Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לא התכוונתי להוסיף היום , אבל בכל זאת אוסיף, למעט עניין הנעיצה, אני מסכים עם קודמי.

יצאתי להפסקה של חשבון נפש.

אתה כפסע לפני סיומו המרגש של פרוייקט השלושים המדובר ביותר בפורום, ודווקא אז יוצא להפסקה?

יתכן שאינך בשל נפשית לאחריות הכבדה שרובצת על כתפו של כל בוגר פרוייקט שכזה. משלוח הודעות פרטיות אינו עניין של מה בכך, ואם אכן זה המצב, חשבון נפש קצר אכן מאוד מומלץ. כנס לך לאלפא החביבה עליך, התנע אותה וסע ידידי.. סע עד אשר תמצא את אשר חיפשת.

רק לאחר שמצאת, הגב שוב ואו אז תבין שהיית כפי שנשארת.

בכבוד וידידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כחלק מכישלון פרויקט לימוד לקראת מבחן יסודות השיווק מחר (מצאתי את עצמי בדיון הזה ולא בסיכומים), אני נאלץ לקבוע כי מיודענו [פנדוב טעה.

מצורף לינק לאלפא האיטית והזולה ביותר שנמכרת בישראל.

http://global.ebay.com/NEW-Mondo-Motors-143-Diecast-Metal-Red-Alfa-Romeo-159/320857696701/item

מחקרים אמפיריים הוכיחו כי האלפא הזו הינה גם האלפא האמינה והחסכונית ביותר בדלק. בנוסף, עלויות הביטוח שלה נמוכות משמעותית מרוב המכוניות הנמכרות בארץ.

----

שירשור הזוי ביותר!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב הנ"ל נמצא בהונג-קונג, ולכן לומר שהוא נמכר בישראל זו טעות.

ד"א רעיון נחמד לשיפור האלפא המדוברת היא להסב אותה לדיסק און קי, כמו הדלוריאן שלי בתמונות המצורפות.

IMG_0871.JPG

IMG_0872.JPG

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי פנדוב כותב ב YNET, איך עושים כתבה על "הפיצה הכי זולה בעיר"?

נכנסים לאתר שבחסותנו, מקישים על 2 כפתורים והי-פרסטו, עבודת מחקר על הפיצה הזולה בעיר! :screwy:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גאוני להשתמש בצירוף המילים "אלפא" ו"איטית".

אין אלפיסט שיכול להשאר אדיש לשילוב המילים הזה.

האלפא האיטית והיקרה בישראל שייכת לאחד יאשה, לפי חישוב יחס הספק/שקל הוא בהחלט לוקח בהליכה.

אגב אם רצים אז הוא כבר לא לוקח.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, היום נתחיל בבקשה-מי שמכיר אותי,ישמור זאת לעצמו בבקשה, תודה.

אמשיך בתודה, לכולםובייחוד לאמיגר וערן על תמיכה,עידן 94 שאשמח לקחת חלק בשרשוריו בעתיד, גי פורס שהצחיק אותי וקרמריקה שדיבר ביישוב הדעת. תודה ידידי הוירטואלי.

נמשיך בעידכון:

בשבת יפה חובב רכב נוסע לטייל, בשבת גשומה חובב רכב נחנח כמוני גולש ברשת, קורא וכותב כאן באוף טופיק על מה שעשה בשבת לא גשומה.

וסגירת מעגל:בתחילת השרשור מישהו בחן בחיוך רנו קנגו דיזל, ברצוני לעדכן, ניתן בהחלט לערוך מבחן רציני וקצר בחלק מהמקרים, הנה:בערב שכרתי פיג'ו 308 דיזל, המצמד והבלמים נקודתיים מדי. הדלתות-דורשות כוח מוגזם לסגירתן. מעבר למרווח, היתרון היחידי ברכב היה בהיותו חדש, יתרון זה נמוג בבוקר לאור שלולית שחורה מתחת לרכב.

הנה מבחן השוואתי: החלפתי בבוקר ברנו פלואנס, היא היתה קצת יותר טובה אך לא אהבה אותי: כשקרבתי להגה, הקונסולה נשכה לי את הרגל.הפלסטיקה והפסים האפורים מבריקים מזכירים מערכת מיני סטריאו משנות ה90.

השוואה היסטורית ושורשים מוטוריים: ה309 שהייתה לי, טובה מה 308 הספציפית בה נהגתי, לקח למה כמה שנים להפוך לגרוטאה.

קניתי אותה לאחר קריאת מבחן דרך ארוך בירחון רכב מקצועי ורציני.

המלצה:נפתח כאן שרשור רכב מענין על רכישת מוסו או אלפא156,[שרשור אלפא תמיד מענין] זהו עולם הפוך לשרשור שכאן. אני מבקש שתקראו אך לא תרשמו הערות מגוכחות, לבקשתו. הוא ביקש לנעול וחבל שזה לא קרה.

לעומת זאת, כאן אתם מוזמנים להגיב, אחרת, למה אני כותב?

יום נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, היום נתחיל בבקשה-מי שמכיר אותי,ישמור זאת לעצמו בבקשה, תודה.

אמשיך בתודה, לכולםובייחוד לאמיגר וערן על תמיכה,עידן 94 שאשמח לקחת חלק בשרשוריו בעתיד, גי פורס שהצחיק אותי וקרמריקה שדיבר ביישוב הדעת. תודה ידידי הוירטואלי.

נמשיך בעידכון:

הנה מבחן השוואתי: החלפתי בבוקר ברנו פלואנס, היא היתה קצת יותר טובה אך לא אהבה אותי: כשקרבתי להגה, הקונסולה נשכה לי את הרגל.הפלסטיקה והפסים האפורים מבריקים מזכירים מערכת מיני סטריאו משנות ה90.

יום נעים לכולם.

:bday: מזל טוב [פנדוב ! אני רואה שלא התמהמת וישר נגשת למחקר חדש,כל הכבוד!

לא יכולתי לנסח את יותר טוב בעצמי מאשר "מערכת מיני סיטריאו משנות ה90 "

על מה עלית שפוצצת את הקארטר?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[פנדוב היקר, אני שמח לקרוא עוד מחקרים ופרוייקטים שאתה מנפיק פה,

אבל למרות שהמחקרים שאתה מציג עכשיו הם מקיפים פי כמה מהעבר אינך טורח להודות לכל אלו שתרמו וסייעו לך הפעם.

עצוב לגלות שברגע שהשגת את מבוקשך ("פרוייקט ה 30") אתה כפוי טובה.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הורדת ההודעה שפורסמה כאן. ניסיתי ליצור שרשור נקי ולהתאפק מהרמה להנחתה שהיתה כאן.לא היה קל.

מי שקרא- הדברים דיברו בעד עצמם, מי שלא- לא הפסיד.

במחשבה שנייה, אם אפשר להחזיר ההודעה שהיתה כאן, בשמחה.אני מתכוון לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.1656286

קיבלתי ביקורת על מאמר על הרכב הזול והאיטי, כדי לכפר על מעשיי אני מפנה למבחן רציני זה.

מסקנותי: רכב קטן צורך פחות מגדול.

למי שיש כסף לרכב יש גם לדלק.

יש מכוניות לא קטנות שצורכות מעט דלק אך צורכות הרבה כסף בקנייתן.

המבחן שלי מיישר קו עם אחרים. הוא בקונצנזוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לשרשור, קראתי, וזה מה שהבנתי..

漢語,又称中文、汉文,其他名稱有唐文、中國語,唐話、中國話等

,属汉藏语系分析语[來源請求] ,具有声调。汉语的文字系统

汉字是一种意音文字,表意的同時也具一定的表音功能

。漢語包含書面語以及口語兩部分,古代書面汉语称为文言文

,现代书面汉语一般指現代標準漢語。目前全球有五分

人口使用漢語作為母語。現代漢語方言眾多[來源請求] ,

某些方言的口語之間差異較大,而書面語相對統,

它們通常區分為官話 、吳語、湘語、贛語、客家話、粵語、

閩南語等七種主要方言。

אני יחכה בינתיים להודעה האחרונה שתסכם את הכל

life starts at 2 bar

--------------------

:My First Love

http://www.imcdb.org/i009551.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...