Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת יחידית תוארה פנימית

ברקי
שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רנו לוגאן חדשה 7 מקומות

הרכב מגיע ללא יחידת תוארה בחלק האמצעי ( מוגדר מסחרי) ישנם דגמים שכן (פרטי). בלילות חוסר היחידה מאוד מפריע .

במיוחד כשרוצים לעלות לרכב וגם לחגור את הילדים.

בבירור לא מעמיק במוסך המורשה, נאמר לי שאין אפשרות להוסיף כי אין חיבור מוכן ואין כבל מתאים בין היחדות .

השאלה היא במידה ואני משיג יחידת תאורה ומרכיב אותה בתקרה י( יש סימונים עם שקע שניתן לחתוך לפיו )

האם יש השפעה לנושא העמעם .ודבר נוסף אני רוצה ליצור מצב שבו אוכל להדליק את התאורה מקדימה ואז ניתן לראות

את הילדים תוך כדי נסיעה(נרדמו כן.\ לא וכו..)אני צריך עזרה בשירטוט והאם אפשר להוסיף נורות במקביל ליחידה הקדימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
ברשותי רנו לוגאן חדשה 7 מקומות

הרכב מגיע ללא יחידת תוארה בחלק האמצעי ( מוגדר מסחרי) ישנם דגמים שכן (פרטי). בלילות חוסר היחידה מאוד מפריע .

במיוחד כשרוצים לעלות לרכב וגם לחגור את הילדים.

בבירור לא מעמיק במוסך המורשה, נאמר לי שאין אפשרות להוסיף כי אין חיבור מוכן ואין כבל מתאים בין היחדות .

השאלה היא במידה ואני משיג יחידת תאורה ומרכיב אותה בתקרה י( יש סימונים עם שקע שניתן לחתוך לפיו )

האם יש השפעה לנושא העמעם .ודבר נוסף אני רוצה ליצור מצב שבו אוכל להדליק את התאורה מקדימה ואז ניתן לראות

את הילדים תוך כדי נסיעה(נרדמו כן.\ לא וכו..)אני צריך עזרה בשירטוט והאם אפשר להוסיף נורות במקביל ליחידה הקדימת.

אשמח אם תוכל לעדכן מה עשית, אני באותה בעיה כמוך תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קל ופשוט!!!

עשיתי לאבא שלי את זה בטנדר..

אני לקחתי פלוס כדי שיוכל להדליק גם שהמפתח לא עלacc

לוקח מינוס פלוס מהלוח חשמל של הרכב שם מפסק ומשם ממשיך למנורה כמובן צריך לפרק כמה חלקים גג דיפון הכל כדי להעביר את הכבל בצורה יפה ואיכותית. כמובן שתוכל גם לחבר חוט נוסף לדלתות כדי שידלק כשאתה פותח דלת אבל זה טיפה יותר מסובך

בהצלחה

היה גולף..

וככה ישאר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות דבר נוסף,במקום לחווט את הנורה לאמצע הרכב,דבר שיאלץ אותך לחשוף חוטים ויהיה מראה לא נקי כי אין חיבור קיים,אתה יכול לשים מנורות לד משתי הצדדים ולחווט אותן לסוויץ של הדלת (-) ולפלוס ברכב,ככה תקבל תאורה עם מראה הכי נקי שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות דבר נוסף,במקום לחווט את הנורה לאמצע הרכב,דבר שיאלץ אותך לחשוף חוטים ויהיה מראה לא נקי כי אין חיבור קיים,אתה יכול לשים מנורות לד משתי הצדדים ולחווט אותן לסוויץ של הדלת (-) ולפלוס ברכב,ככה תקבל תאורה עם מראה הכי נקי שיש

זה נשמע לי אחלה רעיון! האם זה מסובך לעשות לבד או חייב חשמלאי אני יותר מבין במכונאות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע לי אחלה רעיון! האם זה מסובך לעשות לבד או חייב חשמלאי אני יותר מבין במכונאות.

תודה

זה פשוט,אם יש לך קצת ציוד וניסיון

בכללי,

כדי להפעיל את הלדים אתה צריך פלוס ומינוס(12v),כדי שהלדים יפעלו גם כשהרכב מכובה אתה צריך למצוא פלוס קבוע,לרוב תמצא אותו בקופסאת הפיוזים,אזעקה וכו'

את המינוס תמצא בסוויץ דלת(הקפיץ השחור)

ככה הלדים יקבלו פלוס קבוע ובעת פתיחת הדלת יסגר המעגל,זה המנגון של תאורת הפנים.

כמובן, תצטרך מתאם קטן לקופסת הפיוזים וחוטים עדיף בגודל 16awg(בטיחות) באורך בהתאם לרמת ההשקעה והפיזור ברכב וקצת. הבנה של מה אתה עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...