Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

- "הנה הרפורמה המשפטית שאני עובד עליה כבר 20 שנה שרוב העם הצביע בעדה בבחירות" 

- "אממ אוקי אבל נראה שאם נממש אותה נהפוך לדיקטטורה?" 

- "אהההה אופסי צודק חחחחח לא יודע איך פספסתי את זה, אני כזה מעופף לפעמים חחחח, אני אתקן" 

גרסה הרבה יותר סבירה היא שכמו כל דבר בקואליציה הזאת, גם הרפורמה נכתבה על הדרך כחלטורה עלובה בלי שום רעיון מסדר או התעמקות של גורמי מקצוע. 

או שבכל מו”מ יש עמדות פתיחה ומסיימים עם פשרות. מי היה מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 38 דקות, Renaultrap כתב:

כלומר, בגלל עלבונות אישיים מפקירים את המדינה לחרדים, משיחיסטים ותומכי חמאס?

אציין שאני מסכים שבדיעבד ההתעקשות לא לשבת עם נתניהו הייתה טעות, אבל כולם חכמים בדיעבד. בזמן אמת ההחלטה לא לשבת עם אדם שמידר את שר הבטחון ושר החוץ מהסכמי אברהם, ונמנע מלהעביר תקציב מדינה כדי לסכל רוטציה שהוא מראש הסכים לה, הייתה כנראה הגיונית. 

לפני 1 דקה, Renaultrap כתב:

או שבכל מו”מ יש עמדות פתיחה ומסיימים עם פשרות. מי היה מאמין.

אם עמדת הפתיחה שלך במו"מ היא דה פקטו חיסול הפרדת הרשויות, יש מצב שטובת המדינה היא לא נגד עיניך. רק אומר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

- "הנה הרפורמה המשפטית שאני עובד עליה כבר 20 שנה שרוב העם הצביע בעדה בבחירות" 

- "אממ אוקי אבל נראה שאם נממש אותה נהפוך לדיקטטורה?" 

- "אהההה אופסי צודק חחחחח לא יודע איך פספסתי את זה, אני כזה מעופף לפעמים חחחח, אני אתקן" 

גרסה הרבה יותר סבירה היא שכמו כל דבר בקואליציה הזאת, גם הרפורמה נכתבה על הדרך כחלטורה עלובה בלי שום רעיון מסדר או התעמקות של גורמי מקצוע. 

איפה היו גורמי המקצוע פה?

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001377273

איפה האחריות של האופוזיציה שמתקוממת על העברת חוק נבזי שהיא עצמה דחפה? איפה היה הרעיון המסדר פה? 

זה בדיוק אותה הטענה שצריך רפורמה אבל ״לא כזו״. הכל זריית חול בעיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Renaultrap כתב:

יריב לוין מעולם

image.png.26954aaee1bd7671bbd8632329789628.png

image.png.7ff65ab63030e9e26bf5c52a0aba632e.png

image.png.ebd1a538dfcc2f1dcc94e3e7200c1a86.png

איך אומרים?

image.png.a7ebc2735bde19d4810088e4180f6d2a.png

• אהבתי 6
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, MiniMiz3r כתב:

אציין שאני מסכים שבדיעבד ההתעקשות לא לשבת עם נתניהו הייתה טעות, אבל כולם חכמים בדיעבד. בזמן אמת ההחלטה לא לשבת עם אדם שמידר את שר הבטחון ושר החוץ מהסכמי אברהם, ונמנע מלהעביר תקציב מדינה כדי לסכל רוטציה שהוא מראש הסכים לה, הייתה כנראה הגיונית. 

אם עמדת הפתיחה שלך במו"מ היא דה פקטו חיסול הפרדת הרשויות, יש מצב שטובת המדינה היא לא נגד עיניך. רק אומר. 

מהזווית שלי, שבה שרי משפטים מחוסלים על ידי הפרקליטות, הפרדת הרשויות היא פייק. הסיכול של רות גביזון כי ״יש לה אג׳נדה״ מפחיד. דחיית העתירה של זהבה גלאון על איחוד משפחות על חודו של קול היא איום אסטרטגי

לפני 6 דקות, Gosser1860 כתב:

image.png.26954aaee1bd7671bbd8632329789628.png

image.png.7ff65ab63030e9e26bf5c52a0aba632e.png

image.png.ebd1a538dfcc2f1dcc94e3e7200c1a86.png

איך אומרים?

image.png.a7ebc2735bde19d4810088e4180f6d2a.png

רביב דרוקר ועופר שלח בימים יפים יותר. מעדיף עשרת מונים עבריינים בהרצליה מאשר במשרד היועמ”ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Renaultrap כתב:

מהזווית שלי, שבה שרי משפטים מחוסלים על ידי הפרקליטות, הפרדת הרשויות היא פייק. הסיכול של רות גביזון כי ״יש לה אג׳נדה״ מפחיד. דחיית העתירה של זהבה גלאון על איחוד משפחות על חודו של קול היא איום אסטרטגי

קצת מצחיק לכתוב "שרי המשפטים מחוסלים על ידי הפרקליטות" בדיון על יריב לוין, שר משפטים שגרם נזק מירבי למערכת המשפט ולמרות זאת הפרקליטות לא ניסתה לחסל אותו?

אגב, אני משוכנע שאם תפשפש בפרוטוקולים של הועדה לבחירת שופטים תמצא כנראה עשרות דוגמאות של וטו על מועמדים מכל גווני הקשת, משני צדי המתרס. 

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ברויטרב מסדווחים שלויד אוסטין העביר מסר לישראל שהוא מצפה שהיא תרגיע את ה"מתיחות" עם לבנון בכדי שלא נגיע למצב של מלחמהמ אזורית.

ועכשיו אני רק שאלה.

לאורך החודשים האחרונים יש כאן קבוצה של מגיבים (מכובדים ובהחלט אני נהנה להכיר את הזוית שלהם בנושאים השונים) שבעיניהם חוסר היוזמה המדינית של ישראל, שמונעת הקמת מדינה פלסטינית "אמיתית" היא המקור לכל הבעיות שלנו.

כי ביום שתהיה מדינה פלסטינית אמיתית נוכל להילחם בה כמדינה ללא כפפות, ובמקרה כזה העולם לא ישים לנו את הברקס החביב עליו.

אז הנה יש לנו דוגמה בלייב- לבנון! מדינה ריבונית ללא שום קשר עקיף או ישיר אלינו. אנו מותקפים כבר 8 חודשים עם פינוי מאסיבי של אוכלוסיה אזרחית.

ומבחינת העולם המערבי לא רק שאין לנו אישור לתקוף את הלבנונים המסכנים, אלא אפילו אישור לתקוף בצורה רצינית את חיזבאללה אין לנו.

זה לא גורם לכם לשנות קצת את דעתכם?

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לגייס את החרדים אבל לפחות הורידו את הגיל ל21.

ככה שעכשיו בשנים הקרובות נראה יותר חרדים בשוק העבודה, לפחות ככה אני מקווה.

המספרים של הגיוסים לא מרשימים והם הלכו על נוסחה שתאמה ל6.10

מבחינתי זה הישג אבל נחיה ונראה.

מה שמעניין אותי זה כמה בתכלס חרדים ברי גיוס יש כבר עכשיו, מתוך הפול הזה צריך לקחת כבר עכשיו לגיוס אנשים.

האם יש שחרור של כל אלה שעברו את גיל 21 משוחררים כעת. הרי החוק לא מתייחס אחורנית.

והאם כשתבוא העת לחסום יציאת גסרים מגיל 18 עד 60, האם הם יוגבלו גם או שמה הם יוחרגו מהחוק הזה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, MiniMiz3r כתב:

חזרנו לוואטאבאוטיזם? 

איזו מנטרה נפסדת. שוב ושוב נדרשים לה כשהסטנדרטים הכפולים זועקים לשמיים. כאן אלה לא רק סטנדרטים כפולים אלא מצד אחד פוליטיקאי שצריך לנווט במימי הפוליטיקה המטונפים לעומת מנגנון חיסול שפועל מתוך מערכת החוק והאכיפה כדי לצבור כוח שיגבר על רצון הבוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

ברור ששולטים. (...) ברור גם למה.

זה לא מה שעלה, מילולית, מדבריך לפני כן. זו הסיבה שגם ציטטתי.

אם הדיון אינו על האם ישנה שליטה (מזכיר לך שיש רבים בישראל שסבורים שזה בכלל לא המצב), אלא על האם לגיטימי לשלוט בהם לנצח (״פתרון אופטימלי״), אז אחלה - זה דיון סביר ואני מבין לגמרי את הדעה שהכי נכון להמשיך לשלוט בהם לנצח ולקוות שלאף אחד לא יימאס, פשוט לא מסכים עם התזה הזו ולדעתי העולם די מראה שהיא לא מחזיקה מים.

לפני שעתיים, falou כתב:
לפני 7 שעות, oryo כתב:

המצב בו לפלסטינים יש ריבונות פרופר והם נאבקים לא עבור התחלת ריבונות אלא הרחבת ריבונות לשטחים נוספים, זה מצב שונה ממה שקורה היום, ולשיטתי זו סיטואציה יותר חיובית עבור הצד הישראלי (מלחמה בין מדינות לעומת מלחמה בין שליט ונשלט).

לא הבנתי.

אני חושב ש, אסטרטגית, זה נכון יותר עבור ישראל להתמודד מול הפלסטינים כישות ריבונית עצמאית, מאשר כישות ריבונית-בחעאווה תחת שלטון צבאי ישראלי. אותו כנ״ל ללבנון, סוריה, וכל מדינה אחרת. האפיסות של ישראל כרגע מול לבנון הוא סופר-מטריד, וזה לא ״מוכיח״ שאי אפשר להיות בגבול עם מדינה ערבית עויינת אלא בעיקר שממשלת ישראל הנוכחית ה״ימין ימין מלא מלא חזק חזק״ הם חבורה של אפסים שהובילו את המדינה למצב חסר תקדים מבחינת העולב, אבל אל להם לחשוש - ניתן לראות כאן את הסנגורים עובדים היטב, דיסוננס קוגניטיבי זה הרבה יותר חזק מבתים שרופים במטולה.

בכ״א אם/כש ישראל תתעורר ותעשה ללבנון את מה שהיא אמורה לעשות בהינתן מה שקורה בצפון כעת, אולי נזכר מהן ההשלכות. יש כ״כ הרבה שיטסטורם בישראל כרגע שאנחנו לא מגיעים אפילו לדיון על ״WTF IS GOING ON״ שצפון ישראל הפך לשטח אש.

כמו כן לדעתי זה בכלל לא מעניין הדעה שלי או שלך, ישראל שולטת בפלסטינים כי העולם נותן לה, והעולם נותן לה כי ארה״ב נותנת לה. ממשלת ישראל מתנהלת כמו חבורה של אימבסילים ושורפת את בעלת הברית שלה, כמו הבחור ההוא שהגיב כאן על המלפפון שיראה לגנן איך עושים את זה, ו״ביום שאחרי״ זה יהיה מאוד לא נעים כשיזכירו למוקיונים בכנסת מאיפה משתין הדג. השאלה המרכזית היא מי יחזיק יותר זמן, שלטונו של ביבי או הברית עם ארה״ב, וכולי תקווה שהאחרון תנצח. 

כאמור, שלח התייחס לזה באריכות בפודקאסט שקישרתי.

לפני שעתיים, falou כתב:

במחילה, לא הבנתי מה הצעת.

דעתי על הסכסוך היא ש

א. ישראל צריכה לשווק כלפי חוץ שהיא מאוד מעוניינת לסייע לפלסטינים להגיע למדינה, זה לא יקרה בן לילה (ולא שניים) אבל זו המטרה של ישראל. ישראל לא תעשה את זה בכל מחיר, אם נניח הפלסטינים רוצים זכות שיבה לכל ישראל אז lol no, ושווה להזכיר מעל כל במה שאנחנו מתים שתהיה להם מדינה עצמאית, ואפילו נעזור להם עם ההקמה, בגבולות ההגיון.

ב. סיכויים סבירים ש(א) לא יעבור כי הפלסטינים מטומטמים מדי ויחבלו בזה בעצמם (רק שזה מאיין את כל הטיעון של ״אנחנו כבושים״), אבל נניח וזה כן רוקם עור וגידים, צריך לבצע את זה בצורה אחראית ובעיקר רוורסבילית. אם זה באמת מעניין אותך אז כאן יש קירוב הכי טוב לדעה שלי. אמ;לק? אי אפשר לתת להם מדינה בדקה, צריך לבנות אמון, צריך לעשות את זה בצורה מדורגת עם דלתות מסתובבות. 

ג. אם איכשהו (א) ו(ב) עברו, שזה נס בפני עצמו, אז יופי יש למפגרים האלו מדינה. מתוקף (ב) אמורים להגיע לנק׳ הזו מעמדה סבירה, אבל כמובן שתמיד אפשר לגלות שהפלסטינים רק העמידו פנים במשך כל שנות הבניה בשביל להתאבד כשזה הסתיים - ואם מגיעים לנק׳ הזו אז ישראל תתמודד עם המדינה הזו כמו שהיא מתמודדת עם שאר המדינות: בהצלחה. ישראל ובעלות הברית שלה חזקות הרבה יותר מהפלסטינים ובעלות הברית שלהם, ואם העם פח הזה הצליח לבנות לעצמו משהו בשנים של (ב) רק בשביל לאבד הכל - שיאבדו הכל.

אז אתה תטען ששלב (ג) אומר שהם יכולים לחסל את קיומה של ישראל כי יש להם נשקים או משהו, ואני אטען שאם בשלב (ג) הם יעשו את הדברים האלו הם בעיקר יחסלו את עצמם, בנוהל. 

אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לנק׳ בה מדלגים על א׳ וב׳ וישר קופצים לג׳, ולהתחיל בג׳ במקום לעשות את מה שאני מציע נשמע לי כ״כ יותר גרוע, אבל ההיבריס הישראלי לא מאפשר לנו לראות שני צעדים קדימה וכך יוצא שאתה כותב ש״הפתרון האופטימלי זה לשלוט בהם לנצח״ מבלי להבין שאין שום דרך לשווק את הנרטיב הזה כלפי חוץ ועדיין להיות הצד הצודק. אתה יכול לשלוט בהם כל עוד אתה עובד על (א), אם לא אתה בסה״כ סתם עוד קלגס עם סיבות, לכל כובש בהיסטוריה היו סיבות, וגם סינוואר הולך לישון בלילה במחשבה שהוא הצד הטוב במשוואה בזמן שההישג הכי גדול שלו זה עשרות אלפי פלסטינים הרוגים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אני חושב שהמנהרות בעזה והיכולות של חמאס, כפי שהודגמו ב-7 באוקטובר, מוכיחים שאתה טועה. לא יודע איפה היית בשטחים, אבל אפשר לירוק משם על כל נקודה במישור החוף, ובהתחשב בעלות הנמוכה של כלי תקיפה מדוייקים כיום, אי אפשר לטעון את מה שאתה טוען.

.כמובן שאפשר לטעון, וכמובן שאפשר לא להסכים. אם וכש לפלסטינים יהיה מה להפסיד, והם יבחרו להפסיד אותו, אז על השיט שיעשו נייצר שטח אש חדש והפעם בשאיפה נעשה למדינה הפלסטינית הצעירה את מה שלא השכלנו לעשות ב48. צה״ל יותר חזק, הוא יישאר יותר חזק, ואם בתור מדינה ריבונית הם בוחרים לנסות להשתלט/לתקוף מדינה ריבונית חזקה יותר בכמה סדרי גודל, אז התוצאה אמורה להיות ידועה מראש.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

צריך לגייס את החרדים אבל לפחות הורידו את הגיל ל21.

ככה שעכשיו בשנים הקרובות נראה יותר חרדים בשוק העבודה, לפחות ככה אני מקווה.

המספרים של הגיוסים לא מרשימים והם הלכו על נוסחה שתאמה ל6.10

מבחינתי זה הישג אבל נחיה ונראה.

מה שמעניין אותי זה כמה בתכלס חרדים ברי גיוס יש כבר עכשיו, מתוך הפול הזה צריך לקחת כבר עכשיו לגיוס אנשים.

האם יש שחרור של כל אלה שעברו את גיל 21 משוחררים כעת. הרי החוק לא מתייחס אחורנית.

והאם כשתבוא העת לחסום יציאת גסרים מגיל 18 עד 60, האם הם יוגבלו גם או שמה הם יוחרגו מהחוק הזה.

החוק הזה לא הספיק אז ולא מספיק היום. אם לימוד תורה נותן פטור אז שיהיה כך גם בלימוד פיזיקה. זה לא פחות חשוב. זה גם לא מטפל בערבים. חוק שירות לאומי לכולם זה הפתרון הצודק היחיד. הבעיה היא שאי אפשר לגייס בכוח, והפתרון לה הוא מאזן לפיו מי שלא מתגייס לא יקבל קצבאות. לא בט״ל, לא השתתפות בלימודים ולא בטיח. 

לפני 1 דקה, oryo כתב:

אם וכש לפלסטינים יהיה מה להפסיד, והם יבחרו להפסיד אותו, אז על השיט שיעשו נייצר שטח אש חדש והפעם בשאיפה נעשה למדינה הפלסטינית הצעירה את מה שלא השכלנו לעשות ב48. צה״ל יותר חזק, הוא יישאר יותר חזק, ואם בתור מדינה ריבונית הם בוחרים לנסות להשתלט/לתקוף מדינה ריבונית חזקה יותר בכמה סדרי גודל, אז התוצאה אמורה להיות ידועה מראש.

פספסת את ההתנתקות? אלה היו בדיוק ההבטחות אז, והעולם היה איתנו לרבע שעה. גם באוסלו שריד וביילין שיווקו את המיזם עם איומים כאלה

לפני 50 דקות, MiniMiz3r כתב:

קצת מצחיק לכתוב "שרי המשפטים מחוסלים על ידי הפרקליטות" בדיון על יריב לוין, שר משפטים שגרם נזק מירבי למערכת המשפט ולמרות זאת הפרקליטות לא ניסתה לחסל אותו?

אגב, אני משוכנע שאם תפשפש בפרוטוקולים של הועדה לבחירת שופטים תמצא כנראה עשרות דוגמאות של וטו על מועמדים מכל גווני הקשת, משני צדי המתרס. 

אתה מכיר את הרשימה של שרי משפטים שהמערכת תפרה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

אציין שאני מסכים שבדיעבד ההתעקשות לא לשבת עם נתניהו הייתה טעות, אבל כולם חכמים בדיעבד.

well, יאיר לפיד הציע לו לחבור אלי בתנאי ש.. אחרי השביעי לאוקטובר. אבל מישהו החליט שלא מתאים לו. גנץ כמובן נכנס מתחת לאלונקה כי חוץ מזה הוא לא יודע לעשות שום דבר. 

לפני 40 דקות, yd b-4 כתב:

אז הנה יש לנו דוגמה בלייב- לבנון!

מסכים וגם כתבתי על זה. 

"מול מדינה ריבונית" זה לא משנה כלום.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה גם גנץ יצא, כי הוא קצת פחות שוקיסט מבעבר. הסיבה שקיבלו את גנץ (והסיבה שהחלאה הסגול מחפש "שותפים" מהאופוזיציה) היא שכל עוד הכל מתנהל פחות או יותר על המסלול ושאפשר לרוץ להצטלם עם חטופים שהוחזרו, פשוט לא מקשיבים לשום דבר ש "השותף" אומר, אבל שיקרה איזשהו משבר רציני- מפילים את האשמה עליו.

לצערנו אין הרבה תחלופת פרצופים בפוליטיקה הישראלית, אבל האפקט ה "חיובי" של זה הוא שביבי כבר תקע לכולם את אותו תרגיל לפחות פעם אחת, ולא נשאר מישהו מטומטם מספיק ליפול באותו הפח שוב.

עכשיו אם מישהו יוכל למצוא בכל המכלול הזה שנקרא "הליכוד" עוד 3-4 עמודי שדרה יש מצב שנצא מהברוך הזה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Renaultrap כתב:

פספסת את ההתנתקות? אלה היו בדיוק ההבטחות אז, והעולם היה איתנו לרבע שעה

תראה, נכתבו על זה הררי מילים, כולל שלי - אז אם אני חוסך לעמוס קצת בייטים: לצאת מעזה ואז להטיל מצור ימי ואווירי ולהחליט עבור הפלסטינים מה לייבא ומי טס לחו״ל, זו לא ריבונות ולא נעליים. אם רוסיה היתה מחליטה שבגלל האינטרסים שלה אין יותר טיסות ויבוא/יצוא לישראל בלי אישור הקרמלין, לא היינו זורמים עם זה.

זה ממש סבבה לומר ״כן אבל יש לנו סיבות לעשות את זה״ (ומכאן להתכנס לתגובה עליה הגבת בעצמך), פשוט זה לא סבבה להעמיד פנים שאנחנו לא עדיין שולטים שם. ההתנתקות בוצעה הרבה יותר כמו (ג׳) מאשר כמו (א׳-ג׳).

כמו כן חירוף הנפש להכשיר את ביבי ולהעמיד פנים שאחרי שהוא ליטרלי דקר כל פאקינג בן אדם שעבד איתו, האנשים שלא מעוניינים לקבל ממנו סכין שוב הם-הם הבעיה, זה משהו תמוה בעיני. בעיקר כשאתה מעיד על עצמך שלא הצבעת בבחירות האחרונות - מה שגורם לי לתהות האם גם לך יש איזה דגלון אדום כזה או אחר. רל״ב זו לא ״כת״ - וההקבלות אליהם מזכירות לי את השטוחיסטים שמדברים עלינו ה״כדוריים״ כמו כת כאילו יש איזושהי הקבלה בין הקבוצות. לא לרצות את ביבי זו הכרה בכך שהאדם הזה, עובדתית, ישרוף כל אדם (כולל ימנים/ליכודניקים), שהוא בניגוד עניינים עם המדינה, ושאין לו שום אג׳נדה מעבר לשימור השלטון שלו.

לפני 4 דקות, Pika007 כתב:

לצערנו אין הרבה תחלופת פרצופים בפוליטיקה הישראלית, אבל האפקט ה "חיובי" של זה הוא שביבי כבר תקע לכולם את אותו תרגיל לפחות פעם אחת, ולא נשאר מישהו מטומטם מספיק ליפול באותו הפח שוב.

גנץ יפול גם בפעם השלישית, חכה לבחירות הבאות ותראה :) הלוואי שאמצא את ההודעה הזו כשזה יקרה, זו תהיה נחמה פורתא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...