Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מבקש חוות דעת בקשר ל) פלשינג למנוע

ElhananZ
שימו לב! השרשור הזה בן 1029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סיאט טולדו 2003 TDI עברה 267,000 ק"מ. שמתי לב שהמנוע שלי רועש ביחס לטולדו של חבר שלי שהאוטו שלו עבר 350,000 שנת 2001. אני לא יודע באיזה שמן השתמשו עד כה (קניתי את האוטו לא מזמן) ולכן אין לי מושג אם כדאי לעשות פלאשינג או לא. מה שבטוח זה שהשתמשו בפעם האחרונה בשמן 15W40 חצי סינטטי כשהוראות היצרן אומרות שצריך 5W40 סינטטי מלא. קניתי שמן של ליקויי מולי 5W40 סינטטי מלא כמו שהיצרן ממליץ. המליצו לי לעשות פלשינג במשך כ-5 או 7 דקות , לנקז , להחליף לשמן שיש לי ולהוסיף תוסף של FORTE שמשקיט את הרעש של המרימי שסתומים הידראוליים.

אני לא יודע אם זה נכון לעשות את זה או לא , ואני מפחד לעשות את הפלשינג משום שאיני יודע כמה בוצה או פיח יש בתוך המנוע.

והאם יש עדיפות להוסיף תוסף שמגר רעש של המרימי שסתומים ?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר החלפתי שמן והוספתי את התוסף של FORTE והוא לא עזר בהשקטת המרימים , אפשרי לשים את התוסף של BG MOA או שלא ניתן לערבב 2 סגוי תוספים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פלשינג " זה טיפול "נמרץ " ויש לא מעט מומחים שטוענים שנזקו גדול מתועלתו ! אין שום עדות לכך שפלשינג ישפר את מצבך.

אם אתה מתעקש בעיניין השמן...פרק את הקרטר נקה את כל השאריות והחלף פילטר בזמן.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם לא מעט דיונים בפורום ובכל מקרה,במקרה הזה נקודתית,אם אין בעיה במנוע, הייתי מוותר על הפלאשינג מחשש לנזק בשל מספר הק"מ המכובד שעבר הרכב.

אפשר בהחלט כפי שהוצע,לפרק קרטר,לנקות את הרשת,להחליף לשמן +מסנן איכותיים (אם יש עם שסתום אל חוזר להרכיב אותו) וזהו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע של הרכב שלך הוא לא בלנדר ולא מיקסר אז אל תקשיב לכל אלו שעשו לך מתכונים לסלט הדבר היחידי שצריך להכנס למנוע שלך הוא שמן ולא תוספי הוקוס פוקוס.

בק"מ כמו שלך לא הייתי שם פלאשינג, פשוט תשתמש בשמן סינטטי איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר לא עשיתי פלשינג משום שפחדתי. החלפתי שמן , והוספתי את התוסף אבל עדיין יש רעש מהמרימים.

אני אחכה שהמפלס של השמן ירד ואנסה את הMOA של BG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...

כולם רושמים פה שטויות אני עושה פלאשינג כבר שנים לכל סוגי המכוניות ואין שום בעיה פלאשינג זה סוג של ספירט שמתערבב עם השמן לכמה דקות כדי להוריד את כמות הבוצה לקארטר כדי שתחליפו את השמן כל הליכלוך שיצא 

במיוחד לכל הרכבים עם התיזמון שסתומים משתנה שהמעברים למעלה חשובים ביותר .

אוטו שאוכל יותר שמן זה לא קשור לפלאשינג מה זה נראה לך אוכל את הרינגים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.6.2021 בשעה 17:19, ניס6 כתב:

כולם רושמים פה שטויות אני עושה פלאשינג כבר שנים לכל סוגי המכוניות ואין שום בעיה פלאשינג זה סוג של ספירט שמתערבב עם השמן לכמה דקות כדי להוריד את כמות הבוצה לקארטר כדי שתחליפו את השמן כל הליכלוך שיצא 

במיוחד לכל הרכבים עם התיזמון שסתומים משתנה שהמעברים למעלה חשובים ביותר .

אוטו שאוכל יותר שמן זה לא קשור לפלאשינג מה זה נראה לך אוכל את הרינגים ?

מניסיון אחד ממש רע- ביצוע פלאשינג ללא פירוק אגן שמן (קרטר) עלולה לסתום את רשתית משמרת של אגן השמן ןמשם הצרות רק גדלות 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בפלאשינג, במנועי דיזל הצטברות בוצה במערכת השמן זה לא שכיח כמו במנועי בנזין.

במידה וקיימת בוצה יש לטפל בה ייסודית ע"י פירוק אגן שמן ומכסה שסתומים ולבצע ניקיון.

אל תשכח שהמנוע שלך לא חדש ונסע מספר מכובד של ק"מ, בוודאי שירעיש השחיקה עשתה את שלה, צריך לאתר את מיקום הרעש ושקול תיקון אם נדרש, או לחיות עם הרעש והבעיה לשיקולך.

יש הרבה מקורות שיכולים לגרום למנוע להרעיש יותר ממנוע זהה אחר, למשל אינג'קטורים שלא מכוונים או דולפים, שרשרת תזמון, מותחנים ועוד.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הקפצה... מ-2012

• לא הבנתי... 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...