Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 T5 240hp - העגלה החדשה שלי!

TheWiz
שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לאחר שמכרתי את הסופרב שלי (מודל 2009 ב-120,000 ש"ח) בתוך פחות מ-24 שעות (רכב שמור עם כל התוספות),

נכנסתי בשמחה לסוכנות וולוו בת"א. ניגשתי לבחור בשם רועי שענה על כל שאלותי, עשה לי נסיעת מבחן (על T4 160hp) ואז נסיעת מסחן על 2Turbo (203hp) ואז בסוף הוא גילה לי שיש דגם חדש T5 240hp שאותו הזמנתי בסופו של דבר.

רועי בחור מקצועי ביותר מרגע התשלום עבר פחות משבוע עד שקבלתי את הרכב!

תודה לחברי הפורום שזה הרכב שלישי (!) כבר שאני קונה בעזרתכם!

התמונות לפניכם: (סליחה מאיכות התמונות צולם מS2 שלי)

S60-001.jpg

S60-002.jpg

S60-003.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה T5 אומר?

TIL 5? כמו טיל של רפאל... :)

תתחדש בחור!

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתתחדש!

יהיה מעניין לשמוע את ההתרשמות שלך אחרי שתסע קצת על האוטו ובפרט איך הוא ביחס לסופרב.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק רכב יפה ומהיר למרות שאני לא ממש מת על הליין של העיצוב המינימליסטי החדש של וולוו, מה שכן הגאנטים משעממים משהו ולדעתי לא כל כך תואמים רכב כזה יפה.

תתחדש וסע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה רכב מעניין. אף פעם לא ראיתי כזו. מה שכן, הסידור של פתחי המיזוג נראה קצת מוזר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לאחרונה הדגמים החדשים של וולוו נראים טוב מאוד וכן המחירים נהיו אטרקטיביים.

תתחדש! רק החישוקים נראים לי קטנים מידי לרכב כזה, אך מצד שני בטח הרכב ממש נוח :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור פתחי המזגן נובע ככל הנראה מכך שהם העלו את מקום המפתח (גם בדגמים אחרים) למעלה, כדי שבעת תאונה זה לא ייתקע בברכי הנהג. עם זאת, ב- S40 זה מסודר "נורמאלי", אז אולי זה קשור גם לרצון לדחוף שם את המסך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...