Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

מאותה הסיבה שאנשים רוצים לחיות בערים גדולות מתפקדות אחרות בעולם? קרבה לכל מקום, מגוון, היצע משרות, עיריה חזקה שמספקת שירותים די סבירים לתושבים, בני אדם ולא רק מכוניות ברחובות.

העיר אולי היא חרא בשבילך מהסיבות האישיות שלך. 

היצע משרות - בעיקרון לא חייב את ת"א, יש לך מספיק משרות בהרצליה/רעננה/כפ"ס/ראש העין/רחובות ואפילו נתניה.

וגם - אם אתה יכול לעבוד מרחוק, מיקום המשרה לא רלוונטי עבורך.

חןץ מזה, זה מחדל של המדינה, שהיא לא דואגת לעודד מעסיקים להעביר מקומות עבודה לפריפריה.

אבל אם קהל הבוחרים מחלק את זמנם בין אבטלה ללימוד תורה, למי אכפת ממעסיקים.

קרבה לכל מקום - יש לך גם בפריפריה הקרובה, אלא אם ממש חשוב לך שיהיה 5 פאבים ברדיוס של דקה הליכה מהבית.

אולי אני פחות מפונק, אבל איכשהו גם בכפ"ס הכל קרוב לי.

עיריה שמספקת שירותים סבירים - תלוי העיריה, ושוב, מחדל של המדינה, אם יש רק עיריה אחת כזאת.

בני אדם ולא מכוניות ברחובות - יש בכל עיר בינונית פלוס מינוס.

מה שכן - באותם ערי פריפריה יש גם שעות שבהן אתה יוצא מהבית ושומע רק רעש של מזגנים ואולי מכונית שעוברת מדי פעם. לפעמים צריך גם את זה, לא הייתי רוצה לחיות במקום עם רעש והמולה 24/7.

העיר חרא בשבילי - כן. אבל אני בטוח שאני לא היחיד שלא רוצה אקשן 24/7.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

זה בסדר.

עם עבודה וילדים גם אין לך זמן להנות ממנה.

אם ממש ממש אין לך זמן להנות תעביר אלי,אני רווק בלי ילדים מבטיח להנות מכל שקל :)

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה אישרה: יקודם חוק המטרו - מהשלב שבו עוכב בכנסת הקודמת (ynet.co.il)

בסופו של דבר אישרו.

בינתיים בן גביר מנע ממשפחת מחבל משוחרר לחגוג, בנוסף מתחילים לפגוע בתנאים של הקייטנה בכלא, ביטול אישור לכל ח"כ לבקר אסירים בטחוניים, בכירי הרשות שפנו להאג מחכים בתור במעבר מירדן כמו כולם כי בוטלו להם אישורי ה-VIP, ואלה שחגגו עם המחבל המשוחרר מסורבים כניסה לישראל.

הספק של שבוע.. באו לעבוד.

מה שכן יש מבחן ראשון בדרך, גולדקנופף ביקש לעצור עבודות על הרכבת בשבת, נראה אם מירי רגב (או יותר נכון ביבי) תתקפל.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

העיר חרא בשבילי - כן. אבל אני בטוח שאני לא היחיד שלא רוצה אקשן 24/7.

עצם שזה שאתה חוזר ל״אקשן 24/7״ מראה שאתה מפספס. בני אדם נשמכים לערים אלפי שנים. בישראל יש עיר אחת, ועוד שני מקומות שיש להם פוטנציאל עירוני, אבל שניהם מוחרבים על ידי מיליון ואחד דברים. בוודאי שאתה לא היחיד. וזה גם סבבה. אבל להשוות את ת״א וכפר סבא זה בערך כמו להשוות את הקורולה 2013 שלך לשעבר מול פורשה קאררה 2023. 

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

בסופו של דבר אישרו.

זה היה בהסכמים הקואליציונים. והאמת שמלכתחילה זה פרויקט שהתחילו לקדם בימי הליכוד. לפחות זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

זה היה בהסכמים הקואליציונים. והאמת שמלכתחילה זה פרויקט שהתחילו לקדם בימי הליכוד. לפחות זה.

מעניין אם האופוזיציה תצביע בעד או ששוב נראה כי הכל פוזיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כפר סבא זה מקום נחמד מאד, רק שהיא מתה ביום שבת ואין מה לעשות שם, וחייבים רכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

מעניין אם האופוזיציה תצביע בעד או ששוב נראה כי הכל פוזיציה.

האופוזיציה של היום לא עצרה את זה כשהיתה בקואליציה. לא רואה את זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

אבל להשוות את ת״א וכפר סבא זה בערך כמו להשוות את הקורולה 2013 שלך לשעבר מול פורשה קאררה 2023.

כשאתה צריך לעשות קניות ולפזר את הילדים לגנים מעדיף את הקורולה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, יובל .מ. כתב:

מת לדעת איך ההספק המטורף הזה שיפר את החיים שלנו ואת הבטחון שלנו.

בייחוד כשבשבדיוק באותו שבוע שוב נרצחו יותר מדי אנשים (איבדתי את הספירה כבר)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

170 ראשי ערים מתנגדים לדרישה מהם מהקואליציה לממן עוד קצת מערכת חינוך נפרדת לחרדים. כן, זה כולל גם ראשי ערים מזוהים עם הליכוד. וכן אני מזכיר שוב שראשי ערים מהליכוד התנגדו בעבר להקמת שכונות לחרדים בערים שלהם.

ספרו לי עוד בבקשה על ה״עם״ וה״אחווה״ שהימין על מלא מייצג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

170 ראשי ערים מתנגדים לדרישה מהם מהקואליציה לממן עוד קצת מערכת חינוך נפרדת לחרדים. כן, זה כולל גם ראשי ערים מזוהים עם הליכוד. וכן אני מזכיר שוב שראשי ערים מהליכוד התנגדו בעבר להקמת שכונות לחרדים בערים שלהם.

מי הם בכלל. העם אמר את דברו. העם הצביע בעד סבסוד מערכת חינוך נפרדת לחרדים. תם עידן שלטון הפקידים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

בינתיים בן גביר מנע ממשפחת מחבל משוחרר לחגוג, בנוסף מתחילים לפגוע בתנאים של הקייטנה בכלא, ביטול אישור לכל ח"כ לבקר אסירים בטחוניים, בכירי הרשות שפנו להאג מחכים בתור במעבר מירדן כמו כולם כי בוטלו להם אישורי ה-VIP, ואלה שחגגו עם המחבל המשוחרר מסורבים כניסה לישראל.

כל זה, בגדול, בולשיט. לא באמת משפיע כהוא זה על חייהם של אזרחי ישראל. אלא אם אנחנו רוצים לקחת את הדוגמא הרוסית - לחיות חרא, אבל עם גאווה לאומית (שמושתת בעיקר על שנאת האחר).

להיות ימין זה לאהוב את המדינה שלך, לא לשנוא כל מי שלא מהמחנה שלך.

• אהבתי 6

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...