Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג.מ פורטל - צמיגים וג'אנטים בתל-אביב ובת-ים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי בג'אנטים חדשים למאזדה 2 שלי בסניף בתל אביב. הייתי בקשר עם אביתר וקיבלתי ממנו את ההצעה הכי טובה כולל התקנה, הוא דאג להיות איתי בקשר גם בשעות לא שגרתיות וכשחזרתי הבייתה וגיליתי שהברגים ששמו לי לא מתאימים למפתח שבא עם הרכב, הוא דאג שאני אקבל מפתח חדש שמתאים.

שירות מעולה ואישי, ממליץ בחום.

a4e3yrys.jpg

ajy4e2eq.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פניתי לאביתר דרך האתר, הוא מייד התחיל לעבוד וחזר אלי עם הצעה.

אחרי סקר שוק התברר לי שמצאתי ההצעה יותר אטרקטיבית, שאביתר לא היה יכול להשוות.

בסה"כ החוויה היתה חיובית למרות שלא קניתי אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי ברביעה bridgestone s001 225\45 R17

קבלתי מאביתר אחלה שירות - הזמין לי טריים סוף 2012 + עשה טריד-אין על הקודמים.

גם את הג'נטים החלפתי.

עשה עבודה יפה, עם הרבה סבלנות וגם הסביר לי כל מיני דברים בנושא...

Photo%2010-03-13%2016%2037%2006.jpg

קצת ביקורת על הצמיגים (נסעתי מעט מאוד):

רועשים מעט.. שומעים רעש של כביש - במיוחד עם חלון פתוח.

האחיזה מעולה! לא מרגישים סיבובים - מרגיש דבוק לכביש. ממש סופר-גלו.

נוחות - לא סגור על זה.. אולי בגלל שהם ממש חדשים אבל מרגישים כל דבר. (קופצני משהו - אני אוהב את זה :wink:)

בקיצור - אני ממליץ על החבר'ה האלה, אני אקנה שם שוב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הסניף המרכזי עבר מהרצליה לבת ים.

רחוב יקואל 5 מול ״בלדי״

אני פה לרשותכם אביתר

מאיזה מחיר יש לכם ג'אנטים 14" למאזדה לאנטיס ? אפשר גם משומשים במצב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מהסניף בת"א ארבעה ג'נטים מגנזיום כדי להחליף את הטסות וגם שני צמיגים אחוריים חדשים של קונטיננטל. מילא המחיר המונפץ שנזרק לי בהתחלה על הצמיגים - הרי אני גר בישראל, ודקה אחרי שהעלתי את Tires4U המחיר ירד, והעבודה שבוצעה הייתה בסדר גמור ונראתה מקצועית. אבל הובטחו לי מדבקות של VW שלא הגיעו עם הג'נטים, וכבר שבועיים עברו ומדבקות אין.

יש לי תחושה שאצטרך לקנות מאיביי.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן,

זה כבר סט שני שאני מרכיב אצל אביתר מ"פורטל" .

בשתי הפעמים הייתה לו סבלנות אלי (אני מאלו שמאוד קשה לרצות אותם).

הוא עשה איתי סיורים בכל המחסנים ועבר איתי סט סט עד שמצאתי את מה שרציתי , אבל בדיוק את מה שרציתי .

אביתר בחור על הכיפאק , סבלני ואדיב.

פורטל מציעים מחירים סבירים (שמעו , גנטים זה לא דבר זול , אבל יחסית למתחרים יש להם מחירים סבירים).

בקיצור , שווה ביקור .. בעיקר בגלל המבחר והשירות.

icon14.gif

נ.ב.

936168_10151475330206705_673504436_n.jpg

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי אצל ג.מ פורטל ג'אנטים חדשי השבוע, הגאנטים יפים מאוד, מחיר טוב, אביתר הפגין המון סבלנות בעזרה לבחירת הג'אנט המתאים. נראה שהם יודעים את העבודה מצויין.

ממליץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התחדשתי בסט של צמיגים חדשים של YOKOHAMA מדגם S.DRIVE , מידה 225\45\17 לג'טה החדשה שלי + סט של ג'אנטים יפים .

אביתר והצוות שלו נתנו לי שירות טוב , ענו לי על כל מיני שאלות שקשורות לנושא הג'אנטים והצמיגים , הם זיכו אותי במחיר על הצמיגים הסטנדרטיים החדשים שהיו על הרכב שלי .

אני מרוצה מהמחירים שלהם , למרות שאולי אפשר למצוא איפשהו יותר זול , אבל! , השירות והיחס שהם נותנים שווה בהחלט את המחיר , אני מעדיף לשלם קצת יותר אם צריך אבל בתמורה לקבל שירות ויחס כמו שקיבלתי בג'י.אם פורטל .

ממליץ על המקום הזה .

אז שוב תודה לאביתר ולצוות מג'י.אם פורטל .

3.jpg

IMG_4313.jpg

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היום רכשתי סט ג'אנטים וצמיגים חדשים במידה 18 אינץ' אצל ג.מ פורטל.

רוצה לציין לטובה את השירות המהיר והמסור שקיבלתי מאביתר ומכל הצוות שם.

תודעת שירות גבוהה ומבחר ענק, אין לי ספק שאחזור לשם גם בסט הבא.

שוב תודה רבה לכם!

97k32v.jpg

96wc8z.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קיבלתי את הגולף החדשה שלי (דור שבע)

החלטתי להתקין לה ג'אנטים מגנזיום, לאחר בירורים קלים והמלצות שקיבלתי פניתי לאביתר מ-ג.מ פורטל..

וואלה הבחור אחלה גבר שבעולם נתן לי שרות מעולה וגם במחיר ברוך ה' הסתדרנו, ממליץ בחום!!

חשוב מאוד לציין שאני גר די רחוק מהמרכז (טבריה..) אביתר שלח לי את הג'אנטים לטבריה והפנה אותי למישהו מקצועי שירכיב לי את הג'אנטים ובנוסף נתן לי אחריות לשנתיים..!!

מדובר בגיאנטים 15 אינץ' (בהתייעצות איתו החלטתי שכרגע אני לא משנה את מידת הצמיג..)

בקיצור שרות מעולה, סבלנות, הבנה של צורכי הלקוח, מקצועיות ומחיר הוגן!!

ממליץ בחום!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני שבועיים נכנס לי ג'וק שאני חייב עכשיו (!) להחליף את הצמיגים והג'נטים בלאון שלי.

לאחר נסיון קודם מצויין עם אבייתר בשני הסטים הקודמים שקניתי, פניתי שוב ישירות לאבייתר וביקשתי שימליץ לי על דגמים שמתאימים לרכב.

תוך פחות משעה כבר היו אצלי בוואטסאפ תמונות של מספר דגמים שמתאימים ובמידה שביקשתי.

שבוע שלם הייתי בקשר כמעט יומי עם אבייתר, ובמלוא מובן המילה - אכלתי לו את הראש. אני מגיע מעולם השירות והמכירות ואני יכול לומר בוודאות שנדירים האנשים שיכולים לסבול את החפירות והפדנטיות שלי, אבל הוא הצליח ועמד בזה.

אחרי ים שיחות והתכתבויות, ולאחר שסגרנו על דגם ומחיר, הגעתי בשעה טובה ביום שני האחרון לפורטל עם הצמיגים שקניתי (מה שרציתי לא היה לו במלאי...) והתקנתי את הג'נטים החדשים על הלאון.

אין מה לומר - הרגשת סיפוק מדהימה וים פרגונים מכולם, אז רק טבעי שחלק מהפרגון הזה יגיע גם לאבייתר ולפורטל.

אין לי ספק שגם בפעם הבאה שאני או חבר נחפש ג'נטים לרכב, אבייתר הוא הכתובת הראשונה שנפנה אליה...

*הייתי שמח להעלות גם תמונה של הג'נטים החדשים על הלאון, אבל הנהלים המוזרים של האתר מונעים ממני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...