Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, Potato כתב:

תסריט ריאלי לחלוטין:

יהיו בחירות, הליכוד עם החרדים וחבריהם שוב יכולים להרכיב ממשלה.

שוב החלק הציוני השפוי יישאר באופוזיציה? עוד הפגנות עוד נאומים מרגשים.. שורה תחתונה עוד 4 שנים אבודות.

What next?

אבל גם להכנס עם ביבי כבר ניסו, לפיד נכנס ב-2013, גנץ נכנס ב-2020, זה עזר עוד פחות. לפחות מהאופוזיציה מדי פעם אפשר לבצע מחטפים עם הצבעות באישון לילה כשהקואליציה לא ערנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4908

• SlowRide

4777

• פינדר

3807

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 שעות, Potato כתב:

המטוסים של בואינג מתפרקים כי מחלקות טכניות שם עושות פאדיחות ולא כי המנכל לא בא לבדוק אם הברגים סגורים.

זה כל כך לא נכון. ממליץ מאוד לקרוא קצת על תרבות ארגונית תאגידית.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, yd b-4 כתב:

לא זוכר היכן קראתי שהסבך בלבנון מאוד קשה להצתה.

עקב חוסר בענפים קטנים (עד גובה 3 מטר אין כמעט ענפים עקב צריכה של המקומיים)

והצתת עץ ירוק ללא חומר בעירה דליק סביבו (ענפים וזרדים) זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

צה"ל נכשל בכך במחלחמת לבנון השניה. ובאותו שרשור העיד שריונר שירי של 2 פגזי זרחן 155 מ"מ לא הזיזו לעצים שהם נורו עליהם.

ספר את זה לקורבנות אסון הסלוקי.

לפני 56 דקות, Potato כתב:

אתה לא חושב שהמלחמה האידיאולוגית הזו הורסת לילדים שלך לצורך העניין?

ברמה היומיומית האיכות חיים פה נשחקת ברמה הכלכלית, שוב בלי להתייחס כלל למצב הבטחוני.

ברמה הבטחונית איומים שהציבור לא ידע על קיומם עכשו ידועים.

בדיוק הפוך. הני נלחם כדי שיהיה להם משהו.

השחיקה היא לא תוצאה של המחאה אלא של המדיניות. מה ההיגיון לתמוך במדיניות השמדה עצמית?

ברמה האישית מעולם לא מצאתי את עצמי פה ואני מאוד רוצה לעזוב, רק לא יודע לאן.

זה מה שמאפשר לי להסתכל על המצב מבחוץ בלי אג׳נדה כלשהי, למרות שחלק פה לא מאמינים שזה אפשרי משום מה ומנסים לדחוף אותי לאיזה קטגוריה שאני לא שייך אליה.

אם לא תיקח את הרגליים ותנסה גם עוד 20 שנה לא תדע איפה אתה רוצה להיות.

אם אני זוכר נכון אתה בחור צעיר בתחילת דרכך. אתה יכול לבנות חיים איפה שתרצה אבל אנשים בגילי בלי קשר ליכולות כלכליות אף פעם לא יהיו אמריקאים/גרמנים/הולנדים או כל דבר אחר. תמיד נישאר מהגרים.

אז עוד 5 שנים תילחם, בסוף ביבי לא יהיה, כמה זמן אתה חושב ייקח לשקם את זה? עוד עשור?

אז עוד 15 שנים נהיה מקום שטוב לחיות בו. האופציה השנייה היא שעוד 10 שנים לא נהיה.

אתה במצב טוב, אבל המון המון אנשים פה יחיו מגיל 25 עד סביבות 45 בלי תקווה, וזה תקופה משמעותית של בניית החיים.

מה מצב טוב, כסף זה הכל בחיים?
אני רוצה לחיות במקום שאני בעל הבית ולא אורח, שאני יכול להגיד מה שבא לי, למתוח ביקורת על מי בא לי ולהתעצבן איך שבא לי בלי לדפוק חשבון כי אני אורח.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

אין לך בעיה לשרוף פה הכל כי יש לאן ללכת, זה לא המצב עבור רוב האנשים פה.

אפשר להסתכל על זה כאידאליזם או אגואיזם, תבחר לעצמך.

רוב הישראלים עם דרכון אירופאי, נפתחו אופציות להגירה לכל מדינה, יש מדינות פח אשפה שיסכימו לקבל אותך,אם יש לך יכולת כלכלית או יכולת תעסוקתית גבוהה ולא low skill jobs, וגם אם כל זה לא מספיק בתור עובד פשוט. אולי תצטרך לשלם יותר על הויזה או להגר למדינת פח אשפה אבל זו אופציה.

ממליץלחפש ביוטיוב ערוץ שנקרא

"הגירה ללא דרכון זר"

• רעיון גרוע 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Night Driver כתב:

בדיוק הפוך. הני נלחם כדי שיהיה להם משהו.

המון אנשים בגילי רוצים לקנות דירה או בית, זה ברמת ההתאבדות.

לא חסיד גדול של נדלן בכל מחיר, אבל אם נניח היה שם שר שיכון שהוא לא חרדי, והיו תקציבים אז לא מופרך להעריך שהיו מקודמים פרויקטים של התחדשות עירונית ברמה הממשלתית,הפשרת קרקעות.

במקום זה אתה נלחם על אידאלים שגם עוד 20 שנה לא ידביקו את הפער שנפתח פה.

השחיקה היא לא תוצאה של המחאה אלא של המדיניות. מה ההיגיון לתמוך במדיניות השמדה עצמית?

השחיקה היא בגלל מקבלי ההחלטות, שהם נגדי ונגדך.

אם אני זוכר נכון אתה בחור צעיר בתחילת דרכך. אתה יכול לבנות חיים איפה שתרצה אבל אנשים בגילי בלי קשר ליכולות כלכליות אף פעם לא יהיו אמריקאים/גרמנים/הולנדים או כל דבר אחר. תמיד נישאר מהגרים.

אני גם פה לא מרגיש שייך(עשיתי צבא+ מילואים), מעדיף להיות מהגר במקום אחר, רגוע יותר.

אז עוד 15 שנים נהיה מקום שטוב לחיות בו. האופציה השנייה היא שעוד 10 שנים לא נהיה

מה מצב טוב, כסף זה הכל בחיים?

כסף תורם ליציבות, יציבות זה 80% ממה שאכפת לאנשים בחיים.

אני רוצה לחיות במקום שאני בעל הבית ולא אורח, שאני יכול להגיד מה שבא לי, למתוח ביקורת על מי בא לי ולהתעצבן איך שבא לי בלי לדפוק חשבון כי אני אורח.

אתה עושה את זה הרי, הפגנות מחאות.

יותר מזה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Potato כתב:

לא חסיד גדול של נדלן בכל מחיר, אבל אם נניח היה שם שר שיכון שהוא לא חרדי, והיו תקציבים אז לא מופרך להעריך שהיו מקודמים פרויקטים של התחדשות עירונית ברמה הממשלתית,הפשרת קרקעות.

עכשיו אתה מתחיל להבין על מה נלחמים.

אין לי שום בעיה שהשר יהיה חרדי אבל יש לי בעיה שהמשרד לא מתפקד ומפלה אזרחים.

לפני 7 דקות, Potato כתב:

השחיקה היא בגלל מקבלי ההחלטות, שהם נגדי ונגדך.

ולאלה אתה רוצה שיצטרפו במקום להיאבק בהם?

לפני 8 דקות, Potato כתב:

כסף תורם ליציבות, יציבות זה 80% ממה שאכפת לאנשים בחיים.

כשתגדל תבין שכסף הוא אמצעי, לא מטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

כבר הספיקו לתקן אותי היום, אז מסתבר שקוראים לזה בכלל טריבושה

90 קילו ל 300 מטר. אתה לא מכיר את המם? מאכזב רצח.

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אבל אנשים בגילי בלי קשר ליכולות כלכליות אף פעם לא יהיו אמריקאים/גרמנים/הולנדים או כל דבר אחר. תמיד נישאר מהגרים.

אנשים בכול גיל תמיד נשארים מהגרים. רואים את זה טוב על העלייה הרוסית, רואים את זה טוב גם על הפחד שלהם להגר החוצה כי הם כבר עברו חוויה טראומטית אחת.

מה שכן, לדעתי כרגע זה פחות טראומטי מלפני שלושים שנה. 

לפני 28 דקות, Potato כתב:

זה לא ייחודי לישראל.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Night Driver כתב:

כשתגדל תבין שכסף הוא אמצעי, לא מטרה.

כשלא תהיה בטוח אם יש יעלו לך את השכירות ב700 שקל או לא, ואם העבודה תהיה או לא תהיה ויש מעונות לשלם.

אתה פשוט זקן מידי בשביל לזכור כמה קשה לחיות בלי כסף ;)

לפני 26 דקות, Night Driver כתב:

עכשיו אתה מתחיל להבין על מה נלחמים.

בינתיים זה כמו להלחם על מחירי דלק ולשרוף את תחנת הדלק.

נשארת בלי מחיר ובלי דלק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לכל מלחמה יש נזקים השאלה עם מה נשארים בסוף. עדיף לסבול עכשיו ושבעתיד יהיה טוב יותר, מאשר להעדיף את הנוחות הרגעית על חשבון העתיד.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Potato כתב:

ביבי לא יוותר על הגוש שלו כי זה הבסיס שלו לכל מה שהוא רוצה, והגוש שלו לא יוותר על התפקידים הבאמת חשובים (גפני בכספים, ליצמן בזמנו בבריאות ע"ע טיפולי שיניים לילדים, גולדנקקקפקפקפפקקוף בשיכון למרות שהוא לא מכיר שיש משבר נדל"ן כי יש לו 5 דירות, דרעי במשרד הפנים עם היד על הגיורים, אנשי ש"ס בכללי במשרד הדתות ועוד).

את הנציגים שלנו מעניין לטוס לועדות אקלים בעולם או להצטלם עם נשיא צרפת בשביל להעלות על זה פוסט אוננות עצמית בפייסבוק.

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

לכל מלחמה יש נזקים השאלה עם מה נשארים בסוף. עדיף לסבול עכשיו ושבעתיד יהיה טוב יותר, מאשר להעדיף את הנוחות הרגעית על חשבון העתיד.

שזה מה שעשינו פה לפני ה-7.10 - מכרנו את כל הביטחון ועתיד בשביל שתגיע עוד הזמנה מאמזון.

כולנו בגדנו באנשי הדרום במקום לשרוף את המדינה כבר לפני 20 שנה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, David32 כתב:

אנשים בכול גיל תמיד נשארים מהגרים. רואים את זה טוב על העלייה הרוסית, רואים את זה טוב גם על הפחד שלהם להגר החוצה כי הם כבר עברו חוויה טראומטית אחת.

מה שכן, לדעתי כרגע זה פחות טראומטי מלפני שלושים שנה. 

זה ברור אבל אני רואה חברים שלי שעזבו בגילאים צעירים (אחרי הצבא) לעומת אלה שעברו עם משפחות. רוב אלה שעברו אחרי הצבא הם מקומיים כמעט לחלוטין כשאצל אחד מהם הילדים בכלל לא יודעים עברית בעוד שאלה שעברו בגיל מאוחר הם יותר ישראלים שחיים בחו"ל.

אתה עברת בגיל צעיר יחסית. אתה מרגיש הולנדי או ישראלי בהולנד?

לפני 40 דקות, Potato כתב:

כשלא תהיה בטוח אם יש יעלו לך את השכירות ב700 שקל או לא, ואם העבודה תהיה או לא תהיה ויש מעונות לשלם.

אתה פשוט זקן מידי בשביל לזכור כמה קשה לחיות בלי כסף

מכיר היטב גם את הצד הזה של החיים והוא נכון בכל זמן ובכל מקום. אף אחד לא ערב לי שלא אפסיד את כל מה שיש לי ונכון שאין לי מעון או שכר דירה אבל יש לי התחייבויות אחרות שצריך לשלם.

וד"א, דירות גם היום זוג צעיר יכול לקנות אבל לא במרכז. בדיוק כמו שזוג צעיר לא יכול לקנות באמסטרדם, מינכן, ברלין או פאריז (ואני לא מדבר על איזורי הפח שם בדיוק כמו שאני לא אומר לך לגור בדרום תל אביב).

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, SlowRide כתב:

אנחנו התנהלנו ומתנהלים כיום בצורה הגרועה ביותר ללא סיכוי לעתיד טוב יותר. מלחמת התשה זה רע, רע מאוד לישראל. תחשוב כמה כסף כבר הוצאנו על המלחמה הזו לעומת האויבים העיקריים שלנו שיושבים עדיין בכיף שלהם - לבנון ואיראן - בזבזו גרושים ולמעשה הפכו את ישראל לשדה ניסוי הכלים הטוב ביותר שיכל להיות להם. יש כאן כמובן עוד כשלון מוחלט של ביבי, הרי כבר שנים אמרו לנו שהמלחמה הבאה תהיה רב זירתית, מסתבר שאנחנו בקושי יכולים לנהל מלחמה מול ארגון קטן, לא רק בכוח אדם אלא גם בתחום התחמושת. אם לפחות היו מקשיבים קצת לליברמן, לא היינו בסכנה של חיסול היכולות של חיל האוויר במתקפה רחבה ללא מענה של אש. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

אתה עברת בגיל צעיר יחסית. אתה מרגיש הולנדי או ישראלי בהולנד?

לא זה ולא זה. אבל בטוח לא הולנדי. לעולם לא ארגיש הולנדי (בטח שלא הולנדי הולנדי, הם חיים פה דורות על גבי דורות באותו הכפר, אני כול העץ שלי מפוזר רצח - כמו של רוב היהודים לדעתי).

אבל אני מאמין (כמו שרשמתי) שתמיד נשארים מהגרים. אני גם לא ממש מרגיש ישראלי...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...