Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c1 או סקודה סיטיגו- אני משתגע!!

victory
שימו לב! השרשור הזה בן 4049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע כמה אמור לעלות ביטוח מקיף לסיטיגו / mii דגם ידני 75 כ"ס?

ניסיתי לברר בכמה חברות ביטוח וכולם דרשו מחיר סביב 3000 שקלים, זה ממש יקר לטעמי.

מעבר לזה לרובם היו גם דרישות להתקנת מיגונים יקרים, כמו כספת למחשב של הרכב וקודן, חלק דרשו את שניהם.

לעומת זאת לרכב כמו קיה פיקנטו הבנתי שאין דרישה למיגון בכלל או מקסימום לקודן שנראה שאפשר לקבל עם הרכב מהיבואן. את הפיקנטו הבנתי שאפשר לבטח ביטוח מקיף בסכום של 2000 שקלים ואפילו פחות מזה אם לוחצים.

כל החברות טענו שרכבים של צ'מפיון הם "רכבים גניבים" ובגלל זה יש את דרישות המיגון והמחירים הגבוהים.

זה נשמע קצת הזוי כי סה"כ המחיר דומה מאוד לזה של הפיקנטו, שניהם באותו סגמנט.

דרך אגב האם מיגון כספת יכול להזיק לרכב, לחמם/לשרוף את המחשב של הרכב ו/או להוסיף משקל רב לרכב?

לפחות מהבחינה הזאת הפיקנטו עדיפה בוודאות.

דרישת המיגון שאני קיבלתי היא אימובלייזר מקורי ואיתוראן SAVE שקיבלתי גם ככה חינם מהיבואן.(והתשלום החודשי בעוד שנה הוא זניח). המחיר אכן עומד על סביבות 3000-2800 ש"ח למקיף ואני עובד על מציאת הצעה משתלמת יותר.

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי הביטוח אני משלם סה"כ חובה ומקיף 4200 (יקר יחסית אבל סביר(נכון לאוקטובר 2012) אני מניח שהמחירים ירדו קצת בקרוב כי רוב החברות בקושי מכירות את הרכב), לגבי המיזוג עם הקונסולה המרכזית, אני מסכים שזה מציק מאוד, אבל אני אישית עשיתי קומבינה קטנה, שמתי יריעה של גומי דביק ושחור על קונסולה וזה חוסם את יציאת האוויר ואפשר להוציא את זה מתי שרוצים, מי שימציא איזה קומבינה יותר חכמה יוכל למכור אותה בכיף. בכל מקרה המזגן חזק לאללה, והרכב חסכוני מאוד( 1/17 בעיר 90% מהזמן).

מבחינת גודל רכב, אני 1.87 על 120 קילו לכל הדעות בחור גדול ויש לי מלא מקום ברכב, נסעתי בפיקנטו , באלטו, C1 וה107 ואני יכול להגיד שהסיטיגו גדולה בהרבה! למען האמת, מבחינת חלל פנים היא גדולה אפילו יותר מהפביאה מכיוון שהרכב בנוי נכון יותר.

אז אני באמת מאוד ממליץ על הסיטיגו, רכב נהדר, חסכוני, ויחסית זריז (אחרי 6000 קילומטר המנוע נפתח הרבה יותר) ולפי מה שהבנתי רוב החלפים די זולים , חוץ מהווישרים! לפני חודש שמתי את הרכב בשטיפה ולאחר שבוע גיליתי שבשטיפה נקרעו לי הווישרים מהמכונה, 160 ש"ח החלפה וזה עוד אחרי מו"מ להורדת המחיר! קיצר, אם אתה קונה סיטיגו תשתוף את האוטו בבית כי הווישרים עדינים פצצות והם מותאמים רק לרכב הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...