Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ברור.

ולנווט עם מפות.

ולתאם פגישות ואירועים ומשימות בלי קבוצת וואטסאפ.

ולנהל את היומן בפנקס, ולזמן פגישות בטלפון.

בלי תזכורות מבוססות GPS.

ולדבר עם החבר שמטייל לבד באוסטרליה פעם בשבוע, במקום לתקשר כל יום, כולל וידאו של החוויות שלו.

ולא לדעת מה עובר על המשפחה שבאנגליה, מעדכוני הפייסבוק.

וגם זו שבארגנטינה.

וגם החברה בגרמניה, שלא פגשת עשור.

ולחנות עם איזיפארק (כיף).

ולהסחב עם דיסקים לאוטו, במקום לנגן מהאפליקציה, מה שתבחר מתוך קטלוג של מיליוני אלבומים.

ולא להיות מסוגל לקרוא קבצים חשובים שנשלחים אליך על המקום.

או לענות למיילים.

או לנווט בסנט פטרסבורג בקלות למועדון ג'אז, כשפתאום החלטת שזה מה שבא לך.

או לנווט בסינגל אופניים בלי לדעת בדיוק איפה אתה.

או למצוא מה בדיוק השיר שמנגן עכשיו ברדיו.

או להסתכל על קובץ תלת מימד מסין, לפני שאתה מאשר אותו מיידית לייצור.

ועוד אלף ואחד דברים

כן.

אפשר לחיות בלי כל זה.

לא מתים.

אבל בשביל הכלום כסף בחודש שקונה לך את כל זה, צריך להיות אוויל בשביל לוותר על השימושיות המופלאה של סמארטפון.

ומי שתוקע עצמו במסך, זו הבעיה שלו. זו לא הטכנולוגיה. תמיד אפשר לשים את המכשיר בצד ולתקשר כמו בנאדם.

עזוב את המפות ;)

אם היית מכיר אותי כנראה שההודעה הייתה מובנת יותר, אבל אסביר למה אני מתכוון:

אין משהו פסול בטכנולוגיה, וכמו שאמרת זה בחירה של כל אדם ואדם אחריות אישית. מיילים דחופים (אני מאמין שנסכים על ההגדרה של דחוף) ובטח ובטח אישורי פרויקטים וניווט. אני פשוט אומר שאתה יכול לעשות את כל זה על מכשיר שעולה הרבה הרבה פחות מאלפיה, ולא צריך להוציא כל שנה 2-3 על "פלאגשיפ". Intentional usage.

WhatsApp זה כלי מעולה, כנ"ל גם שאר האקוויולנטים שלו. לגבי שירים או משפחה באנגליה, זה שוב עניין של זמן; אם תמצא עצמך עובר על הפיד האינסופי במשך דקות ארוכות כנראה שיש פה בעיה. כל עוד אתה לא מחובר למכשיר הזה וזה לא הדבר הראשון שאתה עושה כל בוקר.. שימוש מתון.

אני מדבר על לראות זוג במסעדה, יושבים אחד מול השני כל אחד במסך שלו. זה לא רציני.

לגבי MOTO G3 לדעתי לאדם מבוגר יכול לעשות את העבודה בצורה טובה, גם אם הוא 1/8.

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

103, תראה, אני מחזיק כמה וכמה טלפונים בדרגות שונות וגילים שונים, כך שאני יכול להשוות מכשירים בדרגות של 400 ש"ח, 800 ש"ח ו-1200 ש"ח. מעבר לזה אני לא קונה מהסיבות שאפרט בהמשך.

כיון שהפורום הוא פורום רכב אבצע השואה קלה בין מכשירי ה-1/8 ג"ב עם מעבד MTK מיושם שעליהם אתה מדבר , לבין ה-Mi4c שלי. שים לב - לא מכשיר דגל אלא מכשיר שנרכש לפני מספר שבועות תורת 800 ש"ח, ומכיל מעבד SD808 (כלומר מעבד צמרת מהדור שלפני חצי שנה-שנה) ו-3/32 ג"ב זכרון. זה בערך כלו להשוות את הטויוטה אושריקו שתקח אותך ממקום למקום ואפילו באמינות, אבל לא תעשה הרבה דברים חשובים: לא תהיה נוחה לישבן שלך, לא תהנה ממכשיר ניווט מובנה, לא תהנה מבקרת שיוט, לא תהנה משליטה במערכת הקול מההגה. שים לב, אני משוה את הטויוטה אושריקו למכונית משפחתית מהדור של 3 השנים האחרונות, לא למרצדס סדרה S חדשה.

האמת היא שגם אני לא מוכן להשקיע 3000 ש"ח במכשיר טלפון. אבל בדיוק מהסיבה שבגללה אני קונה רכב משפחתי סטנדרטי ולא רכב פאר: רכב משפחתי עונה על הצרכים שלי, תוספת העלות של רכב פאר לא מוצדקת בשימוש שלי. אבל ברור לי שמי שמשתמש בטלפון של ככלי עבודה זקוק למכשיר יותר מתוחכם, גם אם הוא יותר יקר. כמו רכב פאר למי ששורף 2000 ק"מ בשבוע, או מקדחת מקיטה מסדרה יקרה לשיפצניק. לי מספיק בוש ירוק. אבל עדיין בוש, לא תוצרת עלומה כמו הטלפונים ב-250 ש"ח עם מעבד חלש, זכרון לא מספק ותקשורת נתונים איטית להרגיז.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

103, תראה, אני מחזיק כמה וכמה טלפונים בדרגות שונות וגילים שונים, כך שאני יכול להשוות מכשירים בדרגות של 400 ש"ח, 800 ש"ח ו-1200 ש"ח. מעבר לזה אני לא קונה מהסיבות שאפרט בהמשך.

כיון שהפורום הוא פורום רכב אבצע השואה קלה בין מכשירי ה-1/8 ג"ב עם מעבד MTK מיושם שעליהם אתה מדבר , לבין ה-Mi4c שלי. שים לב - לא מכשיר דגל אלא מכשיר שנרכש לפני מספר שבועות תורת 800 ש"ח, ומכיל מעבד SD808 (כלומר מעבד צמרת מהדור שלפני חצי שנה-שנה) ו-3/32 ג"ב זכרון. זה בערך כלו להשוות את הטויוטה אושריקו שתקח אותך ממקום למקום ואפילו באמינות, אבל לא תעשה הרבה דברים חשובים: לא תהיה נוחה לישבן שלך, לא תהנה ממכשיר ניווט מובנה, לא תהנה מבקרת שיוט, לא תהנה משליטה במערכת הקול מההגה. שים לב, אני משוה את הטויוטה אושריקו למכונית משפחתית מהדור של 3 השנים האחרונות, לא למרצדס סדרה S חדשה.

האמת היא שגם אני לא מוכן להשקיע 3000 ש"ח במכשיר טלפון. אבל בדיוק מהסיבה שבגללה אני קונה רכב משפחתי סטנדרטי ולא רכב פאר: רכב משפחתי עונה על הצרכים שלי, תוספת העלות של רכב פאר לא מוצדקת בשימוש שלי. אבל ברור לי שמי שמשתמש בטלפון של ככלי עבודה זקוק למכשיר יותר מתוחכם, גם אם הוא יותר יקר. כמו רכב פאר למי ששורף 2000 ק"מ בשבוע, או מקדחת מקיטה מסדרה יקרה לשיפצניק. לי מספיק בוש ירוק. אבל עדיין בוש, לא תוצרת עלומה כמו הטלפונים ב-250 ש"ח עם מעבד חלש, זכרון לא מספק ותקשורת נתונים איטית להרגיז.

יפה אמרת, מוסכם.

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ראית את הסוני ב 2000₪ ש"ח?

במחיר הזה זה רק יבוא מקביל והם מגיעים עם מטען תואם, לא משהו שהייתי משתמש בו במכשיר שלא ניתן להחליף לו סוללה.

בסביבות 2100 ש"ח בgomobile, לקומפקט.

(וכן, כואב לי הלב גם על 2000 השקל האלה, אחרי טלפון של 850 שקל שעשה כמעט הכל, עם פשרות סבירות).

לא יודעת לגבי חרדת המטענים... אני מטעינה באוטו, בעבודה, בבית, אצל חברים וכו'. אם מכשיר לא יחזיק שנתיים בצורה סבירה בשימוש הזה, מבלי להתפנק על מטענים כאילו היה אייפון, אז אני לא רוצה בו מלכתחילה. טלפון צריך לשרת אותי, לא להיפך. אין לי בעיה עם זמן סוללה שמתקצר עם הזמן מבלאי *סביר*, אני רוב היום ליד שקעי חשמל עם מטען זמין. המוטו שלי מחזיק יום שלם של שימוש קל וסביר בלי הטענה וזה מספיק לי לפעם-פעמיים בשנה שאני לא יכולה להטעין את הטלפון במהלך היום.

אולי אכניס את mi4c למשוואה שוב, למרות החשש ממערכת ההפעלה שלו. אם כבר להתפשר אז שיהיה בזול...

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקה - ל-MIUI יתרונות וחסרונות. המערכת קלה ומהירה, ויציבה מאד (החזקתי את המכשיר פועל למעלה מ-100 ימים ברציפות עד שהתחלתי לחוות איטיות מסוימת. המוטו G דור שני של אשתי מצריך עתחול לפחות פעם-פעמיים בשבוע). הבעיה המרכזית היא שהמכשיר מצריך קינפוג די מעמיק כדי לקבל קליטה יציבה של ואטסאפ ודומיו. אבל לי יש גרסה מוקדמת - 7.0, לבן שלי יש גרסה 7.55 (מכשיר שהגיע לפני 3-4 שבועות) שנראית עוד יותר יציבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכשיר חדש או מחודש ?

אנערף, רשום חדש

באיביי רושמים הרבה דברים, חלקם אמת חלקם לא

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להרבה מכשירים יש את הפסים כמו בתמונות המצורפות ?

[ATTACH=CONFIG]461135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]461136[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]461137[/ATTACH]

אתה לא מכיר את הסיפור עם האנטנות של אייפון?

באייפון 5 אני חושב אם אתה סוגר מעגל בין הפסים האלה אין לך קליטה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מנסה להבין מה ההבדל בין שני המכשירים האלה -

http://www.amazon.com/HTC-5-2-Inch-Unlocked-International-Warranty/dp/B01EADD18A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1464028121&sr=8-1&keywords=htc+10+international+carbon

http://www.amazon.com/HTC-Snapdragon-3000mAh-Fingerprint-Smartphone/dp/B01EM8AJS8/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1464028121&sr=8-3&keywords=htc+10+international+carbon

חוץ מאיזה 100$ במחיר.

אני כנראה מבטל את ההזמנה באמזון גרמניה ומזמין למלון שחבר שוהה בו השבוע (בארה"ב)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ראיתי את זה

LETV LeEco LE1 PRO X800

מסך 5.5 2560*1440 Pixel

מעבד Snapdragon 810

4GB RAM 64GB ROM

במבצע עכשיו בכמה אתרים 199 $

oneplus two עם אותו מעבד ורזולוציה פחות טובה עולה 350 $ באתר החברה ויותר באתרים אחרים

banggood

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי ונירשמתי, למה כזה זול? ביגלל 810?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסינים תמיד ינצחו ב"מפרט פר שקל" ותמיד יפסידו בכל השאר

הLePoop הזה עולה כ800 לפני מסים, כלומר קצת מתחת ל1100 אם ייעצר

זה מחיר של G3/32GB, מתעקש על 810? יש G-Flex2 במחיר הזה.

בארץ, עם אחריות (הצחקתי את עצמי עכשיו) ופריסת תשלומים ללא ריבית

שום סיבה להסתובב עם מכשיר סיני עלום שם במחיר כזה

(אני בטוח שעוד רגע מישהו יקפוץ וירשום "נו אבל LETV הם אחד מ17 היצרנים הגדולים בעולם!"

וזה ממש מעניין כי זה מדד לאיכות)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...