Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמו עם ממל"ז 137קמ"ש, לאחר הפחתה 132קמ"ש.

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

נתפסתי היום בלילה בכביש 1 מת"א לכיוון ירושלים.

בקטע בין אבו גוש למבשרת ציון.

לאחר שעצר אותי שוטר, הסביר לי מה מהות העברה, וכמובן לקח רשיון.

נתן לי ביד "הזמנה לדין וכתב אישום" ומסמך שרשיון שלי נלקח.

מחר עלי להתייצב בבית דגן לשימוע אצל קצין תנועה.

פרטי המקרה.

נהגתי אתמול בכביש 1.

נתפסתי ב137קמ"ש לאחר הפחתה 132קמ"ש

בקטע כביש זה היה מותר 90קמ"ש.

מכשיר ממל"ז

המרחק: 288.9

העבר שלי נקי מעברות חמורות כגון: אור אדום, מהירות, או כל דבר אחר.

מלבד דוח אחד על זה שקפצתי מנתיב ימני לנתיב שמאלי לפני הרמזור. זה קרה בשנת 2008, אז שוטר נתן לי דוח 250ש"ח, בלי נקודות.

אני בעל רשיון נהיגה משנת 2006.

לא נהג צעיר ולא נהג חדש.

לא עבריין תנועה. קרה מה שקרה וצריך את עזרתכם.

לא מדבר בפלאפון בנהיגה.

לא שותה בנהיגה.

לא גונב אור אדום.

כל פעם מאותת בפניות או כשמחליף נתיב.

מה להגיד לקצין, איך להצדיק ולמזער נזקים, ולא לקבל שלילה עד המשפט?

הרכב הוא כלי עבודה, אני טכנאי/סוכן וכל הזמן בדרכים, שלילה זה קטסטרופה בשבילי.

תודה לכם, ואשמח לא לקבל תגובות ציניות, אני לא בסדר, ואני יודע את זה, אבל זאת פעם ראשונה ואחרונה שאני ממהר ככה. איזה טמבל אני, איזהההה טמבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כדי לא להיות להבא טמבל, תצטייד בציוד לוחמה אלקטרונית. אתה יודע: ולנטיין, וייז ושות' ;)

לגבי הקצין: אני מעריך שהוא יחזיר לך את הרישיון עד המשפט. אתה עושה רושם של אדם אחראי שמבין את חומרת העבירה ואת השלכותיה הבטיחותיות, וזהו בדיוק הרושם שעליך לעשות גם על הקצין. כמובן אל תשכח לציין שהרישיון משמש אותך לפרנסתך.

לדעתי תקבל את הרישיון בחזרה.

אגב, חבר טוב שנתפס על מהירות גבוהה יותר משלך בכביש של 90 גם קיבל את הרישיון בחזרה בשימוע. לא הכל שחור.

בלי קשר, אם תסרוק ותעלה לכאן את הדו"ח, אולי נצליח למצוא בו איזו פירצה שתשחק לטובתך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, אם תסרוק ותעלה לכאן את הדו"ח, אולי נצליח למצוא בו איזו פירצה שתשחק לטובתך.

כן אבל...

את הדו"ח תסרוק ותעלה רק לאחר השימוע. לקצין תגיע אבל וחפוי ראש. תתנצל על שנהגת בטיפשות (לא לצורך העלבה, רובינו נוהגים בטיפשות לעיתים), תתחרט על מעשיך ותקווה לטוב. לאחר השימוע, מקצועני הפורום ישתדלו לעזור.

אופס... אני רואה שלא רק בכביש אתה זריז...

בכל מקרה, לדעתי, את העצות שתקבל תשמור לעצמך עד לאחר השימוע. אם הקצין יתרשם שאתה מנסה להתחכם, ישלל רשיונך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לא להיות להבא טמבל, תצטייד בציוד לוחמה אלקטרונית. אתה יודע: ולנטיין, וייז ושות' ;)

לגבי הקצין: אני מעריך שהוא יחזיר לך את הרישיון עד המשפט. אתה עושה רושם של אדם אחראי שמבין את חומרת העבירה ואת השלכותיה הבטיחותיות, וזהו בדיוק הרושם שעליך לעשות גם על הקצין. כמובן אל תשכח לציין שהרישיון משמש אותך לפרנסתך.

לדעתי תקבל את הרישיון בחזרה.

אגב, חבר טוב שנתפס על מהירות גבוהה יותר משלך בכביש של 90 גם קיבל את הרישיון בחזרה בשימוע. לא הכל שחור.

נדיר שהקצינים בבית דגן מחזירים רישיון ומוותרים על פסילה מנהלתית (אם אני לא טועה יש שם 2 קצינים)

הסיבה היא במידה והבחור יעשה תאונה בזמן שהיה יכול להיות בשלילה מנהלתית יבואו אליהם בטענות על כך שהם לא שללו לו ובמבחן התוצאה הם נכשלו- אם היו שוללים לו הוא לא היה עושה תאונה.

כמו כן מניסיון אישי על הז*ן שלהם עד כמה הרישיון חשוב לך ואיזה סיבות מוצדקות יש לך, כאשר אני הייתי שם בשלושה היזדמנויות שונות הם שללו לכולם ללא יוצא מן הכלל כולל לי.

לפני שנה חבר טוב שרצה הגורל והוא נכה (קטוע רגל) קיבל מהם שלילה לחודש על 37 ק"מש מעל המותר :evil:

לגבי מקומות אחרים אין לי מושג.

מיותר לציין שבעזרת עו"ד טוב בית המשפט מבטל את השלילה המנהלתית תוך שעות עד ימים ספורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה להגיד לקצין, איך להצדיק ולמזער נזקים, ולא לקבל שלילה עד המשפט?

הרכב הוא כלי עבודה, אני טכנאי/סוכן וכל הזמן בדרכים, שלילה זה קטסטרופה בשבילי.

לומר את האמת, כמו שנימקת כאן לנו את חשיבות הרכב לצורך עבודה,

ועל כך שאין לך עברות תנועה ואתה מבין את מהות העברה,

לצורך העיניין אתה תבדק במסוף לכן לא לומר "אין לי עברות" ובפועל יש לך גיליון הרשעות.

בהצלחה

ועדכן אותנו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב6 שנים שיש לי רשיון נהיגה, ביצעתי עבירה אחת בלבד, שציינתי אותה למעלה.

אמרתי גם לשוטר שעצר אותי, ושאל על המקום האם יש לי עברות חמורות בעבר, אמרתי לא, והוספתי רק על המקרה הזה, וזהו.

האמת שוטר היה די שקט, מנומס, דיבר בכבוד, גם אני.

אמר שלא יזמין קצין למקום בו נעצרתי, ונתן לי להמשיך בדרכי הביתה.

יש לי בכלל סיבה לאופטימיות, או הכל שחור, וצריך להכין את עצמי לשלילה ל30 יום, ואז משפט, ואז אלוכים גדול.

להגיד לקצין שאני מצטער, לבקש סליחה, וא להימנע מלהגיד סליחה, ושאני מצטער, וכו... ולדבר איתו נטו על חשיבות הרשיון בחיי, ושאם יקח לי אותו, לא יהיה לי כסף לשלם משכנתא, לעבור טיפולים בבית חולים, וכו...

אישתי תהרוג אותי. :bigcry::bigcry::bigcry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחלק את הנושא לשניים

האחד הופעתך מחר בשימוע.

הקצין מחליט על סמך שני פרמטרים

הראשון מסוכנות העבירה שעברת- פחות שני ק"מ ואתה מקבל דו"ח לתשלום 750 ש"ח + 8 נקודות. לא שנסעת 150+

השני מסוכנות שלך ככלל- אצלך לטענתך 6 שנות נהיגה עבירה אחת בלבד. כדי שלא תצהיר משהו לא מדויק תוסיף למיטב זכרוני עבירה אחת בלבד. בכל מקרה הוא מעלה את גליון העבירות שלך למסוף , וכך אם קיבלת איזה דו"ח נוסף לא יצאת לא דובר אמת

לכן אני סבור כי רשיונך יוחזר.

לגבי הדו"ח יש לך מספר טענות חזקות כדי להביא לזיכוי שלך בבית משפט.

לא זוכר אבל האם הקטע המדובר אכן מואר? אם לא , לא תקין. ( למרות שהשוטר כתב שהקטע מואר )

השוטר שכח לכתוב כי היית רכב יחיד על הכביש . די בכך כדי להביא לזיכוי שלך.

האם עצרת במקום של הניידת או מיד לאחריה או שנסעו אחריך ?

הנקודה האחרונה היא שבית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע שללא בדיקות מעבדה במעבדה מוסמכת תוצאות המדידה לא אמינות ואין להסתמך עליהם. והמשטרה לא מבצעת זאת.

בעקבות כך היו פסקי דין רבים בהם נאשמים יצאו זכאים על סמך זה

המדינה ערערה לעליון אבל הערעור בוטל עקב מותו הפתאומי של הנאשם.

מאז הוגשו 2 ערעורים בנושא אלה נמצאים כרגע בפני בית המשפט העליון שייתן את פסק דינו בטווח של חודשים. לכן רבים מבקשים דחיה במשפטם עד שייפסוק העליון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב6 שנים שיש לי רשיון נהיגה, ביצעתי עבירה אחת בלבד, שציינתי אותה למעלה.

אמרתי גם לשוטר שעצר אותי, ושאל על המקום האם יש לי עברות חמורות בעבר, אמרתי לא, והוספתי רק על המקרה הזה, וזהו.

האמת שוטר היה די שקט, מנומס, דיבר בכבוד, גם אני.

אמר שלא יזמין קצין למקום בו נעצרתי, ונתן לי להמשיך בדרכי הביתה.

יש לי בכלל סיבה לאופטימיות, או הכל שחור, וצריך להכין את עצמי לשלילה ל30 יום, ואז משפט, ואז אלוכים גדול.

להגיד לקצין שאני מצטער, לבקש סליחה, וא להימנע מלהגיד סליחה, ושאני מצטער, וכו... ולדבר איתו נטו על חשיבות הרשיון בחיי, ושאם יקח לי אותו, לא יהיה לי כסף לשלם משכנתא, לעבור טיפולים בבית חולים, וכו...

אישתי תהרוג אותי. :bigcry::bigcry::bigcry:

על מה אתה מבקש סליחה? מה פתאום, אתה צריך להצטער לא לבקש סליחה. השימוע מול הקצין צריך להתנהל כך:

קצין: אתה מואשם בזה שבתאריך ..... במקום..... נסעת במהירות העולה ב..... מעל המותר בחוק. האם אתה מודה בעובדות?

אתה: אני מודה בעובדות, אדוני הקצין.

קצין: אופי העבירה מאפשר לי לשלול מנהלתית את רשיונך. האם יש לך דבר מה להגיד כדי לנסות ולשכנע אותי מדוע לא לעשות כן?

אתה: לא הרבה, אדוני הקצין, נהגתי בטיפשות. למרות שהייתי מרוכז בנהיגה, ראשי לא הפסיק לחשוב איך אני מצליח לצמצם את המינוס הנורא בו אישתי ואני נמצאים ושיחזרתי בראש את ראיון העבודה, לעבודה הנוספת שאני מתכוון לקחת כדי לצאת מהמצב. כששמתי לב שאני חורג מהמהירות, כבר היה מאוחר מידי. השוטר סימן לי לעצור בצד הדרך. אני נהג זהיר, למעט עבירה אחת לפני כמה שנים, אני מקפיד לשמור על החוק. רגע של הסח הדעת, הכביש הפתוח, עצם היותי לבד על הכביש גרמו לי לאבד את תחושת המהירות. אני לא רגיל למצב הזה ואני מרגיש נורא. שוב זה לא יקרה. אני מבקש שתזהה שמדובר באזרח שומר חוק שטעה ולא בעבריין תנועה מועד.

קצין: קח לך את רשיונך וסע בזהירות עד למשפט. אם תופיע בפני השופט באותה מתכונת שהופעת בפני, אין לי ספק שהוא יסתפק בקנס ובשלילה על תנאי...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*****עצם היותי לבד על הכביש ******

ובזה אתה מבטל את העילה המרכזית לביטול הדו"ח.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בנתיב השמאלי, אני לא זוכר ב100% אם היו רכבים שנסעו איתי ביחד, או לא.

השוטר קפץ לכביש, וסימן לי להצמד ימינה, בגלל שאין שוליים בקטע זה של הכביש, עצרתי 3 מטר אחרי ניידת על "אי בטיחות".

גם לא כל כך זוכר אם מקום מואר או לא, אך זה ניתן לבדוק, לקפוץ לשם, ולראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה אופטימי, יהיה בסדר.

עד למשפט יש לך עוד קצת זמן להתכונן עם עורך דין.

ואין לך מה לדאוג כי השופטים מוחלים לנהגים.

יהיה בסדר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן עד משפט :( זאת הבעיה, בלי רכב, אין עבודה.

מהפה שלך לאלוכים, שיהיה בסדר.

חתיכת שיעור לחיים.

ראבעק. אם אתה מתעקש לעוות את שמו של אלוהים לפחות תעשה את זה נכון. כותבים אלוקים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזה אתה מבטל את העילה המרכזית לביטול הדו"ח.

נו באמת, תקשיב לכל המיליטנטים. צא למלחמת חורמה בבית המשפט, תראה להם מי אתה ומאיפה הדג משתין. גבר. אחר כך תוכל לבקש מכל הגאונים שיסיעו אותך לעבודה ובחזרה, אני בטוח שיתנדבו ברצון.

זכאי אתה לא תצא. תודה, תתנצל ולכל היותר תצא עם שלילה על תנאי וקנס. תראה את זה כמחיר הלימוד. מניסיון, אל תיגש בכלל למשפט. כתוב מכתב שאתה מודה באשמה ותחסוך את זמנו היקר של בית המשפט. 1200 ש"ח קנס, נקודות ושלושה חודשי שלילה על תנאי. זה מה שאני קבלתי על 33 מעל המותר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...