Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הבעיה העיקרית שלי עם ה P9 זה המסך שלו.

כמובן שהוא אכותי, פול HD וכו'. אבל הניגודיות והצבעים לא היו להיט לטעמי. אמנם אני חובב מסכי אמולד, אבל כבר ראיתי מסכי LCD טובים יותר (HTC, אייפון)

בכול מקרה כל זה קטנות(בטווח המחירים הזה, כול המכשירים החדשים טובים)

מציע לך לראות אותו. יש אותו כמעט בכול עמדת מכירה של סלקום, הוט מובייל ומחסני חשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ארגיש בהבדל?

ולמה בכל זאת ללכת על הנקסוס שהוא יקר יותר? איזה יתרון אחר הוא מציג?

האמת, לא יודע.

אולי גם עם מכשיר באלף שקל עם מעבד של שני דורות אחורה לא תרגיש הבדל...

כמו שאפשר לראות, אין דרך לדעת בוודאות מה יהיה אמין ומה לא. הנה למעלה מדווח מישהו שדווקא סקייפ גורם למעבד שלו להתחמם, קרי, לעבוד יותר קשה.

למה?!

לך תדע...

לא מכשירים יקרים מבטיחים ביצועים ואמינות ולא יצרנים שמשקיעים יותר. זו האמת.

אני שדרתי מערכת הפעלה ב-OnePlus X שלי ללוליפופ. נדמה לי שביצועי הסוללה הפכו להיות יותר גרועים (קשה למדוד אובייקטיבית). אמור להיות ההפך... (טעות. לא משדרג יותר מה שעובד).

לבת שלי יש Meizu בן יותר משנתיים, שעלה אלפיייה, שעובד בלי בעיות (לפחות שהיא שמה אליהן לב) והיא מרוצה.

LG G4 נפלו מושבתים כמו זבובים ולקח שנה לחברה להכיר בתקלה, אחרי חודשים של אי התמודדות. יש לי עוד G2 עובד, בלי בעיות (היה עכשיו חודש אצל חבר, שחיכה ל-OnePlus 3). כל מה שאני עושה עם הטלפון הוא עוד עושה, רק המסך שלו נסדק והוחלף, והחליפי עצבן עם תגובתיות לא מוצלחת, אז שלחתי אותו למילואים.

מסקנות:

1. קנה מכשיר עם איזה וותק בשוק, שתראה אם יש לו בעיות אופייניות/נפוצות שהן קריטיות. אל תיבהל מכל דיווח, אין מכשיר שאין עליו סיפורים.

2. אל תקנה מכשירי דגל חדשים במחיר מלא, אם אתה לא צריך את הביצועים שלהם. אם אתה לא יודע אם אתה צריך - אתה לא צריך.

3. מסך טוב זה משהו שכל אחד רואה ומרגיש, אבל מעל רמה מסויימת של רזולוציה לא תשים לב (אולי אם אתה רואה סרטים בסלולרי...). יש מסכים שהם יותר מט ויש יותר ניגודיים, כל אחד וטעמו.

4. קנה את הגודל המתאים לך... גם כאן, כל אחד וטעמו.

5. תחשוב אילו פונקציות באמת שימושיות לך. למשל, קורא טביעות אצבע חוסך את הניג'וז של להכניס סיסמא. זה ממש אפקטיבי. מסך 4K לא אמור לעניין אף אחד, כי לא רואים הבדל בשימוש רגיל. חיי סוללה לא כל כך חשוב למי שחי רב היום ליד מטען, וכו'.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות המצלמה בop3 מעולה, לא קנית איזה lg לפני שנה?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כן, ובסופ"ש הוא חטף את המחלה הנודעת עם ה Boot Loop ...

אבל אני לא דואג, כי מנסיון עבר רכשתי מAmazon ומסתמן שאני אקבל זיכוי מלא (למרות שאין אחריות על המכשיר). ממתין לתשובה ואז אחליט כיצד להתקדם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הוא די מאחור, הp9 והmi5 נראים לי עדיפים. החשש המרכזי הוא מהרוגלה של הממשל הסיני >.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש חשבתי ללכת על ה mi5s, עם חיישן מצלמה כמו של גוגל פיקסל, אבל לפי כל מיני השוואות.. המצלמה של גלקסי 7 עדיין יותר טובה.

חבל שהגלקסי כל כך כך יקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף ואומר שקורא טביעת אצבע דבר מאוד נוח. אבל, פה למשל סמסונג גרועים. גם נוט 4 וגם S6 לא משהו ואני בכלל לא מדבר על המיקום. גם פה הנקסוס מעולה, 100% מהפעמים החיישן עובד פיקס. זה שהוא מאחורה מאוד נוח והרבה יותר טבעי כאשר מרימים את הטלפון.

נכון שנקסוס 5 למשל לא משהו מבחינת איכות ייצור, פלסטיקי ועם מחלות קטנות אבל, גם היום אצל בני הוא טס ולא רואים הבדל ביחס ל-S6, נוט 4 וה-N6p שלי וב-N5 מורכב סה"כ קוואלקום 800. לכן, מעבד חדש יותר לא בהכרח תורם לביצועים.

דעתי האישית היא ש-RAM ומערכת הפעלה טובה ונקייה שווים יותר ממעבד יותר חזק.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין של החיישן מאוד אינדווידואלי.

אצלי הטלפון חצי מהזמן נמצא מונח על השולח, לכן בשבילי עדיף פי כמה חיישן מקדימה, ולא אחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פכם ראשונה קונה מכשיר סיני:

קניתי לפני מס' ימים XIAOMI NOTE3 PRO עם מעבד סנאפדרגון 650 ו 3GB ראם.

מכשיר תותח, כמה דרגות מעל ה S4 שהיה ברשותי.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כן תפסתי ביצים השבוע לקנות one plus 3 אחרי שבמשך שנים נצמדתי רק לאייפונים וLG. עוד לא יצא לי לפתוח אותו אבל אמור להיות מטורף לפי מה שאתם ושאר העולם אומר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כן תפסתי ביצים השבוע לקנות one plus 3 אחרי שבמשך שנים נצמדתי רק לאייפונים וLG. עוד לא יצא לי לפתוח אותו אבל אמור להיות מטורף לפי מה שאתם ושאר העולם אומר.

אפשר לדעת בכמה רכשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...