Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב למצוא דרך לעכב את הקופאית בסופר -אני לא עומד בקצב שלה

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשים את הירקות בסוף הקניות,הזמן שלוקח לה לשקול ולעבור למוצר הבא ייתן לך את האויר בסידור שאר המוצרים.

נ.ב

אמנם אני לא קונה בד"כ בשופרסל דיל אבל הקופות העצמיות הן פשוט דבר אדיר(אלא אם כולם תפוסות עם זקנים שלוקח להם בדיוק פי 50 מהזמן הסטנדרטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה קופה אוטומטית?

בסופרים גדולים של שופרסל יש קופות אוטומטיות.

פתרון מושלם למיזנטרופ שלא סומך על הזמנות דרך האינטרנט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק אתמול הייתי בסניף גדול של שופרסל בנשר ולא ראיתי כזה דבר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם נתקלתי בכזו בארץ אך ראיתי כמה בחו"ל. הן עובדות עם שקילה כדי לוודא שלא מרמים?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המכונה הזו בסניף שופרסל בהרצליה פיתוח,תמיד שאני שם אני רואה לקוחות "שמדברים עם המכונה"והיא לא כל כך נוחה.

ב.רעיון שלי תתחיל להחמיא לה על הציפורניים או על הפן,והיא תחייך לך ואפי' תסחב לך את הקניות לבית(סתם צוחק...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מוריד מכמה מוצרים את הברקוד,

מה שגורם לקופאית להקליד את כל המספר הארוך במקום לסרוק עם האקדח.

זה בטוח יעכב אותה בעוד כמה שניות. :)

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם נתקלתי בכזו בארץ אך ראיתי כמה בחו"ל. הן עובדות עם שקילה כדי לוודא שלא מרמים?

ירקות ופירות נשקלים ,ואין סיכוי להגניב משהו.

כך הייתי רוכש ברשת טסקו כשגרתי באירלנד .

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים את הירקות בסוף הקניות,הזמן שלוקח לה לשקול ולעבור למוצר הבא ייתן לך את האויר בסידור שאר המוצרים.

).

אפשר גם לערבב קצת בין תפוחי הסמיט לחרמון.

ב.רעיון שלי תתחיל להחמיא לה על הציפורניים או על הפן,והיא תחייך לך ואפי' תסחב לך את הקניות לבית(סתם צוחק...)

אני פשוט מוריד מכמה מוצרים את הברקוד,

מה שגורם לקופאית להקליד את כל המספר הארוך במקום לסרוק עם האקדח.

זה בטוח יעכב אותה בעוד כמה שניות. :)

בלי צחוק,הרעיונות האלו טובים!

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את השרשור ונדהם, גם אני נתקל לפעמים בתופעה דומה של "סופר-קופאית", אף אחד כאן לא חשב לבקש ממנה לעצור?! או להאט טיפה?

מוזר.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירקות ופירות נשקלים ,ואין סיכוי להגניב משהו.

כך הייתי רוכש ברשת טסקו כשגרתי באירלנד .

לא מדבר על ירקות ופירות. אם קנית לדוגמה בקבוק אקונומיקה והעברת אותו במכונה, הוא שוקל אותו כשאתה מכניס לשקית, כדי לוודא שלא תסרוק פריט אחד ותכניס פריט אחר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה היא מתחילה עם הלקוח הבא ולא מספיק זה ,היא מתחילה להעביר את המוצרים שלו

ולערבב עם המוצרים שעוד לא הספקתי לארוז.

איך אני מעכב אותה ?

טעות שלך חביבי!

איך ולמה לכל הרוחות אתה משלם לפני שסיימת לארוז את כל המוצרים שלך?

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמסטרדם לקופאית יש חוצץ שמחלק את המשטח אליו מגיעים המוצרים לאחר הסריקה. כך, לאחר שהיא סיימה איתך, המוצרים של הבא בתור מגיעים לצד השני של המשטח, מה שמאפשר לכל לקוח מספיק זמן כדי לארוז את המוצרים שלו בלי "להתערבב" עם הבא בתור.

לא מדבר על ירקות ופירות. אם קנית לדוגמה בקבוק אקונומיקה והעברת אותו במכונה, הוא שוקל אותו כשאתה מכניס לשקית, כדי לוודא שלא תסרוק פריט אחד ותכניס פריט אחר.

בלונדון (המקום היחיד בו נתקלתי בקופה עצמאית) - כן.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלך חביבי!

איך ולמה לכל הרוחות אתה משלם לפני שסיימת לארוז את כל המוצרים שלך?

כי בתחילת השירות היא מבקשת כרטיס מועדון - ואצלי זה מועדון + אשראי U שאיתו אני עושה קניות,

בסוף היא אומרת לי 894.12 ש"ח,רגיל או תשלומים ?

מה אני אמור לעשות עכשיו ? לבקש ממנה הסבר מפורט לגבי מה ההשלכות של כל אפשרות ?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתמול הייתי בסניף גדול של שופרסל בנשר ולא ראיתי כזה דבר.

הקופות לתשלום עצמי קיימות בסניפים בינוניים - למשל בגרנד קניון. לא ב"דיל" הגדול בנשר, וכבר אינן בגדר חידוש - אני מעריך שהן קיימות לפחות שנתיים.

קופות אלה נוטחות כאשר יש לך 4-5 פריטים, אבל לא מתאימות לקניה שבועית של 800 ש"ח שמצריכה מסוע גדול.

בגרמניה נתקלתי בקופות לתשלום עצמי בנוסח אחר - הקופאית מעבירה את המורים, אתה מקבל פתקית עם ברקוד והולך לעמדת תשלום נפרדת - אבל רק לצורך התשלום. מכונות אלה מקבלות גם מזומן, שהוא אמצעי התשלום המקובל בקניות בסדר גודל זה.

את הפתרון לבעיה שהציג פותח השרשור (בקניות קטנות עד בינוניות בינוניות) ראתי גם במרכז אירופה - לכל קופאית יש שני מסלולים להורדת המוצרים לאחר קריאת הקוד - וכאשר היא מסיימת עם לקוח היא מקבלת את התשלום ומעבירה את המוצרים של הלקוח הבא במסלול המקביל (שנגמר יותר קרוב או רחוק לאורך הדלפק) - וכך אפשר לסיים את האריזה בזמן שהלקוח הבא כבר מתחשבן. עם זאת, צריך להביא בחשבון ששיטת הקניות באירופה שונה מאשר אצלנו - כאן מקובלת קניה שבועית גדולה ובמידת הצורך השלמה קטנה, בגרמניה מקובלות קניות קטנות יום יומיות ולכן הדלפקים יכולים להיות יותר קטנים בהתאם. מצד שני יש מסועים ארוכים לפני הקופות כך שמספר לקוחות יכולים לפרוק את הקניות במקביל - ובהתאם לכך גם מספר החוצצים גדול..

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...