Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמו עם ממל"ז 137קמ"ש, לאחר הפחתה 132קמ"ש.

שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארז קרא את הודעותי ותראה שלא היה מצב כי הוא היה מגיע לעונש "החמור " הזה.

ההבדל בין גישתי לגישתך הוא , שאני בא מוכן למו"מ ואז עושה חינדלך מעמדה של כוח , ואילו אתה בא ועושה חינדלך מעמדת חולשה.

ומאסר עולם עם עבודת פרך

מעמדה של כוח אפשר לבוא רק אם אתה מאמין בחפותך. אחרת זו בריונות.

כשאני מאמין בחפותי, אני מזיז הרים. כשאני אשם, אני מקבל עלי את הדין.

לו כולנו היינו מתנהגים כך, גם עבודת המשטרה, בתי המשפט, רשויות החוק, הייתה יעילה יותר. הם לא היו צריכים לבזבז משאבים כדי להתעמת מול מתחכמים, כמוך למשל, שמחפשים איך להתחמק מעונש בכל מחיר ובהתנהגותם זו, ממלאים את הכבישים, הרחובות, המדינה וכד' בבריונים שלא לומדים כלום.

(אין במה שכתבתי כל כוונה לפגוע בך אישית, ישה, דעותיך מוכרות לי ומוערכות בהתאם גם אם לעתים, אינן מקובלות עלי).

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לו כולנו היינו מתנהגים כך, גם עבודת המשטרה, בתי המשפט, רשויות החוק, הייתה יעילה יותר. הם לא היו צריכים לבזבז משאבים כדי להתעמת מול מתחכמים, כמוך למשל, שמחפשים איך להתחמק מעונש בכל מחיר ובהתנהגותם זו, ממלאים את הכבישים, הרחובות, המדינה וכד' בבריונים שלא לומדים כלום.

אתה יוצא מנקודת ההנחה כי כולם אשמים, והחוק יוצא מנקודת ההנחה כי האדם חף מפשע, עד שיוכח אחרת. אם הרשות אינה מסוגלת להוכיח זאת - אין אשמה. בכך שאנו מודים ומגיעים להסדר טיעון אנו מקלים על המערכת ומזכים אותה בנקודות זכות (ההרשעה תרשם, התיק "הצליח").

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתה יודע מה זה בבון? בבון זה קוף..."

אדוני עו"ד?

בכל מקרה- האמור נכתב בהומור. אין לי דבר נגד עו"ד. אני משתמש בשירותיהם ועצתם בהתהלות העסקית שלי, על בסיס קבוע.

אם מישהו בכ"ז נפגע, אני מתנצל בזאת התנצלות כנה.

לגבי ניקול ראידמן, אנחנו הבבונים מתכוונים להגיש תובענה יצוגית על פגיעה בשמנו הטוב.

מכיר עו"ד טוב?:lol:

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת ההנחה כי כולם אשמים, והחוק יוצא מנקודת ההנחה כי האדם חף מפשע, עד שיוכח אחרת. אם הרשות אינה מסוגלת להוכיח זאת - אין אשמה. בכך שאנו מודים ומגיעים להסדר טיעון אנו מקלים על המערכת ומזכים אותה בנקודות זכות (ההרשעה תרשם, התיק "הצליח").

אתה מעוות קצת את התמונה. לא הואשמת/תי, שיצאתי מנקודה א' והגעתי לנקודה ב' בזמן בלתי אפשרי ולכן סביר שעברתי על החוק ויצאתי זכאי בבית משפט כי הוכחתי שיש לי יכולת להצמיח כנפיים מהתחת. נתפסתי על חם בידי שוטר כששנינו יודעים שאני אשם אבל מה, אני מחליט לנצל את העובדה שבתי המשפט מלאים, ששופטים מתאבדים בגלל שלא עומדים בלחץ, שהשוטר היה בלי כובע, שהוא עמד שניים וחצי מטר ועוד שלושה ס"מ מקו מתח גבוה ושקבלתי עצה מישה, שמכיר את מגבלות המערכת ויצאתי זך/צח כשלג.

קל מאוד להבין מההודעות שנכתבות מי אשם ומי קורבן. התגובות של מי שמייעץ אמורות להתאים להודעה. לא אתן טיפים למי שלפי הבנתי, עבריין תנועה סדרתי, משתמש בשפה מזלזלת ומעליבה כלפי רשויות החוק, מנסה להחלץ בשקרים מלשלם את מחיר הת(נהגותו) וחושב שרק הוא יודע מה טוב למדינה. (בשביל זה יש את ישה). :-)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעמדה של כוח אפשר לבוא רק אם אתה מאמין בחפותך. אחרת זו בריונות.

כשאני מאמין בחפותי, אני מזיז הרים. כשאני אשם, אני מקבל עלי את הדין.

(אין במה שכתבתי כל כוונה לפגוע בך אישית, ישה, דעותיך מוכרות לי ומוערכות בהתאם גם אם לעתים, אינן מקובלות עלי).

ארז,

בוא אגיד לך את דעתי.

אני מאמין בחפותי משני טעמים

הראשון המהירות החוקית בכבישי הארץ אינה תואמת את הכביש ואת כלי הרכב הנוסעים עליו ומכיוון שכך זכותו של האזרח להתמרד , ראה במדינות מסביבינו. אז אנחנו עושים זאת בעדינות.

השני והוא החמור בעיני יותר

בתי משפט בישראל קבעו כי השימוש במכשירי מדידה שלא עברו כיול להרשעת אנשים בפלילים , לא מתקבל על הדעת ופסלו את זה וקראו למשטרה ( הגוף האמור לאכוף (לא קוף ולא בבון) את החוק ) לכבד את החוק ולכייל את הפקקטה מכשירים שלהם.

נעשה משהו ? כלום. נאדה, גורנישט!!

נמתין לפסיקת בית המשפט העליון בנושא מקווה בזמן הקרוב.

עד אז הכל כשר להילחם בשיטה.

וגם אם פשעתי למה לשים את צווארי בהתנדבות תחת הגיליוטינה.

ובוא נפתח זאת בעוד צעד קדימה , למה לא ענישה עצמית , נסעתי מהר ולא תפסו אותי , אני שולח שיק לאוצר .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוני עו"ד?

בכל מקרה- האמור נכתב בהומור. אין לי דבר נגד עו"ד. אני משתמש בשירותיהם ועצתם בהתהלות העסקית שלי, על בסיס קבוע.

אם מישהו בכ"ז נפגע, אני מתנצל בזאת התנצלות כנה.

לגבי ניקול ראידמן, אנחנו הבבונים מתכוונים להגיש תובענה יצוגית על פגיעה בשמנו הטוב.

מכיר עו"ד טוב?:lol:

לצערי/שמחתי אני לא עורך דין. גם לי אין דבר נגדם אך גם אין לי דבר בעדם. כל אחד לגופו. (למרות מה שכתבתי, אני לא יכול להכחיש שבתקופה מסויימת בחיי, אמצתי את המשפט: "ככל שהכרתי יותר עורכי דין, כך גברה אהבתי לכלבים"...)

כחובב חיות, אשמח להצטרף לתובענה היצוגית כנגד ניקול ראידמן, השאלה איזה עוכר דין ירצה לייצג אותנו...(סתם סתם)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז

בו אגיד לך את דעתי.

...

ישה, אתה פונה לקהל יעד כל כך נמוך שכשתצא למלחמה, תגלה להפתעתך, שהצבא שהולך אחריך, זה צבא, שלא היית רוצה שילך אחריך.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מהחיים ארז

לפני 46 שנה וחודש התגייסתי לצה"ל. תשאל לאן ? לגולני. תשאל למה ? גרתי בחיפה . גולני יחידות צפוניות קרוב לבית.

הממיין בבקו"מ חשב שנפלתי על הראש.

ולבסוף את הבית לא ראיתי אלא פעם ב 6-8 שבועות במקרה הטוב.

לא צנחנים לא שריון ולא שאר יחידות העילית.

הצנחנים היו רק חיילים מתנדבים , העונש הכי גדול בשבילם היה לעוף מהיחידה.

בגולני כולם הובאו בעל כורחם והפרס הגדול ביותר שיכלו לקבל היה לעוף מהיחידה.

זה ההבדל.

בטירונות היינו 4 אשכנזים בין מאות עדות מזרח.

ואף על פי כן בבוחן שנעשה גברה נבחרת מגולני על נבחרת מהצנחנים .

במלחמת ששת הימים כבשה גולני את מוצבי צפון הרמה בציפורניים ובקרבות פנים אל פנים עם המזרחיים האלה שהייתי גאה לפקד עליהם ולהיות חלק מהם.

קרא ערך דוד שירזי ז"ל ( מזרחי ) קרא ערך דרימר משה ז"ל ( אשכנזי ) ועוד רבים וטובים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין, ישה, שלא לצבא הזה התכוונתי. יותר דומה למה שהתכוונתי זה הצבא שנהרג, באוהלה של תורה...

(דרך אגב, גם אני גולני)

(דרך אגב אני גבעתי ושמשון אולי בגלל זה אני וישה חלוקים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גולני ואולי בגלל זה אני לא מבין מה אתם רוצים אחד מהשני.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גולני ואולי בגלל זה אני לא מבין מה אתם רוצים אחד מהשני.

רוצים להעלות את הרמה אבל מאוחר מידי, לצנחנים כבר לא יקבלו אותנו... (מתנחם בעובדה שבן אחד שלי בצנחנים...)

עריכה:

נו טוב, אם להשוויץ אז עד הסוף, הבן השני בעתלית...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדבר אחד אנחנו לא חלוקים

לא הגשנו מועמדות לוועד שאינו מחלק ג'ובים ונסיעות לחו"ל כמו שכל וועד מכובד עושה.

ונדמה לי שיש בינינו יותר מהמשותף מאשר מחלוקות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים להעלות את הרמה אבל מאוחר מידי, לצנחנים כבר לא יקבלו אותנו... (מתנחם בעובדה שבן אחד שלי בצנחנים...)

עריכה:

נו טוב, אם להשוויץ אז עד הסוף, הבן השני בעתלית...

בעתלית יש את מחנה מעצר 696 הלא הוא כלא 6 . באיזה צד של הגדר הוא?:shock: תקופה של 35 יום הייתי בצד בו מחלקים לך 5 סיגריות ביום אותם הייתי ממיר לפירות ( לא מעשן ).

יודע שהוא קרוב לים.:-D

כל הכבוד ושיחזרו רק הביתה בשלום.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...