Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Renaultrap כתב:

בל כשאתה מקטלג דעות שונות משלך כלא לגיטימיות אתה לא ליברל.

יש לך הגדרה משלך למושג ליברליזם? לא נורא. זו לא עבירה.

אני לא מקטלג דעות שונות משלי כלא לגיטימיות (כלומר בהחלט יש דעות לא לגיטימיות, אבל בוחן הלגיטימיות לא קשור לזה שהן שונות משלי). אני בהחלט מקטלג חלק מהדעות כלא מעניינות אותי, כי כבר שמעתי מהן מספיק והחיים שלי קצרים מכדי לשמוע אותן שוב.

לפני 8 דקות, Renaultrap כתב:

ההעדפה שלי לנתניהו כיום נובעת בראש ובראשונה מזה שאני סבור שהסכנה הכי גדולה למדינת ישראל היא הקמפיין המטורף,

זו למשל דיעה. אפילו לגיטמית.

רק שהיא לא ממש מעניינת אותי, כי היא משמשת בעיקר את כת הביביסטים (גם אם אתה טוען שאתה לא כזה).

לדעתי, ביבי הוא נזק שגורר את המדינה לתהומות שספק אם נצליח לצאת מהן, בעידוד של כת מעריצים או סתם ״לא ביביסטים״ כמוך.

לפני 2 דקות, Renaultrap כתב:

הסכם מדיני על ידי ממשלת מעבר שהוקמה בעזרת תומכי חמאס ומוסרת שטח לאויב? אין מחילה גם למי ששתל יועמ"שית פושעת וגילה באיחור שהוא היה באותה עגלה עם החמאסניקים, קפץ ממנה וגילה שהוא לא עובר את אחוז החסימה. מעניין איזה קוניוקטורה פוליטית תאפשר לאדם השפל הזה להמשיך ולחיות ע"ח הציבור בבחירות הבאות.

כפי שכתבתי, היות וזיהיתי את הזוהמה הזו לפני הסיבוב האחרון נמנעתי מלהצביע. אגב, אתה התנצלת כבר על תמיכתך בהסכם אוסלו ובהתנתקות? יש אלפי משפחות שמחכות להתנצלות

אז אתה לא ביביסט ולא מצביע, אבל רק באורח פלא ממחזר פה את כל הטענות השחוקות של מגל וריקלין. מרתק.

• אהבתי 4

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 דקות, Shmulik_Miata כתב:

נתחיל מזה שמישהו בכלל נהנה מהגז שמצאו לפני כמה שנים? כבר שנים שאני שומע על הוזלה במחירי החשמל, כבר שנים אני שומע על אנרגיה ירוקה. בתכל'ס? כלום.

ממשלת ביבי עבדה עלינו טוב טוב.

spacer.png

כמובן שביבי אשם גם בזה. היינו נהנים פחות אם היינו נכנעים לכת, שאז רצתה להשאיר את הגז בקרקעית הים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

יש לך הגדרה משלך למושג ליברליזם? לא נורא. זו לא עבירה.

אני לא מקטלג דעות שונות משלי כלא לגיטימיות (כלומר בהחלט יש דעות לא לגיטימיות, אבל בוחן הלגיטימיות לא קשור לזה שהן שונות משלי). אני בהחלט מקטלג חלק מהדעות כלא מעניינות אותי, כי כבר שמעתי מהן מספיק והחיים שלי קצרים מכדי לשמוע אותן שוב.

זו למשל דיעה. אפילו לגיטמית.

רק שהיא לא ממש מעניינת אותי, כי היא משמשת בעיקר את כת הביביסטים (גם אם אתה טוען שאתה לא כזה).

לדעתי, ביבי הוא נזק שגורר את המדינה לתהומות שספק אם נצליח לצאת מהן, בעידוד של כת מעריצים או סתם ״לא ביביסטים״ כמוך.

אז אתה לא ביביסט ולא מצביע, אבל רק באורח פלא ממחזר פה את כל הטענות השחוקות של מגל וריקלין. מרתק.

נראה שאתה יותר טולרנטי לשמיעה חוזרת של דעותיך, אבל לא של דעות אחרות. אולי יותר נוח לך להתמודד עם דעות זהות לשלך.

לא מבין למה אתה ממשיך להתמודד עם דעות שלא מעניינות אותך. שמורה לך הזכות להפסיק, אבל אתה מעדיף לרדד את הדיון למצהלות אלה שדעתם חשובה לך. כמו למשל אם הייתי מכנה אותך בן כספית

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Renaultrap כתב:

עבירה.

ביבי שקוע בזוהמה מוסרית עד צוואר כמו חבריו לפוליטיקה. אני לא מתעקש על ביבי (שוב, לא הצבעתי עבורו) אבל מתקשה להשתכנע להצביע לחלופות ריקות מאידיאולוגיה שלא מציעות שום יתרון על הקיים.

או זה טיעון ביביסטי מעולה לעילא ולעילא!

יש רק דבר אחד שסותר אותו...

גדעון סער.

אה רגע עכשיו תגיד שהוא ישב עם מנסור עבאס נכון?

אז בדיוק השבוע הוא פסל ישיבה עם רע"מ ואמר שלא כל דבר שעשית פעם צריך לחזור עליו בעתיד.

לא טובה לך האידיאולוגיה של סער?

אז תצביע יאיר גולן.

לא טוב גם גולן? 

הנה 2 אידיאולוגים. הפוכים בדעותיהם. שניהם לא טובים? עדיין עדיף ביבי.

אז תודה שאתה ביביסט וחלאס שחרר אותנו.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

טור דעה של פוליטיקאית בדימוס זה לא קיבל ולא כלום.

סוכל עקב טיוח הטרדות מיניות. זה לא רוח צהל וזה לא מה שמצופה ממפקד. זה היה מספיק כדי לעצור לו קידום הרבה קודם.

את הרפיסות מובילה הממשלה והעומד בראשה. הם היחידים שקובעים.

הלכתי לנאום של דיסקין כי באמת לא זכרתי מה הוא אמר. קודם כל כלשעבר וכאחד שלא נושא שום תפקיד ממלכתי זכותו להגיד מה שבא לו.

שים לב שהוא קורא להשהית התנדבות. באיזה משטר דמוקרטי ובאיזו קונסטלךציה להגיד לא מתאים לי להתנדב בשבילך זו קריאה פסולה?

אם אתה פוטר את זה כטור של פוליטיקאית בדימוס אז אשריך. אני מעדיף לקוות שזה בגלל שנמנעת מלפתוח טלויזיה בימים שהאירוע פורסם.

אם נוח לך עם זה שיובל דיסקין, ראש שב"כ בדימוס, קרא לראשי מערכת הבטחון לחשוד במבצעים שהממשלה יוזמת אז באמת שתהום בלתי עבירה פעורה בינינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו לקרוא להם לחשוד, מחובתם תמיד לחשוד גם בלי קריאתו וחובתם גם או לציית או תהתפטר.

ואת יחימוביץ מראש אני לא קורא.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פריג'י כתב:

או זה טיעון ביביסטי מעולה לעילא ולעילא!

יש רק דבר אחד שסותר אותו...

גדעון סער.

אה רגע עכשיו תגיד שהוא ישב עם מנסור עבאס נכון?

אז בדיוק השבוע הוא פסל ישיבה עם רע"מ ואמר שלא כל דבר שעשית פעם צריך לחזור עליו בעתיד.

לא טובה לך האידיאולוגיה של סער?

אז תצביע יאיר גולן.

לא טוב גם גולן? 

הנה 2 אידיאולוגים. הפוכים בדעותיהם. שניהם לא טובים? עדיין עדיף ביבי.

אז תודה שאתה ביביסט וחלאס שחרר אותנו.

שחרר אותנו? היית משוחרר עד עכשיו והופ הצטרפת לדיון בסערה. לא לכתוב פה כי אני לא מסכים איתך?

הקריטריון הראשון שלי בבואי להצביע לכנסת הוא מי לא יישב עם המפלגות הערביות אויבות ישראל בקואליציה. עצם זה שביבי העלה זאת על דעתו פסל אותו בעיני ולכן לא הצבעתי. לא הצבעתי ולא אצביע למי שישב עם הסניף המקומי של האחים המוסלמים בקואליציה, גם אם הפוליטיקאי שבו התנצל.

אהבתי שקראת ליאיר גולן אידיאולוג. עלוב הנפש שרצח ערבים במלחמת לבנון הגיע לנקות את מצפונו על ידי השוואת הימין הישראלי לנאצים, בעודו במדים. במציאות ההזויה שלנו הוא הגיע לראשות מפלגת העבודה.

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

זכותו לקרוא להם לחשוד, מחובתם תמיד לחשוד גם בלי קריאתו וחובתם גם או לציית או תהתפטר.

ואת יחימוביץ מראש אני לא קורא.

זכותו החוקית לומר זאת. אחריותו הלאומית, למרות שנאתו הפוליטית, לא לדרדר את השיח למקום בו הצבא יהפוך למיליציה.

מסכים לגמרי עם הנקודה שהעלית לגבי ציות או התפטרות. לכן אני לא מנקה אף רמטכ"ל או קצין בכיר מאז ההתנתקות מהאחריות למה שקרה בעוטף. כולם ידעו ושתקו ורובם יודעים עכשיו להעביר ביקורת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Renaultrap כתב:

25 מנדטים של חרדים? גיירת את הערבים או שהחזרת בתשובה את ליברמן? אתה חושב שהערבים מצביעים למה שטוב למדינה? לאיזה? זה מנע ממך לתמוך ב"ממשלת השינוי" שנשענה על תומכי חמאס? התנגת לדף החלק שגנץ רצה להעביר לחרדים למילוי?

הייתי עוזר להעלות את ביבי לספינה לאי השדים אם היית מצביע לי על אלטרנטיבה שאינה נגועה בזוהמה הלא מוסרית שעלתה על גדותיה בפוליטיקה שלנו. 

1. כן, טעיתי בספירה. 18 חרדים פרופר ועוד כמה חרדלים.

2. בוודאי, זו בעיה שיש גם אצל ערבים. לא חושב שזה סותר את הטענה שלי.

3. לא יודע. כפי שאתה מבין, אני שמאלני. לא רואה משהו לא מוסרי בבנט גם אם אני לא מסכים עם הדיעןת שלו. לא יודע גם מה הנזק הגדול שעשה לכם עם זה ששיתף ערבים בקואליציה. אני לא רואה משהו לא מוסרי בגולן או זהבה גלאון. וגם לא ביאיר לפיד, למרות שאני עדיין חושב שהוא טיפש

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

1. כן, טעיתי בספירה. 18 חרדים פרופר ועוד כמה חרדלים.

2. בוודאי, זו בעיה שיש גם אצל ערבים. לא חושב שזה סותר את הטענה שלי.

3. לא יודע. כפי שאתה מבין, אני שמאלני. לא רואה משהו לא מוסרי בבנט גם אם אני לא מסכים עם הדיעןת שלו. לא יודע גם מה הנזק הגדול שעשה לכם עם זה ששיתף ערבים בקואליציה. אני לא רואה משהו לא מוסרי בגולן או זהבה גלאון. וגם לא ביאיר לפיד, למרות שאני עדיין חושב שהוא טיפש

החברה החרדית היא אתגר עצום של מדינת ישראל. מה שהיה לא יכול עוד להיות. מעדיף אותם בקואליציה מאשר את תומכי חמאס או מעריצי ערפאת. היות ואף אלטרנטיבה שלטונית לליכוד לא מציעה תסריט שלא כולל אחד מאלה בגוש אני לא מקבל את טיעון החרדים ככזה שיגרום לי "לעבור קבוצה". זו זריית חול בעיניים.

לדעתי, הערבים בעיה חמורה שבעתיים מהחרדים. אנסח זאת כך, בשומר חומות הייתי מרגיש יותר בטוח בבני ברק או מודיעין עילית מאשר בעכו או רמלה.

לא, לא הבנתי שאתה שמאלני. עם כל הדאחקות על סמולנים, לצערי אני מתקשה למצוא שאריות אידיאולוגיה בשיח הפוליטי בישראל. בנט הבטיח למצביעיו שלא יישב עם לפיד ומכר אותם. אתה לא מוצא בו פגם מוסרי, אבל אם היה עומד בראש ממשלת ימין מזכ"ל מועצת יש"ע היית יוצא נגד הממשלה המשיחית.

יאיר גולן, במדי סגן רמטכ"ל השווה את הימין הישראלי לנאצים בטקס ממלכתי לציון יום השואה. האיש הזה היה צריך להיות מודח מצה"ל עם ירידתו מהפודיום. אין לי בעיה עם דעות שמאלניות וגם לא עם תיעוב של ביבי. לא יכול להבין את הלגיטימציה לקריאה לסרבנות מראש מפלגת העבודה המפוארת.

זהבה גלאון אדם מסוכן (לשעבר). בג"צ איחוד משפחות איים על הבסיס לקיומנו כאן. הרבה לפני הרפורמה המשפטית היה ברור שהממסד המשפטי עלול להוריד אותנו שאולה כשהעתירה נדחתה על חודו של קול, בסוגיה שיש עליה הסכמה מלאה בקרב החברה היהודית מחוץ לכתלי ביהמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Renaultrap כתב:

הקריטריון הראשון שלי בבואי להצביע לכנסת הוא מי לא יישב עם המפלגות הערביות אויבות ישראל בקואליציה

ולהצביע למישהו שיושב עם החרדים זה כן בסדר?
בוא נשווה מי עשה יותר נזק למדינה בשנים האחרונות, ערבים או חרדים.
מעניין גם לבדוק מי שילם יותר מיסים.
אני יודע בוודאות שיש הרבה יותר אחים ורופאים ערבים בבתי חולים מאשר חרדים, אז ההימור שלי שהערבים תרמו יותר, גם אם זו בדרך עקיפה ולא בדרך ישירה.

אני לא חושב שאם תהיה מפלגה ערבית בקואליציה זה דבר רע בתנאי שהיא לא מאיימת על הקואליציה אם היא תבצע מהלכים בטחוניים.
יאמר לזכותו של מנסור עבאס שבזמן שהוא היה בממשלה לא עניין אותו המבצע הקטן שעשו בעזה, למרות שהוא יכל להפיל את הממשלה אם רק היה רוצה.

להצביע לאנשים מושחתים, להצביע לאנשים שלא באים לעבוד בשבילנו אלה רק לסגור דילים פוליטיים וגו'בים לקבלני קולות ועבריינים, להצביע לאנשים שרק נאחזים בכיסא גרוע בהרבה ממשלה שיש בה מפלגה ערבית שלא יכולה להשפיע על שום דבר.

לפני 2 דקות, Renaultrap כתב:

היות ואף אלטרנטיבה שלטונית לליכוד לא מציעה תסריט שלא כולל אחד מאלה בגוש

אתה טועה לפי הסקרים. לפי הסקרים אפשר להקים יופי של ממשלה בלי אלה ובלי אלה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

יאמר לזכותו של מנסור עבאס שבזמן שהוא היה בממשלה לא עניין אותו המבצע הקטן שעשו בעזה, למרות שהוא יכל להפיל את הממשלה אם רק היה רוצה.

הכנסת התפזרה ב 30.6.22

המבצע הקטן היה ב 5.8.22 

לא יכל כלום. חסר משמעות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Renaultrap כתב:

יאיר גולן, במדי סגן רמטכ"ל השווה את הימין הישראלי לנאצים

תראה אתה כותב כאן במשך עמודים שלמים שמנסור עבאס "תומך חמאס" בזמן שהוא, כמו כל אדם שפוי, קורא לפעולות שלהם "מעשה לא אנושי ולא ניתן להצדקה". 

אז אולי שווה לפתח טולרנטיות לאדם שאומר שהוא מזהה תהליכים בחברה הישראלית, תהליכים שלצער/שמחתך אכן מתרחשים בפועל בעת ולאחר הנאום המעצבן שלו. גם אם הוא טועה, לשיטתך, אתה בעצמך עושה דברים די דומים לביקורת 🤷

אין בי חיבה יתרה (או בכלל) לאף פוליטיקאי בישראל, בטח לא לעבאס, אבל בשורה התחתונה יש רק פוליטיקאי אחד שנמצא פה במשך עשורים ועושה עבודת קודש בריסוק המערכות השלטוניות, צבאיות, כלכליות. הוא מצליח להפוך מתנחלים דתיים ל"סמולנים"/פושעים/בוגדים והמעריצים / תומכים שלו לא קולטים את האבסורד.

מה ששוב מחזיר אותי לציטוט האלמותי "רק כשהם יאהבו את הילדים שלהם יותר משישנאו את מתנגדיו של ביבי יהיה אפשר להתחיל לבנות פה מדינה" 😊

כל הסיטואציה בישראל מבהירה שבשורה התחתונה אין סיגנל בעולם שישנה דפוסי הצבעה ואינדוקטרינציה, גם כיום אחרי אוקטובר הצפון האשראי השחיתות והדרך הסלולה להפיכה משטרית - הפתרון הוא stay calm and vote bibi 

What can possibly go wrong? 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Renaultrap כתב:

ההעדפה שלי לנתניהו כיום נובעת בראש ובראשונה מזה שאני סבור שהסכנה הכי גדולה למדינת ישראל היא הקמפיין המטורף, ארוך השנים להחליף את השלטון שלא באמצעות הקלפי. באופן פרדוקסלי, הליכתו של ביבי אחרי בחירות או מסיבות טבעיות תסיים את מחול השדים הזה, אבל אם המהלך האנטי דמוקרטי של סילוקו באמצעים אחרים ייצלח זה יהיה כתם על הדמוקרטיה הישראלית לא פחות מרצח רבין.

הפלת הממשלה באמצעים דמוקרטים היא לא סכנה. 

יש הרבה סכנות גדולות במדינה אבל ביבי לא טרח ולא רצה להתעסק איתם. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Renaultrap כתב:

החברה החרדית היא אתגר עצום של מדינת ישראל. מה שהיה לא יכול עוד להיות. מעדיף אותם בקואליציה מאשר את תומכי חמאס או מעריצי ערפאת. היות ואף אלטרנטיבה שלטונית לליכוד לא מציעה תסריט שלא כולל אחד מאלה בגוש אני לא מקבל את טיעון החרדים ככזה שיגרום לי "לעבור קבוצה". זו זריית חול בעיניים.

לא הצעתי לך את זה. לא הצעתי לך לעבור קבוצה בכלל. התייחסתי לזה שהדמוקרטיה הישראלית יכולה להיות קייס סטאדי שמראה את מגבלות השיטה, מראה איך אנשים לפעמים בוחרים גם במודע לחלוטין מה שדופק אותם, מראה את גבולות הגזרה של הלאומיות היהודית ועוד כל מיני. וחרדים בסך הכל חלק מההסבר לכל זה. 

לפני 23 דקות, Renaultrap כתב:

לא, לא הבנתי שאתה שמאלני. עם כל הדאחקות על סמולנים, לצערי אני מתקשה למצוא שאריות אידיאולוגיה בשיח הפוליטי בישראל. בנט הבטיח למצביעיו שלא יישב עם לפיד ומכר אותם. אתה לא מוצא בו פגם מוסרי, אבל אם היה עומד בראש ממשלת ימין מזכ"ל מועצת יש"ע היית יוצא נגד הממשלה המשיחית.

אני מבין את האכזבה הימנית מבנט, אבל בעייני היא קצת סתמית. לא הבנתי את הטענה על מזכל מועצת ישע. בוודאי שהייתי נגד ממשלה כזו. למזלו של מזכל מועצת ישע, הוא מקבל מהמדינה די מה שבא לו גם בלי להזדקק לתפקיד הזה. אגב, הזכרת לי עכשיו שהליכודניקים יצאו נגד איזה מישהו שהיה מזכל מועצת ישע, ברח לי השם, כי העז לבקר את המלך.

לפני 26 דקות, Renaultrap כתב:

יאיר גולן, במדי סגן רמטכ"ל השווה את הימין הישראלי לנאצים בטקס ממלכתי לציון יום השואה. האיש הזה היה צריך להיות מודח מצה"ל עם ירידתו מהפודיום. אין לי בעיה עם דעות שמאלניות וגם לא עם תיעוב של ביבי. לא יכול להבין את הלגיטימציה לקריאה לסרבנות מראש מפלגת העבודה המפוארת.

הוא השווה חלק מהימין. לא חושב שזה לא לגיטימי. זה שאנשים אולי לא מודעים למה ואיך הדעות שלהם נשמעות, זו בעיה בפני עצמה.

האמת שלא ככ הקשבתי על מה הוא דיבר בימים האחרונים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוגה מתודית מסיסמאות פוליטיות וזמן סיפור(עדות) מסוף השבוע. 

חבר קרוב הוא סטראטאפיסט מצליח, בוגר יחידת מודיעין כלשהי שעשה כמה אקזיטים. כמו אחרים כאן מעבר לאוקיינוס, מוצא את עצמו באוקטובר בחרדות לישראל ורק רוצה לעזור. 

הוא והשותף שמים את הסטארטאפ בצד, ובמשך שבועות בונים מערכות רכש לצהל ומערכת הביטחון. מה שקרה כאן באוקטובר זה שאנשים רבים גייסו כספים וניסו להעביר ציוד לישראל, שבתורה גילתה שיש חוסרים אדירים בציוד ונדלג כרגע מעל כל עניין האנשים שגנבו ציוד חדש מהימ"חים והחליפו בזבל שמסכן את הלוחמים בשטח, בוגדים ארורים. 

בכ"א, היות ומערכת הביטחון מתנהלת כמו, ובכן, מערכת הביטחון - יש בלאגן אטומי. אני זוכר את זה בעצמי כי גייסנו פה כספים אבל לא היה צינור מקובל או מערכת מוסדרת, אלא מלא התארגנויות בודדות. אז החבר והשותף השתמשו בכישורים שלהם ובנו מפלצת די רצינית (בהתנדבות) שהתחילה לשנע המון כספים וציוד. מדובר באנשים שבתקופה ההיא חיים מהחסכונות שלהם בלבד, ששמו את כל התעסוקה בצד ועבדו פול טיים על סיוע למדינה. 

כשזה הגיע לסכומים של מאות מליוני דולרים, מישהו התעורר שם למעלה. אז זימנו אותם לעיר גדולה בארה"ב - שם הם נפגשו עם שרה כלשהי ממפלגת השלטון. השרה בירכה אותם על ההצלחה, והציגה אותם לשני אנשי עסקים יהודים מקורבים לשלטון - אחד מהם במקרה מארח באחד מנכסיו ילד ז' מסוים לא חשוב שמות - ואמרה להם שהם ינהלו את הפרויקט מכאן. 

לא חודש, לא שבוע - *יום* אחרי הפגישה - החבר מספר שכל הרכש עבר מספקים א' ב' לספקים ז' ח', והעלות הכפילה-שילשה את עצמה. אותו ציוד בדיוק, אותן כמויות, אבל ספק אחר ו-2-3x במחיר.

יום. 

אנחנו מדברים על בערך חודש/וחצי ממגה הפיגוע הגדול בישראל, ומה שיש לשרה ועסקניה בראש זה כיצד לעשות רווח מאנשים שמגייסים תרומות ע"מ לעזור לצה"ל. 

החבר השותף ועוד כמה אנשים שהיו מעורבים בפיתוח עזבו את הפרויקט וחזרו לעסוק בשלהם באותו סוף שבוע, לא היו מוכנים להיות הפועלים של אנשי השחיתות. בטח יש כאן כמה בפורום שהיו מקטלגים אותם כ"סרבנים סמולנים בוגדנים" 😅🤦

אז הסמולנים הבוגדניים מילאו את הפונקציה, והימנים הציוניים יכולים עכשיו לעשות ממנה ארגזים. או אם השיוך הפוליטי מכעיס, אז אפשר לומר שהסטארטאפיסטים הנאיביים מילאו את הפונקציה, והעסקנים והפוליטיקאים יכולים להרוויח על הגב של צה"ל ואוהבי ישראל בארה"ב. 

איכס?

איכס.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2
  • מבאס 4

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאוריה שלי והיא רק תאוריה שאין לי שום דרך להוכיח שמעטפות דולרים לא רק עברו מקטאר לחמאס אלה לעוד כמה גורמים.

אומרים שהמערך עשה קומבינות וניהל רשימות, אז המערך אולי עשה קומבינות וניהל רשימות וחילק ג'ובים אבל לפחות הוא בנה מדינה.
מה עשה הליכוד? רק שדד והרס.
עלה התאנה של הליכוד בגין, שעשה שלום עם מצרים וגם זה בקושי רב, גם הוא די הרס פה הכל. החריב את הכלכלה ולמזלו המערך ופרס הצילו אותו. במקום לצאת מלבנון כמשחרר בנה שם מיליציות שיעיות. הסית ושיסע את החברה פה "הקיבוצניקים המיליונרים עם בריכות השחייה", אמר על קיבוץ מנרה והקיבוצים, מה אני אגיד לכם מנרה, גן עדן לחיות בו כמעט כמו מיאמי.

הליכוד לא עשה דבר לטובת המדינה, רק שדד, גנב, הרס, השחית.
פשוט אסון של מפלגה ותנועה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...