Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני לא רוצה להתנבא, אבל בכל המערכות הגדולות בעשורים האחרונים, כגודל ההתרברבות כך נחשף חוסר היכולת הצבאית. 

נקווה שימשיך. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4780

• פינדר

3809

• m3x7r3m3

2926

הבעיה שגם אצלנו הצבא נתפס עם המכנסיים למטה

ואני לא מדבר רק על המחדל לפני שבועיים.

בכללי בשנים האחרונות הצבא סורס, הפחיתו ימי מילואים. הלוחמים התרגלו לעבודה חירוגית.

אין ספק שצה"ל ינצח. אבל הוא לא מספיק מאיים בגלל זה ארגוני הטרור מתחילים להרים ראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנתיים חיזבאללה עושה לנו בית ספר מקוצר לחוסר אונים.

הצפון משותק ללא שום התגרות מצידנו+ תחינתנו שיפסיקו "ונכבד". 

למה? ככה!

אולי נציע להם מזוודות כסף שיפסיקו מה אתם אומרים?

לו אני תושב אחד מצמודי הגדר שם בהזדמנות הראשונה הייתי מקפל ציוד ועובר למקום אחר. 

היכולת שלהם קיימת ומשמעותית יותר מחמאס. ולא לנצח יחזיקו שם 2 אוגדות. 

מה גם שטילי הנ"ט שלהם מתגלים כיעילים מדאי.

נראה שהקודקודים משקשקים מפחד לפעול הן בדרום והן בצפון. מעניין מה הם יודעים שאנחנו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, עדי-אל כתב:

גם שאננות ולחיות בבועה זה לא הכי נורמלי. מדובר פה על אתר די זניח וטוב שמעלים דברים כאלו

יש הבדל בין שעננות וזריעת פניקה בציבור. זאת מטרתו העיקרית של טרור ולא גרמת נזק. מי שמפרסם את הדברים האלה (כולל סיפורים של צילום בנינים) נותן יד לחמאס. במיוחד בתקופה הזאת.

לפני 6 שעות, יובל .מ. כתב:

אתה ממשיך עם האד הומינם גבר.

תתייחס לטענה, לא מעניין אותי מי אמר אותה.

כבר התייחסתי, אבל יש לך כנראה בעיות עם הבנת הנקרא. אצטט את עצמי:

ציטוט

מה עושים אם רוסים זורקים עלינו פצצת אטום? מתחילים לבנות בונקרים אטומיים? נחלק נשק לכל דורש? ואז ערבים צריכים רק לחכות עד שנחסל אחד את השני. אל תנפנף במה שקרה בשבת, זה לא אומר שכל דבר יכול לקרות.

נגמרה התקופה שרואים דגלי טרור של אש"ף באוניברסיטת תל אביב ופינדר טוען שזה בסדר כי חופש הביטוי.

מדובר בדגל של הרשות הפלסטינית. אותה רשות שאנחנו מעבירים לה כסף ורכבים משוריינים. ששב"כ משטף אתה פעולה על מלא מלא. וביידן הולך להיפגש עם עומד בראשה. תחת אותו דגל.

ואם הדברים האלה נראים לכם קיצוניים - וואלה אתם צריכים איזה בדיקה או משהו. אולי להחליף כדורים.

אולי לך כדאי לקפוץ לפסיכיאטר או להחליף כדורים. כדורי הרגעה.

לפני 5 שעות, יובל .מ. כתב:

אבל כל מיני חננאלים מהגבעות זה בסדר כי הם קיצוניים.

אתה רוצה להכניס אנשים לכלא על לייק תמיכה לטבח, אבל הצבעת לבן אדם ששם אצלו בסלון תמונה של ברוך גולדשטיין. לא שמעתי שהצאת לשים בכלא סמוטריץ' כאשר הוא קרא לשרוף כפרים ערבים. מה עם סון הר-מלך? מבחינתה בן אדם ששרף משפחה שלמה צדיק קדוש. אנשים האלה הם לא תומכי טרור? אולי גם אותם צריכים לשים לכלא?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, mikyl כתב:

אתה רוצה להכניס אנשים לכלא על לייק תמיכה לטבח, אבל הצבעת לבן אדם ששם אצלו בסלון תמונה של ברוך גולדשטיין. לא שמעתי שהצאת לשים בכלא סמוטריץ' כאשר הוא קרא לשרוף כפרים ערבים. מה עם סון הר-מלך? מבחינתה בן אדם ששרף משפחה שלמה צדיק קדוש. אנשים האלה הם לא תומכי טרור? אולי גם אותם צריכים לשים לכלא?

אתה מאשים את יובל בצביעות?

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Supertigre כתב:

דרך אגב, אני לא יודע מה היה בערים בעבר אך בכל היישובים הכפריים כל זה, עד לפני 15 שנה בערך, היה חי ונושם, כולל נשקייה בכל יישוב, שמירה ביישוב של התושבים ועוד. את כל זה סגרו בשל תקציבים. התחליף היה אמור להיות מג"ב אך תקציבים לא הגיעו והכל נעלם. וכן, גם לזה ביבי אחראי. 

אני עוד זוכר את אבא עושה שמירות בכניסה למושב. מאז זה נעלם..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, DareDevil כתב:

אני עוד זוכר את אבא עושה שמירות בכניסה למושב. מאז זה נעלם..

עד לפני 8-9 שנים אני זוכר את דוד שלי עושה שמירות חמוש במושב במרכז הארץ.

יכול להיות שעדיין קיים פשוט דוד שלי כבר פנסיונר ולכן לא עובד בזה

הוא ממש היה עובד בזה. לא התנדבות.

טנדר עם צקלקה ופנס ענק שמאיר.

רוב השמירה כנראה היתה נגד גניבות חלקאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

לבנתיים חיזבאללה עושה לנו בית ספר מקוצר לחוסר אונים.

הצפון משותק ללא שום התגרות מצידנו+ תחינתנו שיפסיקו "ונכבד". 

למה? ככה!

אולי נציע להם מזוודות כסף שיפסיקו מה אתם אומרים?

לו אני תושב אחד מצמודי הגדר שם בהזדמנות הראשונה הייתי מקפל ציוד ועובר למקום אחר. 

היכולת שלהם קיימת ומשמעותית יותר מחמאס. ולא לנצח יחזיקו שם 2 אוגדות. 

מה גם שטילי הנ"ט שלהם מתגלים כיעילים מדאי.

נראה שהקודקודים משקשקים מפחד לפעול הן בדרום והן בצפון. מעניין מה הם יודעים שאנחנו לא.

זה יותר מזה- 

6 ישראלים הרוגים+ ישובים שלמים מפונים+ בקרוב קריית שמונה צפויה להיות מפונה (קריית שמונה! לא מושב קצה קטן) +חדירות עוד ועוד דרך הגדר.

ואנחנו ממשיכים תגובות דרדלה של חולשה ,  בהתחלה חיזבאללה פחד לקחת אחריות על שיגורים לישראל, היום הוא כבר לוקח אחריות ישירה על חלק מהשירותים והכמות עולה. המדרגות רק עולות וזה יתפוצץ לנו בפנים בדיוק כשנכנס לתוך הרצועה, מה הם פראיירים?  למשוואות ולאיפוק יש גבול.

אני אשמח להודות בטעותי כשעוד מספר ימים נגלה שהיתה פה המתנה טקטית, אחרת זה מטריד.

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המצב בצפון באמת מעצבן אבל כנראה יש סיבה. השאלה אם היא טובה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולני, זה לשאול אם היישוב שהייתי בו כשחוויתי את התופת. אם הוא יישוב דתי או לא.

רק כי היה יישוב דתי שלא הגיעו אליו, בגלל שער סגור.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש כרגע תשובה לצפון, לא סתם מפנים אנשים. נותנים זמן , לא סתם יש פה גיבוי של אמריקאים. כל אחד שיודע לחבר דולרים בראש מבין שעלות של שליחת ספינות כאלו לפה הוא מופרכת ולא יעשו את זה על מנת הרתאה בלבד. אולי אנו הפעם חכמים ומנסים לבלבל אותם? לצאת נמושות בהתחלה ואז לתת כפה ולהפיל? היי לפחות זה מה שאני רוצה שיקרה. לראות מה רוסיה עושה עם התנועה שלה ומה אירן עושה. להכנס לסרט עם חיזבאלה חייבים להיות מאד מאד רגועים וחכמים

• אהבתי 3

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי די פשוט, להתעורר בבוקר לפתוח חדשות ולראות בשידור חי פטריות מעל לבנון ואיראן, נשבע שזה יהיה היום המאושר בחיי, ובפועל זה כל כך קל ובר ביצוע ואין תזמון מתאים לזה מעכשיו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Mikelt89 כתב:

החלום שלי די פשוט, להתעורר בבוקר לפתוח חדשות ולראות בשידור חי פטריות מעל לבנון ואיראן, נשבע שזה יהיה היום המאושר בחיי, ובפועל זה כל כך קל ובר ביצוע ואין תזמון מתאים לזה מעכשיו. 

זה קל רק אם אתה לא רוצה לחשוב על ההשלכות עלינו, שיתחילו בשניה (ממש בשניה, במלוא מובן המילה) שהפטריות האלה יצוצו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, SlowRide כתב:

המצב בצפון באמת מעצבן אבל כנראה יש סיבה. השאלה אם היא טובה...

אולי הצבא לא יכול

אבל יותר סביר להניח שאחרי המחדל לפני שבועיים

הצבא מתארגן וזה לוקח זמן

אסור להיות פזיזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...