Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי הביטוח עלו? הנה הסיבה

Michazzz

פוסטים מומלצים

הבעיה שהביטוח המקיף לא בתוקף אם אין איתוראן פעיל - ככה זה אצלי לפחות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, outlander כתב:

אתה אומר שאין שום סיבה לשלם על איתוראן?

קח כמה דוגמאות:

1. הרכב שלי שנגנב - התקשרו אליי רק כשהיה ממש קרוב לגבול או אפילו אחרי שעבר לשטחים. מאוד מועיל.

2. הרכב של ההורים שלי (לא נגנב טפוטפוטפו) - נסע בשעה חריגה שבדרך כלל הם לא נוסעים בה, אף אחד לא התקשר לשאול.

מבחינתי זה היה בזבוז כסף ומלכתחילה ידעתי שאני שם את זה בגלל הביטוח, אני לא הייתי שם את זה. גם ככה זה לא עצר אותם מלגנוב.

בתאריך 30.3.2024 בשעה 22:51, פטרזר כתב:

לאף אחד מהצדדים אין שום אינטרס לעצור את גניבות הרכבים, והקשר ביניהם בזמן אירוע גניבת רכב (שבל"ר בלשון המשטרתית) רעוע מאוד, שלא יעבדו עליכם

גם אם יש קשר, במקרה שלי היה, אבל דברי השוטרת שהועלתה לשיחה היו בסגנון של "אנחנו כנראה לא נכנס לקלקיליה להוציא את הרכב".

סך הכול מאוד מועיל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 16.4.2024 בשעה 11:39, dorsht כתב:

הרכב של ההורים שלי (לא נגנב טפוטפוטפו) - נסע בשעה חריגה שבדרך כלל הם לא נוסעים בה, אף אחד לא התקשר לשאול.

דוקא אתמול יצא לי לנסוע לדיסיטי, בשניה שיצאתי מירושלים ונסעתי בכביש של סביבה ערבית, קיבלתי טלפון מאיתוראן. נציגה אנושית התעניינה מי נוהג ברכב ולאן הוא נוסע.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, outlander כתב:

דוקא אתמול יצא לי לנסוע לדיסיטי, בשניה שיצאתי מירושלים ונסעתי בכביש של סביבה ערבית, קיבלתי טלפון מאיתוראן. נציגה אנושית התעניינה מי נוהג ברכב ולאן הוא נוסע.

אז מה קורה עם אנשים שגרים באיזור מעלה אדומים? או נהגי משאיות שנוסעים להעמיס/לפרוק במישור אדומים? לפי מה שטוען הם יקבלו שיחה על בסיס יומי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איתוראן בגלל דרישה של הביטוח לפני 4 שנים. השנה החלפתי את הביטוח לחברה שאינה דורשת איתוראן. כשהתקשרו אלי מהביטוח הקודם לשאול לגבי חידוש הסברתי כי אני עובר לחברה ללא דרישת מיגון. התשובה: גם אנחנו לא דורשים איתוראן! אז למה, לעזאזל, אתם לא מעדכנים אותי? האיתוראן מהווה, למעשה, תוספת לפרמיית הביטוח של מאות שקלים בשנה.

אגב, אם הרכב נגנב, עדיף שלא יימצא. לא רוצה לנהוג ברכב הרוס.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק במשפט האחרון.

נראה לי שזה מאורע די נדיר במילא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

יש לי איתוראן בגלל דרישה של הביטוח לפני 4 שנים. השנה החלפתי את הביטוח לחברה שאינה דורשת איתוראן. כשהתקשרו אלי מהביטוח הקודם לשאול לגבי חידוש הסברתי כי אני עובר לחברה ללא דרישת מיגון. התשובה: גם אנחנו לא דורשים איתוראן! אז למה, לעזאזל, אתם לא מעדכנים אותי? האיתוראן מהווה, למעשה, תוספת לפרמיית הביטוח של מאות שקלים בשנה.

אגב, אם הרכב נגנב, עדיף שלא יימצא. לא רוצה לנהוג ברכב הרוס.

קניתי את האלפא מבחור שהיה לו מנוי של איתוראן, סה"כ כמעט 4 שנים.

שיחת הטלפון הראשונה להשוואת חברות ביטוח, מי שדרשה איתוראן ירדה מהפרק.

שיחת הטלפון השניה היתה לאיתוראן עצמה לביטול של הביזיון הלא יעיל הזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן לעשות את השיחה הזו מחר. השאלה היא איך להשאיר לרכב קישוריות (וייז ואפליקציית סיאט) הרכב הוא ארונה 2020 ואני חושש שאשתי לא תסתדר עם AA.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מדובר בגברת שחוששת מכל מערכת ממוחשבת שאינה מכירה. רוצה להשאיר וייז פעיל על המסך המרכזי, וכמה שיותר פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מערכת ה-connectIt של גילקאר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2024 בשעה 04:28, itsik170 כתב:

אז מה קורה עם אנשים שגרים באיזור מעלה אדומים? או נהגי משאיות שנוסעים להעמיס/לפרוק במישור אדומים? לפי מה שטוען הם יקבלו שיחה על בסיס יומי.

רק מי שגר באיזור שהוא "בסדר" ופתאום יוצא לאיזור ערבי, מקבל התראה.

בתאריך 29.4.2024 בשעה 23:41, outlander כתב:

ובהמשך לזה, יצא לי לנסוע למודיעין ובסביבה (לא זוכר בדיוק היכן, אבל איזור ערבי) קיבלתי שוב טלפון מאיתוראן ואמרתי להם שאני בהלם מהיעילות שלהם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2024 בשעה 14:28, dorsht כתב:

אתה מדבר על מערכת ה-connectIt של גילקאר?

חיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...