Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הזרוע הזאת:

המחיר באיביי כ-132 ש"ח כולל משלוח USPS

$_12.JPG

http://www.ebay.com/itm/381147784991?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש זרוע חזקה מספיק להחזיק מכשיר לא שגרתי - רוחב של 9.9 ס"מ ללא מגן ובמשקל 200 גרם.

עד היום השתמשתי בזרוע בשווי עשרה שקלים שנרכשה מרוכל בצומת. הייתה מתנתקת מידי פעם בגלל משקל המכשיר והזרוע עצמה הייתה קצרה, מה שגרם למפגש בין חלקו העליון של הטלפון והשמשה. כלומר - יציאת האודיו של המכשיר לא נגישה.

מכירים זרוע שתענה על הדרישות? עדיפות להזמנה מeBay. תודה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש זרוע חזקה מספיק להחזיק מכשיר לא שגרתי - רוחב של 9.9 ס"מ ללא מגן ובמשקל 200 גרם.

עד היום השתמשתי בזרוע בשווי עשרה שקלים שנרכשה מרוכל בצומת. הייתה מתנתקת מידי פעם בגלל משקל המכשיר והזרוע עצמה הייתה קצרה, מה שגרם למפגש בין חלקו העליון של הטלפון והשמשה. כלומר - יציאת האודיו של המכשיר לא נגישה.

מכירים זרוע שתענה על הדרישות? עדיפות להזמנה מeBay. תודה.

איזה סכום אתה מעוניין להשקיע?

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

נברתי קצת בהודעות של השרשור המדובר - אבל לא מצאתי תשובה לבעיה.

יש לי מכשיר מסוג NOTE 3 עם כיסוי של Otterbox. הרוחב שלו הוא בערך 9.5 ס"מ.

יש איזושהי זרוע שיכולה להחזיק משהו כה רחב? אשמח להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, ממש בהודעות שלפניך חיפשתי פתרון למכשיר ברוחב דומה.

עדיין לא מצאתי משהו, וגם אני אשמח לעזרה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, ממש בהודעות שלפניך חיפשתי פתרון למכשיר ברוחב דומה.

עדיין לא מצאתי משהו, וגם אני אשמח לעזרה.

יש לי את ה EXO GEAR מהדגם הקודם שהוא כן מתאים, אבל הוא נשאר ברכב אחר.

ניסיתי למצוא את אותו אחד (עם הקליפס האדום שכל הזמן צריך לפתוח ולסגור) - אבל הם עברו למכשיר במבנה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הדבר הזול הזה:

http://www.ebay.com/itm/141502529198?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

בנתיים עושה רושם טוב מאוד. לדשבורד שלי זה לא נצמד בכלל.. אבל לזכוכית לעומת זאת זה נצמד מעולה.

נראה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני אוהב מאוד טלפונים קבועים - ספיריטים.

אני תמיד מתקין ומשתמש ברכבים שאני נוסע.

אבל לפעמים יוצא שאני צריך להוציא מספר טלפון שאינו רשום לי בספיריט, או להשתמש בוויז, ועוד לא הצלחתי למצוא את הדרך המתאימה והנוחה.

אז יש לי זרוע שאני שם לפעמים על השמשה, אבל צריך לנתק בכל פעם שאני חונה כדי לשים מגן שמש, צריך גם להתעסק עם חוטי הטענה שמסתובבים לך בידיים ומפריעים. לפעמים אני ברכב אחר ואז הטלפון מונח על לוח השעונים בשביל וויז (ואז עף בסיבובים), וגם שוב כבלים מסתובבים לך בכל מקום..

בקיצור, איך אתם עושים את זה? מחפש פתרון שיהיה מצד אחד קבוע ושלא יפריע, מצד שני שלא תהיה בעיה לפרק ולהעביר לרכב אחר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זרועות שנדבקות לדשבורד, חלקן אפילו מאוד מינימליסטיות. אני משתמש ב-Exomount touch של Exogear. הנה לינק למוכר רנדומלי באיביי. יש להם גם כאלה שנכנסים לפתח היניקה של הרדיו דיסק או כאלה שנתפסים על פתח המיזרוג.

חוץ מהאקסוגיר יש עוד כמה בסגנון.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הטלפון נמצא בצד שמאל, צמוד לקורה ויושב על הדש - וכך לא מפריע לסוכך השמש. את כבל הטעינה חיוותטי מתחת לדשבורד ודרך גומיית האטימה של הדלת כך שהוא יוצא ליד הטלפון ואין בלאגן של חוטים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בגלל הקיץ (אני רוצה לשים סוכך שמש על כל החלון), אני שוקל לנטוש את ה EXOMOUNT שיש לי לטובת BONDI או פתרון אחר.

ל CD לא נראה לי כי זה חוסם לי את כפתור ה ON/OFF,

ולמזגן אני לא רוצה כי אני מפחד מעיבוי נוזלים במכשיר.

האם BONDI לא מתלתל כל הנסיעה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה רכשתי לפני כמה ימים LG G4. כמובן שעם זה, אני רכשתי זרועה לטלפון לרכב כדי שסוף סוף יהיה אפשר להניח אותו מולי ולהפעיל WAZE או כשמתקשרים. לצערי קניתי משהו עלוב ב100 שקל , לא יציב וגם היום נפל לי הפלאפון אך הייתי ערני.

אני יודע מהיכן לקנות זרועות ולא חסר חנויות, העניין הוא שאני רוצה משהו לא מגושם ומספיק יציב כדי שהפלא שלי לא יהיה בסכנה.

אם אפשר עד 50-60 שקלים כי כבר 100 שקל הלכו לי סתם על משהו זבל, אגב "SYGNET".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...