Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

דבר ראשון וחשוב נהג יונדאי חייב! לפני ביצוע מהלך לוודא שנותנים לו להכנס זה אחד.

דבר שני לא ראיתי שלוש שניות בוידאו, כן ראיתי תנועה של פורד ללא עצירה או כל ניסיון של עצירה לצורך זכות לרכב מימין, ומי אמר שפורד צריך לתת זכות לרכב שלא מאותת!!!

נהג יונדאי אשם מלא בתאונה.

לכל מי שטוען כי היונדאי אשם או להפך, בואו נבין את הסיטואציה:

1. היונדאי נכנס לנתיב כבר, הוא חצי בנתיב, עוברות 3 שניות מלאות והרכב פורד דוהר קדימה ונכנס בנהג, על מה ולמה היונדאי אשם בדיוק? מדובר על מהירות אפסית לחלוטין.

2. נהג הפורד רצה להוציא את היונדאי מהנתיב, נגיד וצפר אבל מה עשה? נתן גז והמשיך קדימה ונכנס ברכב? נו באמת - עבריין לכל דבר.

חברים, אם נתחיל להכנס ברכבים בכל פעם שהם יזלגו לנתיב שלנו, לאן נגיע?

חשוב להסביר לחלק כאן, כי עברו שניות רבות והיה מספיק זמן להגיב או לפחות לראות. ואם היונדאי כן השלים את המעבר לנתיב והפורד נכנס בו? מה אז? אוטומטית הפורד הופך לאשם נכון? ראו מקרה זה כאילו היונדאי השלים מעבר.

עכשיו, צריך להבין ייתכן ויש פניה שמאלה בהמשך? היונדאי נהג בימני ועכשיו מעוניין לשריין את נתיב שמאל לפניה כמו הרבה אנשים, היה צריך לעשות את זה קילומטר לפניי או 500 מטר לפניי הצומת? סתם לצורך הדוגמא למרות שאין לי מושג היכן זה אבל עבור הדוגמא, מה אז? לא נכניס אף אחד?

נהג הפורד אשם בפגיעה ברכב היונדאי באופן וודאי ונהיגה בקלות ראש/בריונות. 3 שניות ומעלה עוברות מרגע המעבר ורכב הפורד מאיץ קדימה - אין כאן חיתוך או אשמת נהג היונדאי.

אולם, נהג היונדאי יכל כביכול לחתוך חזרה לנתיב אבל המהירות אפסית, הרכב טכנית ופיזית לא היה מצליח.

נסו לפעמים, לראות את כל התמונה מאשר רק צד אחד, אף אחד כאן לא נכנס ברכבים בכוונת תחילה גם אם חתכו אותם ובמיוחד, אם נכנסו לנתיב ועברו שניות רבות במונחי כביש ונכנסים בהם, נכון? יפה.

*** מניח שהסרטון כלל לא נמסר לנהגים אך במקרה כזה, הסרטון היה עוזר בוודאות לנהג היונדאי להוכיח כי הנהג העבריין בפורד רמס אותו ונכנס בו בכוונת תחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כתוב כי מי שלא מאותת לא זכאי לזכות קדימה - נתחיל מזה ועלייך להפנים את זה. או שיצא חוק חדש ואתה רוצה להציג לנו שחובה על פי החוק לאותת ורק אז לקבל זכות קדימה? ומה אם לא אותתתי? גזר דין מוות או פגיעה?

2. איך מוודאים שנותנים לך זכות קדימה? מהססים לשניה וחוזרים לנתיב ועושים ככה 20 רכבים עד שמישהו נותן לך להכנס? סתם מתוך סקרנות כן נראה שיש לך הגיון מעניין בכביש.

3. רכב מתחיל כניסה לנתיב לך ולא משנה מה הסיבה - אתה ממשיך לרמוס אותו? כנראה שזה חוק חדש.

4. נהג הפורד תקוע בשמאלי ולא מאפשר לאחרים להכנס? כנראה חוק חדש.

5. רמיסת נהגים זו לא דרך ההתנהגות והיה לאותו נהג מספיק זמן להגיב אם היה עסוק או עסוקה בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נחזור כמה ימים אחורה, להודעה #13946

עכשיו לעשות העתק הדבר של 2-3 עמודים, עם ההתאמות הנדרשות.

אנסח מחדש מה שכתבתי אז, 3 הודעות מאוחר יותר.

אחד בלתי מתחשב, חושב שיש לו יותר גדול

האחר לא חכם

על זה אומרת אשתי:

בכביש תהיה זונה.

תן לכולם להכנס.

או שתחזיק רכב עם מקדם הרתעה.

בינינו, אם אני השופט אני נותן לכל אחד לשאת בנזקו. היונדאי התפרץ לנתיב בלי לאותת וכנראה בלי לבדוק מה קורה בו, הפורד לא הגיב למצב המשתנה, אפילו החמיר אותו עד כדי תאונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איתות דבר הכי חשוב בכביש הוא נותן התרעה מוקדמת לביצוע מהלך, כאן לא היה איתות אלה נהג יונדאי חתך בברוטליות.

2. כאשר רכב נותן לך זכות הוא מעט את התנועה וכך נותן לך זכות להשתלב לנתיבו. כאן רואים נהג/ת פורד בתנועה מלאה!!!

ראה החל משניה 00:10!! ללא עצירה!!! ללא מתן כל זכות או רעיון לרכב יונדאי שאפשר להכנס לנתיב.

3. רכב חתך נתיב ולא נכנס אליו.

4. ראה החל משניה 00:10 עד ל-00:16 פורד נמצא בתנועה מלאה מדגיש לך שוב פעם.

5. נהג יונדאי ביצע מהלך ללא כל אזהרה מוקדמת לנהג/ת פורד וחתך את נתיב נסיעתו, נהג/3 פורד לא נתן אפילו רמז לכך שהוא מאפשר כניסת יונדאי.

סיכום: נהג יונדאי ביצע שלוש מהלכים המחזקים בכך שהוא אשם מלא בתאונה, לא אותת, לא התסכל במראה ולא ווידא כל כך שנהג/ת פורד נותן לו זכות לכניסה לנתיבו השמאלי ושלוש זה נהג יונדאי לבסוף חותך ולא משתלב לנתיב השמאלי.

1. לא כתוב כי מי שלא מאותת לא זכאי לזכות קדימה - נתחיל מזה ועלייך להפנים את זה. או שיצא חוק חדש ואתה רוצה להציג לנו שחובה על פי החוק לאותת ורק אז לקבל זכות קדימה? ומה אם לא אותתתי? גזר דין מוות או פגיעה?

2. איך מוודאים שנותנים לך זכות קדימה? מהססים לשניה וחוזרים לנתיב ועושים ככה 20 רכבים עד שמישהו נותן לך להכנס? סתם מתוך סקרנות כן נראה שיש לך הגיון מעניין בכביש.

3. רכב מתחיל כניסה לנתיב לך ולא משנה מה הסיבה - אתה ממשיך לרמוס אותו? כנראה שזה חוק חדש.

4. נהג הפורד תקוע בשמאלי ולא מאפשר לאחרים להכנס? כנראה חוק חדש.

5. רמיסת נהגים זו לא דרך ההתנהגות והיה לאותו נהג מספיק זמן להגיב אם היה עסוק או עסוקה בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב היות ואתה רק מבין צד אחד, כיצד אתה מסביר את זה שהפורד כלל לא בלם אלה רמס את היונדאי? גם זה תקין? אז מה אם הוא לא אשם, רומסים ודורסים?

ספיראל כתב היטב, תהיה חכם לא צודק אבל תבין כל צד וצד, כרגע אתה רואה רק צד אחד ולכן, חוות הדעת שלך לא בהכרח מהימנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר בכביש המדובר כמעט מדי יום.

קצת אחורה משם, יש הצטמצמות נתיבים, מ-3 ל-2; קצת קדימה משם, יש פנייה שמאלה שקצרה מלהכיל את כל הרכבים שרוצים לפנות והם חוסמים את הנתיב השמאלי בהמתנה לרמזור שאינו מסונכרן עם אלו שרוצים ישר.

הבעייה מתחילה לרוב עם אלו שבאים מהנתיב הימני ביותר שנסגר, ורוצים לפנות שמאלה. יש שם המון חיתוכים, כל הזמן, ואם אתה לא 120% עירני, אתה תעשה שם תאונה.

נהג הפורד פשוט נהג ברשלנות (הסעיף המתאים, "נהיגה בקלות ראש") כשלא שם לב למה שקורה מלפניו. זה לא כביש שבו הייתי מרשה לעצמי להוריד את רמת העירנות שלי למתרחש בו, בטח שלא ליותר משנייה אחת בודדה (מול 3 שניות שיש לו זמן להגיב בסרטון)שגם היא זמן אסטרונומי ביחס לכביש הספציפי הזה. כמו שאמרתי, שם אני על 120% עירנות קבוע.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבט נוסף, בצפיה איטית: בתחילת הסרטון נהג הפורד ממש לא מרוכז. לוקח לו 6-7 שניות לזוז אחרי שהרכב לפניו (ספורטאג'?) מתחיל להתקדם. היונדאי מנסה "לנצל הזדמנות" של פתיחת פער בין הפורד לקאיה, אבל עושה זאת באיחור, ולמעשה מתחיל לסטות כאשר הפורד כבר קרוב מאד אליו.

לכן, במחשבה שניה, התאונה היא לחלוטין אשמת היונדאי. נראה לי שנהג הפורד, גם אם היה ערני לגמרי, לא היה יכול למנוע את התאונה, לכל היותר לצמצם את הנזק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שטוען כי היונדאי אשם או להפך, בואו נבין את הסיטואציה:

1. היונדאי נכנס לנתיב כבר, הוא חצי בנתיב, עוברות 3 שניות מלאות והרכב פורד דוהר קדימה ונכנס בנהג, על מה ולמה היונדאי אשם בדיוק? מדובר על מהירות אפסית לחלוטין.

2. נהג הפורד רצה להוציא את היונדאי מהנתיב, נגיד וצפר אבל מה עשה? נתן גז והמשיך קדימה ונכנס ברכב? נו באמת - עבריין לכל דבר.

חברים, אם נתחיל להכנס ברכבים בכל פעם שהם יזלגו לנתיב שלנו, לאן נגיע?

חשוב להסביר לחלק כאן, כי עברו שניות רבות והיה מספיק זמן להגיב או לפחות לראות. ואם היונדאי כן השלים את המעבר לנתיב והפורד נכנס בו? מה אז? אוטומטית הפורד הופך לאשם נכון? ראו מקרה זה כאילו היונדאי השלים מעבר.

עכשיו, צריך להבין ייתכן ויש פניה שמאלה בהמשך? היונדאי נהג בימני ועכשיו מעוניין לשריין את נתיב שמאל לפניה כמו הרבה אנשים, היה צריך לעשות את זה קילומטר לפניי או 500 מטר לפניי הצומת? סתם לצורך הדוגמא למרות שאין לי מושג היכן זה אבל עבור הדוגמא, מה אז? לא נכניס אף אחד?

נהג הפורד אשם בפגיעה ברכב היונדאי באופן וודאי ונהיגה בקלות ראש/בריונות. 3 שניות ומעלה עוברות מרגע המעבר ורכב הפורד מאיץ קדימה - אין כאן חיתוך או אשמת נהג היונדאי.

אולם, נהג היונדאי יכל כביכול לחתוך חזרה לנתיב אבל המהירות אפסית, הרכב טכנית ופיזית לא היה מצליח.

נסו לפעמים, לראות את כל התמונה מאשר רק צד אחד, אף אחד כאן לא נכנס ברכבים בכוונת תחילה גם אם חתכו אותם ובמיוחד, אם נכנסו לנתיב ועברו שניות רבות במונחי כביש ונכנסים בהם, נכון? יפה.

*** מניח שהסרטון כלל לא נמסר לנהגים אך במקרה כזה, הסרטון היה עוזר בוודאות לנהג היונדאי להוכיח כי הנהג העבריין בפורד רמס אותו ונכנס בו בכוונת תחילה.

נראה לי שאתה סופר כל שנייה כמו שלוש שניות.... נהג היונדאי אשם בתאונה חד וחלק ,רוב הרכב היה בכלל באלכסון ,הוא עוד לא השלים את העקיפה, אם אתה מרגיש שאתה לא מסוגל להשלים את העקיפה אל תעקוף! גם אם תתן את הסרטון לבעל היונדאי זה לא יעזור לו מי יודע מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, יש שעון של הסרטון בתחתיתו. אני מסכל ברבע מהירות אבלנותן זמנים לפי השעןן הזה.

הקיה מתחיל לזוז ב-3:15:39, הפורד ב-3:15:46, היונדאי ב-3:15:48 כאשר הפורד כבר קרוב אליו (כנראה לא בודק במראה), התנגשות ב-3:15:51.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה סופר כל שנייה כמו שלוש שניות.... נהג היונדאי אשם בתאונה חד וחלק ,רוב הרכב היה בכלל באלכסון ,הוא עוד לא השלים את העקיפה, אם אתה מרגיש שאתה לא מסוגל להשלים את העקיפה אל תעקוף! גם אם תתן את הסרטון לבעל היונדאי זה לא יעזור לו מי יודע מה

נראה לי אתה צריך להבין כיצד עובדים עם יוטוב ושיש שם טיימר ופונקציות מתקדמות אחרות.

לא אתה ולא אני נוכל לקבוע מי האשם בוודאות ולכן, רשמתי באופן חד וחלק - כל מי שקובע אשמה וודאית למעשה הטענה שלו חסרת טעם ולמה? לא מבין את הצד השני.

בית המשפט יקבע מי האשם ותהיה בטוח, לכל אחד מהם תהיה אשמה תורמת משלו, אין כאן אשם וודאי.

יש כאן אדם שלא ביצע עד הסוף עקיפה ויש אישה/אדם שרמס ודרס רכב אחר מולו מבלי שהיה עירני במשך שניות רבות, יכל להיות גם אדם בכביש שחוצה בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי בסרטון כ-10 פעמים ,ולא שיניתי את דעתי במאומה ,אתה נתפס יותר מדי לעניין של שניות , תסתכל שהנתיב הכי ימני עומד להיסתיים ,מישהו נכנס לנתיב של יונדאי והוא בתגובה "פתר את הבעיה" ,נכנס בלי לאותת לנתיב של הפורד:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...