Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמו עם ממל"ז 137קמ"ש, לאחר הפחתה 132קמ"ש.

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה.

חברים יקרים תודה על התמיכה וחיזוקים :)

זה עזר לי מאוד בפגישה עם קצין. אגב קצין גם היה די נחמד, כמו השוטר שעצר אותי, דיבר בנימוס, רגוע.

הסברתי לו על המקרה הנ״ל, ושאני מצטער, ושהוא לא יראה אותי כאן יותר, ״כאן הוא צחק״ ואמר בהצלחה וסע בזהירות.

כמו כן בגלל שבאתי באוטובוס, זה כנראה עשה עליו רושם חיובי, כי כתוב בטופס שמומלץ להגיע בלי רכב הפרטי, למקרה ולא מחזירים רישיון, כך שלא הייתי יכול לחזור עם הרכב.

בקיצור אחרי הכל אמרתי תודה ועזבתי מקום.

עכשיו אני בדילמה עם לקחת עו״ד ולהגיע למשפט מוכן, או להגיע בלי עו״ד, ולקוות לטובה, כמו במקרה עם הקצין.

דילמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש לך אפשרות לקחת עורך דין קח,

הוא יכל לסגור עסקת טיעון טובה יותר מאדם רגיל,

שאינו מכיר את שמתרחש בבית המשפט בארץ.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מברוק.

עכשיו אתה עושה שני דברים

האחד בודק האם הקטע שבו לזרו עליך מואר. מהמקום בו עמדה הניידת ו 300 לפני כן.

שניים מבקש לצלם את חומר החקירה שבתיק ,כל מה שבתוכו. לראות מה כתב השוטר מאחורי הדו"ח בחלק שאתה לא רואה כרגע.

האם יש גם מזכר של המתנדבת.

כשיהיה בידיך , סרוק לנו אותו כאן .

נוציא אותך או זך כשלג או עם קנס נמוך ופחות נקודות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה.

חברים יקרים תודה על התמיכה וחיזוקים :)

זה עזר לי מאוד בפגישה עם קצין. אגב קצין גם היה די נחמד, כמו השוטר שעצר אותי, דיבר בנימוס, רגוע.

הסברתי לו על המקרה הנ״ל, ושאני מצתער, ושהוא לא יראה אותי כאן יותר, ״כאן הוא צחק״ ואמר בהצלחה וסע בזהירות.

כמו כן בגלל שבאתי באוטובוס, זה כנראה עשה עליו רושם חיובי, כי כתוב בטופס שמומלץ להגיע בלי רכב הפרטי, למקרה ולא מחזירים רישיון, כך שלא הייתי יכול לחזור עם הרכב.

בקיצור אחרי הכל אמרתי תודה ועזבתי מקום.

עכשיו אני בדילמה עם לקחת עו״ד ולהגיע למשפט מוכן, או להגיע בלי עו״ד, ולקוות לטובה, כמו במקרה עם הקצין.

דילמה.

אמרתי (כתבתי) לך שיהיה בסדר.

ל'

וגם בבימ"ש לא ישלל לתקופה ארוכה (אם בכלל),

יקבל על תנאי וקנס זעום.

ל'

אני לא מבין מדוע אתה בדילמה, הרי יש לך את מטריית ההגנה של נהגת שודים.

בנימה רצינית יותר, עורך דין, לפחות לדעתי, לא יוציא אותך זכאי. במקרה הטוב תצא עם שלילה על תנאי וקנס כספי.

מניסיוני, שליחת מכתב שבו אתה מתנצל ומביע חרטה ייתן את אותה תוצאה. האפשרות השלישית של הגעה לבית המשפט עצמאית, ללא ייצוג עורך דין, גרועה מכולן. עכשיו אתה צריך להחליט האם ארבעת אלפים ש"ח שזה פחות או יותר שכר עורך הדין + הקנס שיוטל עליך ע"י בית המשפט שווים את עלות המוניות והאוטובוסים במידה ותקבל שלילה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני אופטימית, השופטים בארץ רחמנים ביותר,

הוא לא צריך לדאוג, בסך הכל נהג מעט מהר,

לא קרה כלום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לקחת, קשה לשלם לו :)

טוב נחיה ונראה, בנתיים אפשר להמשיך לעבוד עד 12/03/12 אז יש משפט.

לאיזה בית משפט זומנת?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז

תפסיק להפחיד את הבחור.

יעשה מה שכתבתי לו יוצא מהסיפור בקנס בלבד. ללא עוכר דין וללא הוצאות מיותרות

סביר שיסגור את זה עם התובע לפני המשפט אחרי שנראה מה יש לנו בתיק.

אז אדון ShizoManiak

לעבודה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, יש כאן שלוש גישות שונות, ישה מציע להילחם בשיטה ולכופף אותה, אני מציע מראש לוותר ולהמשיך הלאה ונהגת שודים מציעה לזרום ולהיות אופטימי.

עכשיו אתה בדילמה...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז

תפסיק להפחיד את הבחור.

יעשה מה שכתבתי לו יוצא מהסיפור בקנס בלבד. ללא עוכר דין וללא הוצאות מיותרות

סביר שיסגור את זה עם התובע לפני המשפט אחרי שנראה מה יש לנו בתיק.

אז אדון ShizoManiak

לעבודה.

ישה, אם מה שאתה מציע לו יגמר בקנס (קנס = נקודות + שלילה על תנאי), לא עדיף שישתמש בהצעתי ויוכל להתפנות להמשיך ולחיות את חייו?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה מציע דרך פשוטה

לראות אם יש כשלים בדו"ח. יש כשלים ,התביעה מתקפלת ועושה הסדר טיעון ומעיפה את התיק מאחוריה.

בשיטה שלך ארז אתה נתון לחסדי השופט/ת שמספיק שהיה להם סקס רע בלילה כדי שידפקו את הנאשמים.

נלחמתי בשיטה , ואני עם גליון הרשעות של 70 עבירות

וסגרתי על נסיעה שלא בהתאם לתנאי הדרך 250 ש"ח 0 ( אפס ) נקודות. ועם לא הייתי עם גליון כזה הייתי יוצא זכאי. פשוט לא רציתי לסכן את עצמי יתר על המידה.

ולא בגלל הפנים היפות שלי אלא בגלל כשלים של השוטר.

מה אתה חושב המיוחד בעורך דין . הוא מכיר את החוק? כן , אבל אין לכך חשיבות . אבל הוא מכיר מה השוטר צריך לעשות מה נוהלי העבודה ולראות אם השוטר שגה .

שגה השוטר , מנצל זאת לטובת הלקוח שלו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, יש כאן שלוש גישות שונות, ישה מציע להילחם בשיטה ולכופף אותה, אני מציע מראש לוותר ולהמשיך הלאה ונהגת שודים מציעה לזרום ולהיות אופטימי.

עכשיו אתה בדילמה...

חחח

מצחיק אתה.

עכשיו ברצינות, אני לא מתקוון לצאת זכאי, אני לא חי בסרט.

אני מוכן לפסילה על תנאי וכנס.

לא הייתי רוצה להוציא 4000-5000 עבור עו"ד, וכמובן ובשימחה רבה הייתי רוצה להסתדר בכוחות עצמי.

מי יתן לי לעין ולצלם חומר של החקירה?

למי לפנות עם בקשה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד מספר ימים כאשר תיקך יגיע למחלקת התביעות המשטרתית בירושלים , אתה מרים טלפון ( לא יענו לך סביר להניח :shock:) ומבקש לצלם את התיק. הקישור למטה.

מצלם את התיק ומעלה אותו לכאן.

משם נמשיך הלאה.

http://www.police.gov.il/MEHOZOT/MAHOZ_JERUSALEM/AGAFHATNUA/Pages/merkazsherutlaezrachtnuaa.aspx

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות השלישית של הגעה לבית המשפט עצמאית, ללא ייצוג עורך דין, גרועה מכולן.

אני חושב אחרת.

אם פותח השרשור לא בא לביהמ"ש עם רעל בעיניים וסכין בין השיניים במטרה להילחם על חפותו אלא רק רוצה לצאת בנזק מועט ככל האפשר, בהתחשב במהירות שבה הוא נתפס ובעברו הנקי אפשר גם לבקש להיפגש עם התובע טרם תחילת הדיון ולסגור איתו עסקת טיעון. לא צריך עו"ד בשביל זה, ואם בכל זאת הוא מתכנן להשיב אש ומכין את שיעורי הבית שלו היטב, יש מצב שהוא יצליח לצאת כשידו על העליונה ללא עו"ד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...