Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

תאונה מהיום בבוקר

[video=youtube_share;gPqfidIce6A]

מקרה קלאסי של נהיגה צודקת ולא חכמה (של הרכב העוקף). נסיעה בהפרש מהירויות גבוה יחסית משאר הרכבים, באזור לא סטרילי בעליל שבכל רגע יכול לצאת מישהו מחניה או לקפוץ לכביש או סתם לחנות באמצע הנתיב ולגרום לעקיפה של מי שנוסע בימין, כמו שקרה.

כמובן שנהג הטנדר מסוכן לסביבה הרבה יותר (ואשם), נכנס לנתיב בלי להסתכל (ואי אפשר היה לפספס את הרכב העוקף). באותה מידה זה יכל להיות אופנוע מאוד מהיר או ילד על אופניים וזה היה יכול להגמר רע מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא עושים שיש קצת פקק?

2 בבונים ראשונים נוסעים על אי תנועה לעבר נתיב האצה כדי לחסוך במקרה הטוב דקה.

בבון נוסף שפשוט לא צריך לעמוד בתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרר אשם

אתה לא חכם

על זה אומרת אשתי:

בכביש תהיה זונה.

תן לכולם להכנס.

או שתחזיק רכב עם מקדם הרתעה.

[emoji24] [emoji112] [emoji107]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני בדיוק לפני פנייה שמאלה, נהג גרר מחליט (בלי איתות) שהוא נכנס לא רק לנתיב השמאלי אלא לנתיב הפנייה (שהוא עושה ע"י חסימת נתיב שלם)

2. נהג מונית מספר רישוי 85-588-25 שמחליט לחתוך אותי (בצורה מסוכנת), עושה עצירת דווקא, ממשיך להתשתולל ע"י חיתוך שמאלה ואז ימינה בשביל לעצור בתחנת אוטובוס (נראה שאני אעביר את הצילום לפייס של המשטרה)

* אזהרת מונית בבון רצינית (וסליחה מהקופים על שיוך נהג המונית למשפחה שלכם :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר סרטונים שנאספו לי מהחודשים האחרונים של אנשים שנכנסים לי לנתיב בלי להסתכל:

1.https://www.youtube.com/watch?v=VBXc3nOu1O0

מהמקרה הזה למדתי שישראלים לא יודעים להשתמש בכיכרות עם יותר מנתיב אחד ומאז אני נמנע מלנסוע במקביל למישהו בכיכר.

2.https://www.youtube.com/watch?v=FQalvn7gL6k

כאן הייתי בטוח שהל' רוצה סתם להחליף נתיב (לא ידעתי שיש פניה שמאלה בהמשך) והערכתי שיתן לי לעקוף. מאז אני נזהר הרבה יותר מתלמידי נהיגה.

3.https://www.youtube.com/watch?v=G4DLneehpTg

ידעתי שאני כנראה בשטח המת של המזדה ובסיום העיקול התחלתי להאיץ כדי לעקוף אותה, כנראה הייתי צריך לחכות עם העקיפה עד שהכביש יתיישר.

אני עם וותק של 3 שנים ובלי יותר מדי נסיון בכבישים עמוסים וכנראה נוהג בצורה טיפה פזיזה מדי (חוקית אבל פזיזה, בעיה של גיל 20:lol:) ועם יותר מדי אמונה שהנהגים מסביבי מודעים למה שקורה בכביש, שמח שיש לי את המצלמה לתחקר עם עצמי אירועים כאלו, מאמין שזה יעזור לי להימנע ממצבים דומים בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.

אולי כי אני פונה שמאלה (עם איתות) והוא בנתיב שממשיך ישר ולא מאותת?

רוצה שאני אהיה גם קורא מחשבות?

נו באמת. אתה מיתמם...

מהמקרה הזה למדתי שישראלים לא יודעים להשתמש בכיכרות עם יותר מנתיב אחד ומאז אני נמנע מלנסוע במקביל למישהו בכיכר.

התצפית שלך נכונה וגם המסקנה שלך נכונה.

אני עם וותק של 3 שנים ובלי יותר מדי נסיון בכבישים עמוסים וכנראה נוהג בצורה טיפה פזיזה מדי (חוקית אבל פזיזה, בעיה של גיל 20:lol:) ועם יותר מדי אמונה שהנהגים מסביבי מודעים למה שקורה בכביש, שמח שיש לי את המצלמה לתחקר עם עצמי אירועים כאלו, מאמין שזה יעזור לי להימנע ממצבים דומים בעתיד.

המודעות העצמית שלך היא כבר משהו שאין ל-90% מהנהגים, קבל ח"ח, אתה בדרך הנכונה:mm_yeah:.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל - הפנמת האת חוק הזונה ואתה גם לומד מהניסיון. רק אל תתקלקל.

על זה אומרת אשתי:

בכביש תהיה זונה.

תן לכולם להכנס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרומתי הצנועה לשרשור, מהיום בבוקר. דגנרט עוצר בכביש בין-עירוני במקום בלי שוליים ומסכן את עצמו ואת הסביבה, כנראה כי פיספס את הפניה ימינה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון קלוש ביותר, ידידי. אני לא מיתמם כי אין לי סיבה להתמם. לא נלחמתי איתו ולא מנעתי ממנו לעשות מה שעשה. לצורך העניין, יכולתי לצלם את אותו הסרטון בעודי נוסע בנתיב השמאלי ללא הפרעה, וגם אז אותו דגנרט עדיין היה דגנרט.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...