Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Renaultrap כתב:

עורכי "ניו יורק טיימס", שמזוהה עם המחנה הליברלי בארה"ב, הזהירו כי התעקשותו של ביידן לרוץ לכהונה שנייה היא "הימור חסר אחריות", וכתבו כי ישנם מנהיגים דמוקרטים אחרים – שיהוו אלטרנטיבה "משכנעת ואנרגטית" לטראמפ. "אין שום סיבה שהמפלגה הדמוקרטית תסכן את היציבות והביטחון של המדינה בכך שתאלץ את הבוחרים לבחור בין החסרונות של טראמפ לבין אלה של ביידן. זה הימור גדול מדי לקוות שהאמריקנים יתעלמו מהגיל ומהחולשה של ביידן שהם רואים במו עיניהם", נכתב ב"טיימס". בעיתון הבהירו כי יתמכו בביידן "באופן חד-משמעי", אם יחליט בכל זאת להמשיך במרוץ.

דוגמא מאלפת מדיווח בוויינט על העימות בארה״ב. גם שם כוחות האור נלחמים בדמון אנטי דמוקרטי צבוע שיער, והכפפות הוסרו מזמן. ניצול מערכת המשפט לסיכול ממוקד וגיוס כל כלי התקשורת לקמפיין. פוקס/14 זה זבל, והעיתון ״החשוב בעולם״/לאנשים חושבים יתמוך ״באופן חד משמעי״ (במקור) בדמות אומללה ודמנטית שמופעלת כמו מריונטה ע״י אחרים. לפי הסקרים בארה״ב, כמעט חצי מהאוכלוסיה תומכת בגופה לנשיאות. מי צריך תקשורת מאוזנת?

הדמון, הפולחן, הכהנים הגדולים ורדיפת מי שמעז לעזוב. רשימה חלקית מקצה השרוול

הסיפור בארה"ב שונה לחלוטין מאצלנו. הבעיה שם היא שבסופו של דבר הבחירות הן בין שני אנשים. גם דמוקרטים שחושבים שביידן לא כשיר לא יצביעו לטראמפ רק בגלל זה כי ביידן הוא המועמד היחיד לבחירה המייצג את הדעות שלהם (ולהיפך - גם רפובליקנים שחושבים שטראמפ הוא מסוכן בלתי צפוי לא יצביעו לביידן).
זה מזכיר לי פרק ישן מהסימפסונס בו חייזרים צמאי דם השתלטו על שני המועמדים לנשיאות ולמרות שזה נחשף אחד מהם נבחר כי יש להם שיטה דו-מפלגתית...

אני באמת תוהה איך באומה של למעלה מ-300,000,000 אנשים המועמדים לנשיאות הם שני מבוגרים שאחד מהם לפחות חלקית סנילי והשני לפחות חלקית אגואיסט, נרקיסיסט, שובינסט וגזען.

אצלנו המצב שונה מאוד - יש שפע מפלגות לבחור מהן וגם בתוך המפלגות יש מספר אנשים שיכולים להנהיג את המפלגה וכתוצאה מכך את הממשלה. אלא אם זה ביבי שלו אין כל תחליף והוא קיבל את הזכות להיות ראש הממשלה ישירות מאלוהים.

עריכה אחרונה על ידי motior
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

מה שאותי (כבר לא) מרתק ומשעשע זה איך אנשים שלמדו שני קורסים באוניברסיטה מתייחסים בהתנשאות לכל מי שחושב אחרת מהם

לא לכל מי שחושב אחרת, בהחלט למי שמהדהד את דף המסרים הביביסטי - הרי יש סיבה שאין כמעט ביביסטים מצליחים במקצועות חופשיים בטבע, אבל ערימות באינטרנטים איפה שהכל אנונימי 😬

זו לא דת, אלא כת

תחליט כבר 

ה״עניינים הקונקרטיים״ שמעניינים את חבריה לאורך השנים הם שמו של היריב הפוליטי בארה״ב, טעם הגלידה החביב עליו, מעון רה״מ על גילגוליו השונים, התנהגותה של קאיה במעון המדובר, אב הבית, המנקה, החשמלאי מאור עקיבא, חזרה הביתה בטרמפים כי שרה זרקה אותו מהאוטו, מחזור בקבוקים ושאר ירקות

בעוונותיי אני קורא/כותב כאן שנים, וכמות התוכן היחסי על הנושאים הנ"ל לעומת הכלכלה, מלחמה, גאופוליטיקה, דת וכו' מפי ה"כת שלנו" כאן - אפסית. כאמור, אתה מהדהד את דף המסרים הביביסטי שעוסק בהתקרבנות ואנשי קש, ועובדתית אני מעלה עניינים קונקרטיים ואתה מגיב על טיעוני קש שמעולם לא נכתבו על ידי (ובקושי ע"י אחרים כאן). 

לא שזה משנה יותר מדי, אבל אני מסכים איתך שההתעסקות בגלידות וכלב זה מיותר, לדעתי בסהכ המבקרים משחקים לצלילי החליל של ביבי שעוסק בפיזור הטרלות רבות וכאוס מהונדס. לדעתי זה לא באג שהוא הקיף עצמו במטומטמים שעושים שטויות וכותרות (רגב אמסלם גוטליב גולן וכו'), הישראלים מקבלים ערימות של ספינים וטרלולים מכל כיוון ובתוך הכאוס הזה מתעייפים ומאבדים ריכוז קולקטיבי. 

ככה אני ואתה מתווכחים פה על מה זה כת ומי מתנשא בזמן שהוא מפרק שיטתית את המדינה לצלילי מחיאות כפיים. 

באמת בנאדם גאון. אתה רואה, גם אני קצת ביביסט בסתר 🫠

לפני 13 דקות, motior כתב:

אני באמת תוהה איך באומה של למעלה מ-300,000,000 אנשים המועמדים לנשיאות הם שני מבוגרים שאחד מהם לפחות חלקית סנילי והשני לפחות חלקית אגואיסט, נרקיסיסט, שובינסט וגזען

מזעזע, עידן הפופוליזם לא פסח על הפדרציה. שמח שאין לי עדיין אזרחות כי אין לי מושג מה הייתי עושה אם הייתי צריך להצביע בין בובה דמנטית ובין פסיכופת חסר מעצורים. אני די רפובליקרטי אבל בליבה של העניינים החשובים (כלכלה) כנראה יותר רפובליקני, אבל לא הייתי מסוגל להצביע לטראמפ שמייצג את התגלמות הפופוליזם, פסיכוזה ומיזוגניה + לא צפוי בעליל. 

בכ"א טראמפ אינו רפובליקני, הוא טראמפיקני, פופוליסט. 

מקווה מאוד שארהב חזקה מספיק להתמודד עם מישהו שהוכיח שהוא לא משחק לפי הכללים + למוד הפסד, ביבי של אחרי ההפסד הפך לנבל שאנחנו מכירים כיום. 

לדעתי גם כישראלים נתאכזב מטראמפ כשייבחר, אנשים חושבים שהוא אוהב את ישראל ולא קולטים שהוא בעיקר אוהב את טראמפ - ונדמה שהוא וביבי כבר לא בסטיז. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, motior כתב:

הסיפור בארה"ב שונה לחלוטין מאצלנו. הבעיה שם היא שבסופו של דבר הבחירות הן בין שני אנשים. גם דמוקרטים שחושבים שביידן לא כשיר לא יצביעו לטראמפ רק בגלל זה כי ביידן הוא המועמד היחיד לבחירה המייצג את הדעות שלהם (ולהיפך - גם רפובליקנים שחושבים שטראמפ הוא מסוכן בלתי צפוי לא יצביעו לביידן).
זה מזכיר לי פרק ישן מהסימפסונס בו חייזרים צמאי דם השתלטו על שני המועמדים לנשיאות ולמרות שזה נחשף אחד מהם נבחר כי יש להם שיטה דו-מפלגתית...

אני באמת תוהה איך באומה של למעלה מ-300,000,000 אנשים המועמדים לנשיאות הם שני מבוגרים שאחד מהם לפחות חלקית סנילי והשני לפחות חלקית אגואיסט, נרקיסיסט, שובינסט וגזען.

אצלנו המצב שונה מאוד - יש שפע מפלגות לבחור מהן וגם בתוך המפלגות יש מספר אנשים שיכולים להנהיג את המפלגה וכתוצאה מכך את הממשלה. אלא אם זה ביבי שלו אין כל תחליף והוא קיבל את הזכות להיות ראש הממשלה ישירות מאלוהים.

גם פה וגם שם יש ואקום מנהיגותי מפחיד, התקשורת לא ממלאת את תפקידה ומערכת אכיפת החוק הופכת לכלי ניגוח ליריבים פוליטיים. במידה מסויימת, בגלל שביבי הרס את הליכוד, המערכה הפוליטית שלנו הופכת להיות דומה מאי פעם למערכה נשיאותית.

לפני 21 דקות, oryo כתב:

לא לכל מי שחושב אחרת, בהחלט למי שמהדהד את דף המסרים הביביסטי - הרי יש סיבה שאין כמעט ביביסטים מצליחים במקצועות חופשיים בטבע, אבל ערימות באינטרנטים איפה שהכל אנונימי 😬

איזה זין עם הדמוקרטיה הזו שכל המוצלחים החופשיים והטבעיים לא מצליחים לנצח בוטים בבחירות עם פתקיות נייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Renaultrap כתב:

איזה זין עם הדמוקרטיה הזו שכל המוצלחים החופשיים והטבעיים לא מצליחים לנצח בוטים בבחירות עם פתקיות נייר

נכון, זו באמת אחת הבעיות בשיטה הדמוקרטית, הרי גם פוטין וארדואן עושים חיל. אתה אומר את זה כאילו זה מצחיק מתוך מדינה שהדמוגרפיה מקריסה לה את הכלכלה, צוחק מהבדיחה שליטרלי נכתבת על חשבונך (בהנחה שאתה עשירון 9-10, אבל מי יודע). כאמור, מנטליות קבוצת כדורגל. 

מה שמצחיק זה שבעולם הציני הזה אני זה שאמור לצחוק עליך בתור מי שישלם על זה, אבל איכשהו יותר מתבאס מזה ממך, עם כל הציניות - בליבה עדיין אכפת לי מישראל ואני מייחל להצלחתה.

בכ"א אני ממש בסדר עם זה שאתה תתנשא עלי פוליטית בזמן שברור לי מה קורה בחיים עצמם בכל פרמטר אחר 😀 החיים עצמם חשובים קצת יותר מקבוצת הכדורגל, ואני מפרגן לך ולביביסטים על הניצחון, באמת, ללא ציניות. כשכתבתי שביבי גאון בהנדסת תקשורת לא אמרתי את זה בהתרסה, יש לו superpower וזה מרשים, מי שחושב שהוא או טראמפ מטומטמים - לא מבין כמה מורכב ומסובך מה שהם עושים (כל אחד בתחומו).  

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, oryo כתב:

נכון, זו באמת אחת הבעיות בשיטה הדמוקרטית, הרי גם פוטין וארדואן עושים חיל. אתה אומר את זה כאילו זה מצחיק מתוך מדינה שהדמוגרפיה מקריסה לה את הכלכלה, צוחק מהבדיחה שליטרלי נכתבת על חשבונך (בהנחה שאתה עשירון 9-10, אבל מי יודע). כאמור, מנטליות קבוצת כדורגל. 

מה שמצחיק זה שבעולם הציני הזה אני זה שאמור לצחוק עליך בתור מי שישלם על זה, אבל איכשהו יותר מתבאס מזה ממך, עם כל הציניות - בליבה עדיין אכפת לי מישראל ואני מייחל להצלחתה.

בכ"א אני ממש בסדר עם זה שאתה תתנשא עלי פוליטית בזמן שברור לי מה קורה בחיים עצמם בכל פרמטר אחר 😀 החיים עצמם חשובים קצת יותר מקבוצת הכדורגל, ואני מפרגן לך ולביביסטים על הניצחון, באמת, ללא ציניות. כשכתבתי שביבי גאון בהנדסת תקשורת לא אמרתי את זה בהתרסה, יש לו superpower וזה מרשים, מי שחושב שהוא או טראמפ מטומטמים - לא מבין כמה מורכב ומסובך מה שהם עושים (כל אחד בתחומו).  

אין ספק שברור לך מה קורה בחיים עצמם, בכל פרמטר, אבל ההתנשאות עלי. רווח לי שאתה לא בטוח בעשירון, כי הרי מה הטעם לנסות להתמודד עם טיעונים אם אפשר לכנות את הטוען בכינויים?

מזל שאתה מייחל (עדיין) להצלחתה של ישראל. מנטליות של כדורגל. רבים מחבריך מייחלים לכשלון של ישראל, כי הם רוצים שיפטרו את המאמן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Renaultrap כתב:

מה הטעם לנסות להתמודד עם טיעונים אם אפשר לכנות את הטוען בכינויים?

מתי כיניתי אותך בכינויים..?

לפני 8 דקות, Renaultrap כתב:

הרי מה הטעם לנסות להתמודד עם טיעונים אם אפשר לכנות את הטוען בכינויים?

להתמודד עם טיעונים, מה, כמו הפעם ההיא שהתייחסת להודעה שלי וטענת שאני חלק מכת שמעניין אותה גלידה פיסטוק והכלבה קאיה למרות שמעולם לא טענתי שום דבר בסגנון? אלו הטיעונים וזו ההתמודדות? אתה במשך הודעות רצופות רק כותב שאני מתנשא וכו׳ אבל נמנע מלהגיב לכל שאר הדברים 💁‍♂️

לפני 10 דקות, Renaultrap כתב:

רבים מחבריך מייחלים לכשלון של ישראל

מיהם אותם ״חברים שלי״? 

עד כה רוב השיח שלך היה ענייני, אם אתה רוצה להתייחס תתייחס, אם אתה רוצה סתם להשמיץ אחד את השני אז עזוב - זה משעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציין שנרטיב פסאודו היסטורי, שחצי מסלף את המציאות וחצי עושה לה צ'רי פיקינג זה לא "טיעונים". 

קורא מהחלל החיצון שהיה לומד על הפוליטיקה הישראלית מהדיון המלומד הזה לא היה יכול לדעת על ה7.10 שקרה במשמרת של ביבי, או על זה שביבי שדחף את אולמרט להתפטר, מבקש עכשיו לדחות את העדות שלו באיזה שנה (למרות שהתיקים מתפוררים. מתפוררים אומרים לכם!111). לא היתה לו דרך לנחש שמחנה, סליחה, כת, הרלבים כוללת אנשי ימין מובהקים מהסוג של ליברמן, שעבדו עם ביבי ונכוו ממנו, רוב בחירי מערכת הבטחון ב-15 שנים האחרונות, מנהיגי ליכוד בעבר, חלקם כבר לא בחיים; שכמנהיג אופוזיציה ביבי, שלא נעים לי להגיד מה הוא עושה לשכל שלנו בשם האחדות, תמיד פעל להפיל את הממשלה המכהנת, הטיף, לכלך, שיקר ומה לא. והוא, כלומר המבקר מהחלל החיצון, כמובן היה יכול לטעות ולחשוב שזו קיה. קיה הכלבה. כי פשוט לא היה משהו אחר רע להגיד על ביבי המוש. אז נטפלו לקיה וכמה חמגשיות שקיבל מחברים טובים.

לפני 3 דקות, oryo כתב:

אתה במשך הודעות רצופות רק כותב שאני מתנשא וכו׳ אבל נמנע מלהגיב לכל שאר הדברים 💁‍♂️

למה ככה? גם פירגן לך שלקחת שני קורסים באוניברסיטה.

• אהבתי 5
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2024 בשעה 11:38, RK כתב:

התשובה היא כן מהדהד, רבתי.

ישראל היום, ערוץ 14, העלאת השד העדתי מהאוב, פילוג החברה, קיטלוג כל מי שמעז לחלוק עליו כ"שמאל" - הכל חלק מתכנית מאד סדורה. אין היבט מקרי אחד בזה.

וכעניין שבעובדה, זה מאד מצליח.

אני לא חושב שהיכולת להרוס מערכות/לבנות מערכות שיכרסמו ויהרסו מערכות מראה על איזשהי איכות.
זה פורום רכב אז אולי דוגמא תמחיש את הכוונה.
כמה קשה לבנות מנוע בעירה פנימי? הכל צריך להיות מדוייק, טולרנסים מאוד נמוכים, שילובי חומרים כל זה מצריך המון המון תכנון והוצאה לפועל.
כמה קשה להרוס מנוע בעירה פנימית? לא צריך הרבה, מספיק משהו ממש קטן. תפרקו פלאג תזרקו פנימה חתיכה פיצפונת של חומר קשה בגודל מ"מ על מ"מ, תניעו את הרכב...

לקחת מערכת, לסמן את כל נקודות התורפה שלה ולתקוף אותה בלי שאכפת לך מה זה יעשה למערכת, יותר מזה מבחינתך שתהרס זה הרבה יותר פשוט מלבנות.
האקרים חיים על זה.
חמאס הראה את זה ב7/10. ביבי הוא לא גאון ולא מוכשר. ביבי הוא אפס. 

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

כמה קשה לבנות מנוע בעירה פנימי? הכל צריך להיות מדוייק, טולרנסים מאוד נמוכים, שילובי חומרים כל זה מצריך המון המון תכנון והוצאה לפועל

דווקא לא. את כול זה צריך בשביל מנוע *מאוד יעיל*

תראה, גם דיקטטורות עובדות בסופו של דבר, זה לא יעיל, ולכן לאזרח בסוף מגיע פחות, אבל זה כן עובד. רוב השיטות עובדות, הכול שאלה של יעילות וכמה זה מפריע לאזרח.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

מתי כיניתי אותך בכינויים..?

להתמודד עם טיעונים, מה, כמו הפעם ההיא שהתייחסת להודעה שלי וטענת שאני חלק מכת שמעניין אותה גלידה פיסטוק והכלבה קאיה למרות שמעולם לא טענתי שום דבר בסגנון? אלו הטיעונים וזו ההתמודדות? אתה במשך הודעות רצופות רק כותב שאני מתנשא וכו׳ אבל נמנע מלהגיב לכל שאר הדברים 💁‍♂️

מיהם אותם ״חברים שלי״? 

עד כה רוב השיח שלך היה ענייני, אם אתה רוצה להתייחס תתייחס, אם אתה רוצה סתם להשמיץ אחד את השני אז עזוב - זה משעמם.

צודק, אני לא פה בשביל להשמיץ. מאז שהתחלתי לכתוב בשרשור הזה תוייגתי כביביסט, כי זה נוח. ב"חבריך" אני מתכוון לחברי המחנה ומנהיגיו. אלה שיוצאים לניו יורק טיימס כדי לחבל באינטרסים של מדינת ישראל כפי שיוצגו על ידי ראש ממשלתה בקונגרס. 

בדבריי על הגלידה וכו' לא כיוונתי לכת, אלא לתקשורת הישראלית הבזויה שאיבדה מזמן את האמינות שלה. מי שעסוק בקמפיינים עלובים על הזמנת גלידה ופקדון על בקבוקי פלסטיק מאבד את האמון של הציבור הרחב כשהוא מדווח על "פגיעה בבטחון המדינה" כמו בפרשת הצוללות.

אמרתי כבר שביבי לא מעניין אותי, לא הצבעתי וכנראה לא אצביע בשבילו. מדינת ישראל מאבדת/איבדה את אמון הציבור בתקשורת ובמערכת האכיפה והמשפט. להאשים בזה את ביבי זה מסוכן לדעתי, גם אם זה משרת את המטרה של יריביו כרגע. ביבי יודח או ימות או גם וגם, אבל אין דמוקרטיה בלי תקשורת שנאמנה למקצוע שלה ומערכת משפט שזוכה לאמון הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Renaultrap כתב:

מדינת ישראל מאבדת/איבדה את אמון הציבור בתקשורת ובמערכת האכיפה והמשפט.

הגמל לא רואה את הדבשת. אנשים יצרו מסע מתוזמן שלם ארוך שנים עבור חלולי המוח שלא חושבים בעצמם ואם אמרו להם שבתי המשפט מקולקלים, אז הם חושבים שהם מקולקלים, לא משנה שבלא מעט מקרים הבעיה היא בכלל בחוק והחוק זה התפקיד של הממשלה. עכשיו זה לא שאין מה לתקן במערכת המשפט, כמו בכל גוף ציבורי, אבל זה לא מה שמעניין את חלולי המוח ואת אלו שתקפו, אלו שתקפו עשו זאת ממניעים אחרים לחלוטין שלא קשורים בתיקון מערכת המשפט אלא בנקמה אישית (יריב לוין), כוח (שרים אפסים) ועוד איזה אחד שמוכן לשרוף את המדינה כדי לא לעמוד למשפט ולהיכנס לכלא. 

סמוטריץ' ובן גביר משתינים כיום על החוק מהמקפצה (בעצם כל החיים שלהם) ואתה מדבר על איבוד האמון בחוק ובמשפט? זה הטירוף הביביסטי וכן, אתה ביביסט על מלא גם אם אתה טוען שאתה לא. אתה עוסק בטפל ומנרמל טירוף. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ch28566 כתב:

הגמל לא רואה את הדבשת. אנשים יצרו מסע מתוזמן שלם ארוך שנים עבור חלולי המוח שלא חושבים בעצמם ואם אמרו להם שבתי המשפט מקולקלים, אז הם חושבים שהם מקולקלים, לא משנה שבלא מעט מקרים הבעיה היא בכלל בחוק והחוק זה התפקיד של הממשלה. עכשיו זה לא שאין מה לתקן במערכת המשפט, כמו בכל גוף ציבורי, אבל זה לא מה שמעניין את חלולי המוח ואת אלו שתקפו, אלו שתקפו עשו זאת ממניעים אחרים לחלוטין שלא קשורים בתיקון מערכת המשפט אלא בנקמה אישית (יריב לוין), כוח (שרים אפסים) ועוד איזה אחד שמוכן לשרוף את המדינה כדי לא לעמוד למשפט ולהיכנס לכלא. 

סמוטריץ' ובן גביר משתינים כיום על החוק מהמקפצה (בעצם כל החיים שלהם) ואתה מדבר על איבוד האמון בחוק ובמשפט? זה הטירוף הביביסטי וכן, אתה ביביסט על מלא גם אם אתה טוען שאתה לא. אתה עוסק בטפל ומנרמל טירוף. 

אההה, ברור שצריך לתקן את מערכת המשפט. שורה ארוכה של ביביסטים נקמנים כמו רובי ריבלין, יעקב נאמן, חיים רמון ודניאל פרידמן ניסו לעשות משהו, אבל אמון הציבור אבד בגלל הנקמנות של יריב לוין.

גם איילת שקד ניסתה לעשות משהו וזכתה לתמונות במדי SS מאבירי שלטון החוק.

אגב, "החוק הוא התפקיד של הממשלה" זה טוויסט חדש ומעניין בקטע המיושן הזה של הפרדת רשויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Renaultrap כתב:

אגב, "החוק הוא התפקיד של הממשלה" זה טוויסט חדש ומעניין בקטע המיושן הזה של הפרדת רשויות.

אולי אני חי בחלל החיצון או משהו אבל תזכיר לי- מי אלו "הרשות המחוקקת" ומי אלו "הרשות המבצעת"...? אם בגילי המופלג אני עדיין לא סנילי, התשובות בשני המקרים הם לא "בית המשפט".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...