Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש מחליף לפיקסל 6 שלי שלצערי התגלה כלימון רציני.

תקציב עד 2,000 ש''ח, אפשר להזמין גם מחו''ל.

בגדול אין דרישות מיוחדות - בעיקר מאזין במכשיר להמון מוזיקה וגולש מדי פעם באינטרנט \ רשתות חברתיות שונות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחזיק פיקסל 6 (וגם 7) פרט ונמק....

אני מנחש שהדגם שלך עם גב שחור.

בתקציב והדרישות האלו סמסונג s20 (אולי אפילו s21) יעבוד יופי (המנע מגרסת FE) הבעייה שזה דגם ישן וקשה להשיג בארץ אבל בחו״ל עדיין ניתן למצוא. יש בעיה פוקוס ידועה במצלמה אבל זה לא בדרישות שלך .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sagibd95 כתב:

מחפש מחליף לפיקסל 6 שלי שלצערי התגלה כלימון רציני.

מה חמוץ בו?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, teyal כתב:

ה 21 FE יופי של מכשיר. (למי שלא צריך ESIM בהערכה גסה 90% מהאנשים...).

אחד מיתרונותיו הגדולים כפי שדובר כאן זה הגב מפלסטיק.

90% מהאנשים לא טסים לחול מדי פעם וצריכים לגלוש??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתדר היטב גם בלי eSIM. כל אחד צריך לחשב את נקודת השיוויון מול סים מקומי או סים ישראלי בינלאומי בהתאם למשך הנסיעות והיעדים. התחושה שלי היא שה-eSIM. כדאי רק בשימוש די ניכר, אבל לא טרחתי לחשב.

מכל מקום, הייתי מהסס לרכוש מכשיר מדגם בן שנה וחצי, בגלל שיקול של תקופת עדכונים יחסית קצרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, falou כתב:

מה חמוץ בו?

לפני 7 שעות, save כתב:

אני גם מחזיק פיקסל 6 (וגם 7) פרט ונמק....

אני מנחש שהדגם שלך עם גב שחור.

בתקציב והדרישות האלו סמסונג s20 (אולי אפילו s21) יעבוד יופי (המנע מגרסת FE) הבעייה שזה דגם ישן וקשה להשיג בארץ אבל בחו״ל עדיין ניתן למצוא. יש בעיה פוקוס ידועה במצלמה אבל זה לא בדרישות שלך .

בגדול - עושה ריסטרטים לעצמו בממוצע בערך 5-6 פעמים ביום.

קרה פעם שפשוט נכבה ונכנס לסוג של סופט בריק ורק התערבות בחיבור למחשב הצילה אותו.

לפני כמה ימים החליט על דעת עצמו להיכנס לסוג של ריקברי מוד ולא הסכים לעלות בטענה שמערכת הקבצים פגומה אלא אם כן אעשה פקטורי ריסט. למזלי אני מגבה את הרוב לענן אז הפגיעה הייתה מינימלית, אבל זה הקש ששבר את גב הגמל.

עברתי המון מכשירי אנדרואיד עם השנים מהמון חברות שונות - HTC, Motorola, Asus, Samsung, Xiaomi, Sony, Lenovo,
הפיקסל מהחוויה האישית שלי ללא ספק הפלאפון הגרוע שהיה לי.

עריכה אחרונה על ידי sagibd95
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - נפלת על לימון

מניסיון ענף עם פיקסלים/נקסוסים והרבה אחרים, המקרה שלך יוצא דופן, מכשיר דפוק מיסודו.

פיקסל/נקסוס הם המכשירים עם התוכנה הכי טובה שפגשתי - קלה, מהירה ומתעדכנת תדיר, הגוגל הנוכחי שלי לא סתם מתעדכן, הוא באמת מכשיר שלומד אותך ומשתפר בכל אספקט(קישוריות, חיי סוללה ועוד), לעניין החומרה, כן, תמיד היה משהו בעייתי, פעם זה מסך, פעם סוללה, פעם אחרת רמקול - עד שקניתי את הפיקסל 7פרו, שמבחינתי הוא מושלם(למעט הגודל)

לגבי ESIM, לא הייתי חושב בכזאת נחרצות

ESIM נותן לך הנחה משמעותית לעומת גלישה עם סים מקומי/דיל עם חברה שמספקת סימים מוטענים עם חבילת גלישה.

אבל, זה אבל גדול, להרבה אנשים טיסה פעם אחת בשנה לחו"ל זה די הנורמה, כך שהחיסכון מסתכם ב-40-50 שקלים לנסיעה לטלפון.

נוח זה כן, אבל מבחינת חיסכון נטו, זה די שולי

אני אישית קניתי סים ב-75 שקלים שנתן לי 5GB באמסטרדם בשנה שעברה(אז לא היה לי טלפון עם ESIM, בבדיקה לא מעמיקה שערכתי 5GB יעלה בסביבות 6-7 דולר ל-ESIM באירופה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עדכון תוכנה : יש ויש... החודש הגיע לפיקסל עדכון תוכנה שבעיקר גומר את הבטריה.  אל תתקינו. 

ביום שני האחרון שחררו תיקון דרך חנות האפליקציות אבל אמתין לראות תגובות. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

מכל מקום, הייתי מהסס לרכוש מכשיר מדגם בן שנה וחצי, בגלל שיקול של תקופת עדכונים יחסית קצרה.

בשביל זה צריך לבדוק את מדיניות העדכונים של סמסונג.

בכל מקרה, גם מכשיר ללא עדכונים ממשיך לעבוד...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, כל עוד הסמסונג הוא לא ייבוא מקביל של מכשיר שיועד לאיחוד האמירויות (אמיתי לחלוטין) או משהו בסגנון, מדיניות העדכונים טובה מהממוצע, גם למכשירים הזולים בסדרת A.

אבל סמסונג או לא, בכל מקרה עדיף להימנע ממכשיר בן שנה וחצי. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2023 בשעה 22:48, sagibd95 כתב:

הפיקסל מהחוויה האישית שלי ללא ספק הפלאפון הגרוע שהיה לי.

עברתי עד כה 3 פיקסלים: 3א', 4א' ועכשיו עם ה-7 פרו. באמת מפתיע מה שכתבת. אולי זה היה ספציפית לימון?

בתאריך 17.5.2023 בשעה 22:57, aviaviavi כתב:

עד שקניתי את הפיקסל 7פרו, שמבחינתי הוא מושלם(למעט הגודל)

בתאריך 18.5.2023 בשעה 06:49, save כתב:

לגבי עדכון תוכנה : יש ויש... החודש הגיע לפיקסל עדכון תוכנה שבעיקר גומר את הבטריה.  אל תתקינו. 

ביום שני האחרון שחררו תיקון דרך חנות האפליקציות אבל אמתין לראות תגובות. 

שבוע שעבר החלפתי את הפיקסל 4א' בפיקסל 7 פרו כי החלטתי שהסוללה של ה-4א' לא מספיקה לי יותר. לא יודע אם זה העדכון תוכנה אבל ב-3 חודשים האחרונים השימוש שלי בטלפון עלה משמעותית (תחבורה ציבורית, שימוש נוסף בעבודה וכו'). כך יצא שהייתי מטעין את הטלפון כמה פעמים ביום. אני מודע לזה שהסוללה מלכתחילה לא חזקה במיוחד. 

כשהדלקתי את ה-7 פרו והתחלתי להעביר אליו את כל המידע מהטלפון הישן הרגשתי שקניתי תנור קטן ולא טלפון. המכשיר התחמם בצורה קיצונית וטחן סוללה. קצת חיפושים ונראה שהפתרון הוא העדכון תוכנה האחרון. התקנתי אותו ומאז (טפו-טפו) המכשיר חזר לאיזון.

עבורי ה-7 פרו הוא מכשיר מצויין למרות שהייתי צריך להתפשר מאוד על הגודל (ענק מידי) ועל גב זכוכית (אני מעדיף גב פלסטיק). מצד שני, הוא יקר מאוד. מקווה שיצדיק את המחיר לאורך זמן..

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...