדיונים בקריה או בבית הלבן, אבל אני כמעט ובטוח שכל הקרקס הזה זה הודות לאמריקאים. איראן מצליחה לסובב את כולם על האצבע בנוגע לתכנית הגרעין שלה, להברחות נשק, ועוד, אבל פה פתאום האמריקאים יודעים, ברזולוציה של שעות ואזורים בישראל, לאן מתי ומה ישגרו?

אני גם לא מבין מה מצפים מישראל, ש"יבליגו" כי אנחנו, שוב, מתמגנים למוות?   כבר ניסינו את זה עם חמאס במשך 20 שנה - הם יורים, אנחנו מכילים, מתמגנים, ובסוף זה מתפוצץ לנו בפנים. כל הניתוח על תגובה שקולה, בזמן הנכון, זה פשוט חוסר הבנה משווע של המצב, וניסיון לאנוס את המציאות המזרח תיכונית בהתאם לצורת מחשבה מערבית. שוב ישראל יושבת כמו אישה מוכה, מחכה בלייב שיגיעו הטילים מאיראן, ואז חושבת איך נכון להגיב, בצורה שקולה והגיונית.

אם עכשיו אנחנו לא נגיב בצורה ששוברת את הכלים, אלא בהתאם לכללי המשחק, אז אנחנו נתחיל לחטוף טילים מאיראן כל פעם שאנחנו פוגעים באיזה בכיר איראני, שפועל אקטיבית, על גבולות ישראל, כדי לפגוע בנו.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, bobi כתב:

עכשיו כבר יודעים שזה לא מדויק.

נראה שביצועי היירוט נגד הטילים הבליסטיים היו יותר גרועים ממה שפורסם בהתחלה.
9 טילים בליסטיים הצליחו לחדור את ההגנה ולפגוע בבסיס חיל האוויר. טיל אחד גרם נזק למטוס הרקולס, אחד פגע במסלול ו2 נוספים פגעו במחסנים ריקים ועוד חמישה נפלו בשטחים פתוחים בתוך הבסיס.

https://www.ynet.co.il/news/article/bjqi3h9l0#autoplay

כל דבר בתחום הזה קח בערבון מוגבל. יש עכשיו אינטרס לאמריקאים ועוד לגרום לישראלים שלא לרצות להגיב ואז הם אומרים שבעצם לא ממש יירטנו בהרבה ובעצם 50% היו בכלל נפל שלא הגיע לכאן... זה גם מסר לאיראן שהטילים שלהם פח אשפה וכו' וכו'.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

אם עכשיו אנחנו לא נגיב בצורה ששוברת את הכלים, אלא בהתאם לכללי המשחק, אז אנחנו נתחיל לחטוף טילים מאיראן כל פעם שאנחנו פוגעים באיזה בכיר איראני, שפועל אקטיבית, על גבולות ישראל, כדי לפגוע בנו

לא נראה לך מוזר שכל מהלך מודיעים לכל העולם לפני שהוא יוצא לפועל?

מה לדעתך יהיה לשבור את הכלים, ואיזה יתרון זה יקנה לנו? (לא בקטע מתריס, רוצה לשמוע את דעתך)

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Shmulik_Miata כתב:

אפילו מלחמות היום נראות כמו תוכנית ריאליטי.

קטעים, בדיוק כתבתי בפייסוש:

מה הקשר בין ״Too hot to handle״ ומתקפת הכטב״מים של איראן? או תודה ששאלתם -
אז לפני כמה חודשים נפגשנו עם חברים לא חשוב שמות xxx לערב סרט, אבל כמו ההורים השבורים שאנחנו לא באמת התכוננו לכלום אז מצאנו את עצמנו מזפזפים ומנסים להבין במה לצפות, אני אוהב סרטי איכות של כריסטופר נולאן וסדרות כמו הסמויה אבל הבית בתכלס שייך לנירית אז בחרנו בסדרת המופת התיעודית ״טו הוט טו הנדל״, ואם כמוני אתם לא מכירים את הפרמיס אז זה בגדול - חבורה של אנשים שאמורים להיראות טוב אבל בפועל נראים כמו צעצוע גרוע מאליאקספרס יושבים באיזו וילה והם אמורים לא להשתרגג. ו... כן, זהו בגדול.
כאמור, מופת.

עכשיו, בשביל לייצר הפתעה הפרק הראשון מתחיל ביהודה-ברקן סטייל: הם מספרים להם שהם הולכים לריאליטי אחר בכלל אולי של דייטינג או משהו, וכולם כזה ״וואו זה לגמרי הולך להיות מגניב וכיף לול״, ואז בסוף הפרק ה-פ-ת-ע-ה יוצאת האלקסה שהיא המנחה של גוש הזבל הזה וכולם כזה ״מהההה לא ידעעעעעתי אוףףףףף אני לא מאמינהההה איך אני אמורה לא להשתרגג בשידור חיייי״.

עכשיו עזבו את זה שמדובר בסופר-טראש, מה שעשה לי מסך כחול במוח זה שמסביבי מתנהלת שיחה המדברת על מה שקורה בתוך הדבר הזה ברצינות, כאילו לא ברור שהכל הפקה זולה ומטומטמת, כאילו אין לנו דרך לדעת האם הכל מנוהל מלמעלה בשביל לייצר דרמה וקליקים, נדמה שכולם מעמידים פנים שזה אמיתי בשביל להתחבר לחוויה. אז יש כל מיני דיונים על האם ההוא יעשה איתה את הזה והאם בלה בלה בלה מה לעזאזל נסגר למה אנחנו מדברים על זה ברצינות כאילו הם לא כולם מנוהלים!? הרי ברור שהכל הפקת טראש לא???

ומטראש אחד לשני, לפני שבוע+ איראן מודיעה ״וואי וואי ישראל מה אנחנו הולכים לעשות לך...״, ואז לפני כמה ימים ״הופה הולכת להיות לכם הפתעה חחח״, ואז ״שיגרנו את הטילים עוד 9 שעות אצלכם LOL״ - וגולת הכותרת היא שקצת לאחר השיגור הם כבר הודיעו ״מבחינתנו העניין גמור!״ - והטילים והכטב״מים מדברים אחד עם השני ותוהים מה נסגר הם הרי עדיין לא הגיעו ליעד.

ואז, למרבה ההפתעה 😱 הטילים לא פגעו בכלום 🤯. יורטו באוויר ע״י ישראל ובעלות הברית. בישראל חוגגים את ההצלחה הכבירה כיצד הצליחו ״למנוע מהאיראנים את התכנית שלהם״, באיראן חוגגים את ההצלחה הכבירה ״קיפלנו מדינה שלמה והכנסנו את העולם לכוננות מלח״ע3 אנחנו מעצמה״, באו״ם מגנים (חחח) ונראה שהיחידים שמשלמים את המחיר לריאליטי העלוב הזה הם תושבי ישראל שמצד אחד צופים בריאליטי זבל עם הפקה עולב ומצד שני לא יכולים להזיז את העיניים מהמסך.

ואני נותר תוהה עם עצמי - מה נסגר!? מה, באמת לא קולטים שכל ההשתלשלות הזו ידועה מראש??? רק אני שם לב להפקה הזולה?!
עכשיו, שלא ישתמע אחרת, אין כאן פרומיל של ביקורת כלפי כל מי שחווה חרדה מהאירוע המזעזע הזה - גם אנחנו ריפרשנו טמקא בבית במקסימום, וגם אני מצד אחד אומר לגל ששקוף לגמרי שלא יהיה כלום ומאידך לא יכול להוריד את העיניים מהמסך כי אלוהים ישמור מה נסגר. מדובר בדיני נפשות.

אבל כעת כשהעשן מתפוגג ו(לכאורה)ברור מה קרה כאן - אני לא מצליח להבין איך אנשים חוגגים את זה כאילו מדובר בהצלחה ישראלית / כשלון איראני. מדובר בהצלחה כפולה - באיראן השיגו *בדיוק* את המטרה שלהם, ותסלחו לי על הציניות אבל גם בבלפור יושב לו מישהו שהשיג *בדיוק* את המטרה שלו.

אז שילכו לאלף עזאזל האיראנים האפסים האלו שלא יודעים לעשות כלום חוץ מלרסק לעצמם את המדינה, ושילכו קיבינימט ביבי וחבורת הזבל שלו שצריכים להוריד טיל בשגרירות איראן בשביל לחמם את האלקטורט ולשמר מנדטים כי אין להם שום דבר אחר להציע מלבד כעס רעל ודם.
הגיע הזמן להחליף ערוץ.
May be a graphic of 1 person and text

• אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אור, על דבר אחד אני ממש לא מסכים - שהורידו את הטרוריסט ההוא בשגרירות בדמשק בשביל מנדטים.

גם את סולימני לא חיסלו בשביל מנדטים.

ציניות זה אחלה אבל לפעמים היא מפריעה לראות את המציאות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, gadik6 כתב:

אם עכשיו אנחנו לא נגיב בצורה ששוברת את הכלים, אלא בהתאם לכללי המשחק, אז אנחנו נתחיל לחטוף טילים מאיראן כל פעם שאנחנו פוגעים באיזה בכיר איראני, שפועל אקטיבית, על גבולות ישראל, כדי לפגוע בנו.

מה שאתה מתאר זה מה שעשינו עם חמאס במשך שנים, זה לא עובד. ישראל צריכה לבדוק את כל האופציות העומדות לרשותה ואז לבחור בזו היעילה והטובה ביותר. כרגע, אם לא תסיים את עזה אז אתה באמת בצרות בכל החזיתות. חיסול חמאס ישפיע גם על החזיתות האחרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

לא נראה לך מוזר שכל מהלך מודיעים לכל העולם לפני שהוא יוצא לפועל?

מה לדעתך יהיה לשבור את הכלים, ואיזה יתרון זה יקנה לנו? (לא בקטע מתריס, רוצה לשמוע את דעתך)

כמו שכתבתי, אני משוכנע שכל הקרקס הזה אורגן ונוהל על ידי האמריקאים, מאינטרסים שלהם למנוע הסלמה. מוזר זה לא מילה.

עם זאת, זה לא סותר את העובדה שמדינה ריבונית, לא ארגון טרור או מחבל בודד, שיגרה מאות טילים/כטב"מים על ישראל, ושחלקם נחתו וגרמו לנזק ואף לנפגעים בגוף. עד כמה שזכור לי, הפרקטיקה בעולם המערבי היא לעצור או לחסל טרוריסטים, גם אם הם ירו אבל לא פגעו.

מה לדעתי יהיה לשבור את הכלים?   ראשית, זה צריך להיות מכוון אל משמרות המהפכה והשלטון האיראני, לא האזרחים. לפגוע להם בתשתיות נפט, להפציץ תשתיות ממשל או משמרות המהפכה באיראן, להצניח גונדי מעל הארמון של חאמנאי. אני בטוח שיש מספיק דרכים.

אבל בכל מקרה, רוב התגובה שלי סבבה סביב הפייק שמפיצים פה, בדמות של "ניתוח מושכל ומקיף", למשל זה:

לפני 17 דקות, oryo כתב:

ושילכו קיבינימט ביבי וחבורת הזבל שלו שצריכים להוריד טיל בשגרירות איראן בשביל לחמם את האלקטורט ולשמר מנדטים כי אין להם שום דבר אחר להציע מלבד כעס רעל ודם.

הטיל לא היה ב"שגרירות איראן", ולטעון שהוא בוצע בשביל לחמם את האלקטורט?   אז באותה מידה חיסול בן לאדן, הפלישה לעיראק, והסיוע לאוקראינה, כל זה מבוצע כדי להרים את המורל האמריקאי, שכנראה לא מתרומם עקב עודף משקל...

לפני 14 דקות, Supertigre כתב:

מה שאתה מתאר זה מה שעשינו עם חמאס במשך שנים, זה לא עובד. ישראל צריכה לבדוק את כל האופציות העומדות לרשותה ואז לבחור בזו היעילה והטובה ביותר. כרגע, אם לא תסיים את עזה אז אתה באמת בצרות בכל החזיתות. חיסול חמאס ישפיע גם על החזיתות האחרות. 

אם היינו עושים את זה, לא הייתה צומחת בעזה תשתית טרור שלא מביישת את המטרו במוסקבה. מה שקורה בעזה קורה אך ורק בגלל הכלה והתמכרות לשקט.

וחיסול חמאס לא יקרה בחודשים הקרובים. מדובר במשהו שייקח עוד זמן, הרבה זמן, כך שלדחות את איראן עד שנחסל את חמאס יביא לבסוף לתוצאה ההפוכה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, gadik6 כתב:

אז באותה מידה חיסול בן לאדן, הפלישה לעיראק, והסיוע לאוקראינה, כל זה מבוצע כדי להרים את המורל האמריקאי

חיסול בן לאדן חסר משמעות.

הפלישה לעיראק, באמא שלך.

אני היום הבנתי שאני גם לא חושב שהיו צריכים להוריד אותו עם טיל.

לא.

היו צריכים לעשות חיסולים סטייל רוסיה. דקר את עצמו ואז נפל מהחלון בזמן שהיה לו אלכוהול וחזיר בבית.

לכולם ברור שזה חיסול, זה נעשה כדי שיהיה ברור מי זה.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה שלי - חיסול בן לאדן היה סוג של "נקמה" או הרמת מורל של האמריקאים, בשטח כבר לא הייתה לו משמעות אסטרטגית או צבאית, רק משמעות סמלית. זה לא אומר שהוא לא היה מוצדק.

לגבי עיראק - לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד. הפלישה לעיראק, עקב קיום נשק להשמדה המונית או עוד כל מיני סיבות, שניתנו לציבור האמריקאי, התבררו כשקרים, בדיעבד.

לגבי החיסול - אני בטוח שמיטב המומחים בצבא ישמחו ללמוד מהניסיון שלך איך לארגן חיסול כזה, באמצע דמשק, כנראה בהתראה קצרה ובסוג של הזדמנות חד פעמית לביצוע, כשהוא כנראה מוקף בעשרות מאבטחים או טרוריסטים זוטרים יותר ופחות, ולא להתפרץ לו לחלון עם טיל מדויק, כמו בהמות מזרח תיכוניות מצויות.

גם בחיסולים סטייל רוסיה ברור מי המבצע, אגב.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

אם עדיין לא קלטתם שאיראן פגעה *בול* במטרות שלה, לא יודע מה לומר. הם אשכרה הודיעו כשהם שיגרו את הטילים + אמרו שהאירוע הסתיים לפני שהם הגיעו לישראל, מה נראה לכם, שהם באמת ניסו לפגוע?

החבובים ירו 60 טון חומר נפץ חלקו על גבי 110-130 טילים בליסטיים שממש לא פשוט ליירט וכיוונו לשני בסיסי חיל אוויר, וזה רק מה שסיפרו.
כל מני ירוטים באזור דימונה מצלצלים לי כמו כיוון לעוד מטרה שעליה לא דיברו.
לפי מה שאומרים אם התקיפה הייתה מצליחה שני בסיסי חיל אוויר היו מושמדים, ורק התעלות של מערכות היירוט פה שמעולם לא נבדקו בסקייל כזה ומאות מטוסים בשמיים מנעו זאת.
בקלות התוצאה יכלה להיות שונה עם התראה ובלי התראה.

עכשיו אתה אומר "הכל הצגה, לשם הם כיוונו ובזה זה צריך להסתיים", כמות יפה של טילי חץ שיצאו מהבסיס פה ליד הבית אומרת אחרת - עם הרבה זיעה ומזל הכשלנו את התוכנית שלהם ולא ניתן לעבור על זה על סדר היום.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...