Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

מה שמסתמן כרגע, או כבר שנתיים או יותר, זה שיש מספיק אנשים במערכת הפוליטית שלא רוצים להיות חברים של ביבי. גם אם הם ימניים. לא דנה וייס וגיא פלג אשמים בזה.

לא מכיר את דעתם של דנה וגיא ואין לי מושג למה שרבבת אותם לפה. שיהיה.

"לא רוצים להיות חברים" זה סבבה, אבל הפער בין הביטוי הילדותי-משהו לבין קשת האידאולוגיות במבנה הדימיוני הנוכחי הוא פשוט בלתי ניתן לגישור.

במילים אחרות - יש סבירות גבוהה יותר שבחירות נוספות יובילו לממשלה מתפקדת (גם אם לא לרוחי) מאשר האוסף הבלתי קשור של רק-לא-ביבי.

גם הניסיון של ביבי לצרף את עבאס היה מראש קלוש, אבל יש הבדל בין אכילת לקרדה אחת לבין חיבור שקד-מרץ וכל מה שבאמצע עם חומוסצ'יפססלט.

האם החיבור הדימיוני ישרת כנראה יותר טוב את האינטרסים שלי בתור לא-חרדי שלא הצביע ביבי? ברמה התיאורטית כן, בסבירות גבוהה. ברמה המעשית הם פשוט יתחבו זה לזה מקלות בגלגלים בכל צעד.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4909

• SlowRide

4777

• פינדר

3807

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, Mr.Hybrid כתב:
 הם לא ימין ובטח לא מרכז,

הם שמאל

בוא נשאל את זה בצורה אחרת, איך הליכוד ימין?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חשבתי על זה שוב.

במחשבה שנייה, או שלישית, אני די מקווה שהממשלה המוזרה הזאת תקום.

אפילו אם זה יחזיק מעמד לכמה חודשים בלבד, זה ייתן הזדמנות, ולו קלושה, לרענן שורות במינויים הפוליטיים. אז יהיו מינויים פוליטיים אחרים, אבל שיהיה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.5.2021 בשעה 13:59, vadim6385 כתב:

אני הייתי מעדיף שחברה סינית גם תבנה את הרכבת וגם תנהל אותה.

יודע מה - גם את רכבת ישראל הייתי שמח אם היו מוכרים לסינים, ככה תוך שנתיים-שלוש יהיו לך קווי רכבת מהירים לקריית שמונה ואילת, עם חיבור לירדן ובהמשך לדובאי.

גם את חברת החשמל הייתי מוכר לסינים, יחד עם אספקת חשמל לעזה.

בעצם את השלטון בעזה ואיו"ש גם הייתי מעביר לאחריות סין, ושיהיה לחמאס, פת"ח ושאר השיקוצים בהצלחה. מבטיח שתוך שנים בודדות יהיה שם סניף מזרח תיכוני של שנזן.

מעדיף לא להכניס עוד מחלות למיטה החולה גם ככה. בוא נגיד את זה ככה.

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

בוא נשאל את זה בצורה אחרת, איך הליכוד ימין?

הם לא ימין

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק זה העניין.

הבן אדם מיתג כל מה שלא זורם איתו כשמאל ואנשים אוכלים את זה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, hans כתב:

טוב, חשבתי על זה שוב.

אפילו אם זה יחזיק מעמד לכמה חודשים בלבד, זה ייתן הזדמנות, ולו קלושה, לרענן שורות במינויים הפוליטיים. אז יהיו מינויים פוליטיים אחרים, אבל שיהיה.

אני לא בטוח שהיא תהיה כל כך קלושה. צמרת הליכוד רותחת, בשניה שנתניהו ייצא מבלפור כל הקלפים ייטרפו מחדש, ואולי בעוד כמה שנים הליכוד (תחת הנהגת יו"ר אחר, כמובן) תחזור לתפקידה ההיסטורי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Mr.Hybrid כתב:

לגבי שאר הרשימה - לא תמיד המצביע מכיר אותם,

לדוגמא: מיהו מס' 20 ברשימת הליכוד?  

אם אתה מצביע למפלגה, ראוי שתדע מי ברשימה שלה במקומות שהגיוניים שיכנסו לכנסת.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

אז אני לא יודע מה הדעות שלך ולמי אתה מצביע, ויכול רק להסיק על סמך מה שאתה מתאר. אבל בכל זאת - איך אתה מגדיר את עצמך? :)

ימני.

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

אתה ממשיך רק את אותה רטוריקה שהוחדרה לראשך, שבה "שמאל" משמעותו רק "אוהב ערבים" ו "ימין" הוא "פטריוט אמיתי גבר גבר"

אתה טועה ומטעה,

אני רשמתי בכוונה "הרשימה המשותפת" כיוון שהם תומכי טרור (אגב בליכוד יש מועמדים ערבים).

לכן גם אם לא לרוחך, מי שמשתף איתם פעולה הינו נמצא בצד השמאלי של המפה הפוליטית,

וזה עוד בלשון המעטה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממה שרשום בדף המסרים של ביבי, ומה שהתומכים שלו הצליחו ללמוד בעל פה, כיצד ממשלת השינוי היא ממשלת שמאל כאשר יש שם את בנט, גנץ, ליברמן, סער, לפיד? אמיתי - יש שם יותר אג'נדה ימנית מאשר האג'נדה הימנית בליכוד.

שנית - מה יכול להיות יותר גרוע מעכשיו? המדינה בכאוס שלטוני. הכל מתפקד לפי רצונו של הראיס. רוצה שיתפקד - מתפקד. לא רוצה שיתפקד - לא יתפקד. ככה לא מנהלים מדינה.

שלישית - כל התומכים שלו מזכירים את האוטובוסים המתפוצצים. לא חושב שטילים מעזה ובלוני תבערה זה יותר טוב. זה פשוט התחלף מאוטובוסים לטילים ובלונים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רק אני רואה את זה אבל הגיע הזמן שהשלטון בארץ לא יהיה זה שמייצר לנו בעיות ואחר כך מנסה לתקן אותם. קרי הפרד ומשול\מקל וגזר - חמאס בעזה ופת"ח ביהודה ושומרון.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Mr.Hybrid כתב:

אני רשמתי בכוונה "הרשימה המשותפת" כיוון שהם תומכי טרור (אגב בליכוד יש מועמדים ערבים).

כשמספר 1 ברשימת הליכוד (מפלגה שהיא כמובן "ימין על מלא") מגיב לירי של עשרות טילים מרצועת עזה בהכנסה מיידית של מיליוני דולרים ומתן אישורי כניסה לאנשי עסקים עזתים להכנס לישראל, לא צריך ללכת עד לרשימה המשותפת כדי למצוא "תומכי טרור". 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Mr.Hybrid כתב:

לכן גם אם לא לרוחך, מי שמשתף איתם פעולה הינו נמצא בצד השמאלי של המפה הפוליטית,

וזה עוד בלשון המעטה.

אומר שוב-

זה לחלוטין לא אומר שמישהו נמצא בצד כזה או אחר של המפה הפוליטית. זה רק אומר שהוא קצת פחות קונסרבטיבי.

ה "תרגיל המסריח" של פרס בזמנו היה ליצור ממשלה עם החרדים כשותפים עיקריים. האם פרס היה איש ימין?

אני מתנצל, אבל עד עכשיו הדגמת רק שאתה לא באמת מבין מה משמעות המושגים ימין ושמאל. באמת שאני ממליץ להיכנס לאתר של כל מפלגה, לקרוא את המצע אם יש, ואם לא- את הקוים המנחים את המפלגה, ואיך הם מצדיקים את היותם בשיוך הפוליטי אליו הם טוענים.

תתנתק מרטוריקה, לך על הגדרות. באמת שזה יעזור לך לעשות קצת סדר בראש בכל הנוגע לבלאגן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hans כתב:

טוב, חשבתי על זה שוב.

בדיוק, זו הפואנטה היחידה של כל דבר הזה. לא נראה לי שמישהו מצפה שזה יחזיק 4 שנים באמת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טכנית לחלוטין - כמה זמן נדרש כדי לבצע החלפת "נוזל בלמים", מצדי שתהיה חלקית, בלי משאבה...

אם זה יתפרק תוך 4 חודשים זה לא נראה לי מספיק, גם שנה זה גבולי. סתם זורק מספרים. שנתיים? העסק יחזיק שנתיים??

עריכה אחרונה על ידי hans

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, hans כתב:

אם זה יתפרק תוך 4 חודשים זה לא נראה לי מספיק, גם שנה זה גבולי. סתם זורק מספרים. שנתיים? העסק יחזיק שנתיים??

תלוי עד כמה מרכז הליכוד ישלוף סכינים, כרגע על פני השטח, נראים רק 2 שמדברים, ישראל כץ וניר ברקת.

אתה אולי יכול לתת הקבלה לחלק שיש לו זמן תפוגה מסוים מהיצרן אבל פה מדובר בבני אדם.

הכי חשוב להשים לב לרעשי הרקע שנוצרים מדי פעם כמו ניר ברקת את כץ. 

הייתי בודק דופק אצל אחרים בעניין ברקת והחזון שלו ומה התגובות שלהם בעניין.

מנחש בדפים רשמיים לא תראה תגובות לכך.

עריכה:

זה לא יהיה סטייל סכינאות של מפלגת העבודה\מרצ.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...