Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שפנדוב הוא ישות שנוצרה על גבי הרשת ועושה את צעדיה הראשונים כיצור תבוני, לקראת שליטה עולמית.

אני לא קונה את התגובה שלך ,הספקתי לקרוא אתמול את התגובה שפירסמת לפני שמחקת אותה :wink:

לדעתי מדובר במשתמש פיקטיבי כך או כך זה לא משנה לי אני זורם עם [פנדוב כי הוא קנה אותי!

פנדווב הוא ישות שנוצרה מצריכה מוגזמת של כשות, מכאן ואילך פוסט זה ימשיך ברצינות, הוא יהיה די טרחני אך גם זה- אני.

שמתי לב שלשרשור צןפים רבים וזה טבעי:הוא החל במכנה משותף די נמוך ולכן רחב[ראו ערוץ שתיים כדוגמה]

כבעל ידע בסוציולוגיה,פרנקוס בטח יאשר שמקס וובר כתב{לא בפורום]על מיסודה של כריזמה,רצה להבהיר שתופעות מסוימות ,עם הזמן משתנות ומתמסדות.הכיוון כאן אינו שליטה עולמית אלא ההיפך-יצירת נישה, שכן רוב תחומי העניין שלי דיי איזוטריים ומענינים אנשים מעטים,אני מניח שבהמשך השרשור או שרשורים אחרים יהיו פחות גולשים אך מתוכם ישארו כמה הזויים כלבבי.

וכעת למספר תגובות:סופרב, אני לא אוהב את קור. אלעד,האם הספירה שלך היא למספר חודשים ללא אלפא? אמיגר, תודה-אני מניח.ערן,תודה שחיפשת, נסה גם באנגלי, אם לא תמצא, הפעל הגיון ותגיע...אגב גם אחרים כאן לא פטורים משיעורי הבית, ג'ק רצית שרשור ללא תקלות-זה אפשרי באלפא?

הבטחתי מדור צרכנות:

כרגיל לגבי צרכנות נתחיל בבשורה על העלאת מחיר.כרגע אתם צורכים כאן וכספק אני מבקש תשלום בדמות תגובות מענינות.מי שהזדמן לשררשור בטעות-פטור מישכאן פעם שלישית ויותר מוזמן לכתוב משהו מענין ולא מובן מאליו.

עוד בצרכנות,דלק, המחר עלה אך בזכות מעורבות של ראש הממשלה ברגע האחרון.עלה בקצת פחות.האם שמתם לב שזהו דפוס קבוע בממשלה זו? ויכוח, מחאה שביתה, מו"מ וברגע האחרון סופרמן נחלץ לעזרה?[ גם סופר טנקר ועוד מקרים]מה זה מלמד? כל השרים והפקידים כושלים ורק אדם אחד יכול? כל מו"מ עם שר הוא מיותר כי רק לרוה"מ סמכות?

עוד התיקרות צפויה-ספרים , לימור ליבנת כמדומני שרת התרבות מעונינת לחוקק חוק שמטרתו בפועל העלאת מחיר.איני שולל לחלוטין הטענה שספר ב25 שח זו זילות אבל.יש כאן כוחות שוק שהביאו לכך, תמוה לכן, שדווקא ממשלת ימין כלכלי המאמינה ביד הנעלמה,במעורבות מינימלית של המדינה למען האזרחת מתערבת כאן ,לא קוהרנטי..אני אומר זאת כאחד שקורא.

העלת את המחיר? אין בעיה אבל למה להכנס לפוליטיקה? זה הכרחי?:wink:

חיפשתי גם באנגלית...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את דבריו של [פנדוב ובתור משתמש חדש החלתתי לתרום לפורום ובעיקר לפרויקט ה-30:

אז ככה בעקבות מחירי הדלך עברתי לנסוע על חד קרן דמיוני בצבע ורוד, לאחר שאני יעשה לו תקופת הרצה כ-12 קשתות או שבוע (מה שמגיע ראשון) אני יעלה סקירה מקיפה על התחליף שמצאתי.

למי ששואל בנתיים החד קרן נוסע נהדר ולא מראה בעיות.

:-D

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ההודעה זאת נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'. אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. אין בהודעה זו כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אלא כדי שלא נדע שהוא מושלם, כי הוא למעשה צ'אק נוריס!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צ'אק נוריס היה מצליח לשלוח הודעות פרטיות גם עם מחסום ה-30.

הוא פשוט היה לוחץ ממש חזק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'ק נוריס לא צריך ללחוץ חזק, המקלדת פשוט באה לכיוונו ונצמדת חזק לאצבעותיו...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם טועים. צ'אק נוריס לא זקוק לעכבר, מקלדת, או למערכת ה"פ מטופשת.

צ'אק נוריס מסוגל לשלוח אותות לשרת ברמה הבינארית ישירות מכח המחשבה...

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מעו..

כמו שאני צחקתי, לא בכיתי שנים.

אבל זה קרה רק בשני העמודים הראשונים, לאחר מכן, זה הפך למסע מייגע בינות פוסטים מתכתשים עם שנינות הורגת.

נקרעתי גם מהתגובות הראשונות הבתוליות והתמימות של מוריק, עידן ודורקי, וכמובן מהפראפרזות הקוטלות של ליאור קלה ו gt11.

אני במקומכם, גוזר את שלושת העמודים הראשונים, ונועץ בראש הפורום כשרשור הרשמי לעידוד בימים קשים.

(מאמר זה נכתב כחלק מפרוייקט השלושים שלי, שהחל ב 2009 ויסתיים כנראה עמוק ב 2023)

יניב.

"היכולת לצטט, הינה תחליף סביר לחוכמה" (ויליאם סומרסט מוהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...