Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיון גניבה - אלפא רומאו 159

adi89
שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ניסו לגנוב את ה-159 שלנו לפני מספר ימים, מעניין אותי איך הצליחו לפתוח את הרכב ללא מפתחות וללא שום סימני נזק ושריטות, לא אפרט עוד מיכוון שאיני יודע מי גולש פה בפורום, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הצליחו !

יש לי 3 הצעות אליך:

1. תגיש תלונה במשטרה.

2. אם הרכב חונה במקום מתאים - תציב מצלמה שתקליט מסביב לשעון.

3. תברר עם היבואן (סמל"ת) אם מישהו ביקש לשכפל את המפתח האלקטרוני של הרכב שלך.

עצה נוספת: תציב מארב בימים הקרובים עם שתייה חמה מפתח ברגים וכל דבר מכאיב אחר (גם נשק חם אם יש לגיבוי להגנה עצמית לא יזיק) ואם ינסו שוב - לא לרחם !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיש לונה במשטרה.

למה זה וב?

אם במקרה יתפסו כנופיית גנבי רכבים בקרבת ביתך, אולי הם יקשרו לנסיון הגנבה של רכבך.

מכיוון שחלפו מספר ימים מאז סיון הגנבה אני משערת "שהזירה" כבר לא תקינה ולאניתן להוציא ממנה ממצאים.

*איך אתה יודע שניסו לגנוב את הרכב?

יכל להיות שהרכב נשאר פתוח ולא נעלת אותו?

הגנבים גרמו לנזקים בפנים הרכב?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הצליחו לפתוח את הרכב בלי מפתחות?! אתה באמת שואל את זה?

בלי מפתחות, שלט וכל אמצעי מקורי אשר שהה אצלנו בזמן הזה, כמו כן ללא גרימת נזק למנעולים\דלתות.

נהגת שודים:

הרימו את השטיחים וניסו לנטרל את האיתורן כנ"ל לגבי חלקים משוחררים תחת מכסה מנוע ועוד...

תלונה הוגשה עוד באותו היום.

סמל"ת לא ישכפלו מפתח ללא אישורו של בעל הרכב אני מניח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מפתחות, שלט וכל אמצעי מקורי אשר שהה אצלנו בזמן הזה, כמו כן ללא גרימת נזק למנעולים\דלתות.

נהגת שודים:

הרימו את השטיחים וניסו לנטרל את האיתורן כנ"ל לגבי חלקים משוחררים תחת מכסה מנוע ועוד...

תלונה הוגשה עוד באותו היום.

סמל"ת לא ישכפלו מפתח ללא אישורו של בעל הרכב אני מניח?

לפי התאורים נשמע שהם בדיוק ידעו מה לעשות,

וכנראה שהרכב "מוזמן",

"מוזמן"= בעל אלפא אחרת שמעוניין לשפץ את רכבו ולהחליף חלקים במחיר נמוך ביותר מאשר במוסך מורשה/מסודר,

ולכן לא גנבו את הרכב בדרכים הרגילות של ניפוץ שמשה תלישת חוטים, קצר וכו'.

כדאי לפקוח עיניים ואולי אף לדאוג לאבטח את הרכב במנגנון הגנה מרתיע יותר הנראה לעין, כגון סנדל לרכב, על מנת להקשות על הגניבה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, מה כל כך מפתיע? כל אחד מקצוען בתחומו - גם גנבי הרכב. לפתוח רכב בצורה נקיה ומקצועית מלמדים בכיתה א' בבית הספר לגנבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם היו מקצוענים הם היו מצליחים לגנוב אותו., אז כנראה שהם לא, לכן מעניין אותי איך הם פתחו את הרכב, אולי עם סורק תדרים מיוחד שעולה על התדר המוצפן של השלט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מפחיד שיחזרו מתי שהוא ויעשו עוד יותר נזק ממה שכבר עשו, עדיף או שיגנב כבר או שישאר שלם,

הכי גרוע זה להישאר עם חצי רכב, כי בארץ אף פעם לא מחזירים רכב לקדמותו.

פשוט קשה לדמיין שמישהוא נגע עם ידיו המלוכלות במנוע היפיפה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת האיתור יודעת לפתוח את הרכב שלך מרחוק ללא צורך במפתח שלך. כל מי שיודע איך חברת האיתור עושה את זה יכול גם הוא...

לגנוב אותה זה כבר סיפור אחר, מערכת המיגון נגד גניבה המקורית של אלפא נחשבת לאחת הטובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שחברת האיתור עוזרת לגנבים בכך שהיא יוצרת חורי אבטחה? גם ככה כאב לי להתקין את הזבל הזה שנוגע בחשמל של האלפא עכשיו אני ממש שונא אותם.

אני גם מאמין כי ההגנה המקורית של הרכב עצרה בעדם.

מישהוא מכיר מערכת מצלמות טובה לבית להתקנה עצמית? כבר הרבה זמן אנחנו רוצים להתקין עכשיו ניראה לי שזה זמן טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...