Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, Shmulik_Miata כתב:

אילו המדינה לא הייתה זורקת לחרדים מיליארדי שקלים במשך עשורים, המדינה היום הייתה במצב הרבה יותר טוב מבחינה ביטחונית, כלכלית ובטח חברתית. 

ואז איך אתה דואג שהנוכל עם אפס עשיה ( עדיין מחכה לרשימה עם עשרה דברים שביבי עשה) ישאר על הכסא?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4780

• פינדר

3809

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, ch28566 כתב:

ביבי והביביסטים פועלים בדיוק באותה צורה של האחים המוסלמים, מנצלים את הדמוקרטיה והמוסר כדי לפגוע בדמוקרטיה ובמוסר. אתה והדומים לך אנשים חסרי מוסר בסיסי, יאללה, הגיע הזמן לחסום אפסים כמוך. 

חידה חמה מהתנור רק עבורך. מי חסר המוסר ומי הביביסט פה?

IMG_20240630_113034_066.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Renaultrap כתב:

ך לראיון של קובי ריכטר אצל שלום קיטל ותשמע את רוח המפקד. מה ציפית, שאלך לראיין את כל מי שמחא כפיים ושרק במשרוקית בהסכמה?

כלומר אלו שמחאו כפיים מתכוונים לעשות את מה שה״מפקד״ אמר, או רק מסכימים שצריך להפיל את הממשלה הזו? והם רבים? קרי לא מיעוט קטן עד כדי זניח? אז אם במחנה ר״ב אפשר למצוא תת קבוצה של חרדים אנטי ציוניים ישמע לך לגיטימי לומר ״רבים במחנה ה״ימני״ הם אנטי ציונים״? אתה מצטט מישהו שלא מיוצג בשום תפקיד פוליטי, כאשר חבר בממשלה אמר שצריך לעלות על בג״ץ עם d9. ברור לך כמה זה הזוי?אתה פשוט ממחזר את הפרופוגנדה שלהם (״רבים״).

שמע, יש לי ביקורת מפה ועד הודעה חדשה על הרבה דברים שאתה מציין כאן, בין אם זו מערכת המשפט, התקשורת או פוליטיקאים כאלו ואחרים, אבל באמת שאין מה להשוות. האנשים בממשלה לא באים לתקן את הרעות החולות בכל אחד מהגופים הללו, הם באים לדרוס אותם ולהחליפם במשהו גרוע בהרבה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, ch28566 כתב:

ביבי והביביסטים פועלים בדיוק באותה צורה של האחים המוסלמים, מנצלים את הדמוקרטיה והמוסר כדי לפגוע בדמוקרטיה ובמוסר. אתה והדומים לך אנשים חסרי מוסר בסיסי, יאללה, הגיע הזמן לחסום אפסים כמוך. 

זה מזכיר לי את הציוץ הזה, של מורה מהרצליה:

Screenshot_20240630-114315_LinkedIn.jpg

"הביביסטית המתועבת" היא איריס חיים, אמו של החטוף יותם חיים ז"ל, שנורה על ידי צה"ל אחרי שברח מהשבי.

מצד אחד, אישה שמנסה להעביר מסר של אחדות ופיוס (גם בתגובה לציוץ המגעיל הזה, היא אמרה שהיא מוחלת למורה), ומצד שני "ליברל" טיפוסי, שמתבטא בצורה שלא הייתה מביישת את הביביסט הכי קיצוני.

הציוץ, אגב, נכתב רק בגלל שאיריס "העזה" לתמוך בשוטרים שמתמודדים עם המפגינים.

כל הרדמנים, הברסלרים ושאר המיעוט הקיצוני שמנסה לשרוף את המדינה, גם בזמן המלחמה, זה השתקפות של אותם ביביסטים, נגדם הם מפגינים, לכאורה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Renaultrap כתב:

מי חסר המוסר ומי הביביסט פה?

לפני 7 דקות, gadik6 כתב:

זה מזכיר לי את הציוץ הזה, של מורה מהרצליה:

חחח

איזה מזל שיותם גוטמן קיים. לכו תנשקו לו את הרגליים על שסיפק לכם דוגמה נגדית.

תמשיכו לאונן על טמבלים אקראיים ממחנה אחד, בזמן שהמדינה מנוהלת בשירות הקיסר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

כלומר אלו שמחאו כפיים מתכוונים לעשות את מה שה״מפקד״ אמר, או רק מסכימים שצריך להפיל את הממשלה הזו? והם רבים? קרי לא מיעוט קטן עד כדי זניח? אז אם במחנה ר״ב אפשר למצוא תת קבוצה של חרדים אנטי ציוניים ישמע לך לגיטימי לומר ״רבים במחנה ה״ימני״ הם אנטי ציונים״? אתה מצטט מישהו שלא מיוצג בשום תפקיד פוליטי, כאשר חבר בממשלה אמר שצריך לעלות על בג״ץ עם d9. ברור לך כמה זה הזוי?אתה פשוט ממחזר את הפרופוגנדה שלהם (״רבים״).

שמע, יש לי ביקורת מפה ועד הודעה חדשה על הרבה דברים שאתה מציין כאן, בין אם זו מערכת המשפט, התקשורת או פוליטיקאים כאלו ואחרים, אבל באמת שאין מה להשוות. האנשים בממשלה לא באים לתקן את הרעות החולות בכל אחד מהגופים הללו, הם באים לדרוס אותם ולהחליפם במשהו גרוע בהרבה. 

יעקב (קובי) ריכטר (נולד ב-24 בדצמבר 1945) הוא איש עסקים, תעשיין, יזם ופוליטיקאי ישראלי ויו"ר תנועת "דרכנו" לשעבר. ריכטר הוא טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הישראלי, אלוף הפלות שלזכותו נזקפות 11.5 הפלות של מטוסים ומסוקי אויב. ביוני 2021 העריך העיתון הכלכלי "TheMarker" את הונו בכ-2 מיליארד דולר, ברשימת 500 עשירי ישראל שפרסם[1].

בבחירות לכנסת ה-24, הביע ריכטר תמיכה ברשימה המשותפת

אתה תמים או מיתמם לחשוב שקובי ריכטר (או אהוד "גופות צפות בירקון" ברק) הם מיעוט זניח.

אני לגמרי מבין למה לאנשים לא היה נוח עם הקואליציה הזו עוד לפני אסון ה-7.10. הקואליציה הזו (והשנתיים המכוערות שקדמו לה) היא במידה רבה תוצאה של תהליכים ארוכים שהרסו את המדינה מהיסוד. להאשים בזה את ביבי זה קל מדי. לומר "כן, צריך שינוי במערכת אבל לא כזה" זה לא אמין. איפה הייתם לפני שיריב לוין הניח את ההצעה הבוטה שלו? למה איילת שקד הוצגה כאוייבת העם כשהיא עשתה את זה אחרת?

ההתבטאות של קרעי אומללה. הפוליטיקאים שלנו לא משהו. הליכוד לגמרי הרוס הודות לסכינים הארוכות של ביבי. המשפטנים מעט יותר אינטליגנטים, ולכן משחררים את דבריהם בחוגים סגורים. "אני אדפוק את הפאשיסט הזה" על מועמד לשר המשפטים מפחיד אותי יותר, כי זה נותן הצצה לאיך הדברים מתנהלים הרחק מאור הזרקורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, gadik6 כתב:

כל הרדמנים, הברסלרים ושאר המיעוט הקיצוני שמנסה לשרוף את המדינה, גם בזמן המלחמה, זה השתקפות של אותם ביביסטים, נגדם הם מפגינים, לכאורה.

מיעוט הוא מיעוט. מיעוט קיצוני הוא מיעוט בתוך מיעוט. ביביסטים היום זה עדיין 20-25 מנדטים. אליהם אפשר להוסיף חרדים אנטי ציונים, שביבי מתחבר אליהם יותר ויותר עכשיו (למה חשוב לו שיצלמו אותו ״קורא״ ספר של הרבי מלובביץ׳?), מתנחלים אנטי ציוניים ועוד. ואפשר כמובן להזכיר שוב איך התנהל ביבי עצמו בכל פעם כשהיה באופוזיציה, וישראל היתה במשבר כלשהו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, לחיים עצמם,

זה סדר היום של ישיבת הממשלה בזמנים הכי קשים של המדינה הזו (מי שחושב שמישגב משקר, שיחפש. הלו״ז זמין בגוגל הקרוב לביתכם).

image.thumb.png.7ab910be729e8a9c303bef8b25df7b2a.png

• מבאס 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://news.walla.co.il/item/3674232

3734015-46.thumb.webp.7c862bf06b50f87a9d16d238cc51c192.webp

פשוט אין מילים.

הגיע הזמן לחשבון נפש.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Coro כתב:

פשוט אין מילים.

יש מילים. גם כתבו אותן לפניך פה בעמוד הזה.

אבל אני מבין שכל כך התרגשת שלא היה לך זמן לקרוא תגובות.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

חחח

איזה מזל שיותם גוטמן קיים. לכו תנשקו לו את הרגליים על שסיפק לכם דוגמה נגדית.

תמשיכו לאונן על טמבלים אקראיים ממחנה אחד, בזמן שהמדינה מנוהלת בשירות הקיסר.

אני מבין לאונן, אבל לנשק רגליים זה כבר פטיש קצת מוזר.

נראה שכל המחנה שלכם קם על הצד הלא נכון. אפסים, ביביסטים, מאוננים, ועוד שלל כינויים, וזה רק בשעה האחרונה.

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

מיעוט הוא מיעוט. מיעוט קיצוני הוא מיעוט בתוך מיעוט. ביביסטים היום זה עדיין 20-25 מנדטים. אליהם אפשר להוסיף חרדים אנטי ציונים, שביבי מתחבר אליהם יותר ויותר עכשיו (למה חשוב לו שיצלמו אותו ״קורא״ ספר של הרבי מלובביץ׳?), מתנחלים אנטי ציוניים ועוד. ואפשר כמובן להזכיר שוב איך התנהל ביבי עצמו בכל פעם כשהיה באופוזיציה, וישראל היתה במשבר כלשהו.

חבורת רדמן את ברסלר ושות' זה לא מיעוט בתוך מיעוט. זה פשוט מיעוט.

הם עדיין "מנהיגי" המחאה.

זה שהמחאה שלהם לא צוברת תאוצה, זה בגלל שלרוב העם כנראה אין כח לשטויות האלו. ראינו עד כמה היה מוצלח יום ה"שביתה" שלהם בחמישי האחרון. כל כך מוצלח, שהם החליטו להכריז מיד על עוד יום.

וביביסטים זה לא 20-25 מנדטים. לא כל מי שמצביע ליכוד הוא ביביסט, בדיוק כמו שלא כל מי שמצביע לפיד הוא בור קשקשן, כמו המנהיג שלהם. כנ"ל לגבי "מתנחלים אנט-ציוניים". מספיק להסתכל על כמות ההרוגים מהמגזר הדתי-לאומי במלחמה, או מציבור המתנחלים, כדי להבין שגם אצלם זה מיעוט.

לגבי רבי מלובביץ' - מה הקשר?   ביבי רוצה להתחבב על חב"ד?

גם לי יש תמונה שלו בארנק. זה לא אומר שאני דתי, או אנטי ציוני או מצביע למפלגות חרדיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי הבוקר לעיר האהובה על יבגני, נס ציונה, לחנות לכלי עבודה ואביזרים, שמוכרת לקבלנים ואנשי מקצוע.

כשנכנסתי, היה לקוח אחד, כנראה תימני (לפי המשך השיחה) והוא היה באמצע דיון פוליטי עם המוכר.

הספקתי לקלוט שלדעתו היתה בגידה ב7.10. המוכר הנהן בהסכמה.

ואז הוסיף שאי אפשר להאמין לאשכנזים. פה המוכר הביע מחאה קלה.

סיים בזה שהאשכנזים חטפו להם את הילדים והלך לדרכו.

האם הוא יכול להתקזז עם המורה יותם גוטמן, או שאני צריך למצוא ביביסט בכיר יותר?

• מצחיק 3
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, gadik6 כתב:

וביביסטים זה לא 20-25 מנדטים. לא כל מי שמצביע ליכוד הוא ביביסט

לפני ה-7/10 אולי. אחרי ה7/10 הוא ביביסט ב-100%.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

לגבי רבי מלובביץ' - מה הקשר?   ביבי רוצה להתחבב על חב"ד?

גם לי יש תמונה שלו בארנק. זה לא אומר שאני דתי, או אנטי ציוני או מצביע למפלגות חרדיות.

אז למה יש לך אותה?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, פינדר כתב:

קפצתי הבוקר לעיר האהובה על יבגני, נס ציונה, לחנות לכלי עבודה ואביזרים, שמוכרת לקבלנים ואנשי מקצוע.

כשנכנסתי, היה לקוח אחד, כנראה תימני (לפי המשך השיחה) והוא היה באמצע דיון פוליטי עם המוכר.

הספקתי לקלוט שלדעתו היתה בגידה ב7.10. המוכר הנהן בהסכמה.

ואז הוסיף שאי אפשר להאמין לאשכנזים. פה המוכר הביע מחאה קלה.

סיים בזה שהאשכנזים חטפו להם את הילדים והלך לדרכו.

האם הוא יכול להתקזז עם המורה יותם גוטמן, או שאני צריך למצוא ביביסט בכיר יותר?

זה ממש מעניין שתמיד פוגשים את האנשים האלה בחנויות כלי עבודה או חומרי בניין.

גם אני נכנסתי בשבוע שעבר לחנות חומרי בניין ובמקרה (או שלא) נכנסתי בזמן שהתנהל דיון פוליטי על מי-אם-לא ביבי.

הדיון העמוק והמשכיל הסתיים בצעקה של האנאלפבית על המוכר: "מה עדיף גנץ ההומו? הוא הומו! לא הומו?!"

כשבזה מסתכמות הטענות שלו, אין לי אלא לאחל לאותו בחור בן הומו כדי שישנה מעט את תפישת עולמו.

ושיהיה לנו בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Ziv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...