Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, Potato כתב:

המטרה היא שהגנב(עבירת רכוש) ישתקם וישתחרר ויחזור לא לגנוב...

ואז אנשי ה"משילות" מתלוננים ש"מחבלים עושים תואר בכלא".

damned if you do, damned if you don't

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Night Driver כתב:

ברמה העקרונית אין בעיה. הבעיה מתחילה כשאתה מנצל מצב של הצד השני כמו ילדה שיכורה, בחורה מסוממת וכו'

הבעיה מתחילה כשהילדה מחליטה להשתכר או לקחת סמים. למעשים האלה יש השלכות והאחריות לתוצאות עליה.

זה כמובן במקרה שהיא בהכרה, לא סיממו אותה ולא שיכרו אותה ללא ידיעתה.

לפני 3 שעות, Potato כתב:

מקבלות ומקבלים.

בסוף 90% מהגברים רוצים 10% מהנשים וההפך,אז זה טיפה טריקי לשני הכיוונים או מתפשרים.

תראה, אישה ממוצעת מקבלת בסביבות 10 פניות ביום באתרי היכרויות. גבר ממוצע מקבל משמעותית פחות. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, SlowRide כתב:

תראה, אישה ממוצעת מקבלת בסביבות 10 פניות ביום באתרי היכרויות. גבר ממוצע מקבל משמעותית פחות. 

אני לא מודד הצלחה של נשים עם גברים וההפך לפי כמות ה"היי מה קורה?" שקיבל פרופיל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לך נתון אחר שאפשר למדוד?

זה מראה על התעניינות, לא על הצלחה.

תיאורתית, מי שיש לו יותר אפשרויות פתוחות יהיה לו יותר קל למצוא שותף/ה לסקס.

אני לא חושב שיש פה משהו לא בסדר או בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו למדוד את היכולת שלי למצוא עבודה בתור מהנדס בניין כשאני שולח קורות חיים לכל המשרות שקיימות.

מכירים במציאות, באפליקציות זה במקרה הטוב לקבוע דייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, falou כתב:

באמת?!

כלומר, אתה מתעלם לחלוטין מין העובדה שנשים נמשכות לגברים חזקים יותר, פיסית ובוודאי כלכלית? 

את זה אתה רוצה לצמצם?

תראה איזה יופי צמצמו את יחסי הכוחות המיניים בסין הקומונוסטית - כולם בתלבושת אחידה שמסתירה את ההבדלים בין המינים. אין איפור, אין עקבים, אין אודם, אין שום ניסיון להראות אטרקטיבי.

לזה אתה מתכוון?!

כמה רחוק, לדעתך, צריך להתערב על מנת לבטל את המתח המיני במקום העבודה, למשל.

נגיד שהסכמנו על יחסי מרות (אם כי יש בטח כמה אנשים שזה דפק להם את הזיווג - הסכמנו), מה לגבי כל השאר?

למה אתה כל הזמן מקצין? אתה חי במציאות כלשהי שבה קומוניזם זה איום ממשי עליך? 

זו הפעם החמישים שאנחנו מקיימים את הויכוח הזה, כל פעם מזווית אחרת, וכל פעם הוא נתקל באותה חומה לוגית.

אני מציע לך שוב לשאול את עצמך בפעם המי יודע כמה מה היית חושב על חוק נגד הטרדות מיניות לו היינו מנהלים את הדיון הזה לפני שנחקק.

האם היית בעד? האם היית אומר שזה הולך לייצר מדינה כמו סין? מספר שאין עם זה בעיה כי מערכות יחסים בין בני אדם הן מורכבות ואי אפשר לדעת מה באמת קרה? שאין בעיה כי מימלא נשים נמשכות לגברים חזקים? 

מה היה קורה אם היינו מנהלים את הדיון הזה כשלנשים היה אסור להצביע?

אתה חושב שפאלו של אז היה בעד זה? או אולי אומר שככה זה והטבע זה שנשים ידאגו למשפחה ואת העמדה הפוליטית זה לגברים, כמו שהחרדים אומרים היום?

...

העובדה היא שאפילו אתה מודה בזה שהטרדות מיניות זו תופעה נפוצה. אתה חושב שאין קשר בין הדברים? שאין גבול שזז בין מה שמותר למה שאסור? למה שהיה מותר פעם ואסור היום? לשום דבר אין השפעה?

...

גם עזוב. אין נשים בעולם. יש רק גברים. בעולם שאתה מנהל אם אני לא יודע לצעוק כנראה שמחוץ לקארספורום אין לי שום סיכוי לנהל דיון ובטח לא רמז לקריירה. כי ככה זה. טבע. גברים חזקים וכוחניים מכים את עצמם בחזה ומנהלים את העולם. אתה לא מבין את הבעיה בזה? 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

הכיף הוא באתגר של לשכנע ולא בשיגול עצמו

לא רואה מה הכיף בזה.

כל השיכנועים, חיזורים, ניסיונות להציג את עצמי באור חיובי ובסוף לקבל חוויה meh.

יש לה אופציות אחרות על הכוונת - אז שיהיה לה בהצלחה איתם. אין לי כח לזה. מעדיף להיות לבד ולא עם מישהי שאין לה עניין בי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

לא רואה מה הכיף בזה.

כל השיכנועים, חיזורים, ניסיונות להציג את עצמי באור חיובי ובסוף לקבל חוויה meh.

יש לה אופציות אחרות על הכוונת - אז שיהיה לה בהצלחה איתם. אין לי כח לזה. מעדיף להיות לבד ולא עם מישהי שאין לה עניין בי.

זכותך לא להנות מזה,לי זה התאים בתקופות מסוימות בחיים מכל מיני סיבות.

בדיוק כמו שהיו תקופות בחיים שהתאים לי לעבוד 12 שעות ביום ועכשו אני על 80%-70% משרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 43 דקות, Potato כתב:

זה כמו למדוד את היכולת שלי למצוא עבודה בתור מהנדס בניין כשאני שולח קורות חיים לכל המשרות שקיימות.

מכירים במציאות, באפליקציות זה במקרה הטוב לקבוע דייט

לחברה הרבה יותר קל לבחור מועמד מאשר למועמד להתקבל לעבודה. 

החברה צריכה לפרסם מודעה אחת והיא מקבלת מאות פניות. מקבלת פניות אפילו אם לא פרסמה מודעה. המועמד צריך לשלוח לכל החברות את הפרטים שלו לקוות שימו לב אליו. 

מה שקורה אפליקציות האלה מייצג את "מאזן הכוחות". עזוב את זה שזאת לא הדרך הכי טובה להכיר. העובדה שנשים מקבלות פי המון יותר פניות מראה מי מבוקש ומי מבקש.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח פרופיל בבאמבל ותראה איזה גרועות נשים בלהתחיל ולהוביל שיחה, הן פשוט אף פעם לא היו צריכות להתאמן

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

זה כמובן במקרה שהיא בהכרה, לא סיממו אותה ולא שיכרו אותה ללא ידיעתה.

ראיתי מספיק בנות טיפשעשרה שלא יודעות לשתות זרוקות במצב מעורפל בכל מני מועדונים.

כשהייתי בבית הספר אפילו הסעתי כמה כאלה שלמדו איתי בחזרה לבית שלהן לפני שאיזה טורף ינצל את המצב או שהם יחטפו היפוטרמיה במקרה הטוב.

הן לא אשמות במצב שהן הגיעו אליו, כי מה לעשות רוב הישראלים לא עושים חוג בבית עם אבא ואמא של ״איך לשתות נכון ולא למצוא את עצמך בשלולית של קיא״.

אין הבדל בינן לבין מישהי שסיממו אותה, ותכלס אי אפשר להבדיל בין מישהי כזאת לבין מישהי שסיממו אותה, אז אני לא מבין למה אתה עושה איפה ואיפה.

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

זה תלוי בגיל ובסטטוס.
בשלב מסויים הגלגל מתאזן/מתהפך.
גבר שעובד בעבודה נחשקת ונראה סביר- פתאום הופך להיות לנחשק מאוד אצל נשים בשנות ה-30+...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

הן לא אשמות במצב שהן הגיעו אליו, כי מה לעשות רוב הישראלים לא עושים חוג בבית עם אבא ואמא של ״איך לשתות נכון ולא למצוא את עצמך בשלולית של קיא״.

כלומר היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה, האחריות תיפול על מישהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, farkash7 כתב:

אשמת ההורים. אף פעם לא הבנתי את ההורים ש"אוסרים" על הילדים שלהם אפילו טיפת אלכוהול כשהם בסביבה, כאילו הילדה שלך לא תלך להשתכר אחרי זה? לפחות תדע איך היא מתנהגת כשהיא שיכורה

לפני 11 דקות, farkash7 כתב:

אין הבדל בינן לבין מישהי שסיממו אותה, ותכלס אי אפשר להבדיל בין מישהי כזאת לבין מישהי שסיממו אותה, אז אני לא מבין למה אתה עושה איפה ואיפה.

יש, כי היא סיממה את עצמה. אני הייתי מסומם ועם בנות מסוממות עם אנשים בחדר שאני לא זוכר תשם שלהם אפילו, אבל מסתבר שאני אחראי והן לא

מצד אחד אתם אומרים, נשים לא מגדר שצריך להגן עליו כי הן חזקות, עצמאיות, מסוגלות, וכו' וכו', כל מה שהאישה שלכם בבית אמרה לכם להגיד, מצד שני כל הסטנדרט הכפול הזה, כאילו תחליטו

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, SlowRide כתב:

לחברה הרבה יותר קל לבחור מועמד מאשר למועמד להתקבל לעבודה. 

החברה צריכה לפרסם מודעה אחת והיא מקבלת מאות פניות. מקבלת פניות אפילו אם לא פרסמה מודעה. המועמד צריך לשלוח לכל החברות את הפרטים שלו לקוות שימו לב אליו. 

מה שקורה אפליקציות האלה מייצג את "מאזן הכוחות". עזוב את זה שזאת לא הדרך הכי טובה להכיר. העובדה שנשים מקבלות פי המון יותר פניות מראה מי מבוקש ומי מבקש.

אני לא מבין את הקשר בין מה שאני רשמתי למה שאתה רושם.

לצורך העניין יש המון משרות והמון מועמדים,אם אתה בוחר לסווג את זה ככה.

זה לא שיש עודף מועמדים או עודף משרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

כלומר היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה, האחריות תיפול על מישהו אחר.

היא לא במצב שהיא באמת יודעת מה היא גם אם היא עדיין בהכרה. היא סוג של זומבי בגדול.
"הטורף" יכול לספר לעצמו איזה סיפורים שהוא רוצה כמובן אם זה עוזר למצפון שלו.

לפני 3 דקות, Mech Morphix כתב:

אשמת ההורים. אף פעם לא הבנתי את ההורים ש"אוסרים" על הילדים שלהם אפילו טיפת אלכוהול כשהם בסביבה, כאילו הילדה שלך לא תלך להשתכר אחרי זה? לפחות תדע איך היא מתנהגת כשהיא שיכורה

זה לא אשמת ההורים. אלכוהול זה טאבו. רוב ההורים לא ישתו עם הילדים שלהם בבית. בדיוק כמו שרוב ההורים לא יגלגלו איתם ג'וינט. לא מבין למה אתם מנסים לחפש אשמים מלבד מי שניצל את המצב.
מי שאשם זה מי שניצל את המצב. הוא לא גרוע מאנס בעיני. שוב אי אפשר לטעות כשרואים מישהי כזו, היא לא מחוברת למה שקורה סביבה. מבחינת התנהגות היא לא שונה בהרבה ממישהי שסיממו אותה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...