Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמו עם ממל"ז 137קמ"ש, לאחר הפחתה 132קמ"ש.

שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראבעק. אם אתה מתעקש לעוות את שמו של אלוהים לפחות תעשה את זה נכון. כותבים אלוקים.

בן אדם אני לא מדבר עברית כמוך, למדתי עברית באולפן בערב אחרי עבודה :) אז חשבתי שככה כותבים.

אני 42 מעל המותר.

לא להגיע למשפט, זה אי כבוד, חוץ מיזה אולי יהיה לי מה להגיד לשופט, או בכלל ששופט יראה שאני לא עבריין, בחור רציני שמבין מהות מעשיו, ומצטער מעומק ליבו. ועוד דבר, מה כאילו לא מעניין אותך מה יחליט השופט, אין לך מה לומר להגנתך?

אני כן אבוא למשפט, רק אולי עם עו"ד צמוד. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בן אדם אני לא מדבר עברית כמוך, למדתי עברית באולפן בערב אחרי עבודה :) אז חשבתי שככה כותבים.

אני 42 מעל המותר.

לא להגיע למשפט, זה אי כבוד, חוץ מיזה אולי יהיה לי מה להגיד לשופט, או בכלל ששופט יראה שאני לא עבריין, בחור רציני שמבין מהות מעשיו, ומצטער מעומק ליבו. ועוד דבר, מה כאילו לא מעניין אותך מה יחליט השופט, אין לך מה לומר להגנתך?

אני כן אבוא למשפט, רק אולי עם עו"ד צמוד. :idea:

העברית שלך מצויינת ואל תיתן לאטאיסט כמוני להחליש את אמונתך.

מאחר שאם למדת באולפן אני מניח שאתה עולה חדש (יחסית), הרשה לי להאיר את עינך. בישראל, אי כבוד, זה להגיע למשפט למרות שאתה אשם ולגזול את זמנו, בכל אותם תירוצים, שהשופט שמע אלף פעם. אם תסתכל טוב טוב על אוזניו של השופט, תוכל לראות אוזניות של MP3 מציצות מהאוזן, אתה התיק השלוש מאות שבעים ושניים שלו וזה רק תחילת השבוע. מה תשיג בזה שתגזול את זמנו של בית המשפט? רחמים? אמפטיה? תאמין לי, הסיכוי שתקבל את כל הזמבורה (בעברית צופר), הרבה יותר גדול מאשר מה שתקבל אם פשוט תכתוב מכתב מלא חרטא וחרטה ופשוט תמשיך הלאה בחייך, קצת יותר זהיר. תוציא מהראש את הסרטים שאתה רואה בטלוויזיה על התנהלות משפטים, איך אמר דודו טופז: אין זמממן, אין זמממן.

כמובן שאם החלטת לקחת עורך דין הסיכוי שלך הרבה יותר טוב אבל אני לא בטוח שיש הצדקה. עורך דין אולי יציל לך את הרישיון אבל קנס תאלץ לשלם, שכר טירחה תאלץ לשלם וזה לא יהיה זול. יכול להיות שאף יותר ממחיר המוניות שתאלץ לשלם במידה ותקבל שלילה. ההחלטה היא שלך בלבד.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלילה אפילו לחודש ימים זה אסון (יחסית) בשבילי.

כמובן שהייתי צריך לחשוב על זה לפני שהרבצתי 132 קמ"ש

ואם אני לא אבוא למשפט, ויתנו לי עוד שלילה ל 3 חודשים מעבר לשלילה של חודש?!

מחר יום גדול, אולי יחזירו לי את החתיכת פלסטיק שלקחו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

נתפסתי היום בלילה בכביש 1 מת"א לכיוון ירושלים.

בקטע בין אבו גוש למבשרת ציון.

לאחר שעצר אותי שוטר, הסביר לי מה מהות העברה, וכמובן לקח רשיון.

נתן לי ביד "הזמנה לדין וכתב אישום" ומסמך שרשיון שלי נלקח.

מחר עלי להתייצב בבית דגן לשימוע אצל קצין תנועה.

פרטי המקרה.

נהגתי אתמול בכביש 1.

נתפסתי ב137קמ"ש לאחר הפחתה 132קמ"ש

בקטע כביש זה היה מותר 90קמ"ש.

מכשיר ממל"ז

המרחק: 288.9

העבר שלי נקי מעברות חמורות כגון: אור אדום, מהירות, או כל דבר אחר.

מלבד דוח אחד על זה שקפצתי מנתיב ימני לנתיב שמאלי לפני הרמזור. זה קרה בשנת 2008, אז שוטר נתן לי דוח 250ש"ח, בלי נקודות.

אני בעל רשיון נהיגה משנת 2006.

לא נהג צעיר ולא נהג חדש.

לא עבריין תנועה. קרה מה שקרה וצריך את עזרתכם.

לא מדבר בפלאפון בנהיגה.

לא שותה בנהיגה.

לא גונב אור אדום.

כל פעם מאותת בפניות או כשמחליף נתיב.

מה להגיד לקצין, איך להצדיק ולמזער נזקים, ולא לקבל שלילה עד המשפט?

הרכב הוא כלי עבודה, אני טכנאי/סוכן וכל הזמן בדרכים, שלילה זה קטסטרופה בשבילי.

תודה לכם, ואשמח לא לקבל תגובות ציניות, אני לא בסדר, ואני יודע את זה, אבל זאת פעם ראשונה ואחרונה שאני ממהר ככה. איזה טמבל אני, איזהההה טמבל.

תגיד שלא שמת לב

בכל מקרה הוא יחזיר לך את הרישיון

ובית משפט יתן לך רק פסילה על תנאי וקנס כספי מאחר ואין לך עבירות אחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מבקש סליחה? מה פתאום, אתה צריך להצטער לא לבקש סליחה. השימוע מול הקצין צריך להתנהל כך:

קצין: אתה מואשם בזה שבתאריך ..... במקום..... נסעת במהירות העולה ב..... מעל המותר בחוק. האם אתה מודה בעובדות?

אתה: אני מודה בעובדות, אדוני הקצין.

קצין: אופי העבירה מאפשר לי לשלול מנהלתית את רשיונך. האם יש לך דבר מה להגיד כדי לנסות ולשכנע אותי מדוע לא לעשות כן?

אתה: לא הרבה, אדוני הקצין, נהגתי בטיפשות. למרות שהייתי מרוכז בנהיגה, ראשי לא הפסיק לחשוב איך אני מצליח לצמצם את המינוס הנורא בו אישתי ואני נמצאים ושיחזרתי בראש את ראיון העבודה, לעבודה הנוספת שאני מתכוון לקחת כדי לצאת מהמצב. כששמתי לב שאני חורג מהמהירות, כבר היה מאוחר מידי. השוטר סימן לי לעצור בצד הדרך. אני נהג זהיר, למעט עבירה אחת לפני כמה שנים, אני מקפיד לשמור על החוק. רגע של הסח הדעת, הכביש הפתוח, עצם היותי לבד על הכביש גרמו לי לאבד את תחושת המהירות. אני לא רגיל למצב הזה ואני מרגיש נורא. שוב זה לא יקרה. אני מבקש שתזהה שמדובר באזרח שומר חוק שטעה ולא בעבריין תנועה מועד.

קצין: קח לך את רשיונך וסע בזהירות עד למשפט. אם תופיע בפני השופט באותה מתכונת שהופעת בפני, אין לי ספק שהוא יסתפק בקנס ובשלילה על תנאי...

עד כו, זה נוסח מצויין לנהל שיחה עם קצין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מודה בעובדות גם אם שמים לך את היד באש.

אתה לא מדבר על לבד בכביש אתה לא מנסה לשכנע את הקצין שהצדק איתך.

כל מה שתגיד בקשר לעובדות יזקף לחובתך.

עליך כרגע לשמור על הרשיון שלך בשימוע מול הקצין.

הרשיון חשוב לך לפרנסה כי אתה עובד כסוכן / טכנאי נוסע

הרקורד שלי כאמור נקי למעט עבירה לא חמורה לפני כ 4 שנים למיטב זכרוני.

זהו!!

ועכשיו נוסיף עוד. אבל זה רק למשפט.

השוטר תופס אותך ב137 קמ"ש קרי אתה עובר כל שניה 38 מטר.

השוטר מבצע לחיצה במכשיר אחרי שעינו בתוך עינית המטרה.

עכשיו הוא מסתכל לראות מה המהירות רואה שהמהירות מחייבת עצירה שלך אבל ... אחרי זה הוא מבצע לחיצה כדי לראות מה המרחק ,אצלך 289 מטר ( פחות מהמרחק המקסימלי של 300 מטר ). מחליט לעצור אותך , מניח את המכשיר על הכסא לידו , בזהירות כדי שלא יסגר המכשיר חס וחלילה, נותן הוראה למתנדבת להדליק את גשר האורות, מוציא את גופו החוצה ואץ רץ לכביש לאותת לך.

זה לוקח לו 5-6 שניות שבהם עברת אתה מרחק של 228 מטר ולכן אתה במרחק של 60מטר ממנו

שניה בשבילך זמן תגובה פחות 38 מטר ואז אתה במרחק של כ 25 מטר מן הניידת. ואז אתה מתחיל לבלום .

מרחק הבלימה ב 137 קמ"ש הוא לא 25 מטר.

זו הנוסחה

מהירות הנסיעה במטרים לשניה X אותו מספר לחלק ל 9.81 X 2 X מקדם החיכוך

דוגמה מהירות 120 קמ"ש במקדם חיכוך .0.7

מטר לשניה 33.333X33.333

9.81X2X0.7

והתוצאה 81 מטר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצין: אתה מואשם בזה שבתאריך ..... במקום..... נסעת במהירות העולה ב..... מעל המותר בחוק. האם אתה מודה בעובדות?

בלי טיפת ציניות, מה עליי לענות לקצין כשישאל אותי שאלה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפקיד הקצין לא לשפוט אותך בשביל זה יש בית משפט.

תפקידו , בהנחה שמה שכתב השוטר הוא נכון , להחליט אם לשלול את רשיונך או לא.

וגם אם תשבע לקצין שנסעת 80 , מבחינתו נסעת 137 מינוס 5.

ולמעשה אתה רק צריך להוסיף לו דברים שישפיעו על החלטתו , שלא לשלול, כמו תלותך ברשיון לצורך עבודתך.

לכן נקודת המוצא שלך היא לאמר שמבלי להיכנס לשאלה של המהירות לכאורה , מדובר במהירות שהיא גבוהה רק ב 2 קמ"ש מהמהירות שבה היית זוכה לקנס בלבד.

ובנוסף הרקורד הנקי שלך אמורים להביא אותך אדון הקצין להשיב לי את הרשיון.

אתה רשאי להגיד שהפנמת את המצב וזאת מבלי להודות כי נסעת במהירות המדוברת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. בשעה טובה החזירו לי רישיון עד המשפט.

שוטר אמר לי שהוא רואה שלא מדובר בעבריין ופושע תנועה סדרתי.

אבל כתב בטופס ״אין לי מה להגיד״ כמון לא רק את זה אמרתי, אך רק את הוא רשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי (כתבתי) לך שיהיה בסדר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא העלו את המהירות המותרת בכביש 1 ל-110 מזמן? :?

משער הגיא עד הכניסה לירושלים ל2 הכיוונים המהירות המותרת היא 80 או 90,משטרעת התנועה אוהבת לנצל את הקטע הזה לאכיפת מהירות כי רוב הנהגים לא עושים את ההפרדה ונוסעים שם הרבה מעל המהירות המותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להצלחה אבות רבים

וגם בבימ"ש לא ישלל לתקופה ארוכה (אם בכלל),

יקבל על תנאי וקנס זעום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...