Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, MadCat_LE כתב:

*כרגע*?

רפיח וציר פילדלפי, בכפוף למה שהדוד סאם אישר. המטרה תיהיה כנראה כיתור הגבולות על מנת למנוע מחמאס להתעצם (במחיר משמעותי), בנוסף רצועת ביטחון בגבול עם ישראל.

אבל אנחנו כבר תקופה לא במלחמה מלא-מלא (בשונה מסוף שנה שעברה), את זה שומרים לצפון 🫠

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

בעופרת יצוקה לא היינו בעזה.

עופרת יצוקה לא הייתה בעצימות שמתקרבת למלחמה של היום. נקודת הפתיחה של עופרת יצוקה לא הייתה הפסקת אש עם ערבויות וזמן קצר אחרי שהרגנו 30,000 עזתים, אחרי שהורידו לנו את דירוג האשראי, אחרי הפגנות ענק בכל הקמפוסים ברחבי המערב בתמיכה לפלסטינים, עזה שבורה לחתיכות עם מיליון וחצי עקורים, ואחרי שתבעו אותנו כמדינה וגם ואת מנהיגינו (ולא משנה כמה אתה שונא אותם, זה מה שהם) בהאג.

במציאות של היום אחרי סיום המלחמה מקסימום יהיה אשראי להפציץ דיונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופרת יצוקה היתה בעצימות אחרת כי דאגו שהאויב יהיה בעוצמה אחרת.

הרגנו והרסנו לא מעט שם גם אז. תתנהל נכון ותוכל לעשות הרבה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

עופרת יצוקה היתה בעצימות אחרת כי דאגו שהאויב יהיה בעוצמה אחרת.

לא נכון בעליל. האויב היה בעוצמה אחרת כי היו לו 3 שנים לבנות את הכוח שלו, לא 20. ואפילו אז כשזה היה עדיין easy mode, כשטיל לאשקלון היה נחשב לחדשות מרעישות, אפילו אז אולמרט לא סיים את העבודה.

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

הרגנו והרסנו לא מעט שם גם אז. תתנהל נכון ותוכל לעשות הרבה.

הרסנו כל כך הרבה ש-4 שנים אחרי זה היה עוד סבב, מבצע עמוד ענן. ממש הרסנו, מצחיק אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה לא אמור להתייחס לזה כעוד סבב. זאת אותה מלחמה.

שיהיה רשום בספרי ההיסטוריה "מלחמת חרבות ברזל - 7.10.2023 - 74.18.2045". אין סוף.  

שולטים על רפיח, מוודאים שאין כניסת אמצעי לחימה, וממשיכים לצוד את מי שבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעופרת יצוקה סיפרנו לעצמנו סיפורים, כמו כל המבצעים אחרי.
אתה רוצה לחסל אוייב תחסל אותו, אל תספר סיפורים. תכבוש. תשלוט בשטח מינימום צבאית, ותחסל אותו לאט לאט.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, MostlyWicked כתב:

לא נכון בעליל. האויב היה בעוצמה אחרת כי היו לו 3 שנים לבנות את הכוח שלו, לא 20. ואפילו אז כשזה היה עדיין easy mode, כשטיל לאשקלון היה נחשב לחדשות מרעישות, אפילו אז אולמרט לא סיים את העבודה.

הרסנו כל כך הרבה ש-4 שנים אחרי זה היה עוד סבב, מבצע עמוד ענן. ממש הרסנו, מצחיק אתה.

טיל לאשקלון לא נחשב לחדשות מרעישות. נחתו כבר שנה קודם.

זה שלא סיימו את העבודה אין ספק אבל עשו שם לא מעט.

ואני אגלה לך סוד. גם הפעם לא יסיימו את העבודה כי סיום העבודה הוא עניין מדיני ולא צבאי.

• אהבתי 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

טיל לאשקלון לא נחשב לחדשות מרעישות. נחתו כבר שנה קודם.

זה שלא סיימו את העבודה אין ספק אבל עשו שם לא מעט.

ואני אגלה לך סוד. גם הפעם לא יסיימו את העבודה כי סיום העבודה הוא עניין מדיני ולא צבאי.

נו? ואשראי מהעולם הוא לא עניין מדיני ולא צבאי?

וכן, טיל לאשקלון היה חדשות מרעישות, זה היה אירוע נדיר יחסית, יותר נדיר מטילים על תל אביב כיום.

לפני 14 דקות, יובל .מ. כתב:

כי אתה לא אמור להתייחס לזה כעוד סבב. זאת אותה מלחמה.

שיהיה רשום בספרי ההיסטוריה "מלחמת חרבות ברזל - 7.10.2023 - 74.18.2045". אין סוף.  

שולטים על רפיח, מוודאים שאין כניסת אמצעי לחימה, וממשיכים לצוד את מי שבפנים.

אם תפסיק עכשיו לפני שהשגת שליטה מלאה ברפיח זה כבר לא יקרה, לא משנה כמה סיפורים תספר לעצמך על זה ש"נכסח אותם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר פה. אתה רוצה ללמד אותי מה נדיר ומה לא?

עופרץ יצוקה פרץ אחרי כחודש שכמעט כל יום היו טילים באשקלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Night Driver כתב:

אני גר פה. אתה רוצה ללמד אותי מה נדיר ומה לא?

עופרץ יצוקה פרץ אחרי כחודש שכמעט כל יום היו טילים באשקלון.

יאללה קיבלתי את הנקודה הסמנטית והשולית הזאת, התבלבלתי בין 2008 ל-2006. נו אז? זה משנה משהו מהעובדות שציינתי?

עריכה: באופן אירוני זה רק מחזק את הנקודה שלי. הדוגמא הגדולה שלך למבצע הגדול והקשוח הגיע לא אחרי טיל בודד, אלא אחרי יום אחר יום של טילים בלתי פוסקים. מה שרק מוכיח שצה״ל לא הולך ״להשתגע״ ולחזור למלחמה אחרי שחמאס יפר את הפסקת האש עם פצמ״ר בודד. אני מאמין שכדי לחזור למלחמה ברמה הנוכחית נצטרך סיבה ברמת 7/10. הפסקת המלחמה עכשיו פירושה חמאס שולט ברצועה למשך העשור הקרוב, ו/או טבח נוסף שלאחריו תהיה לנו עוד הזדמנות להפיל את שלטונו ברצועה.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אז זו היתה טעות. 

אני מזמן טענתי שעופרת יצוקה היה צריך להיות אחרי הדבר הראשון שחצה את הגדר לאחר ההתנתקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

גם אז זו היתה טעות. 

אני מזמן טענתי שעופרת יצוקה היה צריך להיות אחרי הדבר הראשון שחצה את הגדר לאחר ההתנתקות.

והטעות הזאת תמיד תימשך, כי אין כאן מנהיג שיסכן את הכלכלה והמעמד הבינלאומי של ישראל עבור ״הדבר הראשון שיחצה את הגדר״ לאחר הפסקת אש, ולא יהיה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הצפון נכבש, ולא נראה שזה משנה יותר מדי. 

מטולה ריקה ויש אלפי עקורים, בתוך שטח ריבוני-לכאורה של מדינת ישראל. איך ניתן להסביר את זה? 

אז נכון שלא יישבו ערבים, אולי לא צריך לומר שהצפון נכבש אלא "רק" שחיזבאללה מחליטים מי יכול לגור איפה, בתוך שטחי מדינת ישראל. 

ימין ימין מלא מלא חזק חזק, לא יודעים לעשות כלום חוץ מג'ובים צווחות והעברת אחריות. 

כפיים 😔

• אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, oryo כתב:

בינתיים הצפון נכבש, ולא נראה שזה משנה יותר מדי. 

מטולה ריקה ויש אלפי עקורים, בתוך שטח ריבוני-לכאורה של מדינת ישראל. איך ניתן להסביר את זה? 

אז נכון שלא יישבו ערבים, אולי לא צריך לומר שהצפון נכבש אלא "רק" שחיזבאללה מחליטים מי יכול לגור איפה, בתוך שטחי מדינת ישראל. 

ימין ימין מלא מלא חזק חזק, לא יודעים לעשות כלום חוץ מג'ובים צווחות והעברת אחריות. 

כפיים 😔

נכון. צודק לחלוטין. אז הדרך לטפל בזה היא... להפסיק להלחם בעזה כשחמאס עדיין שולט שם. אני בטוח שחיזבאללה יורתע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...