Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב למצוא דרך לעכב את הקופאית בסופר -אני לא עומד בקצב שלה

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קורא את השרשור ונדהם, גם אני נתקל לפעמים בתופעה דומה של "סופר-קופאית", אף אחד כאן לא חשב לבקש ממנה לעצור?! או להאט טיפה?

מוזר.

תגיד לי..ראיתה פעם קופאית??לא ניראה שכדאי להציק להם,עדיף לסבול ולשתוק.

(ציפורניים גדולות.אודם חזק.סומק חזק.בדרך כלל ערסיות.. ועוד שאר מחמאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קופות עצמיות זה מגניב וקיים ברעננה ובעוד מקומות.

לקופאית הזריזה שמתחילה עם הלקוח הבא, לפני שאני סיימתי לארוז - תבקש ממנה בנימוס להמתין עד שתסיים.

אם היא ממשיכה כאילו לא שמעה, תבקש שוב בנימוס שתמתין עד שתסיים.

בסוף היא תשמע.

(אגב, כשהלקוח שלפני לא סיים לארוז - גם אז אני מבקש ממנה להמתין עד שיסיים.)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום הרטוב הוא קופה תומכת rfid, כל מה שהוא יידרש הוא מעבר עם העגלה והכל נטען ללא מגע יד אדם לקופה, נשאר רק להעביר כרטיס אשראי ולהתחפף מהסניף.

עדיף מקרר וארון מטבח עם קורא ברקוד ומשקל, שמעדכנים אותך במייל על מוצרים שאוזלים ומבקשים אישור ממך להזמנה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סרטון בנושא סופרים, קניות וקופאיות, והפעם בלי תוכן מגעיל:

http://www.youtube.com/watch?v=LrCI4UWc-30 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נתקל פעם בקופאי? ממין זכר.

לפני מספר ימים ראיתי אחד כזה לראשונה בחיי. היה חסר לו איזה פריט/קוד/אנערף והוא התחיל לצרוח ולהשתולל על הקופאיות שמימינו ומשמאלו. דרמה קווין בלייב.

הקופאית שטיפלה בי ביקשה סליחה שהייתי עד למיקרה. אני דווקא הודתי לה בכל זאת קניות+תאטרון. לסופר הזה אני עוד יחזור!

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שראיתי קופאי ממין זכר בארץ. רק לובה, אם כי לא בהכרח דוברת רוסית.

בגרמניה פגשתי די הרבה קופאים צעירים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון בנושא סופרים, קניות וקופאיות, והפעם בלי תוכן מגעיל:

בהתחלה חששתי להפעיל את הסרטון ,אבל הפעם יצאת בסדר.

מישהו נתקל פעם בקופאי? ממין זכר.!

יוחננוף באשדוד ,אבל הוא היה נורמלי לחלוטין.ממורמר טילים אבל נורמלי.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ראיתי קופאי גבר, ואפילו ערבי, ואפילו גיי. מה שכן, קרניים לא היו לו, מוזר. היה מאד אדיב.

גם בשופרסל דיל בשערי חדרה יש 4 קופות עצמיות. לא יצא לי לנסות אבל זה נראה אחלה תחליף לקופת "עלק" אקספרס.

לסל קניות שבועי זה קצת יותר בעייתי ועדיף את הנוחיות של מסוע גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש חשבונית מס בסוף החשבון. במקרה הגרוע הרווחת חצי דקה. יותר סביר שנגמר לה פנקס חשבוניות, הדף לא נכנס למדפסת, המדפסת לא עובדת והנה יש לך מספיק זמן לסדר מוצרים בשקיות לפי צבעים.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צוחק, תוריד או תטשטש את הברקודים מכמה מוצרים, גם תקבל מבט משעשע של:

"למה האקדח לייזר לא עובד בלאט נאחוי" וגם תרוויח כמה דקות יקרות.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שבדיוק כמוני אתה מפוקס ומאורגן בסופר (אצלי - זה בניגוד מוחלט לשאר החיים). חוץ מהמספר לתור לבשר (שאצלנו פשוט אין) הכל די דומה.

אבל - כנראה שאתה ילד. אני קורע את הקופאית! אין לה סיכוי מולי. אני מסדר לה על המסוע את המוצרים בקבוצות עם רווח בינהן, ואם היא עושה בלגן אני מעיר לה. ירקות בסוף. שקיות פתוחות בהיכון ואני יודע בדיוק מה ילך לאן. שקיות נשארות פתוחות עד שהכל ארוז, ואז הן נסגרות ומוכנסות לעגלה.

זה יעיל בעיקר אם יש לפניך מישהו בתור, כי אז המסוע עומד ואפשר להיות אנאלי בסידור. אם הגעת ואין תור (כמו שקרה לי אתמול) - המסוע בתנועה וקשה מאוד לסדר קבוצות, וכשכל העגלה ריקה בצד השני כבר יש לך ערימה. גם אז - אני מסדר הכל כמו שצריך, אתמול גם לא היה אף אחד אחרי אז הקופאית אפילו עזרה לי, כשאני נותן לה הנחיות (משחת שיניים לא הולך עם שימורים, תפעילי הגיון!).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור משעשע. :lol:

גם הקופאיות הכי מהירות בפלשתינה לא מתקרבות לקופאיות גרמניות -

שם המוצרים ארוזים כמו... ובכן, כמו מוצרים גרמניים,

ובניגוד לנהוג בארץ, אין שקיות. בקיצור, זה טס בטיל

ולפני שאתה מספיק להגיד "אנטשולדיגונג" כבר עפים לך המוצרים לרצפה

בגלל שאין מקום מאחורי הקופאית (שלא לדבר על המבטים המאיימים של הלקוחות הבאים).

אה, כן, שכחתי דבר חשוב: בלא מעט רשתות בדויטשלנד לא מקבלים כרטיסי אשראי! :shock::roll::evil:

- - - - - - -

הקופות העצמאיות זאת המצאה נהדרת,

נשגב מבינתי מדוע לא החדירו אותן לפני 10 שנים לפחות.

נ.ב.:

ליקוק האצבע לפני פתיחת השקית היא מיומנות חשובה מאין כמותה,

שפיתחתי בשנים האחרונות אחרי תצפית דקדקנית אחר מוכרים וקונים ותיקים

בשוק מחנה יהודה. המנוסים שבהם מבצעים את התנועה כל כך מהר,

שאתה בקושי מצליח לראות אותה. משהו משהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אני לא יודע איפה אתם מוצאים את הסופר קופאיות האלה.

תמיד אני עומד ומחכה שעות עד שהקופאית מעבירה בחוסר חשק מופגן מוצר אחרי מוצר, לאט. לאט.... לאט מאוד.....

אולי זה בגלל יותר מדי ביקורים בגרמניה, שם הקופאיות מעבירות את המוצרים בקצב של רובה אוטומטי. ואם לא הספקת לארוז לשקית/תיק שלך, הקופאית והלקוחות נועצים בך מבטי שטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...