Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RECALL לרכבי פולו TSI - עדכון תכונה לגיר ושיפור מגדש

shainov
שימו לב! השרשור הזה בן 4406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערן, זאת אינה תמימות - זאת המציאות הנוכחית - כל עוד לא הוכח אחרת - ועוד לא הוכח אחרת. דבריך הם בגדר "שמועה" - תן לי דיינו שאומר אחרת, ואשרייך...

בניגוד לאותו מקרה 1.4TSI (בגרסאותיו החזקות), דאז נאמר מפורשות כי העדכון גורע מההספק (בן, לפני שתקפוץ בראש - העדכון הראשון שהיה. אין לי מושג אם יצא עדכון נוסף לאחר מכן, על המשתמע מדבריך - כן. בכל מקרה, לא רלוונטי או מעניין אותי במיוחד).

לא שמתי לב על שינוי בכניסת הטורבו. כן שמים לכך שכעת צליל הגדישה / "פריקה" נוכחיים מבעבר.

כפי שציינתי קודם לכן, מאז העדכון (אי שם בשישי בבוקר) - גמעתי מעל 350 ק"מ ולבינתיים אין כל שינוי שלילי שהוא, רק שיפור קליל בתגובות (בעיקר בהילוך השישי) ומעט יותר צליל גדישה / פריקה :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה , באמת באותו פורום באחד מהעמודים אחרונים (ברוסית http://www.club-yeti.ru/forum/showthread.php?t=2833&page=32) בהמשך נאמר שצריך לעשות אדפטציה לטורבו , וכנראה לאותם אנשים לא עשו זאת נכון (15 פעמים לפתוח סוויץ' ולסגור אחרי 5 שניות וכו' )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לאותו מקרה 1.4TSI (בגרסאותיו החזקות), דאז נאמר מפורשות כי העדכון גורע מההספק

יש לכך סימוכין מהיצרן/יבואן? האם מישהו הוכיח את זה עם בדיקת דיינו? האם זה נבדק ביותר מרכב אחד?

שבוע הבא אני מכניס את הרכב (גולף 160 (הייליין), 2010) לטיפול שנתי. איך/איפה עושים בדיקת דיינו? עלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במוסך בשביל להתקין פחית לאקטואטור של טורבו.

הסבר, תמונות ווידאו בבלוג שלי 

skoda-fabia-israel.blogspot.com/2012/03/wastegate-actuator-fix.html

הונדה סיוויק 5D קומפורט, אוטומט, שנת 2013: בלוג הרכב

סקודה פאביה (5J) ספורט, 1.2 TSI י (105 כ"ס CBZB), ידנית (02T-LMG), שנת 2011: בלוג הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכך סימוכין מהיצרן/יבואן? האם מישהו הוכיח את זה עם בדיקת דיינו? האם זה נבדק ביותר מרכב אחד?

שבוע הבא אני מכניס את הרכב (גולף 160 (הייליין), 2010) לטיפול שנתי. איך/איפה עושים בדיקת דיינו? עלות?

אין לזה סימוכין בדמות דף המאשר זאת - מן הסתם. המידע התקבל ממוסך גדול ומוכר של צ'מפיון.

בדיקת דיינו במכוני טסטים זה לא בדיוק ה"דבר". יש דיינו "אמיתי" בארצנו, אלא שעלות בדיקה (למיטב ידיעתי) אינה כה זולה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב היום השקמנו קום וב7:30 (6:30 של אתמול) הגענו למוסך לביצוע העידכון והוספת הדיסקית כל התהליף לקח שעה ורבע.

ובסופו הדביקו לנו שתי מדבקות בתא המיטען שאין לי מושג מה הם אומרות אבל אולי אתם תדעו. המנוע לאחר מכן מרגיש "מגובש" יותר והעברות הילוכים יותר איטיות והמנוע קצת יותר שקט.

סקודה אוקטביה ריקול מרץ 2012.jpg

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדבקות מציינות שבוצע התיקון או התיקונים הנדרשים לפי הנחיות הייצרן.

הייצרן מחייב את המוסכים להדביק את המדבקה.

את זה הבנתי,הכוונה הייתה מה אומרת כל מדבקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ביצעתי אתמול את ה"ריקול" במרכזי בבני ברק. קשה לי לומר אם יש שינוי אבל אני מאמין שהעדכון רק מוסיף לרכב. רק לציין שלמרות שלקח למוסך 6 שעות לבצע את העבודה, בסופו של דבר הרכב חזר אלי אחרי רחיצה שהייתה על חשבון "הבית"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , משהו יודע לומר אם עדכון הגיר נוגע רק לתיבות המשודכות ל1.2 TSI או לכל הרכבים עם DSG 7 ?

או לחילופין האם העדכון תקף גם לגולף 1.4. 122 כ״ס?

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , משהו יודע לומר אם עדכון הגיר נוגע רק לתיבות המשודכות ל1.2 TSI או לכל הרכבים עם DSG 7 ?

או לחילופין האם העדכון תקף גם לגולף 1.4. 122 כ״ס?

ראה שרשור בvagit.co.il שאומר שזה גם ל1.4 tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...