Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RECALL לרכבי פולו TSI - עדכון תכונה לגיר ושיפור מגדש

shainov
שימו לב! השרשור הזה בן 4407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב שיש את הרעש הזה שאתה עוצר, ולא מותח את הבלם יד כמו שצריך, תקין.

אבל לשקט הנפשי שלך, לך למוסך.

איך הספייסר הזה משנה את הפעולה של WG?

מה הוא בתכלס בא לעשות?

תודה על ההתייחסות ,

ראשית אני גם מכיר את הרעש שאתה מדבר עליו.

אבל העניין שלי הוא אחר, הוא בנסיעה ברוורס בלבד, בעת בלימה עם הבלמים הרגילים וללא כל קשר לבלם היד .

70% מהחניות שלי ברוורס יש רעש של כמו חריקה , קשה להסביר במילים אבל זה כמו דלת שנסגרת והיא נסגרת חלק. כאילו משהו לא משומן, הדיסק או לא יודע מה (אין לי ממש ידע בנושא).

פעם זה קורה ופעם זה לא,הלכתי פעם אחת עם זה למוסך והייתי אחרי משמרת לילה, שיא העייפות, בדקו לי חפיף ואמרו לי שזה אבק , אמנם זה לא חזר כשבוע וגם בבדיקה אז במוסך זה לא היה , אבל זה מפריע לי באמת לשקט הנפשי שברכב חדש יש רעשים שלא צריכים להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכל המתעניינים!

היום יצרתי קשר עם מוסך פולקסווגן, אכן קיימים עדכוני תוכנה (מנוע tsi וגיר dsg7) וצורך בהתקנת "דיסקית מרווח" במגדש המנוע, אם זה חשוב לכם תיצרו קשר עם המוסך שלכם ותעשו זאת ואם לא פשוט תחכו עד לטיפול הקרוב.

לידיעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל המתעניינים!

היום יצרתי קשר עם מוסך פולקסווגן, אכן קיימים עדכוני תוכנה (מנוע tsi וגיר dsg7) וצורך בהתקנת "דיסקית מרווח" במגדש המנוע, אם זה חשוב לכם תיצרו קשר עם המוסך שלכם ותעשו זאת ואם לא פשוט תחכו עד לטיפול הקרוב.

לידיעתכם.

איזה רכב יש לך ואם אפשר לשאול איזה מוסך אמר לך את זה?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שמשתמשים במושג ריקול בלי להבין על מה מדובר. לא כל עידכון תוכנה הוא ריקול (קריאה יזומה לתיקון) ואם יש ריקול אז מתפרסמת הודעה מטעם היבואן בעקבות הודעה של היצרן. יכול להיות שיש ריקול לדגם מסוים שלא נמכר בארץ אז גם אם היצרן מודיע על ריקול, זה לא חייב להיות נוגע ללקוחות בישראל. ליבואן אין צורך או רצון להסתיר את זה מהלקוחות שלו. האינטרס של היבואן הוא שכל בעלי המכוניות הרלוונטיות יתקנו את הדרוש במידה והיצרן מחליט ומודיע על כך. היצרן גם מממן את התיקון. יש ריקול דחוף בגלל בעיה בטיחותית כמו למשל שהיה עם דוושות התאוצה של טויוטה שהיו נתקעות ואז חייבים להגיע בהקדם ובאופן יזום למוסך ויש ריקולים שמבצעים אותם בזמן הטיפול השוטף. אבל לא כל עדכון תוכנה הוא ריקול ואם לא קיבלתם הודעה שאתם צריכים להגיע למוסך אז כנראה שהיצרן לא פרסם ריקול. היום למשל התפרסם ריקול של ניסאן ג'וק בדבר בעיה בחישן לחץ דלק. אז גם מפרסמים הודעה בעיתונות וגם מודיעים לבעלי המכוניות שרשומים והעניין הוא שמי שצריך לתקן ולא עושה זאת לא יכול לחדש את הרישיון במבחן השנתי (טסט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב.

ראשית אני מטפל רק במרכזי בת״א.מנהל המוסך חבר טוב של אבי ולכן אני נותן בהם אמונה מלאה.

שנית,מנהל המוסך השתמש במונח זה לכן התפלאתי והגבתי פה (ע״מ שאנשים יידעו).

מה בדיוק עושה הספייסר הזה בין הwg לטורבו ולמה לעזאזל אני מרגיש לאחר הטיפול חוסר קטן מאוד בעת האצות??

מהו עידכון התוכנה שנעשה ואיך בדיוק הוא בא לידי ביטוי? האם בהעברות הילוכים?מניעת קפיצות הילוכים או משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

במסגרת שיפורים שהיצרן עושה באופן תמידי ושוטף, קיבלנו לאחרונה הנחיה לביצוע קמפיין (ולא קריאת שירות המוכרת לרוב כריקול !!). במסגרת קמפיין זה מתבצעת פעולה הנועדה לשפר את תפקוד מגדש הטורבו, וכוללת עדכון תוכנת מחשב והוספת דיסקית מרווח במגדש. חשוב לנו להדגיש כי לא מדובר בעניין בטיחותי, ואין שום צורך להגיע בדחיפות למרכזי שירות, טיפול זה מתבצע במסגרת הפעילות השוטפת, כחלק מהפעילות הקבועה של היצרן, כך שניתן להמתין,ללא חשש, עד לכניסת רכבכם לטיפול תקופתי קרוב, או לבצע זאת במסגרת הכניסה הקרובה שלכם למוסך. הפעולה אורכת כ- 45 דקות, כשההנחיות המתאימות הועברו כבר באופן ארצי לרשת מוסכי צ'מפיון.

בכל מקרה, אם נדרש הבהרות נוספות, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 03-5775236

אורית ברכה

חטיבת שירות צ'מפיון מוטורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שעולה כאן נציג של צ'מפיון להסביר במה בדיוק מדובר. יש כאן בפורום גולשים שנוטים להכפיש יבואנים מסוימים באופן עקבי (ואני לא מדבר רק על צ'מפיון) וליצור דעת קהל שלילית לגבי מכונית מסוימת בגלל ריקול מסוים - בלי שהם אפילו מבינים את מהות התקלה. אני חושב שצריך לקרוא גם ליבואנים אחרים להגיב כאן לכל טענה המתפרסמת לגביהם ולתת תשובות לגולשים. בכל אופן, שאפו לצ'מפיון על ההיענות המהירה והתגובה העניינית.

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

פעולה הנועדה לשפר את תפקוד מגדש הטורבו

אורית ברכה

אם כבר שיפורים, אז תשפרו קודם את המקצועיות של העובדים שלכם במוסכים ואחרי זה תדאגו לשפר לי את האוטו, זה לא עוזר לי שיש לכם מכונאים עם ידיים שמאליות שהורסים לי את האוטו במהלך טיפול\תיקון ויועצי שירות חסרי ידע ברכבים ואחרי זה אתם "משפרים" לי את האוטו.

כשהראש חולה הגוף סובל, ואצלכם הראש חולה מאוד. ככה זה שבראש עומדים אנשים חסרי ידע ברכבים, העסק נראה כמו בסטה בשוק.

וזה מכוון למרכזי סקודה בפ"ת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

במסגרת שיפורים שהיצרן עושה באופן תמידי ושוטף, קיבלנו לאחרונה הנחיה לביצוע קמפיין (ולא קריאת שירות המוכרת לרוב כריקול !!). במסגרת קמפיין זה מתבצעת פעולה הנועדה לשפר את תפקוד מגדש הטורבו, וכוללת עדכון תוכנת מחשב והוספת דיסקית מרווח במגדש. חשוב לנו להדגיש כי לא מדובר בעניין בטיחותי, ואין שום צורך להגיע בדחיפות למרכזי שירות, טיפול זה מתבצע במסגרת הפעילות השוטפת, כחלק מהפעילות הקבועה של היצרן, כך שניתן להמתין,ללא חשש, עד לכניסת רכבכם לטיפול תקופתי קרוב, או לבצע זאת במסגרת הכניסה הקרובה שלכם למוסך. הפעולה אורכת כ- 45 דקות, כשההנחיות המתאימות הועברו כבר באופן ארצי לרשת מוסכי צ'מפיון.

בכל מקרה, אם נדרש הבהרות נוספות, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 03-5775236

אורית ברכה

האם יש עידכון גם לתיבת הילוכים?

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אורית ברכה

האם מדובר בכל רכב עם שילוב המנוע והגיר הנ"ל?

רכשתי ייטי DSG7 TSI לפני חודשיים, האם להמתין לטיפול בעוד 10 חודשים?

תוד מראש,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות ,

ראשית אני גם מכיר את הרעש שאתה מדבר עליו.

אבל העניין שלי הוא אחר, הוא בנסיעה ברוורס בלבד, בעת בלימה עם הבלמים הרגילים וללא כל קשר לבלם היד .

70% מהחניות שלי ברוורס יש רעש של כמו חריקה , קשה להסביר במילים אבל זה כמו דלת שנסגרת והיא נסגרת חלק. כאילו משהו לא משומן, הדיסק או לא יודע מה (אין לי ממש ידע בנושא).

פעם זה קורה ופעם זה לא,הלכתי פעם אחת עם זה למוסך והייתי אחרי משמרת לילה, שיא העייפות, בדקו לי חפיף ואמרו לי שזה אבק , אמנם זה לא חזר כשבוע וגם בבדיקה אז במוסך זה לא היה , אבל זה מפריע לי באמת לשקט הנפשי שברכב חדש יש רעשים שלא צריכים להיות.

נתקלתי בתופעה במגוון די רחב של רכבים (החריקות בעת בלימה בנסיעה אחורה). באוטו שלי זה נעלם אחרי שהוחלפו הבלמים האחוריים. לאחרונה שמתי לב שזה חזר (אין לרפידות האחוריות עוד בשר רב, למרות שאני לא בטוח שיש קשר) אך בתדירות די נמוכה.

כך או כך, אני עדיין לא מצאתי את הסיבה לכך.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי שאלת תם כי לפעמים יש רכבים שיש להם אותו מנוע אבל עם הוראה שונה לדוגמא היה תקלה וריקול לאוקטביה 1.4 אבל לשאר הרכבים עם אותו מנוע לא היה את זה. בכל מקרה ניגש למוסך יש לנו גם סדק בפלסטיק של לוח המחוונים נקווה שיחליפו לנו במסגרת האחריות .

איזה ריקול היה לאוקטביה 1.4??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...