Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג.מ פורטל - צמיגים וג'אנטים בתל-אביב ובת-ים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי היה קטע שלא ממש אהבתי אצלכם.

נסעתי לת"א לחפש ג'אנטים וצמיגים (העלתי מידה) מכיוון שלא ראיתי שם משהו מעניין אמרו לי ללכת להרצליה,אכן המקום נראה טוב ומושקע וגם שם מצאתי 2 זוגות של ג'אנטים ובסוף אחד מהם לא היה אז "התפשרתי" על השני.

על הצמיגים הוא ישר אמר שהמידה בעייתית והמליץ לי על אסלרה דגם אלפא מידה 195/60/15,נראו טוב,לא ייבשים והתאריך היה טוב.

אחרי נסיעה של כ3/4 חודשים התחילו לי רעשים מהצמיגים כאילו אני בתוך אוטובוס ונהיו קשים למדי,כל בור הייתי מרגיש שהרכב מקבל אשכרה "מכות",בסדר התרגלתי לזה די כי יש עוד בשר על הצמיגים אז אני ממשיך לנסוע,הצמיגים עשו 30K ונראים ייבשים מתמיד ולא ממליץ.

הדבר השני שראיתי זה במהלך שטיפה של הרכב או סתם איזה ילד שרצה לגנוב לי מדבקה מהג'אנט (מדבקה שחורה פשוטה עם סמל הונדה) אחרי שגליתי את זה אני רואה בכלל שמו לי קאפה שכתוב עלייה סובארו על הונדה (זה התגלה אחרי בערך שנה וחצי אחרי הקניה) לפני כן לא הייתי שם לב לזה ולא הפריע לי,ז"א שעכשיו אני נוסע עם 3 מדבקות של הונדה וכאפה אחת אפורה שכתוב עלייה סובארו,עכשיו אני צריך ללכת לחפש קאפה מתאימה שיהיה כתוב עלייה הונדה.

בכללי שילמתי מחיר טוב אך אם הייתי יודע שזה יהיה לי ככה לא הייתי קונה לא את הג'אנט ולא את הצמיגים.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-Dג.מ פורטל

השירות מספר 1 בארץ אמין מהיר ומקצועי.

אני רוצה להגיד תודה לאביתר שעזר לי בבחירת המגנזיום ובשרות הכי טוב בארץ.

תודה שדאגתה לשלוח לי את המגנזיום תוך זמן קצר.

ג-מ פ-ו-ר-ט-ל הכי טובים בארץ:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

ניגשתי באחד מימי שישי לבדוק את המבחר בסניף החיפאי, מצאתי משהו שמצא חן בעיני באתר ורציתי לברר לגבי צמיגים.

עקב כך שהיה יום שישי, והיבואנים אינם עובדים, השארתי לאביתר בטלפון טלפון שלי ומידות כדי שיחזור אליי ביום א'.

אע"פ שנדיר שבעל עסק חוזר אליך, הוא התקשר ווידא שוב פעם את המידות, ואז חזר אליי מיד עם המחיר.

ביקשתי הצעה לצמיג אחר, וגם אז חזר אליי מהר מאוד.

כעבור כמה ימים החלטתי שאני הולך על זה (באמת מחיר מצוין!), התקשרתי ואמרתי זאת לאביתר - ביצוע העסקה בטלפון וחשבונית למייל, שוב תוך שניה.

כעבור כמה ימים SMS שהכל מוכן, בסניף הקרוב לביתי. :-D

היום ניגשתי והתחדשתי בג'אנטים וצמיגים אצל ג.מ פורטל, סניף חיפה.

גולן טיפל בי במסירות ובמהירות.

ממליץ בחום! שירות למופת!

.

IMG_20121115_144625.jpg

IMG_20121115_144715.jpg

IMG_20121115_145739.jpg

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה טובה לזוג צמיגי אס דרייב והחלטתי ללכת על ההזדמנות.

לאחר יומיים ניגשתי להתקין את הצמיגים אצל גולן, סניף חיפה. הרכבה זריזה ומהירה, למרות שאביתר המליץ לי להתקין את הזוג החדש מאחור וגולן שלל את זה.

התאכזבתי מתאריך הייצור של הצמיגים (0512) שנוצרו בתחילת השנה.

כגודל הציפיות, גודל האכזבה - ציפיתי אולי ליותר מידי, בכל זאת תודה לאביתר וגולן.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

האם אפשר לקבל לפרטי דוגמאות לפוקוס (2008)?

האמת שאני ממש אוהב את המגנזיום המקורי שבא עם הפוקוסים (הכוורת הזאת), אבל מקורי ממש לא בתקציב שלי.

האם יש כאלו בתקציב סביר?

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני אומנם חובב חדש בתחום הרכב ובכלל חדש בפורום הנ"ל אך מי שיצא לו לראות את הודעותיי ראה שאני מחפש בזמן האחרון ג'אנטים מגנזיום לרכב כאשר אני מתמקד במחיר ובאיכות.

נוכח העלויות הגבוהות של ג'אנטים חדשים ניסיתי להתפשר על ג'אנטים משומשים.

ומקרה שהיה כך היה:

קמתי היום בבוקר ולאחר שלחתי את הילדים לבצפר ולגן יצאתי למסע לחיפוש ג'אנטים מגנזיום באזור המרכז.8)

התחלתי בפירוקיות באזור אזור. עברתי כ-8 פירוקיות שנמצאות ממש על הכביש הראשי בין אזור לבין אזור תעשיה חולון ולא היה בנמצא אף ג'אנט מתאים לסקודה פאביה 2005 185/60/R14 רוחב 5*100. אין פשוט אין ולא לבנות על זה שיהיה כי הרכב ישן (???) ואין הרבה ג'אנטים במידות האלו.:cry:

ביררתי כמה צריכים לעלות הג'אנטים במידה והיו ונאמר שיעלו לא פחות מ1000 ש"ח, כולל צמיג במצב טוב 1200 - 1300 ש"ח.

ביד 2 מפורסמים ג'אנטים חדשים בעלות של 1000 ש"ח בלבד בצמיגי "טאורוס" בקרית אריה פ"ת.

כאשר הגעתי למקום גיליתי שקיים רק ג'אנט אחד במידה מתאימה אך הוא מותאם לרכבים יפניים ולא אירופיים אבל בעל הבית הבית ישמח להזמין במיוחד בשבילי - כמה נחמד? נכון?

וכמה יעלה הג'אנט המוזמן? ניחשתם נכון. 1450 ש"ח!!!! למה כתוב באתר 1000 ש"ח אין הסבר...:evil:

אז הלכתי לפנצ'ריית המכבים בדרך אלוף שדה בר"ג שם הוצעו לי צמיגים חדשים של פירלי ב-1950 ש"ח בלבד!!!

כמעט ונואשתי...:-(

אז הלכתי לבדוק את הענין בג.מ. פורטל ונחשו מה??? קניתי תוך 5 דקות.

המחיר היה הזול ביותר, קיבלתי תשלומים יותר ממה שאפשר והשירות היה מצויין :-D

מצ"ב תמונות להתרשמותכם.

2012-11-28 14.21.57.jpg

2012-11-28 14.22.04.jpg

2012-11-28 14.31.37.jpg

2012-11-28 15.07.31.jpg

2012-11-28 14.51.57.jpg

"Simply Clever"

מתגלגל ב 2005 Skoda Fabia I Sedan 1.4 16V Comfort

האשה ב Mitsubishi Lancer Classic 1.6 Executive 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טופלתי בסניף ת"א.

אביתר טיפל בי אישית מרגע ההצעה (שהיתה הטובה ביותר) ועד השרות המקצועי.

נכוותי עם בעלי מקצוע בתחום הרכב לא מעט , וסוף סוף למצוא מישהו אמין.

ממליץ בחום.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתחיל מהסוף , לצערי כנראה לא תתבצע מכירה בגלל מחיר \ מותג ... אבל !!!

מאתמול בלילה שהשארתי לו הודעה פה בפורום הוא שלח לי על הבוקר מספר תמונות של מה שיש לו ומחירים

אז בהחלט תגובה מהירה ועניינית

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול החם והמסור של אביתר פשוט יוצא דופן.

גם לאחר כחצי שנה שכבר רכשתי ג'נטים מדהימים לרכב שלי (וכבר מזמן סיימתי לשלם עליהם), אביתר בא לעזרתי כאשר נתקלתי בבעיות בעת שינוי גודל הצמיג ברשיון הרכב (וכמובן, פתר לי את הבעיה וכעת, הכל מאושר - גם ברשיון הרכב).

תודה רבה לכם!

אין ספק שאמליץ וגם אחזור בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

השבוע ביצעתי רכישה של חישוקי OZ Leggenda לאבארט 500 שלי.

השירות שקיבלתי מאביתר ושאר הצוות היה מעולה, המחיר מצויין והרמה המקצועיות גבוהה ביותר.

באופן אישי אני מאוד מעריך את הזמינות של המוצר האיכותי ואת היחס העדין והמתחשב לרכב שלי.

מומלץ מאוד.

קובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...