Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אין, הממשלה הזו זה פשוט לא יאמן. השב"כ, בג"ץ, שב"ס, כולם אשמים רק לא הם. הרי כבר חודשים רבים אומרים להם שאין מקומות כליאה, שצריך פתרון, והממשלה הזו ממשיכה להאשים את כל העולם. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4914

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

לפני 55 דקות, MiniMiz3r כתב:

הם לא המציאו את זה, הם מצטטים את אוריילי.

ברור שהם לא המציאו.

רק שהתפקיד של עיתונאי הוא לוודא, להצליב מידע. לא סתם לצטט חשבון ווטסאפ.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, Supertigre כתב:

אין, הממשלה הזו זה פשוט לא יאמן. השב"כ, בג"ץ, שב"ס, כולם אשמים רק לא הם. הרי כבר חודשים רבים אומרים להם שאין מקומות כליאה, שצריך פתרון, והממשלה הזו ממשיכה להאשים את כל העולם. 

ןלמי כפוף השב"כ ששחרר את האסיר? מעניין מאד.

(התשובה מתחילה ב "ב" ונגמרת ב "י" למי שלא יודע)

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

תרגיל מחשבתי קל (עם תוצאה ידועה מראש)

עוד תרגיל:

מה לדעתכם היה קורה אם האנרכיסטים מקפלן היו זורקים אבנים על רכב כלשהו (אפילו לא של שר) ומנפצים את השמשה?

אני אגיד לך מה היה קורה. ינון מגל וחבורתו היו משדרים תוכנית ספיישל. חשבונות הטווטר של השופרות היו מתפוצצים.

אה וגם גדי, קורו ושאר הימנים פה שהם לא ביביסטים, היו מקבלים אורגזמה ורצים לפה להפציץ אותנו בהודעות, בדיוק כמו שראינו רק אתמול.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, Renaultrap כתב:

לא, להיות ציוני זה זה לתמוך במדינת לאום לעם היהודי. אני לא תומך במדינת לאום לעם הלטבי כי הוא לא מעניין אותי, ובכל זאת אני יכול להיות שם אזרח שווה זכויות. אם אני יושב שם ופועל כנגד הזכות הזו זה כבר סיפור אחר.

ומה יקרה ללטביה אם אתה חלק מקבוצה עם כח פוליטי שמחליש את היכולת של לטביה להגן על עצמה במלחמה?

אין כזה דבר נייטרלי, אתה לא יכול להיות נייטרלי כי לקיום שלך יש משקל. הם לא חייבים לאהוב את המדינה ולרקוד עם דגלי ישראל ביום העצמאות אבל הם חייבים לכבד את הקיום של המדינה שמספקת להם שירותים והגנה.

נמות ולא נתגייס זו אידאולוגיה אנטי ציונית.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, יבגניפ כתב:

1. למה שיהיה שוויון בינינו? מה עשית בשביל זה?

צריך לשפוט לפי חומרת העבירה/הדמיון ביניהן ולא מי מבצע.

הזהות של העבריין לא אמורה להיות רלוונטית.

לפני 54 דקות, יבגניפ כתב:

2. מתי פעם אחרונה המפגיניפ שאתה משווה אליהם מהצד השני ניסו לבצע לינץ בשר, ועוד באחד שאשכרה עובד רק עבורם?

אף שר לא עובד בשבילם, אם רק היה במי...

(תגובה זו אינה באה לעודד אלימות חס וחלילה).

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

ומה יקרה ללטביה אם אתה חלק מקבוצה עם כח פוליטי שמחליש את היכולת של לטביה להגן על עצמה במלחמה?

אין כזה דבר נייטרלי, אתה לא יכול להיות נייטרלי כי לקיום שלך יש משקל. הם לא חייבים לאהוב את המדינה ולרקוד עם דגלי ישראל ביום העצמאות אבל הם חייבים לכבד את הקיום של המדינה שמספקת להם שירותים והגנה.

נמות ולא נתגייס זו אידאולוגיה אנטי ציונית.

אני חושב שאנחנו מסכימים, חוץ מהקטע של האם לא לחתור תחת קיום המדינה עושה אותך ציוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

קודם כל, המעשים של העבריין אמורים להיות רלוונטיים. ניסיון לינץ בשר לא שקול לסתם חסימת כבישים.

עכשיו, כן, אלימות משטרתית זה רע. וברמה הכללית אני לא חושב שצריך לפוצץ במכות אנשים נורמטיביים שחוסמים כביש בהפגנה פוליטית. אבל הכתות החרדיות הן די על התפר של "אנשים נורמטיביים" מבחינת יחסיהן עם החברה סביבן. וחרדי שמתבכיין על צביעות אסמול או אקפלניסטים או מה שזה לא היה זה בלתי נסבל בעייני מרוב שזה חצוף. ואני שמאלני רע וכו'. אני יודע. אבל בעייני אין להם את הפריוולגיה להתבכיין על המדינה באף תחום. גם לא בזה. ואם לא נראה להם, הם תמיד יכולים להתגייס למשטרה בעצמם ולשנות מבפנים; לבקש לנתב את מה שהם גונבים ממני דרך מוסדות המדינה לשיפור המשטרה; לרדת מפה לברוקלין.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

בילבי?

לא ידעתי שילדה ג'ינגית אחראית על השב"כ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

ביאיר לפידי , מקור כל הרע בעולם לפי דף המסרים. (הב' והי' שותקות, זה פשוט שהוא שינה את השם בעזרת הדיפ סטייט כדי שיחשדו בו פחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

1. למה שיהיה שוויון בינינו? מה עשית בשביל זה?

2. מתי פעם אחרונה המפגיניפ שאתה משווה אליהם מהצד השני ניסו לבצע לינץ בשר, ועוד באחד שאשכרה עובד רק עבורם?

נניח ואתה צודק. דתיים לאומיים/אתיופים שמשרתים ומשלמים מיסים גם זכאים למשטרה אלימה? (תמצא לבד מאגר תמונות מפינוי עמונה תחת פיקודו של יאיר גולן 'הסב הרחמן וההומני' שהיה מרוצה מהמבצע. שם חכי"ם קיבלו אלות בראש לא דחיפות של נדחפת בוכיה. 

לפני שעתיים, פינדר כתב:

עוד תרגיל:

מה לדעתכם היה קורה אם האנרכיסטים מקפלן היו זורקים אבנים על רכב כלשהו (אפילו לא של שר) ומנפצים את השמשה?

אני אגיד לך מה היה קורה. ינון מגל וחבורתו היו משדרים תוכנית ספיישל. חשבונות הטווטר של השופרות היו מתפוצצים.

אה וגם גדי, קורו ושאר הימנים פה שהם לא ביביסטים, היו מקבלים אורגזמה ורצים לפה להפציץ אותנו בהודעות, בדיוק כמו שראינו רק אתמול.

תקן אותי אם אני טועה זה לא אתה ויבגני שתמיד אומר שביביסטים/ימנים/חרדים או בקיצור כל מי שלא כמוך יודע רק לטעון טענות וטאביזם???

לפני שעתיים, Potato כתב:

אף שר לא עובד בשבילם, אם רק היה במי...

(תגובה זו אינה באה לעודד אלימות חס וחלילה).

היי כנראה פיספת את תורת הגזע של יבגני.

וואלה לא מבין למה כועסים על בן חיים כשיבגני כותב את זה מנוסח ברור יותר :)

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

עכשיו, כן, אלימות משטרתית זה רע. וברמה הכללית אני לא חושב שצריך לפוצץ במכות אנשים נורמטיביים שחוסמים כביש בהפגנה פוליטית. אבל הכתות החרדיות הן די על התפר של "אנשים נורמטיביים" מבחינת יחסיהן עם החברה סביבן. וחרדי שמתבכיין על צביעות אסמול או אקפלניסטים או מה שזה לא היה זה בלתי נסבל בעייני מרוב שזה חצוף. ואני שמאלני רע וכו'. אני יודע. אבל בעייני אין להם את הפריוולגיה להתבכיין על המדינה באף תחום. גם לא בזה. ואם לא נראה להם, הם תמיד יכולים להתגייס למשטרה בעצמם ולשנות מבפנים; לבקש לנתב את מה שהם גונבים ממני דרך מוסדות המדינה לשיפור המשטרה; לרדת מפה לברוקלין.

אני מתפעל מרמת הנאורות של כל פעם מחדש. משום מה אתה מפספס שגאונים שמתבטאים כמוך עושים לביבי את כל העבודה.

הוא רק צריך לקצור את המנדטים.

אחחח כשתהיה כאן מיעוט, דבר ראשון אני אחוקק חוק לחשוף את זהותם של משתמשי קארספורום, אמנע ממך לעזוב את הארץ, ואטפל בך אישית.

תפילין בית כנסת תהילים הכל יהיה כלול בתפריט :)

ועכשיו ברצינות שתה כוס מים, לשנוא ברמה שלך  זה לא בריא (לך).

מה שחשוב שהוכחת כאן שבעצם כל יללות השמאל על מינהל תקין/שיוויון/משטרה מקצועית וכו' (אפשר גם להוסיף חטופים) הכל סתם יללות תנין, מפוזיציה של אינטרסנט שנדפק, ומנסה לחלץ את עצמו מהבור.

אתם עשויים מאותו חומר אינטרסנטי וקטן של אלו שאתם מקוננים עליהם, רק שכרגע אתם למטה לשמחתי ומקווה שתישארו שם לנצח (איך אור אוהב לכתוב הדמוגרפיה....)

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yd b-4 כתב:

תקן אותי אם אני טועה זה לא אתה ויבגני שתמיד אומר שביביסטים/ימנים/חרדים או בקיצור כל מי שלא כמוך יודע רק לטעון טענות וטאביזם???

אני בחיים לא אמרתי את זה. זה גם לא וואטאבאוטיזם. ניסית להעביר אנלוגיה. אני הסברתי לך אני לא חושב שלמי שמנסה לבצע לינץ' בשר צריך לתת את אותו היחס למי שחוסם את הכבישים, ואחכ הסברתי שעקרונית בעולם מתוקן אתה אולי צודק. אבל בעולם האמיתי אתה (כנציג של המגזר שלך) ככ ציניקן, שזה לא מעניין. 

לפני 7 דקות, yd b-4 כתב:

אני מתפעל מרמת הנאורות של כל פעם מחדש. משום מה אתה מפספס שגאונים שמתבטאים כמוך עושים לביבי את כל העבודה.

אני מתפעל מרמת האמונה שלך שחתמתי על אמנת נאורות סודית שמחייבת אותי לאיזה סט ערכים שאתה חושב שהיא צריכה לחייב אותי.

ההמשך קשקוש גנרי רגיל. אנשים מצביעים לביבי כי ליבגני לא איכפת שחרדים חוטפים מכות משוטרים? צחקתי בקול רם. אתה יודע מי המבקר הכי גדול של הפרזיטיות החרדית, נכון? כמעט בכל פעם כשאני רוצה לנצח בויכוח גנרי בנושא, אני מחפש מחקרים של קהלת. שמאלנים ידועים לגמרי. 

לפני 9 דקות, yd b-4 כתב:

אחחח כשתהיה כאן מיעוט, דבר ראשון אני אחוקק חוק לחשוף את זהותם של משתמשי קארספורום, אמנע ממך לעזוב את הארץ, ואטפל בך אישית.

זה אדיר שאתה כאילו צוחק. בוא, עזוב שמימלא אתם שולטים כאן (ביקשת ממני יפה לקבל 2500 שח החודש? חשבת שאולי לא מסתדר לי, כי בדיוק נגמר לי נייר הטואלט ואני מעדיף לנגב עם שטרות את התחת ולקבל טחורים, מלתת את זה לכם?). כשבאמת תהיו הרוב כאן, קודם כל, לא יהיה אינטרנט. זה לא אני, הרי, שקונה טלפונים כשרים ושורף עסקים שמוכרים עייפאן של גויים, נכון? והשאר כמובן מובן מאילו. כתבתי המון פעמים. יש מחקרים אנתרופולוגים וסוציולוגים שמראים שהחלוקה לעובדים, לוחמים ומתפללים קיימת בחברות פרימיטביות קדם מודרניות שונות. בוודאי שלא תתן לי לעזוב את הארץ. צריך את הכסף של ההייטקס, לא?

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 21 דקות, DareDevil כתב:

בילבי?

לא ידעתי שילדה ג'ינגית אחראית על השב"כ.

תוסיף קצת כחול לשיער האדום ותקבל את התשובה 

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

תוסיף קצת כחול לשיער האדום ותקבל את התשובה 

בקי - קארן אמריקאית בת 40 שעוברת תקופה בחיים שלה שבו היא צובעת את השיער לסגול

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, yd b-4 כתב:

אחחח כשתהיה כאן מיעוט, דבר ראשון אני אחוקק חוק לחשוף את זהותם של משתמשי קארספורום, אמנע ממך לעזוב את הארץ

כשאנחנו נהיה מיעוט גם אתה תשב בכלא על זה שהתפלפלת עם כופרים באתר תועבה על דברי הבל במקום ללמוד עוד דף גמרא.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...