Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג.מ פורטל - צמיגים וג'אנטים בתל-אביב ובת-ים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יום שישי אחרון היתי בgm portal בבת ים. החלפתי גנטים בספארק החדשה שלנו. רוצה להמליץ על אביתר והצוות, עשו עבודה טובה. המחיר היה הוגן. תודה.

936452_10201521527226690_1150269361_n.jpg

1043924_10201521526386669_694927062_n.jpg

1044540_10201521526946683_233050732_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם.

חיפשתי השבוע גנטים של פיאט אבארט.

להפתעתי בחברת ג מ פורטל היו הגנטים.

אביתר ענה לי מיד בהודעה פרטית. ועזר לי מאוד

לגבי מידות הגנט .

רוצה לשבח על המקוצועיות ההגינות ומחיר הוגן.

תודה אביתר..

מצורפות תמונות של לפני ואחרי צביעה.

שחרון

Screenshot_2013-07-18-23-57-43.jpg

Screenshot_2013-07-18-23-57-50.jpg

Screenshot_2013-07-18-23-57-55.jpg

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכישה שלי בג.מ פורטל הייתה מחולקת ל-2, בפעם הראשונה באתי לסניף לרכוש רביעיית צמיגים שפורסמו ע'' אביתר פה בפורום ולצערי הרב לא התאימו לי לרכב...אביתר מיד הציע לי סט חדש בהנחה תוך כדי סבלנות והתחשבות.

הרכישה השנייה לא איחרה לבוא, אחרי הרבה אסמסים ותמונות בווטסאפ הגעתי לסניף ורכשתי ג'אנטים במחיר מעולה, מתוך מבחר ע-נ-ק !!!

ההתקנה נעשתה ע'' איש צוות סבלני (שאת שמו אני לא זוכר) שלא שיחרר את הרכב עד שכל גלגל וגלגל מאוזן בצורה הכי טובה שיש.

אני רוצה לציין ולשבח את אביתר על השירות האדיב והסבלנות, יש הרבה עסקים ונותני שירות למיניהם שצריכים ללמוד ממנו.:mm_yeah:

20130720_152026 (1).jpg

20130720_152036 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני השתכנעתי מאביתר

שג"נטים סיניים לא רועדים והכל עניין של איזונים.

אז תודה לבחור שאת הסט הסיני הרביעי רכשתי ממנו יחד עם צמיגים.

ויש הפתעה

זה רועד בכל כביש .

יש יותר וליפעמים פחות.

אבל רועד ולא יעזרו סיפורים.

אלך לירכוש סחורה איכותית ולא זבל סיני

.תודה על ה"שיעור המשכנע:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז לאחר לימוד מעמיק בנושא החלטתי לפנק את הרכש החדש (גולף 2000) בג'אנטים חדשים.

הגעתי למקום בעקבות המלצות ובעקבות ההבטחה למלאי גדול במקום. והאמת - גדול זה לא תיאור נכון, מדובר במלאי ענק!

אביתר הסוכן מכירות נהג בכנות, מקצועיות והלך לקראתי כמה שאפשר. למרות שממש לא תכננתי להגדיל את המידה (עקב הצורך לקנות צמיגים חדשים), אביתר הציע לי צמיגים במצב מעולה שירדו מאאודי + ג'אנט מקורי של GTI 2013 ב-3700. על הדרך צ'יפר אותי בברגים נגד גניבה.

אמנם חרגתי מהתקציב, אבל אין ספק שיצאתי מרוצה מאוד! ממליץ!

uploadfromtaptalk1379416474111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רציתי להמליץ בחום על ג'ים פורטל ובמיוחד על אביתר נציג המכירות שלהם,זמן מה שרציתי להוסיף ג'אנטים לרכב שלי והתלבטתי רבות עד שהגעתי אל ג'ים פורטל,המבחר שלהם עצום והשירות שלהם פשוט מעולה,מחירים נוחים לכל כיס מג'אנטים משומשים ועד לחברות הכי טובות בשוק,יצאתי מאוד מרוצה לאחר שחששתי שאם אשים ג'אנטים יהיו לי רעידות בהגה וכו' אבל הכל הלך חלק ועכשיו הרכב גם נוסע חלק וגם ניראה מעולה!,תודה רבה לכם בהחלט אמליץ עליכם לכל מי שירצה ג'אנטים..

שרשור הג'אנטים עם התמונות

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=506767

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיון חיובי קודם, פניתי אל גמ פורטל כדי לרכוש רביעיית צמיגים ברידג'סטון S001 225.45.17. הגעתי אליהם מאוחר (נתקעתי קצת באיילון) ועדיין אביתר קיבל אותי בחיוך. הצמיגים הוחלפו במקצועיות ולמרות שכבר הייתה שעת סגירה, לא היה "חיפוף" בתהליך.

- מומלץ.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לפרגן.

לאחרונה רכשתי פונטו איבו 2010 אשר דורשת החלפת רביעיית צמיגים. על הדרך חשבתי לעצמי שאולי כבר כדאי להחליף גם לחישוקי מגנזיום.

כמובן שמיד נכנסתי לפורום, בדקתי בתי עסק מומלצים ונתקלתי בג.מ. פורטל.

הודעה פרטית לאביתר, מיד תשובה, עוד קצת התכתבות, החלפת מספרי טלפון, וקבענו פגישה אצלו בבת-ים.

מגיעים למקום ענק, עם מבחר ג'אנטים וצמיגים מכל סוג וצורה.

אני הגעתי למקום בערך בשעה 14:00. התחלנו לבחור ג'אנטים (אני וחברה שלי).

תשמעו, לבן אדם יש סבלנות של קיר בטון. שיגעתי לו את הצורה, והוא ממשיך להיות נחמד ורגוע ונותן מענה לכל שאלה.

כעבור 4 שעות של התלבטויות על ג'אנטים, התקבלה החלטה, ואני התחדשתי לי בסט צמיגים של מישלן ורביעייה חדשה של חישוקים.

בדרך הבייתה האוטו הרגיש נורא קופצני. חשבנו אולי זה בגלל לחצי אוויר לא תקינים אז שיחקתי איתם קצת. פעם נסעתי על 28PSI, פעם על 32, פעם על 35, פעם על 30, ניסיתי כל מיני על מנת לנסות לשפר את הנוחות אבל ללא הצלחה.

אחרי שעניין שינוי לחץ האוויר לא עזר, חשבתי שאולי זה בגלל ששמתי ג'אנט שרחב בחצי אינץ' מהג'אנט המקורי.

חזרתי לאביתר, נשארתי עם צמיגי המישלן, חזרתי לחישוקי הפלדה שהיו לי, ונסעתי הבייתה.

הרכב המשיך להיות קופצני בצורה שגרמה לחברה שלי לקבל בחילות בנסיעה ופעם אחת אפילו להקיא.

שוב חזרתי לאביתר, הפעם אחרי בדיקה מקיפה באינטרנט על סוג הצמיגים הזה (Michelin Energy Saver) והבנתי כי הם כנראה הבעיה. לצמיגים האלה יש דופן קשיחה מאוד על מנת שלא יווצר קימור בצמיג ויגרור איתו צריכת דלק מוגברת.

הרכבנו חזרה את חישוקי המגנזיום, והחלפנו לסט צמיגים חדש של קונטיננטל (ContiPremiumContact 2).

הכל בא על מקומו בשלום. הרכב נוח מאוד, עם הצמיגים האלה הוא גם אוחז מאוד, והחישוקים האלה עושים חשק לעמוד ליד האוטו ופשוט להסתכל עליו.

לאורך כל הזמן הזה, אביתר נשאר סבלני ומחייך, נותן שירות מעולה. כמובן שבכל פעם שהייתי אצלו קיבלתי גם שובר לבית קפה ממול שנותן קפה ומאפה.

המון בתי עסק יכולים ללמוד מאביתר איך צריך לתת שירות.

אני אחזור אליו שוב זה בטוח. בין אם זה לרביעיית צמיגים חדשה בעוד שנתיים שלוש, בין אם זה בגלל שפתאום בא לי על ג'אנטים אחרים, ובין אם החלפתי רכב וצריך את שניהם. מה גם שאחרי הסיפור הזה, אין מקום אחר בארץ שאני יכול להמליץ עליו לחברים שלי יותר מהמקום הזה.

שווה את הנסיעה אליו. אני מחיפה ועדיין נסעתי לבת-ים בשביל להגיע אליו ואני יכול להגיד שאני לא מצטער.

תודה אביתר!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי בפוסט ונזכרתי באביתר.

לפני כחצי שנה חבר קרוב רכש מאזדה 3 חדשה. לאחר כשעה כבר התחילו החיפושים אחר החישוקים המתאימים ונקראתי אל הדגל.

פעם בחיפה היה סניף של ג.מ שנסגר, לכן התקשרתי לאביתר על מנת לקבל פרטים על המיקום החדש.

אביתר ציין שהסניפים עברו לאיזור המרכז, אך לא פה תמה שיחתנו.

אביתר המליץ על אדם שאיתו הוא עובד ועל אף שהשעה היתה לקראת 17:00, הוא התקשר לבעל הבית על מנת שיחכה לנו.

יצאנו ותוך כחצי שעה כבר יצאנו עם רביעייה חדשה ויפה.

תודה לאביתר :mm_yeah:

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלא רכש מאביתר אבל בכל זאת - הגעתי למרות שקבענו דחה לקוחות קיימים ישב הסביר עשה לי טיול בכל המחסן בראשון לציון אחלה איש שירות , בהתחלה חשבתי שרק ינסה למכור לי , אבל באמת רצוי לשבח כזה שירות קל ולא מסובך עם תמונות והסברים!

יישר כוח !.

בפעם הבאה תמצא לי גלגלים של STI :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלא רכש מאביתר אבל בכל זאת - הגעתי למרות שקבענו דחה לקוחות קיימים ישב הסביר עשה לי טיול בכל המחסן בראשון לציון אחלה איש שירות , בהתחלה חשבתי שרק ינסה למכור לי , אבל באמת רצוי לשבח כזה שירות קל ולא מסובך עם תמונות והסברים!

יישר כוח !.

**המחסן בבת ים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמו כולם רוצה להמליץ על ג.מ פורטל ולו בזכות אביתר.

הגעתי עם המרצדס SLK שלי ויחד מצאנו ג'אנטים וצמיגים מתאימים והולמים את הרכב.

לאחר ההתקנה היו רעשי נקישות מהגלגלים, אביתר עזב הכול ויצא איתי לסיבוב בכדי להבין במה מדובר והכול בא על מקומו בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...